Opinie o Heraeus Electro Nite Polska w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Heraeus Electro Nite Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Heraeus Electro Nite Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heraeus Electro Nite Polska w Sosnowiec

On

Witam. Pracowałem tu całkiem nie dawno i bardzo żałuję że straciłem te dwa miesiące na pracę w takim zakładzie. Nie polecam. A jak podpadniesz Pani Lider to nie nadajesz się do niczego. Mistrzowie nic z tym nie robią bo uważają że to lider ma zawsze rację albo proszę nie brać tego tak do Siebie. I to wszystko co mogą powiedzieć.

Milka
@On

masz rację

Chomik

Kiedy będą bilety do kina czy na jakieś koncerty. Socjal głodowy. A ludzi dalej przyjmują w jakim celu.

@Chomik

Nie będzie biletów do kina , nie ma pracy ,.Ukraińcy pracują po 12 godzin , za niedługo będzie .......... ?

Zapewne
@Nowy

Nie mylmy pojęć. Ukraina jest w pracy 12h a nie pracuje 12.

Czarna
@Zapewne

A jaka jest różnica między byciem w pracy 12h a pracowac po 12h??? Może mnie oswiecisz

Maryla

Bal

Polska
@Zapewne

Dyro płaci za 12 h czy się robi czy się leży Ukrainie się należy

Mateusz
@Polska

Minimalna w przyszłym roku 740 do góry ciekawe co tutaj zaproponują i kiedy się zbliżymy do tej minimalnej ..

Luba
@Mateusz

Patrząc na pensję zasadnicza bez nadgodzin to już teraz w herausie jako zakładzie produkcyjnym nie warto pracować konkurencja płaci więcej nawet sknery Włosi i umowy które heraues zawiera nie pomogą gdzie o pieniądz chodzi a nie czas na który jest zawarta

@Mateusz

Pieniądz na koncie się liczy w tych czasach a nie opowieści dziwnej treści o umowach dlatego zgadzam się z przedmówca

Abcd
@Mateusz

Jak tak podniosą to cały zakład będzie (usunięte przez administratora) minimalną

Beny

Jest piątek nocna zmiana męczę konia w damskiej toalecie na 3 hali można jakaś dziunia pomoże mi skończyć to rękodzieło

Nowa

A na Qc na zmianie C Dalej płaska blondi rządzi Ciekawe kiedy Liderka zostanie jak się ma plecy u zastępcy Mistrza ????????????Teraźniejsza Liderka chyba musi obawiać się konkurencji ????????????

Blondi z qc

Zapraszam proszę napisać do mnie na Facebooku, inaczej w inny sposób się dowiem kim jesteś. Wydaje mi się, że mało Ci problemów i masz bardzo nudne życie skoro tak się interesujesz cudzym.

Brunet
@Blondi z qc

Teraz na telegramie się pisze FB przeszedł już do lamusa ale fajnie tam macie dziewuchy

Magazynier
@Nowa

Czy płaska blondi daje od razu bo się zastanawiam czy podbijać do tej panny bez cycków

Maja

ale po co takie wyzwiska? Co takiego Ci zrobiła ta Pani, że tak się wyrażasz na jej temat?

@Maja

No właśnie jeszcze nie zrobiła ale jak dobrze zrobi ustami i da mi satysfakcję obiecuje że zamilkne. Łatkę ma już przypiętą panny lekkich obyczajów więc w jej języku siła czy się nadaje czy nie pomimo braku biustu .. Ps Poza tym kopie dołki pod wszystkimi z którymi współpracuje więc niech się wykazuje w tym co podobno potrafi najlepiej Ocena dla firmy jak najbardziej pozytywna bo nikt nie jest w stanie przewidzieć kogo zatrudnia Ktoś się rodzi księdzem ktoś k****

Inż.Mamoń
@Nowy

Miałem ją wielokrotnie szczerze nie polecam słaba jest i w dodatku suchą ma ulicę

Gruby
@Magazynier

Płaskot która pod wszystkimi dołki kopie podobno jest wirtuozem w taśtaniu ogóra a za próbę wykasowania liderki powinna wykazać się odwagą cywilną i sama odejść

Abcdef
@Gruby

Zapędy lasia ma może niedługo wpadnie na pomysł że dyrektora zastąpi hahaha Ps Kto zatrudnia takie tepe dzidzie???

