Opinie o Heraeus Electro Nite Polska w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Heraeus Electro Nite Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Heraeus Electro Nite Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heraeus Electro Nite Polska w Sosnowiec

!!!

Pan Dyrektor złoty człowiek to fakt ogólnie cala kadra zarządzająca świetnie dobrana każdemu zależy żeby pomóc pracownikom a nie żeby karać jak to bywa u konkurencji. Świetny zespół fachowców dobrany przez dyrektora generała , kierownictwo liderzy itd . Do tej pracy chce się przychodzić . Jest atmosfera jest wszystko. Jest moc

Matylda
@!!!

Przede wszystkim jest wśród ludzi ...rozmawia .. wyciąga wnioski

!!!
@Matylda

No to fakt nie siedzi w biurze analizując tabelki jak co to niektórzy mają w swojej naturze ...

Kamila

Podejmują działania żeby ratować firmę z pracownikami się nie liczą wszędzie tak jest . Może ktoś z załogi, zabierze głos ja to wygląda? Czy pojawiają się zwolnienia i (usunięte przez administratora)?

Xxcc
@Kamila

Ty się ratuj jak możesz.

@Xxcc

O kolegę się martwisz a o siebie nie? I tak poważnie to faktycznie jest się czego obawiać odnośnie tych zwolnień czy trzeba po prostu cierpliwie przeczekać? To pierwsza taka niewygodna sytuacja u was czy kiedyś bywało podobnie?

Odetta

Straszą już was zwolnieniami ? Ilu Ukraińców zatrudniają?Czy już słychać w zakładzie plotki że na wasze miejsce stoi już kilkanstu Ukraińców?

Przemysław

Fundusz ZFSS jest jasny i do wglądu na stanowisku każdego Lidera . Jeżeli ktokolwiek ma problem z czytaniem ze zrozumieniem to trzeba się zastanowić czy powinien zajmować miejsce osobom które mogły by wnieść więcej dla firmy ...

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Heraeus Electro Nite Polska. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Elektromechanik?

Czy pracownicy, muszą oceniać się na oczach całego zakładu i magazynu? Acha i jeszcze taka mała prośba, prosimy o bony na święta przed świętami nie po. Polak też chce godnie żyć.

Muszą się oceniać w taki sposób od lat taki mamy standard. Nie ma czegoś takiego jak bony ..,, ? Na święta jest świadczenie z ZFŚŚ także proszę nie wprowadzać nikogo w błąd ..

Pewnie chciał typ typ (usunięte przez administratora)bony na mikołaja ale mu nie poszło

@.

Panie kadrowe doskonale wiedzą jak wyliczać świadczenia i komu przysługują. Niech się nikt nie spodziewa błędu z ich strony..

Kibic

Będzie jakaś przerwa jutro podczas pracy żeby spokojnie obejrzeć mecz z Argentyną ?

Kolega kibola
@Kibic

W innych firmach jest coś takie planowane a u nas dostaniesz taka przerwę pod warunkiem że się odbijesz po 24 tej ....

@Kibic

W biurze miszcza jest spory monitor napewno będzie oglądał nasz miszcz jak cię lubi to pewnie będziesz dopuszczony do monitora pomiędzy obowiązkami zawodowymi na chwilę

Witąm wszystkich.Ja pracuję na utrzymaniu ruchu.Stawkę mam 50pln za godzinę.Nie narzekam.w nocy można się przespać 5godzin w robocie.Jak nie możemy spać to se filmy oglądamy ,czasami Dawid przyjdzie do nas na film .czasami sobie zamówimy pizzę.Jak nam się chce to przyjdzie Patrycja do nas .Czego więcej chcieć.Robota jak marzenie..Nie rozumiem negatywnych komentarzy na tą firmę.Dla mnie super.jestem mega zadowolony

Elo

Mi się tam podoba.można pościemniać w robocie,zapalić zioło z Dawidem na luzie.,pogadać z laskami .Jak komuś nie pasuje robota to niech poszuka innej.proste.Ja dostałem na początku30 na magazynie robie .a teraz jestem starszym operatorem wózka

Xxcc
@Elo

starszy wacek
@Elo

starszy operator wózka, uuuu Ty to jesteś..... a tak poważnie to gość jest wózkowym (usunięte przez administratora)a myśli, że jest kozakiem, hahahaha

@starszy wacek

nie łapię.. w firmie uznają wózkowych za jakiś z gorszego sortu? wiadomo czemu?

