Opinie o Sep Peeters Polska Sp. z o.o w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sep Peeters Polska Sp. z o.o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sep Peeters Polska Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sep Peeters Polska Sp. z o.o w Opole

Czy ktoś się orientuje jak wyglada zakwaterowanie i ogólnie praca, wypłaty w Waalwijk na linii produkcyjnej w piekarni ?

K.

Też jestem ciekawa, zgłosiłam się do pracy... Chociaż te opinie na temat agencji są bardzo nieciekawe...

Izabela
@K.

A dali Ci odpowiedź/feedback? :) Dostałaś pracę?

Marzena
@K.

Hej i jak Cię się pracuje? Jaka jest atmosfera i zarobki?

@Marzena

Byłem przez seppeters Oirlo agencja lepsza od covebo. Wiesz moim zdaniem dużo zależy od koordynatoró. W moim wypadku tak było. Koordynator wiele robił ponieważ byłem 1 raz . Pomógł założyć konto, nadać SOFI , BSN. Dac rowery bo w Oirlo nie było sklepu z jedzeniem do Aldi było 1,5 km do miasta Horst ok 6 km. Praca zawsze była. Jedno co się wkurzyłem jak napisałem, o wyjazd na świeta to Robert (koordynator) mi powiedział. Jak wyjedziesz to nie będziesz mógł wrócić. Ok mówie jadę. Za mojego pobytu to było 2019 koniec roku 98 brała agencja tygodniowo. To wszystko zarobki? ok 12 euro brutto . Jeśli chodzi o świeta to osoby, które zostawały szły na piekarnie./ Tam seppetes zapewniał wszystko o potrzebne aby pracować (w tym wypadku np buty , pewoien rodzaj 1 z prac , że bez butów nie mogłaś pracować bo praca przy podnośnikach. Z pracą nie było problemów. Z pracą nie było problemów. Tu jak pisałerm baaaaaardzo duuuużo zależało od koordynatora. Robert sam woził i przywoził z pracy , robił grafik sprzątania. Funkcjonowało to bardzo dobrzę

@K.

Ja pracowałem przez sep i przez covebo . Napisze po raz kolejny . Wizję agencji pracy tworzą : koordynatorzy. W seppeters jak byłem w Oirlo. Było na medal Koordynator kierował, zarządzał i dowoził do pracy albo przywoził. Jak sie nie sprawdzałes to była inna . Wszystko było na czas i ok . Tylko w Oirlo nie było sklepów. Miasteczko malutki do Aldi 2 km ale mieliśmy rowery od agencji . Do Horst ok 6 ..ok Dało sie

Sylwia

tu by się serio przydało jakieś uzasadnienie, bo nas tym ostrzeżeniem jest dość pozytywna opinia, więc jak można się do tego odnieść? na jakiegoś gorszego koordynatora natrafiłeś i dlatego tak? można go bezwarunkowo zmienić jak coś nie będzie odpowiadało czy są z tym problemy?

Robal robal

UCIEKAJ !!!!!!!! A jeżeli nie Przyjechałeś jeszcze to na 100% nie Przyjeżdżaj!!!¡ Stracisz nerwy i pieniądze!!!!!

@Robal robal

Jeśli to prawda to ile jesteś w plecy i w jakich okolicznościach mogłoby do tego dojść? firmą to z jakiego powodu się zainteresowałeś, ktoś polecił czy to jakaś reklama wpłynęła na wybór?