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Heraeus Electro Nite Polska. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Elektromechanik?
Niwecki Moczymorda

Informuję szanownych forumowiczów że w sobotę były urodziny Cytryny po których znów straciłem prawo jazdy

kolega
@Niwecki Moczymorda

Który to już raz hahha

Łysy
@Niwecki Moczymorda

Damianie Cytryna w tym roku wyprawia urodziny 14 maja uważaj żebyś znowu w nocy nie jeździł po pijoku bo cie zamkna

Matylda

W zakładzie powstał wbrew woli dyrekcji opzz kobiet szczegóły wkrótce . Niebawem będziemy wybierać zarząd , skarbnika itd po więcej informacji zapraszam pod adresem zwiazkiopzzheraues@wp.pl Słuchajcie kobitki trzech osób brakuje które podpiszą deklarację incognito związkowe aby rozpocząć negocjacje z dyrektorem o nasze biuro

O.N.A.

Idzie nowe ..

Opzz
@Matylda

Zapisujcie się wszyscy. Pracodawca nie musi wiedzieć o powstaniu związku zawodowego dopóki ten mu się nie ujawni , że istnieje! Im więcej się was zapisze do tego czasu tym większa będzie wasza siła przebicia . Zapraszajcie do udziału mężczyzn jeżeli takowi u was pracują

Kiełbasa

Na pezetach wozi się parówa. Parówa który nigdy nie miał by prawa przebywać w społeczeństwie. Wszyscy wiedzą co to za parówa .Parówa codziennie biega do biura mistrza donosić na wszystkich dookoła ... Wszyscy wiedzą kto to jest ta parówa a parówa dalej swoje ...

Abc
@Kiełbasa

Który koleś , która zmiana ?

Zielony z Madagaskaru

Wszystkich was pozwalniam i się posracie mam deal z dyrektorem już was nie ma

Kwicol

Miliony zarabiają a socjaj głodowy przy dzisiejszych cenach. Zobaczymy czy da podwyszke w lipcu.

O.N.A

Skoro wszystko idzie w górę wypłaty idą w górę to dlaczego świadczenia z ZFSS nie idą od kilku lat w górę ???

@O.N.A

Nie jestem roszczeniowa bo zaraz się zacznie ale inflacja . Podwyżki były to fakt ale za podwyżkami powinno iść ZSFF a tutaj to samo co 3 lata temu .....taka sama kwota na święta gdzie teraz że te same pieniądze co trzy lata temu można kupić co najwyżej jajka i zająca...

Qwerty
@O.N.A

Waga jej nie pozwala zadowolić się jednym jajkiem chciała by zezrec cały kurnik to krzyczy jak ta kura na wybiegu

Co najmniej 2xtyle powinni przelać żeby się nie ośmieszać

Qwerty

Z chęcią się pokaże jak pokażesz swój wielki zad

Anuska

Witam czy są przyjęcia szukam pracy .

@Anuska

Som

@Anuska

Co myślicie , znowu przyjmują Ukraińców na lekką prace , są lepsi od Polaków Ich się szanuje w przeciwieństwie do Polaków .

Kong

Nieprzyjmowa możliwie że z czasem oni będą większością herause a my starzy do zwolnienia

Może
@Kong

Napewno znajdziemy coś lepszego ............,tak to człowiek siedzi bo mu wygodnie , zarobki też małe ..... Ukraińcy wyjadą a herause zostanie . Ukraińcy też ciężko niechcą pracować .

