MPACK SP.ZO.O.

Sobiekursk

Opinie o MPACK SP.ZO.O.

Ja 2016-10-18 22:00
To może ty jesteś skoro wiesz ze nie w terminie. Ja mówię o sobie. Zawsze mam na czas. Pracuję wśród was.
szarak 2016-10-19 00:01
pracuje tam już dosyć długo i co miesiąc wypłata jest terminowo. a nawet wcześniej jeśli 10 wypada w weekend. jeszcze nie zdarzył się choćby jeden dzień opóźnienia. co do premii to jest coś takiego jak premia uznaniowa..i nie zawsze każdy taką premię dostanie. a później wylewa swoje żale na tym forum. w każdej firmie zawsze znajdzie się jakiś niezadowolony osobnik. bo najlepiej jest siedzieć przy maszynie, zero odpowiedzialności ,tylko narzekać jak to źle i niedobrze..bo tylko pakowaczki tutaj piszą..to oczywiste..prosta sprawa..jak ktoś się stara to zostaje doceniony. tyle w temacie. oczywiście zaraz cała rzesza niezadowolonych bedzie pisała jakie to głupoty opowiadam..ale wiecie co..piszcie sobie. Wolność słowa..
Bimbolada 2016-10-19 22:42
Jest jak w bajce, pieniądze sypią się z nieba wszyscy chodzą uśmiechnięci i uradowani samym faktem przechodzenia do tej firmy ludzi trzeba siłą wyprowadzać z firmy żeby nie siedzieli nadgodzin zamiast wody jest miód i mlek w kranach...

A czy przypadkiem jacku już tu nie pracujesz bo przeglądając kilka stron widać że mocno się wypowiadasz więc chyba sam możesz coś więcej powiedzieć o tej wspaniałej krainie szczęśliwość zwanej Mpakiem.
aneta 2016-10-28 20:15
Kto chce tu pracowac niech popyta a nie czyta forum bo tu pełno kryptoreklamy.To firma dla odpornych ludzi.Zreszta tylko z takimi wlascicielka chce pracowac.Nie masz zelaznych nerwów,duzej odpornosc i jestes wolniejszy niz swiatlo to nie przetrwasz.nie zwolnią cie.sam odejdziesz.podobno w biurze rycza regularnie a pracuja tam sami mocni ludzie.na produkcji trzeba robic za dwoch.nie umies to wypad.jak wchodzi wlascicielka to rece ci z nerwow dretwieja.
Gaweł 2016-10-29 11:27
Na produkcji pensje sa glodowe.premia ucinana za wszystko.zresztą tu juz polakow nie biorą bo wybudowali kontener do mieszkania i scoagaja z Filip i ukrainki.
były pracownik 2016-11-03 16:22
przez przypadek odwiedziłem to forum i współczuje wam wielkiej głupoty, oraz podziwiam waszą determinacje że jeszcze ktokolwiek tam pracuje. Piszesz Aneta że potrzebni są tam odporni ludzie a ja uważam że zostali tam ludzie bez ambicji i odwagi życiowej którzy godzą się na poniżanie. Naprawdę mi was żal, ale to wasz wybór.
olaf 2016-11-06 07:36
Racja.Kto ma wiedzę i honor długo tam nie pracuje.Tresuja tam ludzi kak malpy
Wredna 2016-11-09 07:55
Jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i masz jakieś układy to i nienarzekasz hahaha
Byłam tam rok 2016-11-21 12:58
haahha a to dobre
To że dostali wtedy dotację to był cud i nie lada robota pośrednika
Ale mentalność szefostwa, podejście do pracowników i dostawców - za nic się nie zmieniło.
Widzę regularną zmianę - w wymianie aut szefostwa :D
Byłam tam 2016-11-21 13:04
może wtedy płacili raz na 4 lata i się Pan nie załapał ;)
Ja pamiętam wiecznie ucinanie pensji, płacenie w kawałkach i zawsze po terminie
I ciągle poniżanie ludzi
żywienie się ich strachem
Praca tam to był dla mnie koszmar, dostałam w tyłek jak nigdy
W sumie niezła szkoła życia zakończona na szczęście przed utratą zdrowia
A prezesowa nadal tonami wsuwa gorzką czekoladę i popija sokiem pomidorowym?
stary 2016-11-26 12:55
Poniżanie i zastraszanie to norma.Ludzie juz to biorą jakby normalka była.Ciapate po polsku nie rozumieją to maja lepiej.Wszystko ciągle nie tak jakby królowa matka chciala.Zalew durnych pomysłów,a zaraz nowe i tak w kółko.Jak bylo tak jest i sie nie zmieni więc albo geba w kubel albo szukać roboty kto ma troche godności
Tomi 2016-12-08 10:57
Witam wszystkich!Mam pytanie czy firma szuka pomocnikow lub pracownikow do pracy przy maszynach drukarskich?
