logo MPACK SP.ZO.O.

MPACK SP.ZO.O.

Sobiekursk

Opinie o MPACK SP.ZO.O.

Peka 2017-07-18 12:36
Chcesz nie chcesz urlop albo teraz albo na 2-3 wyproszone dni wtedy kiedy ci nie będzie ci pasowało. A odchodząc masz to co zostało i po rozmowie z ludźmi całości i tak nie dostaniesz.
Ja 2017-07-18 13:19
Jak ci nie pasuje to po co prosisz. Ja odchodząc dostałem za tyle ile mi się należało. Jeżeli chodzi o kasę zawsze dostawałem tyle ile mi się należało przynajmniej ostatnio. Inaczej jeśli chodzi o pracę i warunki psychiczne. Tu potwierdzam daleko do normalnosci
Natalia 2017-07-20 14:33
@Ja co masz dokładnie na myśli pisząc, że daleko im do normalności? To nie jest żaden konkret, brak wyjaśnienia z Twojej strony całej sytuacji
Peka 2017-07-20 15:08
To miejsce gdzie mimo, że jesteś specjalistą od wielu lat traktują cię jak debila i chodzi o wszystkie stanowiska bez wyjątku.
Elo 2017-07-21 01:54
Trasa zmiany zmiany i tak zupa z tego bo władze i ostatnie słowo ma p. Prezes.
Były 2017-07-24 20:27
niestety szkoła pani doradcy to amatorszczyzna i brak znajomosci elementarnych zasad zarządzania, ale z tym wiąże się także brak elementarnych zasad moralnych i współżycia społecznego
Donoszenie, obgadywanie, wbijanie szpil to codzienność mpack. Nawet gdyby był tutaj mistrz sprzedaży i produkcji nic by nie wskórał, bo prezes to nowotwór toczący ta firmę. Może zatrudnić i kolejnych 100 osób ale niczego to nie zmieni dopóki sama będzie o wszystkim decydować w tak amatorski i nieprofesjonalny sposób. Mam tylko nadzieje, ze nie złamie karier kolejnych naiwnych, dobrych menadżerów, którzy zwabieni jej obietnicami wejdą w to błoto, a wam drodzy pracownicy mpacka życzę wytrwałości w poszukiwaniu innej, z pewnością lepszej pracy, bo każda robota od tej w mpacku jest lepsza!
Orzel 2017-07-25 11:17
Święte słowa. Żadnej pozytywnej zmiany tam nie będzie póki królowa nie odda tronu.A firma mogłaby już być 5 razy taka bo to świetny pomysł na biznes. Ale co z tego
krolowa 2017-07-25 12:53
Jak taki świetny biznes sam zacznij, czy bez krolowej nie dasz rady?
Rik 2017-07-25 13:23
Z firmy (z tego co wiem z pierwszej ręki) 4 inne wykwitły jako konkurencja więc pomysł jest realizowany z dużym powodzeniem.
krolowa 2017-07-25 13:46
Podaj jedna pierwsza ręko/
Twarda baba 2017-07-25 22:56
Utworzyc dobrze funkcjonujaca, duza firme, dla czlowieka z odpowiednim wyksztalceniem, pomyslem i miekkimi kompetencjami nie jest niemozliwe, trzeba tylko gdzies "ukrasc" ten pierwszy milion. Obecnie nie jest to juz tak latwe jak w czasach transformacji. Krolowej kiedys sie udalo, ale teraz w duzej mierze raczej trwoni ten kapital, niz pomnaza.
TOM 2017-07-30 01:14
Dobra,pianistka odchodzi,Ale czy to aż tak wiele zmieni?Trochę na pewno,potrzeba jest większej ilości zmian aby było lepiej i aby nowi przychodzili do pracy.Pani prezes musi oddać pałeczkę komuś z jajami i dag całkowicie wolna rękę,inaczej nic z tego niebedzie-dalej będzie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Ja 2017-07-31 17:16
Dobra planistka. Czytając komentarze wyżej pierwszy raz spotykam się z takim określeniem.Dotychczas były zupełnie inne wpisy. Ludzie sami się gubicie albo oczerniaxie nawzajem Jak w takim środowisku pracować
Caluski 2017-08-01 08:45
Zawsze jest PIS i PO..każdy widzi sprawę normalności inaczej to typowe dla firm jedni kochają szefa i donoszą drudzy sami by nim zostali i ustawili swoich czy była dobra?..była bo wytrzymał w tej firmie wiele lat a to mistrzostwo świata
robocop 2017-08-01 09:16
nie udawaj, że nie wiesz...? jeśli jesteś w biznesie, spójrz za płot na witoplast, oprócz trutni, takich jak zarządzający czy customer bizes dajrektor - cokolwiek to znaczy, generalnie pracuje tam lub pracowała, znakomita część z Mpacka - dobrzy ludzie, świetni pracownicy (nie wszyscy, ale większość), poszli tam, bo co tak jest pięknie w mpack? nawet BMW (bierna, mierna ale wierna) AD znalazła tam po wielu próbach pracę, i trzyma się rękami i nogami, dlatego potwierdzam, wszędzie lepiej niż w mpacku
Jerry 2017-08-01 13:31
Nie widzisz przecinka? Tam nie jest napisane "dobra planistka", tylko : "dobra, planistka......" innymi słowy : no "dobra, ....ale czy to aż tak wiele zmieni...." itd. Boże, z takim kojarzeniem to te dyskusje mało maja sensu..
