Opinie o Alupol Packaging S.A. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Alupol Packaging S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Alupol Packaging S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alupol Packaging S.A. w Tychy

Byku

Jezeli faktycznie chcecie pracowac a nie walic w pręta to z nadgodzinami mozna wyjsc ponad 3tys na reke miesiecznie, do tego premia wakacyjna i na swieta. Praca niezbyt ciezka. Jedynym minusem pewnie dla niektorych bedzie to ze TRZEBA CHCIEC PRACOWAC.

@Byku

Pamiętam jak tam było i praca jest bardzo ciężka więc nie rozumiem po co kłamiesz? Poza tym żeby dostać wszystkie potrzebne narzędzia do pracy to graniczy z cudem. Co chwilę brakuje noży itp. Jeszcze kierownictwo też do wymiany. Premia świąteczna i wakacyjna hahaha to masz już praktycznie w każdej firmie. Pamiętam zwykle premie były tam co 3 miesiące :/ żenada bo to dostawali ci co włazili w (usunięte przez administratora) majstrom i kierownikom . Na szczęście to już historia. Nie polecam zaczynać nawet pracy w tej firmie w Tychach i Kętach.

Aleksandra

jaka jest przyczyna tego ze firma nie zatrudnia kobiet na produkcje ? ktos mi to wyjasni ?

Kosmos
@Aleksandra

W większości praca na produkcji wiąże się z sporym wysiłkiem fizycznym co przekłada się na częste rezygnacje z pracy lub prośby o przeniesienie na inny dział...

Jola

Witam. Czy ktoś może napisać w jakich godzinach zaczynają się zmiany? Czy na produkcji kobiety pracują? I najważniejsze pytanie. Z jakich miast transport pracowniczy jeździ? Dziękuję za odpowiedź.

Darcia
@Jola

4 brygadowka jeśli chodzi o Oświęcim ten oddział ma gdzieś pracowników wiecznie straszenie że umowy nie przedłuży kierownik bo uż biorę itp dużo osób odchodzi mają gdzieś takie traktowanie

Jola
@Darcia

Dziękuję za odpowiedź. Mam rozmowę do Alupol w Tychach. I stąd pytanie o godziny pracy. Macie kontakt z chemią? Typu alergie, warunki szkodliwe?

Byczek na rydwanie Nowy wpis
@Jola

Wszystko zależy od działu [druk czy laminacja sa farby, rozpuszczalniki i chemia] ale raczej na produkcję nie pójdziesz bo tutaj nie ma kobiet na produkcji

Inia Nowy wpis
@Darcia

Ja też chętnie dopytam sie i o prace jako pracownik produkcji. W ogłoszeniu internetowym to napisali, że pracodawca zapewnia motywujący system wynagradzania. A jakie benefity są w tym systemie, np. jest prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny??

Weronika

Mąż planuje starać się o stanowisko pracownika produkcji, z tego co czytaliśmy zarejestrowanie jest na umowę o pracę, o wynagrodzeniu jest wzmianka, że jest ono motywujące, zaintrygowała nas ta informacja. Ile w takim razie wychodzi za godzinę? Może podać ktoś konkretną stawkę?

@Weronika

Jakieś 27 zł brutto jeśli to kogoś motywuje no cóż

Jagna

No wiesz, może dla kogoś innego szuka info o tej pracy, tak tez bywa. Co do tej stawki, to startowa stawka? Po jakimś czasie pracy one rośnie?

@Jagna

Rośnie ale na cuda nie licz, są tu goście którzy pracują po 15 20 lat i mają 32 - 35 zl

Luiza
@Alex

Mąż właśnie wysłał CV na pracownika produkcji, też nas zaintrygowała wzmianka na temat motywującego wynagrodzenia, dlatego podłącze się do pytania. 27 brutto to już jest stawka z jakimiś premiami czy normalna podstawowa stawka godzinowa? Wraz z każdym przepracowanym rokiem można starać się o jakieś podwyżki?

@Luiza

Stawka podstawowa ale pamiętaj że od stycznia 27 zł to będzie minimalna krajowa, dostajesz podwyżki jakieś 1 zł co rok, dwa, premie kwartalne słabe, dobry socjal i tyle.

@Alex

I wtedy dają ludziom aneksy do umów wraz z każdą podwyżką? Ile macie tych premii kwartalnych, w sensie jaka to kwota? Czy zdarza się, że ktoś nie dostanie tej premii czy jest ona przeznaczona dla wszystkich?