Tgdbb 2017-01-05 06:35
Szuka cały czas bo tu nikt nie chce przyjść do pracy.a jak przyjdzie to o tak go wywala albo sam się zwolni bo psyche nie wytrzyma
Byłam 2017-01-10 20:37
Ja przez 7 lat nie dostałam ani grosza-nadgodziny jakie nadgodziny A miała Pani nadgodziny?
Mirosław 2017-01-14 15:59
miałem pracowac w tym wiadrze, ale widzę po komentarzach, ze dobrze sie stało, ze tam nie trafiłem.
nastepna 2017-01-16 15:46
życie zaczyna się po mpacku...
eeeeee 2017-01-19 18:30
firma szuka wszystkich pracowników, od pakowaczek po kadrę zarządzającą.jest taka rotacja, że ludzie nie zdąrzą zapamiętać jak się kolega z pracy nazywa. nie wierze ze gdzieś może być gorzej. można skończyć w wariatkowie po miesiącu.burdel na kółkach, zero organizacji, szacunku dla ludzi, zakres obowiązków sto razy większy niż w umowie, odpowiedzialność za wszystko. zarobki śmiechu warte,premie w marzeniach
Turyfikator 2017-01-20 17:40
Stanowisko magazynier 1700 zł netto pensja poniżej krytyki wymagania jak by płacili 5 tys zł praca na dworzu brak ubrań roboczych od firmy
aaa 2017-01-27 00:01
pisze się "na dworze"
bbb 2017-01-27 17:54
Zdanie rozpoczyna się z dużej litery
Ja 2017-01-27 18:08
Na końcu stawiamy kropkę.
Radek 2017-01-28 07:41
Nowy dyrektor jeszcze nie zaczął a już skończył. Przeprowadził przez audyt ISO i popedzila go na 4 wiatry.
tyhvhb 2017-01-29 19:59
I dobrze.Szkoda ze Karolinki ze sobą nie wziął.ale i na nią czas przyjdzie
Adam 2017-02-01 19:41
Omijanie to miejsce.stracilem tam kilka miesięcy życia.traktuja tam ludzi jak czarnych ów do roboty.pensje żadne. Zwolnienia co chwila
E 2017-02-01 19:47
Przeprowadził ? Przecież on sam nie wiedział o co w tym biega. Gdyby nie Radek -niedoszły kJ to by zginął.
Orzel 2017-02-03 07:15
Radek????hahaha.jeszcze do roboty nie przyszedł a już się ukrecil. Tego już nawet rotacja nazwać nie można. Bo żeby wylecieć albo się zwolnić to trzeba pracę zacząć a tu nawet już do tego nie dohodzi
Mateo 2017-02-05 07:24
Wielka Szkoda dla firmy ze nie przyjdzie Pan Tomek.To rozsądny menedżer. W końcu ktoś by zrobił porządek w tym bałaganu. A tak to dalej rządzą starzy wyjadacze
goś 2017-02-05 10:24
A kto tam jest starym wyjadaczem?
pixi 2017-02-05 16:50
"Ciemno wszędzie, ciemno wszędzie, co to będzie, co to będzie?" Wciąż ciapatych nam przybywa a białasów nam ubywa... Stanowiska wybierają bo się nigdzie nie nadają! Czy się stoi czy się leży to 13 się należy.
Superman 2017-02-05 19:42
Zoo.na czele wariatka. Już jej nikt nie traktuje poważnie bo każdy wie że to ma łeb chory
Była 2017-02-05 19:47
Niedługo ciapate będę też w biurze bo nawet tam podobno nikt już do roboty nie chce przyjść. Na rozmowy nawet nie docierają.wystarczy popytać o firmę w okolicy . ludzie wiedzą wszędzie naokoło co tam się dzieje.
Kandydatka 2017-02-06 00:06
Skąd wiesz masz jakieś sprawdzone info. Mam umówiona rozmowę i nie wiem czy pójść. Podobno w biurze fajni ludzie. A nie wiesz jak długo pracują. Czy zgrana ekipa czy każdy sobie.
