ALUPOL PACKAGING S.A.

Tychy

Opinie o ALUPOL PACKAGING S.A.

admin 2015-07-28 11:13
Podobno wiesz o firmie ALUPOL PACKAGING S.A. więcej niż inni. Zapraszmy na nasze forum, podziel się prawdą.
Pracownik 2016-03-10 19:03
Jeżeli ktoś ma ochotę pracowac w firmie ktora ma wieksze marzenia niż możliwości to tak ta firma jest dla niego.Wszytsko odbywa się kosztem pracownika zarobki marne jak na firmę jedną z najwiekszych w europie chociaż w sumie nie ma co się dziwić maszyny za coś trzeba kupić i gdzieś oszczędności trzeba szukać po 2 latach cięzkiej pracy mozna wyciągnąc 2k . Pozdro
backstage 2016-07-07 09:26
Ile zarobi operator do uszlachetniania?
lazio1 2016-07-30 08:17
Na początek dostajesz 13 zł brutto i dodatek nocny. TYLE
tarczyn 2016-09-09 02:20
Osobiście nie polecam, starasz sie za bardzo nie docenią cie za chiny.. stare lebry trzymają się i wykorzystują max młodych, brygadziści nie dają też najlepszego przykładu, zero organizacji na całym zakładzie, każdy każdego pogania i atmosfera bardzo dołująca, za takie pieniądze szkoda nerwów
Ludzie przychodzą i sie zwalniają, nawet pracownicy o 2 letnim stażu uciekają bo szkoda czasu
Kierowca 2016-09-22 07:11
Nienormalna firma. Zwłaszcza magazyn w Kętach. W biurze magazynu pracują nienormalni ludzie, którzy od dawna powinni być ubrani w kaftan. Rozładunek ciężarówki z papierem to jakiś cyrk. Najpierw dziesiątki telefonów, że towar jest pilny i MUSI być rozładowany w środę. W środę okazuje się, że nie ma miejsca na magazynie i rozładują w czwartek o 6 rano. W czwartek rano okazuje się, że awizacja jest na piątek... Ręce opadają, banda idiotów
de 2016-10-18 22:24
@ Kierowca - wydaje mi się że wszystko o czym tu piszesz nie jest kwestią "normalności" tylko zwyczajnie brakiem organizacji w twj firmie - niczym innym
asabs 2016-10-28 13:06
A jak wygląda praca na stanowisku koordynatora transportu? Jakie zarobki?
nero1 2017-01-31 07:18
Ci co jeszcze myślą to na pewno się zwolnią, a Ci którzy mają ochotę się przyjąć - to zdecydowanie odradzam.
zadowolony 2017-01-31 20:48
a ja se chwale
tobie powodzenia w nowej robocie
antek 2017-02-01 08:09
Ja polecam
, robiłem wcześniej w dwóch innych firmach w strefie- porażka a rok temu przyszedłem do nich
dostałem dwie podwyżki mam obiecaną trzeciom. Nadgodzin ile chcesz chodzom i proszą się. Można dobrze zarobić. Maszyny nówki. Tyle, że cały czas musisz myśleć. Jak się zagapisz to produkujesz bubel to fakt. Jak patzę na niektórych nowych to ręce opadają.
w grudniu była trzynastka . Firma nieporównywlanie lepsza od tych gdzie robiłem wcześniej
kasa 2017-02-04 11:32
ile dajom?
były 2017-02-04 12:25
15 na starcie 16 po 3 miesiącach i potem podnoszą na bieżąco
Robota na drukarkach nie do przerobienia. Kupili kolejne to ciągle szukają pracowników. Przygotuj się na nadgodziny i soboty wtedy zarobisz naprawdę bardzo dobrze, ale to kosztem czasu wolnego. Ja się zwolniłem bo mnie taka robota nie interesuje. Wole mieć mniej, ale 8 godzin , 5 dni w tygodniu i bez odpowiedzialności.
Twój wybór .
ps. pisze się dają a nie dajom
work 2017-02-06 21:41
na początek płacą minimum 15 zł na godzinę brutto
xxx 2017-03-10 18:26
antek, w grudniu nie było trzynastki, to wysokie bony na święta z funduszu socjalnego, ustalonego na poziomie Grupy Kęty.
antek 2017-03-12 16:11
co to kogo interesuje?
dostałem 3 tysiaki na konto trzynastej pensji a od ostatniego wpisu kolejnom podwyżkę i cały czas sypiom podwyżkami więc myślę, że dostane następną
maszyny nuwencje, polecam firma ok
Zostaw swoją opinię o ALUPOL PACKAGING S.A. - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALUPOL PACKAGING S.A.