Alex

Jak coś przeskrobiesz nie dostaniesz, jak idziesz chorować uważają ci ale nie ma dużej straty bo to słaba kasa [miedzy 300 a 800 zl przeważnie koło 350 450 zl] , tak z każdą podwyżka masz aneks

Jadzia
@Alex

W ogóle to jest duża rotacja na produkcji? Sporo osób pisze o przyjęciach na ten etat, ja znalazła stare i aktualne oferty pracy, stąd moje pytanie. Rzeczywiście oferują dużo benefitów, ale interesują mnie kwoty chociażby tego dofinansowania do wypoczynku i premii świątecznej. No i ogólnie premia to tylko na święta bożonarodzeniowe czy wielkanoc też?

Łonki łan Nowy wpis
@Jadzia

Premia jest 2 razy w lipcu i grudniu, dofinansowania do wypoczynku są dla dzieci, ty dostajesz tzw wczasy pod grusza, rotacja jest bardzo duża, niestety od lat jest tred że ludzie się zwalniają(usunięte przez administratora)i problem się robi że stary pracownik musi robić zaawansowane dwóch bo mlodzi nie ogarniają maszyn i nie chce im się nic robić

Łonki łan Nowy wpis

A przeczytałeś moja wypowiedź do końca ze zrozumieniem ? Właśnie to napisałem że mlodzi nic nie potrafią i nie chce im się takie mamy czasy, nie twierdzę że winę ponosi pracodawca, jedyna jego wina jest to że nie docenia ludzi pracujących po kilkanaście, kilkadziesiąt lat zarabiają podobnie jak nowi zwlasza operatorzy którzy potrafią pracować na wielu stanowiskach i to jest przyczyna że ludzie uciekają ale pozatym nie napisałem nigdzie że wina pracodawcy jest to że przychodzą nowi i nieudolni ludzie.

PNP

W jednym z komentarzy przeczytałem że zmiany zaczynaj się od 7/15/23. Czy te godziny obowiązują od dawna czy może jest to tymczasowe , czy może zależy od jakiegoś działu w firmie ??? Interesował by mnie przewóz pracowniczy ( nie z małopolski ) a on jeździ głównie na 6/14/22.

@PNP

O, to widzę, że jest też zmiana nocna. Czy na nockach jest jakas większa kasa? Czy np. dodatek za pracę w nocy, czy nie ma za to żadnych gratyfikacji? Czy rotacja zmian jest co tydzień, czy jakoś inaczej, aby ludzie pracowali o różnej porze, a nie zawsze tak samo?

Coś o posadzie handlowca?? I mnie interesuje ten zapis w wymaganiach, że trzeba znać angielski bardzo dobrze. Wiecie, jaki to jest konkretnie poziom? Ja mam certyfikat B2, czy to jest wystarczające? I czy na rekrutacji jest część rozmowy po angielsku, albo jakieś inne sprawdzenie tego poziomu?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Alupol Packaging S.A. na stanowisko Pracownik Produkcji? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Czy w Alupol Packaging S.A. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Jaka atmosfera panuje w firmie Alupol Packaging S.A.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 15 września. Czy jest rotacja?

To jaką umowę dostaje taka nowa osoba, że zostaje tak niewiele? Jaki rodzaj umowy i na jaki okres? Jest opcja wypowiedzenia umowy natychmiast, bez okresu wypowiedzenia?

W tym zakładzie opłaca się tylko przyjąć i iść chorować, albo trochę poczekać i zrobić uprawnienia. Nie warto się angażować bo i tak i tak cie (usunięte przez administratora)

Jak wygląda ścieżka kariery w Alupol Packaging S.A.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Joszimitsu

Było takie pytanie, zamiast głupio powtarzać przejrzyj wątek i poczytaj, nie ma czegoś takiego jak ścieżka kariery możesz zostać najwyżej technologiem jak masz jakieś techniczne studia i to wszystko

@Joszimitsu

@Joszimitsu domyślam się, że obecnie tam pracujesz... Powiedz jak że stawkami i dodatkami? Jaka przerwa w czasie pracy się należy? Jak atmosfera na zakładzie... Pozdrawiam

@Ciekawy

Moja stawka 32 zł po 18 latach, szkoda czasu tak obiektywnie szukaj czegoś innego atmosfera zależy od zmiany jest obecnie jedna zmiana to jest dramat, że względu na rodzaj nie wymienię nazwisk ale wszyscy wiedzą o co chodzi NIE WARTO tyle odemnie