Scenariusz zajęć w przedszkolu

Nerwy, nerwy,nerwy, stres i irytacja. Taka panuje atmosfera od dddłuższego czasu. Przydała by nam się wszystkim firmowa, integracyjna, na wyluzowanie impreza. Social od covidu nie funkcjonuje to może się coś uzbierało hahaha

Tadek

Usuwanie przez administratora tego co mu się nie podoba jest ok wolność słowa gdzie ale promowanie palenia zioła w pracy jest dozwolone i promowane na tym forum

Dorota
@Tadek

Naukowcy niedawno stwierdzili że onanizm stosowany trzy razy dziennie świetnie wpływa na spokój emocjonalny i opanowanie. Tadek powiem ci tak udaj się w (usunięte przez administratora) miejsce, pomóż sobie od razu będziesz zadowolonym z życia człowiekiem a i przestaniesz się udzielać na jakiś forach internetowych bo jako prawdziwy mężczyzna będziesz spełniony. Spuścić z krzyża męska rzecz!

Grazyna

Zmienic liderke z glowic ze zmiany B !!!!!! Nie nadaje sie do pracy z ludzmi nie potrafi nic wytlumaczyc nowym pracownika!!! Brak jakiegokolwiek podejscia do ludzi wiecznie naburmuszona nie mila ludzie sie zwalniaja nie dlatego ze nie chce im sie pracowac jedynie ze wzgledu jak sa traktowani..

A
@Grazyna

Droga Grażynko fajnie że piszesz o osobach których obecnie nie ma w pracy. Chyba nie rozróżniasz osób które tam pracuja.

Abc
@Grazyna

I co ciężko ci było napisać że chodzi ci o zm A a nie B

@Abc

Bardzo dobrze wiem o jaka zmiane mi chodzi o zmiane B glowice i ty tez dobrze o tym wiesz tylko bronisz swoje (usunięte przez administratora) i zganiasz na inna zmiane.

Katarzyna

Kiedy się zamykacie ? Bo że się zamykacie to wiadome jest od dawna

Grażyno ukłon dla ciebie kobieto wiele można by jeszcze tutaj dodać zgadzam się w zupełności pracowałem poniewierala mną i innymi osobami babsko bez ambicji z niską samooceną.ja bym wyrzucił na zbity(usunięte przez administratora). gratuluję odwagi której innym brak ukłon

Abc
@Piotr

Nie przypominam sobie żeby na zm B na głowicach pracował jakiś pan. Chyba sobie pan zmiany pomylił. Panu i pani Grażynie chyba się zmiany pomyliły. Miejcie odwagę pisać o kogo wam chodzi a nie pisać głupoty na ludzi których to nie dotyczy.

@Abc

Ty sobie nic nie przypominasz wiec ci przypomne gdzie sa nowo przyjete osoby?NIE MA !!!!

@Karolina

Nie? To działają na pustych stanowiskach czy znowu na spokojnie przyszli chętni?

Bodzio

(usunięte przez administratora)która smarujesz ławki w męskich szatniach woodmaxem wiedz że cie dopadnę i na dentyste nie wyrobisz a i za zniszczone spodnie też będziesz oddawał (usunięte przez administratora)

@Bodzio

Proponuję o zniszczonej w ten sposób garderobie powiadomić dyrektora, może wreszcie szatnie będą zamykane i skończą się kąpiele i głupie żarty w godzinach pracy panów z magazynu

@Bodzio

Jak go znajdziesz daj znać , z chęcią dołożę coś od siebie dla takiego delikwenta żartownisia bo też doznałem "uszkodzenia mienia"

@12345

To napewno jakiś (usunięte przez administratora) z magazynu bo tylko oni schodzą wcześniej i siedzą po szatniach ja dobrze widzę kto schodzi wcześniej i kto jest wykąpany i przebrany a do końca zmiany jeszcze daleko ale widać panom magazynierom można więcej a i humory im dopisują mówię ci zgłoś sprawę dyrektorowi

O.N.A
@Kasia

Ach te kąpiele w godzinach pracy ..

