Opinie o Zelmer w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zelmer. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zelmer o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zelmer w Rzeszów

Robert Michniewicz

Dzień dobry, pracowałem w firmie Zelmer na początku swojej kariery zawodowej. Postanowiłem wrócić w rodzinne strony i ponownie zatrudnić się w tej fabryce. Może mi ktoś przybliżyć jak zmieniła się ta firma na przestrzeni ostatnich 15 lat?

Milik
@Robert Michniewicz

Nie dowiesz się dopóki sam nie sprawdzisz. Ja nie pracuje w firmie od lat i nie chce się wypowiadać za siebie, ale rodzina nadal tam pracuje. Pracuje bo musi z czegoś żyć, ale co to za życie.

Greta
@Robert Michniewicz

nic dobrego z tego nie wyniknie. Wszystko poszło do przodu, a firma wstecz.

Pyks Nowy wpis

Na czym praca polegała ?

Kk Nowy wpis

Czy Zelmer będzie jeszcze kiedyś Zelmerem ? A nie tylko z nazwy ? Wszystko co Polskie trzeba sprzedać w obce ręce ?

Czy w Zelmer zatrudniani są obcokrajowcy?

Studenci Nowy wpis

Dzień dobry, Jesteśmy studentami i przeprowadzamy badanie dotyczące oceny procesu fuzji przedsiębiorstwa Zelmer z grupą BSH. Jeżeli brali Państwo udział w tym procesie, bądź byli pracownikami Zelmera w tamtym okresie bardzo prosimy o odpowiedzi na pytania zawarte w poniższej ankiecie: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfQpEerqVVo7bsTSNMv0BXZAVtYR-wQSoOFvqLqxRi886YVag/viewform?usp=sf_link Ankieta jest anonimowa i nie powinna zająć Państwu więcej niż 5 minut. Bardzo dziękujemy za wszystkie odpowiedzi.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Zelmer? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Szymon

Pracowalem tu 5 msc wkladalem w te prace co moglem i staralem sie jak moglem ale niestety cale bsh to banda (usunięte przez administratora) liderzy sa poprostu nie kompetenti i debilni bo Przeciez pracownik musi sie nauczyc wielu wstanowisk co jest graniczne z cudem bo codziennie Jestes dzie Indziej i to w jeden (usunięte przez administratora) dzien w 8h kilka stanowisk, zalosne i chore nikomu nie polecam pracy tutaj ani chodzby nawet proby pracy tutaj traktuja tu pracownika jak (usunięte przez administratora) i mieso na przemial bo jak nie ogarniesz w jeden dzien wszystkiegotp przecieZ jestes do (usunięte przez administratora) serdecznie pozdrawiam kierownictwo i wszystkich liderow w tym(usunięte przez administratora)

xxx
@Szymon

pracując 6 miesięcy nie widziałam takich wydarzeń że w 1 dzień 8 stanowisk, może się po prostu nie nadawałeś

@xxx

i po pięciu miesiącach jego pracy by to stwierdzili? Zresztą jeśli się starał to tym bardziej zastanawiające jednak. To czego tak dla jasności oni oczekują?

YYY
@xxx

Czytaj ze zrozumieniem nie w 1 dzień 8 stanowisk tylko kilka stanowisk w 8 h. Co w tej firmie jest możliwe.

@YYY

pytanie czemu jest możliwe i jak konkretnie miałoby to wyglądać. godzina na stanowisko średnio i tyle? tak z ciekawości to oni badają tu jakoś wyniki czy cokolwiek? zastanawiam się po prostu na ile to według nich może być efektywne

ciekawy

Dzień dobry, Czy coś się zmieniło w firmie w związku z przejęciem Zelmera przez Bosha? Czy są tu osoby, które pracowały w firmie w trakcie przejęcia? Jakie macie odczucia na ten temat?

Tragiczne godziny pracy dojazd fatalny jaka kolwiek normalne podejście do pracownika na poziomie zero urlopy wypisywane z łaska porazka

Lola
@Paweł

Godziny pracy właśnie bardzo dobre,bo większość firm w strefie ma godziny równe.Dojazd jest super bo wogole nie ma korków na trasie . oczywiście żalezy z której strony ktoś jedzie.ja na godziny i dojazd nie narzekam.

Renata
@Lola

To jak wasze godziny pracy wyglądają? W ogóle to nadgodziny jakieś zdarzają się do tego czy raczej to rzadkość?

Lola
@Renata

6-30-14.30. 14.30-22.30 22.30-.6.30 Zdarzały się nadgodziny w formie sobót pracujących ,kiedy było dużo pracy.

Kandydatka

Witam, pracowałam w firmie Zelmer jeszcze przed jej przejęciem przez Bosch. Chciałabym się dowiedzieć czy warunki pracy po przejęciu się zmieniły? Może jest tu osoba, która pracowała przed i po przejęciu firmy i jest w stanie odpowiedzieć mi na kilka pytań?

@Kandydatka

Pracowałem tam przez rok już po przejęciu i warunki nie są najlepsze. Na hali jest duszno nie ma czym oddychać i ludzie mdleli. Patrząc na opinie innych nawet po wizycie niemieckiego dyrektora nic się nie zmieniło.

@Kandydatka

Bardzo duża rotacja pracowników. Ludzie zmieniają się jak obrazy w kalejdoskopie przez co osoby które umiejom więcej muszą robić za trzech a wypłata jest tylko jedna.