Joszimitsu

To gratulacje 40 zł to na pewno nie w tej firmie tyle to ma co najwyżej kilku drukarzy, spokojnie przyjdzie taki czas że się sprawdze gdzie indziej, gdyby był taki miód to by się ludzie tak nie zwalniali

Jak jest naprawdę
@Joszimitsu

Aha,czyli inni odchodzą, bo ktoś ich na rynku chce a ty nie odchodzisz bo na rynku ciebie nikt nie ..sam sobie odpowiedz dlaczego. Pracuję kilka lat. Firma ok. Płace jak wszędzie ale wyróżnia ich socjal z którego m.in 2 razy w roku są dwie dodatkowe pensje-3,5 k i na rękę w grudniu i 3,5k teraz w lipcu dla każdego. Ubezpieczenia zdrowotne, dofinansowania koloni, paczki, konkursy dla dzieci z bonami dla wszystkich, dodatkowe ubezpieczenie emerytalne , darmowy dowóz z małopolski itd, Nie ma karnetów na siłownie i stołówki-to na minus.

Inia
@Jak jest naprawdę

Dofinansowanie kolonii, to jak rozumiem dla dzieci pracowników? Czy też dla samych pracowników? I jak się nie ma dzieci, to można takie dofinansowani wciąż jako kasa do ręki??

@Jak jest naprawdę

Hahahahha weź chłopie przestań ???????????????? płaca nie warta tej harówy. W Kętach są zakłady które płacą więcej a wymagają mniej!!! Poza tym człowiek wyda więcej pieniędzy na lekarstwa od dermatologa niż to warte .

sssssssss
@Byku

w holandii odkladam 6 k na miesiac a z tych 3k ile ci zostanie i caly miesiac w robocie siedzisz

Jarek 78
@sssssssss

Nie ma co tego równać jak ktoś zarobi 5 tyś jest sam ma kredyty alimenty i mieszkanie to leży stałe opłaty 3 tyś A jeść też trzeba, ale myślę że nie jest najgorzej, atmosfera ok pieniądze nienajgorsze ogółem na plus wiadomo rodziny mają łatwiej bo we 2 robią jeszcze 500 plusy i inne dodatki

@sssssssss

Siedzialem w Holandii 4 lata, wiec nie(usunięte przez administratora)kolego ze odkladasz 6k miesiecznie. Chyba ze dorabiasz w handlu obwoźnym.... Holandia dla Polakow sie skonczyla kilka lat temu

sssssssss
@Byku

chlopie popatrz na oferty na holandie jako spawacz kierowca cnc budowlanka i zobacz jaka kase daja i kwaterunek jak przekladales paczki na magazynie 3 dni w tygodniu to sie nie dziw trzeba miec fach w reku a dzsiaj nawet w pl budowlaniec szarpnie te 5-6 kola jak jest kumaty chlopie co to jest na dzisiejsze ceny 3 kola robisz na jedzenie i na oplaty a jak tu jakies auto kupic albo cos odlozyc firma zyski rekordowe a ludzie nie moga zarobic zeby przezyc

Fakalu
@sssssssss

Racja odkąd odeszlem i wyjechałem na zach. to odkładam 4500 zł co miesiąc a robię tu już dwa i pół roku ogólnie tam to robota dla (usunięte przez administratora)

jemenmen
@Fakalu

"odeszłem" - było cymbalistów wielu.....

Kajman
@Byku

Byku od kiedy tak pięknie piszesz tak płynnie.

@Byku

Bu by byku ;) jak mieszkasz z matka I jedyne pieniądze wydajesz na internet to 3 tys VI wystarczy mama upierze ugotuje i plecy umyje jak ktoś ma na utrzymaniu własną rodzinę i rachunki to 3 tys to jest za mało nawet na opłaty ale co ty możesz o opłatach wiedzieć jak jesteś 30 letnim nieudacznikiem mieszkającym z matka

Aleksandra

@Aleksandra

Za ciężka praca dla kobiety [dźwiganie], maszyny są też dość skomplikowane i trzeba umieć je obsłużyć.

@Łonki łan

Co za ograniczony osobnik pisał ten komentarz!!! rozumiem argument że praca jest ciężka ale że skomplikowane maszyny to już jest przegięcie - kobiety są bardziej ogarnięte i pojętne niż panowie!!!!!