?

Da się u was pochytać jakąś młodą banderówe co by przygarnąć na chatę żeby w zamian świadczyła wiadome usługi ?

Grazyna

Prosze sie zainteresowac sytuacja panujaca na glowicach zmiana B tutaj potrzebna jest natychmiastowa zmiana liderki rozgodnic kolesiostwo przyjaciolki maja lekka prace inni sa traktowani jak woly mistrz rowniez najwyrazniej nie nadaje sie na to stanowisku wszystko zamiata pod dywan nie slucha ludzi najwazniejsze jest slowo zaklamanej liderki ktora chroniac swoje 4 literi zrobi wszystko by zgonic wine na pracownikow.gdzie jest dyrekcja zrobic zebranie z ludzmi ktorzy tam pracuja miech sie wypowiedza na temat liderki i niech ktos w koncu nas wyslucha

Ania ????
@Grazyna

Jak masz odwagę pisać takie głupoty to miej odwagę się podpisać z imienia i nazwiska a nie pod pseudonimem. A jak masz problem to idź do dyrektora to cię wysłucha a nie pisać na forach że ci coś nie pasuje.

Nowa
@Grazyna

Za niedługo na zmianie B ( głowice. przez liderkę ) wszyscy się pozwalniają , starzy pracownicy , nie będzie kto mniał tam pracować .

@Nowa

Chyba cię wyobraźnia ponosi, z tego co mi wiadomo to nikt się przez liderkę nigdy nie zwolnił. A ty jak nie masz co robić tylko nie słusznie oczerniać ludzi to zajmij się robotą a od liderki głowic to się odczep. Piszesz rzeczy wyssane z palca i nie prawdziwe. Co mi wiadomo to na zm A się ludzkie pozwalniali przez liderkę a nie na zm B

Nowa
@Nowa

Słuchy chodzą że ukrajcy przechodzą na umowę przez zakład , to oni będą zarabiać tyle co Ja ? Na lekkiej pracy , coś nie tak . Chyba że mają pracować na wszystkich stanowiskach w gnieździe . Słyszał ktoś co i jak ?

@Nowa

Przyznam racje liderka z głowic zmiana B nie powinna byc liderka kolesiostwo i dreczenie nowych pracowników.

@Ania

Liderka broni stołka i zwala wine na zmiane A brak honoru

@Karolina

Co na to wszystko Cytryna ?

Matylda nagotowala tyle bigosu i nawarzyla tyle piwa tutaj ze czkawką będzie się to odbijać długi czas

Tadek

Zwalniają naszych a Ukraińcom dają umowy .Na magazynie Ukrainki siedzą i nic nie robią i śmieją się ze starych pracowników że muszą (usunięte przez administratora)i co tak ma być .

@Tadek

Dość ciekawe.. A kto niby tym wszystkim nadzoruje, że miałby na to przyzwalać?

???

Szukają pod obcą banderą do utrzymania ruchu warto czy nie bo to jakieś dziwne nie przyjmują pod firmę co to za zaklad ?

dwunasty

w chooojałsie zawsze jest trzynastego

Leon
@dwunasty

Co było w tym wpisie nie tak że go usunęli? Że dziewczyna życzyła wszystkim udanego trzynastego ? Już wszystko wiadomo że portal nie jest opiniotwórczy tylko nastawiony na hajs za bluzgi

Matylda

Jako że wasza gwiazdunia ma wolny piatunio to udanego i pełnego atrakcji weekendu życzę wszystkim wpadnę w poniedziałek naładowana pozytywną energią

Zostaw merytoryczną opinię o Heraeus Electro Nite Polska - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Heraeus Electro Nite Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Heraeus Electro Nite Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 311.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heraeus Electro Nite Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 283, z czego 59 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Heraeus Electro Nite Polska
  • Kombajnistów 2