Kandydatka

Czy problemy z omdleniami były zgłaszane do kierownika i czy były podjęte jakieś kroki w związku z tym?

@Paweł

A wiecie jak wyglądała sytuacja przed przejęciem Zelmera przez Bosch?

W firmie BSH Rzeszów (dawny Zelmer) pracowałem prawie półtora roku i z czystym sumieniem stanowczo odradzam pracę w tym zakładzie. Wyzysk brak organizacji brak jakiejkolwiek wentylacji na hali przez to jest strasznie duszno i dużo dwutlenku węgla w powietrzu przez to czujesz się słaby i ospały. Zdarzają się przypadki zasłabnięć pracowników wszędzie jest przewalone zarówno na montaż wtryskarkach i podzespołach popełnisz błąd zaraz wielka afera. Wytrzymałem bardzo długo w tej firmie biorąc pod uwagę dużą rotację pracowników średnio ludzie wytrzymują 3 miesiące. Moją decyzję o zwolnieniu poprzedził mobbing ze strony lidera przestałem dawać po prostu rady psychicznie.

Renata

A firma coś robi w temacie bezpieczeństwa skoro nawet zasłabnięcia się zdarzają? Może warto zgłosic to komus?

@Renata

Wszyscy mają gdzieś nawet wielki Niemiec dyrektor Boscha osobiście widział w jakich warunkach pracują ludzie na pewno czół duchotę panującą na hali. Był częstym bywalcem w zakładzie. Warto jeszcze wspomnieć o przymusie pracy w soboty robili tzw soboty pracujące w zamian nie dostajesz pieniędzy tylko dzień urlopu na urlop wysyłają gdy jest mniej pracy bo np komponenty nie dojechały z Chin . Takich sobót w tym roku miało być aż 10

Maria

Ciekawa jestem konsekwencji braku pojawienia się w daną sobotę. Chyba z dnia na dzień nie doszłoby do podziękowania za współpracę, bo zmuszanie raczej legalne to nie jest?

Daria
@Maria

Oj Maryś, Maryś po prostu wpisują ci za sobotę urlop. Jeśli go nie masz to bezpłatny. Soboty są obligatoryjne. Od lipca b.r. sobót nie odrabia się fizycznie bo zamówień jest tyle co pies napłakał lecz pokrywa urlopem na rzecz przymusowego przestoju na przełomie roku.

Adrian
@Daria

To trochę słabo że zabierają urlop który można by wykorzystać wakacje, a tu klapa. Podpisując umowę od razu z góry wiadomo że tak będzie z sobotami? Informują o tych przestojach wcześniej?

Natalia

Jak przejęcie przez BSH wpłynęło na atmosferę w firmie? Czy jakieś odgórne zasady się zmieniły? Czy Waszym zdaniem to była dobra zmiana?

Studentka WZ UŁ

Dzień dobry. Na potrzeby projektu realizowanego na studiach poszukuję informacji związanych z oceną zmian powiązanych z przejęciem Zelmera przez Bosha z perspektywy obecnych bądź byłych pracowników, systemem komunikacji, która obecnie panuje w firmie oraz o obecnie panujących tam warunkach pracy. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie udzielone mi informacje.

karnylewandowskiego22

Jak oceniacie zmiany związane z przejęciem Zelmera przez Bosha w kontekście pracowników?

Zbigniew

Kiedyś pracowałem w zelmerze, czy ta firma dalej jest sobą, czy coś się zmieniło? Chciałabym wrócić.

Milena

Czy zaobserwowaliście poważne zmiany na plus/minus po przejściu zelmera przez BSH?

Studentka UŁ

Witam wszystkich, poszukuję informacji na temat "Zelmera" w okresie przejęcia firmy przez BOSCH. Czy i jak zmieniły się warunki pracy, jak wyglądała komunikacja wewnętrzna w tym zakresie itp. Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

osobaZainteresowana

Witam wszystkich, według poniższych opinii- praca dla Zelmera jest na niskim poziomie od momentu, kiedy markę przejęło BSH, a jak było wcześniej? Czy są tutaj osoby, które pracują tam przez dłuższy okres czasu i mają porównanie- jak to było przed, a jak jest teraz? Bardzo chętnie porozmawiam z taką osobą, dowiem się więcej szczegółów. Interesuje mnie wpływ przejęcia Zelmera przez BSH na pracowników- ich zadowolenie, opinię.

Ta ciekawska

Cześć wszystkim, tak rozglądam się za opiniami i zastanawia mnie jedna rzecz - wszyscy mówią o tym, jaka to praca dla Zelmera była tragiczna od momentu, kiedy markę przejęło BSH, a jak było wcześniej? Naprawdę warunki zmieniły się o 180°? Czy to po prostu przesada i wyolbrzymienie, bo Polak lubi sobie pomarudzić?

Goraco duszno pracownicy pracuja w warunkach szkodliwych. A warunki szkodliwe wyplacane nie sa , zero kultury , organizacja pracy leży i ogulnie ten zakład to takie aushwitz

xxx
@Marek

były badania i brak wskazań o szkodliwych warunkach.

Maria

Raczej w takich warunkach to nikt by nie pracował?

Gabriella

Nie idźcie tam to miejsce jest poprostu fatalne (usunięte przez administratora) przy zatrudnieniu sa na pozadku dziennym. A pracownik tam jest nikim

Zostaw merytoryczną opinię o Zelmer - Rzeszów

• Jak się pracuje w Zelmer?

Zobacz opinie na temat firmy Zelmer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zelmer?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zelmer