Patryk Skupnik

Przepracowałem z tą agencją 3 lata i dalej bym pracował gdyby nie sytuacja rodzinna . Jeśli miałbym wrócić do Holandii to raczej tą agencją . 4 lata przepracowałem w dwóch innych agencjach więc mam porównanie . Praca: W moim przypadku trafiło na cegielnię. Praca od poniedziałku do piątku po 8 godzin z wolnymi weekendami . Przy 40 godzinach i po odjęciach 400 euro tygodniowo już na konto bankowe . Pracy w weekendy nikt nie zakazuje wystarczy zadzwonić do biura z takowym zapytaniem lub spytać jednego z koordynatorów nie mniej jednak dla mnie weekend był od odpoczynku . Wypłacalność: Agencja rozlicza się z pracownikami w systemie tygodniowym i przez te trzy lata zawsze na czas w każdy piątek . Raz była sytuacja w związku z fuzją kilku agencji w Upforce B.V , że rzeczywiście wypłata się spóźniła przez aktualizację nowej aplikacji dla pracowników ale to wyjątek od normy . Wypłaty w piątek chyba , że ktoś posiada holenderskie konto bankowe wtedy już czasami w Czwartek . W przypadku świąt wypadających w piątek agencja potrafiła wysłać wypłatę 1-2 dni wcześniej . Dojazd do pracy: W większości przypadków dojazd do pracy odbywa się firmowymi samochodami . W sytuacjach gdy miejsce pracy znajduje się do 5km od lokacji wtedy dojazd agencyjnymi rowerami lub ewentualnie rowerami elektrycznymi . Lokacje: Jestem zdania , że jeśli komuś niezbyt pasuje mieszkanie na lokacji agencyjnej zawsze może poszukać czegoś prywatnie z czym seppeeters nigdy nie robił nikomu problemów w porównaniu do niektórych agencji . Osobiście najdłużej byłem na lokacji w Leunen . Pokoje dwuosobowe ale dosyć duże i mega fajna ekipa. Do sklepu 1,5km. Kontakt z biurem/koordynatorami: Raczej dobry . W przypadku jakichkolwiek pytań , zgłoszenia chorobowego można zawsze pogodać z którymś z koordynatorów lub zadzwonić na przeznaczony do tego numer działu Helpdesk . Włącz myślenie: W przypadku tej jak i poprzednich dwóch agencji dokładnie wiedziałem gdzie jadę , do jakiej pracy jadę i za jaką stawkę . Agencje pracy tymczasowej oferują jedną pracę za stawkę X a inną za stawkę Y tutaj dużo zależy od danego zakładu a nie od agencji dlatego dziwi mnie fakt , że jest 2023 rok i są osoby które wiedzą jaką pracę wybrały za jaką stawkę i są finalnie zdziwione , bo to tak samo jakbym poszedł do McDonalda zamówił hamburgera i się potem dziwił czemu to nie są frytki . Outro: Z tego co pamiętam dwie poprzednie agencje też ocenialiśmy z przyjaciółmi na portalu GoWork.pl i oj nie były to zbyt dobre opinie wraz z jedną batalią sądową którą prowadziliśmy przeciwko agencji na Literę A . Tutaj prywatnie agencję Seppeeters , koordynatorów i ludzi oceniam pozytywnie , bo nawet jeśli prywatnie coś miałem do jednej czy drugiej osoby to potrafiłem prosto w oczy powiedzieć i nie muszę tutaj smutków wylewać . Tak czy inaczej standardowo podpisuję się imieniem i nazwiskiem pod opinią .

Klasztorowadzida

Najlepsza jest ochrona na klasztorze :D w sumie generalnie serdecznie ten team pozdrawiam.

Jan

Znalazłem pracę w Holandii przez sep peeters biuro w Opolu Zanim wyjechałem podpisałem umowę że od 30 stycznia jestem ich pracownikiem z gwarancją 38-40 godzin tygodniowo .Pojechałem do Holandii do ich biura w Venlo ,wypełniłem to co konieczne i szczęśliwy ,myślałem że następnego dnia (31 stycznia ) pójdę do pracy .Niestety nie poszedłem - bo pracy jeszcze nie ma i kazali mi czekać ,podobnie następnego i jeszcze następnego dnia też . Nikt mi nie był w stanie powiedzieć kiedy będzie praca .Być może byłaby już od kolejnego dnia być może za tydzień ,może pięć dni w tygodniu ,a może trzy .I w ten sposób pomimo podpisanej umowy ,wydanej kasy na przejazd do Holandii mogłem sobie pomarzyć o pracy i pieniądzach .Przy takiej ściemie jaką zobaczyłem po trzech dniach wyniosłem się stamtąd . WNIOSEK UWAŻAJCIE NA NICH BO NAWET PODPISANA UMOWA DLA NICH NIC NIE ZNACZY .

Robal robal
@Jan

Nawet jak by udało się Tobie pójść do pracy to i tak Byś Zarobił takie wszawe pieniądze że Twój pobyt by dobiegł końca po otrzymaniu 1 tygodniówki. Ja mieszkałem w norze bez ogrzewania a wypłatę dostałem po miesiącu bo stale coś czarowali. WALIC UP FORCE I SEP PEETERSA !!!!!¡ no i oczywiście tez Danke pseudo koordynatorkę!!!!

