ALUPOL PACKAGING S.A.

Tychy

Opinie o ALUPOL PACKAGING S.A.

admin 2015-07-28 11:13:38
Podobno wiesz o firmie ALUPOL PACKAGING S.A. więcej niż inni. Zapraszmy na nasze forum, podziel się prawdą.
Pracownik 2016-03-10 19:03:03
Jeżeli ktoś ma ochotę pracowac w firmie ktora ma wieksze marzenia niż możliwości to tak ta firma jest dla niego.Wszytsko odbywa się kosztem pracownika zarobki marne jak na firmę jedną z najwiekszych w europie chociaż w sumie nie ma co się dziwić maszyny za coś trzeba kupić i gdzieś oszczędności trzeba szukać po 2 latach cięzkiej pracy mozna wyciągnąc 2k . Pozdro
backstage 2016-07-07 09:26:01
Ile zarobi operator do uszlachetniania?
lazio1 2016-07-30 08:17:31
Na początek dostajesz 13 zł brutto i dodatek nocny. TYLE
tarczyn 2016-09-09 02:20:45
Osobiście nie polecam, starasz sie za bardzo nie docenią cie za chiny.. stare lebry trzymają się i wykorzystują max młodych, brygadziści nie dają też najlepszego przykładu, zero organizacji na całym zakładzie, każdy każdego pogania i atmosfera bardzo dołująca, za takie pieniądze szkoda nerwów
Ludzie przychodzą i sie zwalniają, nawet pracownicy o 2 letnim stażu uciekają bo szkoda czasu
Kierowca 2016-09-22 07:11:54
Nienormalna firma. Zwłaszcza magazyn w Kętach. W biurze magazynu pracują nienormalni ludzie, którzy od dawna powinni być ubrani w kaftan. Rozładunek ciężarówki z papierem to jakiś cyrk. Najpierw dziesiątki telefonów, że towar jest pilny i MUSI być rozładowany w środę. W środę okazuje się, że nie ma miejsca na magazynie i rozładują w czwartek o 6 rano. W czwartek rano okazuje się, że awizacja jest na piątek... Ręce opadają, banda idiotów
de 2016-10-18 22:24:44
@ Kierowca - wydaje mi się że wszystko o czym tu piszesz nie jest kwestią "normalności" tylko zwyczajnie brakiem organizacji w twj firmie - niczym innym
asabs 2016-10-28 13:06:04
A jak wygląda praca na stanowisku koordynatora transportu? Jakie zarobki?
Zostaw swoją opinię o ALUPOL PACKAGING S.A. - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALUPOL PACKAGING S.A.