Aniolek 2017-08-01 14:00
Co waszą szefowa na to,że wszyscy po kolei odchodzą?
Lax 2017-08-01 15:12
Ona tego nie widzi, taki stan umysłu można tak to nazwać. Przez tą firmę przewijają się dosłownie setki ludzi i póki ona dowodzi to nic się nie zmieni.
Ja 2017-08-02 22:36
I znowu odejście tym razem z działu handlowego. Ciekawe czy klienci wiedzą kto będzie teraz się nimi zajmował. A właściwie to szczęście mają bo jak nikt nie zostanie to sama królowa ich w opiekę weźmie. To jest jedyna osoba w firmie mająca predyspozycje na każde stanowisko.
Gość 2017-08-03 10:30
Czy został jeszcze w tej firmie ktoś z dłuższym stażem pracy, powyżej 2 lat?
Lax 2017-08-03 11:50
Jest kilka osób ale nie jest ich dużo, szybciej czy później i one odejdą - kwestia czasu. Każdy ma swoje granic które się w tej firmie przekracza a raczej przekracza je Żurawska.
Gacek 2017-08-03 15:54
Ale oczywiscie uwielbiana przez wszystkich Pani Aneta D. ktora to moze byc wizytowka tej firmy o ile ktos chcialby na dzien dobry poznac jej prawdziwe oblicze.Pani Aneta jest uosobieniem wszystkich cech cenionych w firmie Mpack.
Była 2017-08-03 16:01
Moralność Anety D. pozostawia dużo do życzenia to prawda. I jest wspaniałą aktorką, jeżeli ktoś będzie miał z nią odczynienia uważajcie co mówicie bo jeżeli będzie jej to na rękę Żurawska usłyszy to 3 minuty po waszej rozmowie. Nie oczerniam mówię z doświadczenia.
1220 2017-08-03 18:55
Masz rację,tu chyba chodziło o coś w rodzaju ,,niech będzie "
DNO 2017-08-08 13:40
DNO.GORZEJ BYC NIE MOZE.JEZELI TU TRAFIASZ OZNACZA ZE SPADLES NA DNO
Prawda2 2017-08-08 21:10
Akurat to prawda o Anecie, bo blisko ma za drzwiami i podsłuchuje. Donosi uprzejmie do doradcy = prezes z tym że prezesowa juz dawno nie jest prezesem a kto inny rządzi.
hahahahahha 2017-08-08 21:17
co za bzdura hahahaha a kto niby krasnoludki?????
Lax 2017-08-09 09:20
Kto inny rządzi dobre sobie, może kolejna córka albo zięć którzy są na papierze "właścicielami" bo firma zmieniła nazwę (zabieg księgowy), a może 10 kolejnych dyrektorów którzy przyszli? Prawda jest taka, że do śmierci albo ciężkiej choroby Żurawska będzie tam pociągała za sznurki ze szkodą dla wszystkich ale to jej cyrk.
Prawda.2 2017-08-11 22:35
Nie masz racji. Życie juz zmusza była prezes do oddania władzy. Brak kasy. Wszyscy wiedza że firma ma kłopoty finansowe. Teraz brakuje na płatności. Zaraz na pensje. To dla tego musi wystawić jelenia na prezesa.
Prawda.2 2017-08-11 22:45
I jeszcze dla jasności to jeleń przejął firmę a była prezes nie ma nic do powiedzenia formalnie. Dla głupków ciagle rządzi ale jak? Bez upoważnienia? Ludzie kto podpisuje z wami umowy?
Prawda2 2017-08-11 22:49
Hahaha
Trudno ogarnąć? Proponuje myślec!
Lax 2017-08-11 23:43
Zapytam się z kont wiesz, że brakuje pieniędzy niech pomyślę.... od Żurawskiej która karmi tym tekstem wszystkich od wielu lat. Powiem tak ludzkie gadanie to jedno sprawozdania finansowe to drugie.
Była Tubala potem Mpak a teraz Mpak2 następnie będzie Mpak3 o ile Ktoś dotrzyma tych czasów.
Prawda.2 2017-08-12 00:07
Nie, od klientów bo ciśniemy o wcześniejsze płatności a nie chcą płacić. Dostawcy nie chcą czekać bo opóźnienia sa za duze. Po za tym nie rozwijamy sprzedaży. Ilu mamy nowych klientów? Starzy zmniejszają zamówienia.