Pracowałem w Neunen na stolarni zarobki NISKIE bo 350 euro za 48 H. Praca bardzo ciężka. Nie polecam nikomu tej agecji, ponieważ inne agencje w tym miejscu pracy płacą dużo więcej.

Grażyna

Piszesz, że zarabiasz bardzo dobrze, możesz powiedzieć ile? Albo przynajmniej na ile nowo zatrudniona osoba może liczyć?

Mart

Najgorsza agencja w jakiej pracowałam,płacą grosze,za 48 godzin 230 euro

Były
@Mart

Pracowałeś może na serdenie nakładaniu skrzyń do części samochodowych za te pieniądze bo ja tak porażka nie polecam totalne dno

Sep Peeters

Za nie chodzenie do pracy niema kar, Jeżeli pracownik w danym dniu nie może pójść do pracy to dzwoni do biura i informuje, no chyba, że ktoś znika na kilka dni z mieszkania i w tym czasie nie chodzi do pracy, nie zgłosił to jedyną karą może być zakończenie współpracy co dla niektórych pracowników to normalne, że szukają tylko rozrywki i noclegu a praca na drugim miejscu.

@Sep Peeters

Prosze was nie robcie z siebie idiotów..raz mi się zdażyło zadzwonić bo się źle czułem,to odpowiedz i tak była że mam jechać i nic was to nie interesuje..już nie mowiąc o zerowych wyplatach tak ZEROWYCH!!!! macie szczescie ze oddział w raciborzu już nie działa bo bym chetnie przyjechał z adwokatem,a do oirlo szkoda zachodu żeby wam napluć w twarz

Miałem nieprzyjemność pracować w tej agencji jako kordynator w Oudewater i widziałem to od strony kuchni jak to wygląda. Przyjąłem się jako kierowca do tej agencji 3 tygodnie później kordynator Rafał pojechał sobie ja urlop (na 3 tygodnie) gdzie nie miałem jakiegokolwiek przeszkolenia później by rafałek miał łatwiej to mnie zrobili koordynatorem i to był mój błąd non stop telefony w dzień czy w nocy z różnymi sprawami kiedy próbowałem załatwić różne sprawy pracowników lub wszelkie usterki na lokacjach były przez biuro w Venlo zwyczajnie lekceważone w efekcie pracownicy dzwonili ze skargą co jak dla mnie to był (usunięte przez administratora) paradoks Ludzie którzy pracują na Post NL mają problem z wypłatami albo nie zgadzają się godziny albo zwyczajnie nie otrzymują wynagrodzenia wcale Rafał drugi kordynator który uważał się za heftkordynatora praktycznie nic nie robi gość jest nieogarnięty często nie odbierał od pracowników telefonów nie chodził na kontrole mieszkań w efekcie pracownicy którzy przyjeżdżali by zarobić i mieć na (usunięte przez administratora)demolowali pokoje zdejmowali czujniki w efekcie te pokoje wyglądały jak wyglądały generalnie gość sam miał to gdzieś przychodził do pracy na max 3 godziny i przychodził do biura na pogadanki (usunięte przez administratora) pracowników który jeden z nich pojechał służbowym autem pod wpływem alkoholu na imprezę firmową Lokacje też wyglądają nie lepiej pokoje zniszczone ,materace poplamione grzyb i pleśń na każdej lokacji to norma żółte ściany od papierosów kiedy chciałem coś z tym zrobić i organizowałem farby to Rafałek mówił mi bym nie obciążał budżetu bo nie dostaniemy premii jeszcze raz nie polecam tego biura bo te biuro jest idealnym przykładem jak nie powinno wyglądać I(usunięte przez administratora)

Za 51 godzin 330 euro,to są kpiny.

Emilia
@Marta

Na własnym zakwaterowaniu?

@Marta

Policzyłem 51 godzin to wychodzi pracując po 9 godzin nie 8 to wychodzi 5,6 dnia ok 330 euro to trochę mało . Zależy jaka praca. Pamiętaj też , że kase dostajesz z seppeters a oni odciągają jak ja byłem ok 95 EUro za tydzień . Napisałaś 51 tak 6. 47 to faktycznie/ Dlaczego nie zapytałaś koordynatora. Mając Sofi i BSN odciągają jeszcze na podatek. Wiem bo eurotak zwracał mi i za seppeters i covebo . Tylko covebo brało 409 bodajże miesięcznie. Naprawedę jeśli się nic nie zmieniło to miałaś netto 8,4 . Agencja zabiera . Nie wiem ile podejżewam, że wiecej . Ja byłem w 2019 Tera zinflacja itd to sie odbija nie tylko w Holandii

Sep Peeters Polska Sp. z o.o w mieście Belgia alveringem poszukiwała pracowników na Monter. Co możecie powiedzieć o pracy tam? Jak wyglądał proces rekrutacyjny?