@Kobieta

Nie nadajecie się do prowadzenia samochodów ani do obsługi maszyn mówię z doświadczenia kobiety 3 razy dłużej opanowują maszyny i są 3 razy mniej wydajne, mają swoje okresy humory i nie nadają się do takiej pracy

@Łonki łan

Żal mi Cię i współczuję Ci Twoich doświadczeń z kobietami..... Kobiety są wielozadaniowe, lojalne, zorganizowane i potrafią sobie usprawniać pracę. Bardzo mnie zastanawia ta ciągła rekrutacja na produkcję w Alupolu....??? A odnosząc się do prowadzenia samochodów to "Statystyki policyjne są nieubłagane. Wynika z nich, że sprawcami wypadków najczęściej są mężczyźni" "Co więcej statystycznie 66,3 proc. wypadków spowodowanych przez pieszych było z winy mężczyzn, a kobiety spowodowały 31,6 proc. takich zdarzeń."

Trza dzwigac ciezary 25- 50kg

@Łonki łan

Niech zostana lepiej przy obsludze pralki

@Kobieta

Poprostu wiecej kobiet zostaje w domu, aby prac i robic obiad, Nie bujac sie po miescie

Iwona
@Łonki łan

A czy ktoś zabrania kobietom pracować na tym stanowisku? Czy to tylko Twoje stwierdzenie?

@Byku

Byku masz bardzo prymitywne poglądy i chyba mało wiesz o kobietach.... kobiety potrafią pracować i dobrze zarabiać, prać, robić obiad, wychowywać dzieci, ogarniać mieszkanie i mieć czas dla siebie.... a jak mają przy sobie odpowiedniego mężczyznę to dzielą się obowiązkami i są najszczęśliwsze na świecie ot tyle w temacie.....

Jan
@Kobieta

No pewnie, kobiety ogarniają wszytko lepiej niż faceci. Tym bardziej się dziwię że nie mogą aplikować na produkcje. Serio tak tu ciężko? Ty wiesz coś o przyjęciach do firmy i kogo teraz potrzebują?

@Aleksandra

Dużo dźwigania, dużo obsługi maszyn, praca przy klejach rozpuszczalnikach, z tego co wiem to zatrudniali chyba w jednym z zakładów w Oświęcimiu, po prostu nauczeni doświadczeniem kobiet które tu pracowały nie chcą już więcej.

@Iwona

Moje spostrzeżenia

@Kobieta

No więc żeby halo sprawiedliwie powiem z doświadczenia. Kobiety są mniej wydajne i słabsze fizycznie oraz psychicznie co odbija się na normie w pracy, kobiety mają problem z obsługiwaniem wózków widłowych oraz elektroniki maszyn lub muszą dużo dłużej się uczyć, Na druku np są farby czy kleje to nie jest Prada na linii gdzie się dokreca środki czy składa kartony. Piszę to jako z własnego doświadczenia w firmie, z tego co wiem nie ma zakazu zatrudniania na produkcję kobiet ale po prostu widocznie pracodawcą nauczony doświadczeniem woli zatrudniać chłopów i tyle nie ma się co obrażać.

@Łonki łan

Słabsze fizycznie w większości możemy być, to się zgodzę. Ale reszta? Jak możesz twierdzić że jesteśmy słabsze psychicznie? A statystyki dot depresji widziałeś? Bo z tego co wiem to mężczyźni częsciej chorują.

@Irena

Napisałem wyżej czytaj że zrozumieniem i już wykazujesz się brakami ale powtórzę. Kobiety są słabsze psychicznie bo nie wytrzymuje presji normy i czasu w pracy, nie wytrzymują kiedy dostają zjebke od majstra czy kiedy coś trzeba ma szybko ogarnąć, mają cały dzień focha obrażają się, to mam na myśli słabsze fizycznie już koleżanka rozumie ?

emu
@Jan

Facetów bo dla kobiet jest za ciężko.

@Łonki łan

Rozumiem i jakoś nadal to do mnie nie przemawia. Uważasz że każda kobieta to "beksa"? Też umiemy sobie radzić w stresowych sytuacjach i w pracy pod presją.