Misiu

Hejka wszystkim, Co do firmy - non stop potrzeba tam ludzi, bo odchodzą. Smród wielki chemiczny, żywice, piach, kleje, jakieś toksyczne żrące przy dotykaniu osłonki od których dostaje się uczulenia. Źle oznakowane stanowiska pracy, NIe zawsze działające odciągi, nieskładne instrukcje w innym języku, non stop narażasz się na chemiczne toksyny, tak jak by pracowało się przy jakich ściekach! Pieniądze na starcie słabe, umowa zlecenie przez pośrednika, wiec też kicha - pół roku umowa śmieciowa i nie idzie do lat pracy. Nie polecam dla alergików, a jak nie miałeś alergii to będziesz miał. Poza tym trują fabryczny zapach spalonego lakieru i jeszcze jakiejś chemii czuć nocami na zewnątrz! A że nie ma ruchu większego powietrza nocą to smrody gromadzą się i utrzymują przeważnie do rana wszędzie wokół fabryki, mieszkańcy okoliczni nie pracują tam, a wdychają to samo! Czy warto pracować? W Brembo zarobiło by się 2-3 razy tyle ale w oparach z huty metale ciężkie i inne. Czy warto truć się i umierać wcześnie przez toksyny? Dlaczego ta fabryka nie powstała w niemczech czy belgii tam z kąd ta firma jest!?. Tam potruli by się! I my jeszcze musimy płacić zagranicy za zanieczyszczenia wywołane na naszym terenie przez zagraniczne firmy!!! Coś tu śmierdzi!!

?

Czy heraues w ogóle zaprzestanie produkować i wysyłać swoje produkty do ruskich ?

Karła
@?

Jeżeli prawdą jest że produkty trafiają do rosyjskich hut to załoga tej firmy powinna odejść od stołów i nie produkować nic co trafi na wojnę

Anon
@?

not to support the war, Mr. Jaroslaw

Witam i o zdrowie pytam ;-) Ostatnio przeprowadzaliśmy się z drugiego końca Polski i szukam pracy, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Mam nadzieję, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Sosnowca. Proszę, opiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Heraeus Electro Nite Polska? Czy firma dba o pracowników? Czy w firmie można zamówić tani obiad pracowniczy? (usunięte przez administratora)

Matylda

Wow widocznie pracujemy w całkiem innych firmach bo przepracowując tutaj kilkanaście lat obiadu pracowniczego nie widziałam .....

Robert

Szanowna Pani Magdo. Przyglądam się wątkowi i chyba muszę się dołączyć. Firma Rohlig Suus, o której Pani wspomniała używa do organizacji posiłków pracowniczych systemu SmartLunch. Dlaczego włączam się w dyskusję? Bo wdrażałem ten system. Żywienie pracowników jest coraz bardziej popularnym benefitem pracowniczym. Zwłaszcza, że koszt takiego benefitu nie jest zbyt wysoki. Pozdrawiam Robert

rafa

Kto zaszczywa ciągle te kible ? Wejść się nie da na nocy a Ukraińców już prawie nie ma w zakładzie

ABCXYZ

Mam pytanie do Wszystkich osób w jakiś sposób decyzyjnych w tym zakładzie. Czy ktoś może mi wyjaśniać dlaczego na zastępcę team leadera na zmianie A na dziale PZ dajecie największego lesera, gościa który nic nigdy nie pokazał a ma mieć w jakimś stopniu wpływ na to co się dzieje na tym dziale. Pytam, ponieważ się zastanawiam co jest kryterium otrzymania takiego stanowiska?! Im bardziej się opierniczasz tym dalej zajdziesz, czy wystarczy umieć chlać z liderami? O co tam na tej zmianie chodzi? Ktoś mi to wytłumaczy?

Xxx
@ABCXYZ

Jak byś był-a Dinozaurem to też byś został-a zastępcą lidera na PZ na zm A

...
@Xxx

Wszystkie te wasze głupie komentarze zostały zgłoszone na Policję

Xxx
@...

Zgłosiłeś na policję że jesteś Dinozaurem???? No co ty ….. Tirexsus-Nad Człowiek.

Yyy
@Xxx

Na szkalowanie ludzi w internecie też jest paragraf i nikt w sieci nie jest anonimowy jak się niektórym wydaje

Mocarny wonsz
@Yyy

A co zostało zgłoszone? Powiedziales na policji, że ktoś w internecie nazywa drugiego dinozaurem? To wydaje mi się nie jest żadne przekleństwo. Myślę że policjant przyjmujący zgłoszenie był w nie małym szoku.