Sep Peeters

Sep Peeters już od kilku lat nie współpracuje z pracodawcą z Belgii i nie posiada oferty pracy na stanowisko monter.

@Sep Peeters

Odpisuje Wam to co napisałem stokrotce :W Seppeters? W Oirlo było bardzo OK. Jakbyś zobaczyłą stokrotko co przygotowało covebo w Aalten to by Ci płatki opadły stokrotko. W ciągu 2 miesięcy 5 miejsc zamieszkania. W Aalten? Jakbym miał Twojego maila to bym Ci wysłał zdjęcia pokoju mojego i współspacza . Jak posprzątałem to miał pretensję, że posprzątałem plastikowe butelki. Łazienka - grzyb plus zatkany prysznic . Jak wanna to pod prysznicem wybijała woda.Wykładziny podłogowe pozdzierane Cały Dom do bani. CHLEW!!! W Oirlo przez seppeters . Koordynator sam dowoził i przywoził. Ustalał grafik sprzątania (porządków). Jak ktoś sobie nie radził to przenosił do innej pracy. Panował nad wszystkim. W covebo widziałem koordynatora 5 razy jak przenosili nas to tu to tam.

Samotny

W biurze w kaatsheuvel pracuje zwykłe (usunięte przez administratora) które klnie obraża ludzi a jak im się coś nie podoba to każą ci wypi.... Na lokacji w kaatsheuvel śmierdzi brak telewizora wifi nie działa. Raz w tygodniu chodzi polak z jakimś wypakowanym ciapatym I szukają aby się do czegoś doczepić i WLEPIC KARĘ, GDZIE W HOLANDI TO JEST ZAKAZANE. wypłaty marne a na końcu i tak was oszukają z waszych pieniędzy. A OSTATNIO MIELI NAWET PROBLEM Z WYPŁATAMI I LUDZIE NIE DOSTAWALI SWOICH PIENIĘDZY. Wniosek? Brak płynności finansowej, (usunięte przez administratora) Agencja albo chyli się ku końcowi albo obrali taki kierunek. Tfu na was!

@Samotny

Samotny? Raczej Wnerwiony. ;) No ale jeśli coś z tego co napisałeś się faktycznie zgadza to się nie dziwię. No kary za nic to chamówa ale bardziej mnie te pieniądze przejęły. Rozumiem, że ostatecznie wszystko zostało uregulowane?

Samotny
@Sylwia

Tak ale przy następnej wypłacie. Ludzie którzy przyjechali co mieli odłożone pieniądze tylko na 2 tygodnie do pierwszej wypłaty musieli czekać aż 3tyg, Ale to nikogo nie interesowało. Za 32 godzin osoby dostawały po 170/180 euro. Naprawdę omijajcie tą patologiczną agencje

Marzena
@Samotny

O to faktycznie długo 3 tygodnie. Ale to było zgodne z ustaleniami na początku czy jak? No bo w sumie jeśli tak, to nikogo nie powinno to dziwić.

K.b
@Samotny

Mieszkałem też na Katsheuvel... normalnie porażka syf brud i ubóstwo a koordynatorzy totalne nieporozumienie potrafią tylko nakładać kary za wszystko chociaż w tym mistrzynią jest Wioletka i jej przydupas karzą dosłownie za wszystko wszyscy się śmiali że nawet jakby piorun walnął w budynek to byłaby wina mieszkańców i oni dostali by karę oczywiście jak wszystkie kary całkowicie bezprawnie i za słynny zapchany sracz na drugim piętrze nie polecam tej agencji a przede wszystkim koordynatorów którzy tam pracują

Iwona
@K.b

skoro były takie warunki to nie było żadnych szans na zmianę mieszkania na inne? naprawdę koordynator o to nie dbał ? to był twój jedyny wyjazd z firmą ?