JOE 2017-02-06 22:11
Reguła jest taka, że im ktos ma dluzszy staż w tej firmie tym bardziej jest beznadziejna osoba. Jest w biurze parę fajnych, ale też jest jedną kompletna tragedia. Gruba beka z krzywymi zebami, wredna totalnie, uważaj na nią. Generalnie zależy tez skąd jesteś. Jeśli ze wsi, to może potraktują Cię jak swoją i nie będą się jakoś szczególnie nakręcac.☺
Rotat 2017-02-14 14:02
Nie ma tych nikogo spoko. Sami konferencji na czele z pianistka i sztuczną dyrektora sprzedaży.jak masz prace to trzymaj się daleko od mpack a bo nie jeden po roku tu skończył u psychiatry.wlascicielka niszczy ludzi psycjicznie,poniża. Rotacja taka że imion się nie pamieta po tygodniu.atmosfera leku i beznadzieja. Najgorsze miejsce w jakim pracowałam. I kłamią na pieniądze
wiem bylem 2017-02-15 21:02
To nie firma tylko obóz pracy.na poczatku cacy.po 2 tygodniach mija okres ochronny i okazuje sie ze jesteś zerem co nic nie umie i caluj po nogach ze z laski cie trzymają.jak inni piszą to i ja:dno
bartek 2017-02-15 21:43
Jedyna firma produkcyjna na świecie co nie ma technologa
Twarda baba 2017-02-16 12:14
Niesamowite jest to jak w sumie durna i krotkowzroczna jest ta prezesowa. Niby potrafi ogarnąć wiele rzeczy na raz, ale idiotyczne wrecz niszczy w ludziach chęć do pracy. Nie jest w stanie pojac, ze firma na tym solidnie traci. Sama ceni sobie u pracownikow bardziej cechy temperamentu niż jakośc pracy i zaangażowanie, dlatego tez zostają tylko ci, ktorym sie chce i udaje sie nia manipulowac, co wcale nie jest trudne. Te osoby opierdzielaja zresztą równo, bo w razie czego wiedzą jak zwalić bezczelnie winę na innych.
haha 2017-02-20 21:54
zgadzam się w stu procentach..jest tam kilku prawdziwych fałszywców..co w twarz przyjaciele a w plecy by nóż wbili..a prezesowa..szkoda klawiatury żeby pisać nawet złe rzeczy
Fakt 2017-02-21 20:36
Zaczynasz pracę. Kilka tygodni okresu ochronnego czyli prezesowa miła i pomocna.Tylko po to żeby pracownik nie uciekł.Potem zaczyna się piekło.okazuje się że nic nie umiesz mimo twojego doświadczenia i umiejętności. Okazuje się że popełniasz niby wielkie nadużycia.Dostajesz ilość pracy i obowiązków za 3-4 osoby.Zaczynasz czuć się jak zero.Buntujesz sie-zostajesz zwolniony. Akceptujesz tożsamości się zwalniają bo nie wytrzymujesz. Rotacja jest taka że ludzie nie zdążą się nauczyć a już ich nie ma.Atmosfera strachu jest standardem.i nie ważne czy to biuro czy produkcja.ta baba niszczy wszystkich.I jest taka głupia że mimo wieku nadal tego nie rozumie
Gabriela 2017-02-21 20:47
Najświeższe wiadomości z cyrku.Szanowna Pani Prezes kończy w tym tygodniu 60 lat.Na górze jacyś wariaci wpadli na pomysł żeby jej kupić prezent. Zebrali chyba że 40 zł bo nikt się nie chciał złożyć. Kto tam pracuje wie czemu.
JOE 2017-02-22 21:03
Planistka, sprzątaczka H., kierowniczka zmiany, sekretarka -donosicielka, to nie jest tak, że prezesowa sama wyłącznie decyduje kogo zwolnić. One obrabiaja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nowym a prezesowa sie ich słucha.
pixi 2017-02-22 21:28
Dziś kwiatuszki piękne stały, na szefową wciąż czekały. Wcale się dziś nie stawiła i z kwiatuszków se zakpiła!
Cztery dychy kosztowały i się chyba zmarnowały? Morał z tego płynie taki, oszczędzajcie swe miedziaki. W lutym premii nikt nie widzi, bo szefowa z wszystkich szydzi.
Sekretarka tylko która bo ostatnio ruch w sekretar 2017-02-22 22:28
Ja
pracownik 2017-02-23 17:18
Aktualizacja... Odchodzi jedyny Kierownik z którym można było pracować i dla którego chciało się cokolwiek robić.Niedługo nikt tu nie będzie pracował,nawet ciapate zwieją.Paranoja wykończy wszystkich.
Karolina 2017-02-23 17:57
Jak ktoś myśli że na tym forum jest jest chociaż jedno kłamstwo to wyprowadzam z błędu.Kazde słowo to prawda.Wytrzymalam tam parę miesięcy i do dziś ciężko śpię. Mobbing.
goś 2017-02-23 18:06
A co się stało z pseudo technologiem Jarusiem?
Czyżby znowu na maszynie, pewnie razem na zmianie z" swoją" towarzyszką................., ach cóż to za duet.
To nie ja 2017-02-24 20:28
A jak tam nowy kj/kp ?
???? 2017-02-25 01:05
jedyny z którym mogłeś/aś wypić najpewniej.
pracowniczka 2017-02-25 03:21
A cóż ci się w nich nie podoba? Są normalnymi pracownikami i normalnymi ludźmi.
pracownik 2017-02-25 17:30
Nie. Jedyny który traktował człowieka jak człowiek a nie tak jak pozostali kierownicy a zwłaszcza Pani Kierownik.A co do picia to z moich obserwacji : więcej się pije u innych Kierowników, tylko oczywiście nikt się nie przyzna.Polityka Mpack - każdego oskarżać -byle dalej od siebie.
Zostaw swoją opinię o MPACK SP.ZO.O. - Sobiekursk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPACK SP.ZO.O.