Stefan 2017-08-12 01:18
Ciekawe jak dalej się to potoczy.
Kartofel 2017-08-12 11:55
od 10 lat nie ma pieniędzy a firma jakoś działa...nie wierzcie w to. Jakby nie było kasy to by doradca się w to nie bawił. Dobry bizness, klienci sami się cisną tyle, że zarządzanie do d., rotacja taka, że wiecznie nikt nic nie umie i nikt się nie stara no bo po co.....w takiej atmosferze długo nie idzie wytrzymać
Ja 2017-08-12 18:44
Głupoty gadasz, to że wegetuje to nie znaczy że się rozwija. Podwyżki pensji masz? Popatrz na konkurencje. Jak juz planistka poszła do nowej pracy to coś znaczy. Firma bez przyszłości i jeszcze oszukuje ludzi.
Pa 2017-08-12 18:52
Nie bedzie bo juz nie rządzi, dawno wydmuszkę zrobiono! Naiwni sie do pracy łapią głównie Avon i juz ich nie ma inpo wakacjach nie bedzie.
Natalia 2017-08-12 20:11
@Ja a jakie są podstawy do mówienia o oszukiwaniu ludzi przez MPACK? Warto podawać uzasadnienie wygłaszanych opinii na temat firmy, tak żeby każdy z użytkowników wiedział czego się tutaj można spodziewać.
No tak 2017-08-13 19:49
poczytaj wcześniejsze wpisy, to łatwe.
Jon Snow 2017-08-13 22:17
Najlepsze jest to, ze doradca kaze wszystkim czytac 5 dysfunkcji pracy zespolowej, co powoduje, ze po tej lekturze kazdy ma juz pelna swiadomosc w jakie g... wdepnal i kto dokladnie za taki stan firmy jest odpowiedzialny.
kraft 2017-08-14 02:00
Karczew to jednak stan umysłu. Nie ma drugiego takiego miejsca w Polsce. Dopiero w Rosji szukać podobnych przypadków. Ciekawe że jeszcze nikt nie nagrał jakiejś rozmowy i PIP się tym nie zainteresował. Każde odstępstwo od norm pracy to mobbing i udowodnione powoduje że szef ma problem w sądzie. Może jakaś TV się tym tematem zainteresuje ?
Alodia 2017-08-14 16:44
dobry pomysł, już widze jak pp ucieka przed kamerą hahahahahah
Były już 2017-08-15 21:31
Daj spokój poszukaj czegoś normalnego. Tu cię iszukaha.
Widziałem 2017-08-15 21:43
Kiedyś to może i tak ze 30 lat temu, dziś za stara jest to zrozumiałe że ucieknie.
Misio 2017-08-16 16:33
Widzę, że nic się nie zmieniło, a nie pracuję już od kilku ładnych lat :-), nadal Małgosia wszystkich "naucza" nie dając pola do wykazania się. No chyba, że jest się potakiwaczo-przytakiwaczem, jak znerwicowana AD czy też nowa/była pani sales dyrektor.
A swoją drogą to kilka "karier" cały czas budzi moje zachwycenie, np. Karol lub Przemek? Czy są tak słabi, że mają szansę tylko na Mpack czy tak silni, że przeciwstawiają się bzdurnym decyzjom? A jak nowa pani od sprzedaży? nie wiedzę żadnych opinii na jej temat? czy zatem jest tak dobra? czy jeszcze nic nie zrobiła? a może już jej nie ma? z braterskim przesłaniem czuj duch :))))))) Misio
Eneduerikefake 2017-08-17 22:54
Po co oceniac pracownikow?niezly masz tupet!!sam tam trafiles i byles.Kazdym kieruja inne powody i zyciowe sytuacje.Kazdy ma inna pozycje w tej firmie i odleglosc od "gory". Zalosne analizy nie maja sensu,tylko sie ponizasz.Kazdy kto byl to wie jak jest.Chlopaki sa swietni,a ze sa gdzie sa to ich decyzja.
Obecna 2017-08-18 20:56
Tak, nie czepiajmy sie Karola czy Przemka oni wybrali jak wybrali. Co innego AD to jest numer, pierwsza donoszę uprzejmie. A była prezes nadal naucza wg znanych jej metod, wychodzi jak wszyscy wiemy. Zaraz powrót z wakacji i kolejna czystka nadchodzi.
Ja 2017-08-18 23:37
hej podobno kolejny kierownik wyleciał Ta dyrektor produkcji to musi być mocna. Do powrotu królowej wymieni cały zespół na swoich z avonu. A wydawalo sie ze sobie ni da rady a tu prosze znajomych ściąga
Była juz 2017-08-18 23:47
A później będzie czuła żal że tak ludzi wkręciła w beznadziejna firmę. MPack to stan umysłu.
Tuhfhhbb 2017-08-19 10:44
A kogo nowego wkrecila?
Zostaw swoją opinię o MPACK SP.ZO.O. - Sobiekursk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPACK SP.ZO.O.