Praca jest ciężka fizycznie
@Irena

To jest praca zbyt ciężka fizycznie. Cylinder waży kilkadziesiąt kilo, młotek do zazbrajania kulka kilo, trzeba nim walić kilkadziesiąt razy zanim rozbroisz, bobiny kilkadziesiąt kilo. Są wprawdzie manipulatory, ale czasem trzeba coś przytrzymać , przełożyć. To jest ciężka praca fizyczna.

@Irena

Irena nie rozumiesz, napisałem że nie każda ale te które tu pracowały wszystkie się same zwolniły i wszystkie [ poza jedna starsza panią co poszła na emeryture ] sonie kiepsko radziły, dlatego napisałem że nie ma zakazu przyjmowania kobiet ale pracodawca z doświadczenia pracy z kobietami które tu pracowały już nie chce ich na produkcji rozumiesz teraz ?

@Łonki łan

To tak w sumie kobiety są tu w ogóle do czegoś potrzebne?

@Edyta

Oczywiście kontrola jakości czy dział handlowy bądź technolodzy ale w tych działach trzeba mieć studia skończone pozdrawiam

@Łonki łan

A jak ktoś w trakcie studiów jest to tez zatrudnią?

@Irena

Pytać składać c.v próbować pozdrawiam

Wojciech
@Łonki łan

Możesz odpowiedzieć? Bo jak się nie da to ciężko żeby ktoś składał CV jak studiuje

ł
@Wojciech

Sprawdź po prostu

@Wojciech

Jeśli to studia zaoczne myślę że nie będzie przeszkod, pracuje kilku studentów zaocznych

Kosmos

Ala

Podali widełki 8-12 tys w nowej ofercie na pracownika produkcji. Ktoś mi powie, czy serio takie stawki są tu realne? To podstawy czy jakieś premie doliczyli? Bo czytałam, że jest jakiś motywujący system wynagradzania. Jak to mniej więcej działa?

@Ala

BZDURY PISZESZ JAKICH MALO, pracuje 20 lat w tej firmie i mam 4200 na rękę zwykłej wypłaty, premie kwartalne śmiech na sali na 3 miesiące ludzie dostają po 400 500 700 zł i tyle socjal jeszcze trzyma wielu ludzi tutaj w pracy jakieś dopłaty dla wakacji dla dzieci

Socjalny

Są 2 duże premie w roku.reszta słabo

Czy w Alupol są jakieś benefty ponadpłacowe?

Do Ala

A fe wstyd, próbujesz rozgrzać atmosferę. Nie ładnie jak mężczyzna ukrywa się za nickiem kobiecego imienia. Sam sobie piszesz pytania i sam na nie odpowiadasz. Wiadomo o co ci chodzi więc pisz śmiało, zrzuć to z siebie. W sieci jesteś anonimowy. Jeśli tak nie jest to daj linka do tej ich oferty na wózkowego za 12 tysi. A jeśli kłamiesz i nie dasz to pokaż że się nie boisz i kawa na ławę hehehe

Irena

Na stronie firmy widziałam ofertę na produkcję. Warto waszym zdaniem się zgłaszać? Spoko tu są podstawy pensji i system premiowy? Poza tym jest jedna zmiana czy więcej? będę wdzięczna za odpowiedź, bo nie wiem co zrobić.

@Irena

Sama zdecyduj, zarobek troche ponad minimalna, na start ok 3 tys, premie kiepskie co kwartał 200 do 600 na rękę, ratuje wszystko socjal, gdyby nie on myślę że firma nie miałaby połowy pracowników. 3 zmiany od 7 15 od 15 23 od 23 do 7, małopolska ma autobusy za darmo dowożące ludzi do pracy i ot tak to wygląda, na marginesie dużo ludzi zatrudnili ostatnio i może z jedną dwie osoby zostały, są goście co nie przepracowali 1 dnia i stwierdzili ze to nie dla nich.

@Joszimitsu

Nie przedstawiają na rozmowie co trzeba będzie robić że ludzie odchodzą po jednym dniu pracy? Aż tak ciężko jest czy o co chodzi? Duże są normy?

@Olga

Rozmowa jednym, robota drugim więc wiesz jak to wygląda, pozatym mlodzi mają w nosie robotę za takie pieniądze mieszkają z rodzicami nie podoba im się odwaracaja się i wychodzą, teraz każdy by chciał 5 tys na start i najlepiej przy komputerze i nie będzie lepiej nastały czasy pracownika nie pracodawcy, jak ktoś jest mlody lepiej jechać za granicę do pracy

@Irena

@Irena czy Pani już pracuje? Powie Pani coś więcej na temat pracy i stawki? Zastanawiam się czy podjąć tam pracę...