Yyy
@Mocarny wonsz

Ja natomiast myślę , że niedługo skończy się hejt na ludzi na tej stronie a winni poniosą konsekwencje

@Yyy

A zatem jakby Pan Dyrektor przyszedł na PZety to co widzi ? Bangladesz widzi ! Drugi świat widzi ! Nie wróć trzeci świat widzi ! Na koniec powiem tyle że jak ktoś mi jeszcze raz obrazi zastępcę to was tam jasny (usunięte przez administratora) trafi ! I będziecie sobie mogli z tym biegać do gazet , do Amnesty international i do tego komitetu helskiego

Słowik

Bawicie się dobrze?! Co wam daje ogólny hejt na kogoś?!

Vonderlopa von Cuks

Jak tam aneksy ? Zadowol / one / eni ?

@Vonderlopa von Cuks

Żenada od poniedziałku będę sobie przychodziła posiedzieć jak reszta tych dziuń które nic nie robią i będę miała w (usunięte przez administratora) całe te ich normy martwiąc się że obym tylko nie zachorowała bo za rok mi znowu utną .czy się robi czy się leży kasa się należy a walcie się dyrektory zero sprawiedliwości

Chomik

28 gdzie te angaże nowe gdzie podwyszke. Najlepiej nowych przyjmować to podstawa choć dwie lewe ale jednak to ręce do pracy. Prąd do góry.gaz itd a tu.(usunięte przez administratora)

Viki
@Chomik

Nie chcij ich na nowych zasadach

PracowNick

No właśnie co z podwyżkami bo cisza jakaś

@PracowNick

Był nie tak dawno mail do liderów żeby nie wierzyć w internetowe plotki bo nie będzie

@O.N.A

Przeczytaj tego maila jeszcze raz ale ze zrozumieniem i dopiero wtedy zabieraj głos

Leszek
@Matylda

To jak ty tego maila zrozumiałaś? Będą te premie czy nie w końcu?

Niestety miałem tą nie przyjemność pracować w tej firmie atmosfera fatalna obgadywanie nowych pracowników za plecami niechętna pomoc starych pracowników,chodzą jak roboty strzelić takich w pysk to mało ,szkoda marnować czasy i nerwów na tą firmę i ludzi tam pracujących

Leszek
@były pracownik

Nooo jak atmosfera nie dopisuje to faktycznie ciężko jest... A płacili chociaż dobrze? No i ile tam wytrzymałeś?

Mix
@Leszek

Też tak nie za bardzo

Xxxx
@były pracownik

Tak tak już to znamy. Napisz coś nowego. Może że masz dwie lewe ręce.

Herazjusz Herasowski

Straszna lipa, pracowalem na przyłbicach czy tam glowicach, nie pamietam juz jak to sie nazywalo, bo dawno temu zakonczylem tam karierę i kolezanki z heavyweight czyli bodajże Butterbean i Akebono robiły mi wjazdy na psychike przez co musialem przynosic im wysokokaloryczne łakocie w ramach przekupstwa za lepsze traktowanie... Ogolnie praca swietna, gdyz bardzo dobrze rozwijała mózg. Już po dwóch miesiącach na tomografii głowy lekarz stwierdził, iż mój mózg jest znacznie bardziej pofałdowany aniżeli przed rozpoczęciem swojej przygody w Hareaeusie ; ) Prace tą chcialbym polecic wszystkim bez wyjątków z uwagi na to, że wyrabianie normy poprawia samopoczucie i pozwala lepiej zasnąć. Zarobki też są tam bardzo dobre, chyba nawet takie same jak w krajach europy zachodniej czyli przykladowo na Ukrainie w Rumuni czy też Białorusi. Za miesięczną pensje można sobie kupić zachodni samochód np Ładę, Tavrię. Mam osobiście znajomego, który po dwóch miesiącach pracy ( z dwiema sobotami w miesiącu) kupił sobie Wołgę z silnikiem V8. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Heraeus Electro Nite Polska - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Heraeus Electro Nite Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Heraeus Electro Nite Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 311.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heraeus Electro Nite Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 283, z czego 59 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Heraeus Electro Nite Polska
  • Kombajnistów 2