Ciekawy

Witam. Jakie stawki są obecnie na produkcji? Jak z premiami dokładnie. Zastanawiam się nad wysłaniem CV jednak nigdzie nie pisze nic konkretnego o stawkach i dodatkach?

Alupol Packaging S.A. szuka kandydatów na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 6800 ?

Alex

No chyba nie bardzo, to masz jakieś 4800 na rękę, tyle nie zarabiają nawet operatorzy z 20 letnim stażem w tej firmie

Byku

Czystej wyplaty tyle nie zarobi. Za to pracujac po 12h moze wyjsc po miesiacu ok 6500 na reke

@Byku

Chłopie ja 20 lat pracuje i nie zarobiłem 6500 na rękę nawet przy 12h pracy, chyba musiałbym 4 tyg beż przerwy robić po 12 h plus soboty żeby tyle wyjść

@Alex

jeśli o pracę w soboty chodzi to dobrze widziałam, że o setkach kiedyś za nie pisali? podwyższyli cokolwiek? to ile max udaje się tak naprawdę na rękę wyciągnąć na pełnych obrotach według Ciebie?

@Edyta

77 procent, setka jest w sobotę na nocce, nic się nie zmieniło masz stawkę godzinową i od tego to zależy, na moje oko lepiej poświęcić ten czas dzieciom i rodzinie ale co kto woli, na pełnych obrotach nie dasz rady cały czas robić ale ja normalnie zarabiam 3.9, 4, nadgodziny są głównie latem w okresie urlopowym czerwiec lipiec sierpień, jesteś w stanie dodatkowo wyciągnąć jakieś tys do półtora więcej, może dwójkę przy całym miesiacy po 12h ale to musisz naprawdę nie mieć a i życia ani obowiązków bo taka praca wygląda tak że przychodzisz po pracy śpisz i pracujesz, zapomnij o obowiązkach domowych

@Alex

Setka jest jesli przychodzisz na popoludniowke o godz 11 (4h wczesniej) i zostajesz do 23. Niedzielna doba robocza wtedy trwa od 15 w niedziele do 15 w poniedzialek czyli masz placone dodatkowo za te 4h. Nocka z piatku na sobote jest platna normalnie - 77% + dodatek nocny

@Edyta

Za caly miesiac roboty po 12h przy stawce godzinowej 27zl typ dostal przelewu 6400zl

@Byku

Bzdura jak przychodzisz na 11 do 23 to jest 77 procent bo ci licza nadgodziny z pierwszych 4 godzin czemu kłamiesz? Cały miesiąc 6400 Cały miesiąc pracować po 12h to trzeba naprawdę nie mieć życia

@Alex

No ale to czekajcie. Czyli niby trzeba nie mieć życia ale to osiągalne jednak tutaj, tak? Bo teraz się pogubiłam. Na siłę 6,4 wpadnie?

@Edyta

Osiągalne bo pracując po 12h 4 tyg praktycznie robisz drugie tyle godzin, więc osiągalne.

@Alex

Dzisiaj przyszedlem na 11 do 23 i pierwsze 4h mam placone 100% bo do godziny 15 trwa jeszcze moj weekend. Pytanie bylo czy osiagalne jest 6400 a nie czy masz zycie prywatne czy nie

@Edyta

Przy standardowym miesiącu mając jak kolega wymienił 27 zł brutto masz jakieś 3200 na rękę plus nadgodziny 2 tyg to kolejne 1300 zł czyli 4 tyg to masz 2600 dodatkowo, cały miesiąc 4 tyg prarucjqc po 12h masz 3200 i 2700 plus jakiś dodatek nocny to masz ok 6 tys może 6200, prosty rachunek

Chyba jakaś bajka to masz 4800 na rękę powiem ci ze po 20 latach tyle nie mam

@Pan zdzich

To ile tak na prawdę się ma po takim czasie pracy? Są jakieś cykliczne podwyżki czy trzeba sobie chodzić co jakiś czas i pytać?

@Olga

Operator z 20 letnim stażem mam beż nadgodzin 4200 na rękę, podwyżki co rok lub dwa lata złoty

Viki
@Byku

Z tego co wiem firma płaci wszystko zgodnie z Kodeksem Pracy aw kodeksie i sobota i niedziela są 100% płatne!!!! jedynie w sobotę jeśli ktoś popracuje 12 godzin to 8 godz 100 % a kolejne 4 godziny 50%.

@Viki

To słabo wiesz w soboty nie pracujemy po 12h, (czasami w tyg jak jest potrzeba ale rzadko) pozatym ci którzy pracują w systemie 4b nie mają 100 procent płatne bo mają dodatek i soboty i niedziele są dla nich normalnym dniem wynikajacym z grafiku, nie rozumiem po co się wypowiadają ludzie którym się "wydaje" i nie pracują w firmie

Janusz
@Alex

Jak tu się finansowo wychodzi na 4-brygadówce w porównaniu do chodzenia na 3 - ośmiogodzinne zmiany? No i jak tu jest z dojazdem do pracy, zwłaszcza na nockę, czy dofinansowaniem posiłków?

@Janusz

4 brygadowka ma dodatek nie chce skłamać ale chyba 18 procent to masz jakieś to jakieś 800 stówek więcej na rękę, dojazd z małopolski [kety oswiecim] za darmo autobusem, nie ma żadnego dofinansowania posiłków, ba zlikwidowali nawet stołówkę, zamiast tego jest kilka maszyn z batonikami i bułkami beznadzieja

@Alex

To trzeba swoje jedzenie przynosić? Nie ma problemu żeby wnieść na zakład? Można coś ewentualnie zamówić z dowozem? Jak z napojami takimi jak kawa czy herbata? Darmowe są?

@Olga

Serio ? Jak mogą ci zabronić wnosić jedzenie do pracy co ty na Białorusi żyjesz? Są automaty z kawa, Są automaty z kanapkami (nie polecam niedobre), możesz też coś zamówić i wyjść na bramę po jedzenie ale przy tych zarobkach to raczej malooplacalne, zawsze też możesz sobie przynieść swoją kawę czy herbatę i na przerwie wypić

@Alex

Haha. Do roboty przychodzisz pracowac. Na obiad mozesz isc do knajpy. Kazdy moze wziac swoje jedzenie do pracy. Z tym nie ma problemu. Nie mozna go tylko znosic na hale produkcyjna tylko trzymac w lodowce na stolowce. Mozna rowniez zamowic na brame szame na dowoz

@Byku

Chyba źle odpowiadasz bo mnie tego nie trzeba tłumaczyć aczkolwiek brakuje bufetu żeby coś sobie zjeść na ciepło

Janusz
@Alex

A co za problem, zwłaszcza jak więcej osób podziela Twoją opinię, że brakuje bufetu i ciepłych posiłków, zgłosić to do kierownictwa, by rozważyli przywrócenie stołówki? Jak tu traktują sugestie i pomysły od pracowników i ile przerwy ogólnie macie?

Katarzyna

Pamięta ktoś jeszcze tę ofertę na handlowca, co kiedyś wstawili? Chciałam zapytać odnośnie tej pracy, czy to jest praca stacjonarna czy bardziej w terenie. Często trzeba jeździć w delegacje?

kasia

czy ktoś może napisać czy zatrudniają kobiety na produkcję ?

obecny
@kasia

Nie, na produkcję nie zatrudniają kobiet, ale na przykład do działu handlowego tak

Daniel
@kasia

Nie na produkcję kobiet nie zatrudniają, kontrola jakości, handlowy, technolodzy ale tam trzeba mieć studia i znajomości

Kajman
@kasia

Kasiu tak oczywiście mamy na produkcji jedną Kobietę.

@Kajman

I znowu nie dodajesz faktów że ta kobieta przyszła z zakładu z kęt gdyż się przeprowadziła a nie została świeżo zatrudniona w Tychach

@Alex

Ale w praktyce ostatecznie pracuje na produkcji czy nie? Bo jeśli tak to inne też przy posiadanym doświadczeniu mogłyby mieć taką możliwość?

@Edyta

Tak w praktyce pracuje, zgadza się

@Edyta

Już nie pracuje, pracowała może z miesiac na produkcji, choć jako pomocnik nie operator

Katarzyna

Cześć, chciałam zapytać o stawki dla Handlowca. Widziałam ogłoszenie o pracy na tym stanowisku w firmie. Może ktoś wie tutaj, ile teraz płacą?

Zostaw merytoryczną opinię o Alupol Packaging S.A. - Tychy

• Jak się pracuje w Alupol Packaging S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Alupol Packaging S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alupol Packaging S.A.?

Alupol Packaging S.A.