@Samotny

Wszystko zależy od koordynatorów . Jakbym miał Twojego maila to bym Ci wysłał zdjęcia z pokoju w Aalten. Łazienki. Ogólnie domu. DRAMAT. W seppeters. koordynator robił grafik sprzątania. Dowoził do pracy. Jak ktoś nie dawał rady przenosił. W covebo ..NIC..NIC..NIC. Jakby zobaczył jak sobie ludzie sami. Pracownicy robią warunki w pokoju. To by ich usunął

Dzień dobry. Czytam i oczom nie wierzę. Zaczynałam pracę w tej firmie jakieś ,24 lata temu..Szefem i właścicielem był Teo Peters. Były to piękne lata, szacunek do pracownika i również do szefa. Nie powiem zdarzało się że były jakieś problemy ,ale to wynikało w 99% z nieodpowiedzialności ludzi którzy werbowali do pracy. Dodam może jeszcze że pracowałam tam sezonowo 4 lata. Jak długo rządził Teo było ok,. Ale gdy rządy zaczęli przejmować nasi ludzie trzeba było zmiatać,bo się zaczynało dziać źle. Mimo wszystko wspominam miło te lata i Overloon.

1979
@2448

2448 tak jak mówisz gdy właścicielem bylTeo było spoko, potem rządy przejol syn, Sanders dramat, a teraz to jest totalna katastrofa

@1979

Uprzejmie informuję, iż Sander nie był szefem firmy Sep Peeters, był pracownikiem administracyjnym. Firma Sep Peeters połączyła się z innymi agencjami pracy i należą do grupy Holding. Od 18 sierpnia firma zmieniła również siedzibę z Oirlo na Venlo a w przyszłości planowane są kolejne zmiany.

Sławek

Moim zdaniem i po doświadczeniach..to duża rolę tu odgrywa koordynator w Oirlo nie było problemyu ani 1 . Ani 1 osoba nie miała. Byłem 3 miechy wiec nie kłamię jak nasz RZĄD :)

nik
@Sławek

Koordynatorzy to ostatnio nic nie wiedzą, tylko lubią słuchać donosicieli, i z błachego powodu exportować ludzi z lokacji. Uważają się za bossów agencji a tak na dobrą sprawę to my wszyscy pracujemy na ich pensje. To pracownicy agencji utrzymują całe biuro, i taki brak szacunku do nas. A tak w ogóle to połowa tych koordynatorków to jest zbyteczna. Niektórzy tylko na lokację przyjeżdżają z planem z musu, choć to jest bez sensu ( przy tak wysokiej cenie paliwa) skoro każdy ma plan pracy na aplikacji, a jak są jakieś zmiany to spokojnie można poiformować przez telefon, o ile koordynatorek nie zapomni zadzwonić.

@nik

Pełna zgoda. Moim zdaniem opinia o agencjach pracy wynika głównie i w pełni od koordynatorów. Seppeters w dużej mierze ma u mnie dobrą opinię dzięki koordynatorowi w Oirlo Robertowi. On sam dużo pracował dużo załatwiał. Szczerze jak zapomniałem butów to posiedzioałem przed zakładem pracy i powrót. Jak ktoś sie nie sprawdzał w jednej to przenosili do drugiej. Pamiętaj jedno a to jest pewne, że koordynator tworzy zarówno opinię o agencji, która wynika z warunków mieszkalnych jak i podejścia do pracowików. Agencja oferuje pracę i warunki mieszkaniowe i za t ma za naszą pracę kase. To nie Urząd prtacy! :). Dostajesz skierowanie i pracuj. Jak pracodawcy sie nie spodobasz to popszedł do caritas na obiadek tam jest za darmo. Tu masz mieszkanie i wszystko co z tym związane: gaz, światło, pościel intenet, rowery, dowóz do pracy, załatwianie pracy. Logiczne, że to nie za darmo :). Chlebka w biedronce też nie dostaniesz. Tu agencja brała 98 euro na tydzień. Wypłaty po zakwaterowaniu pierwsza po 2 tygodniach a następna co tydzień. Kasa od pracodawcy szła na konto agencji . Agencja "odciągała" sobie a resztę szło na Twoje konto. Trudno aby koordynator co dowoził do pracy płacił za paliwo ze swojej kieszeni. Logiczne, że jak jedziesz przez agencję to częśc zarobków oddajesz. Od urzędu pracy możesz dostać telefon do pracodawcy lub skierowanie. Jak pracowałem w Drosed sam musiałem zrobić badania , wyrobić książeczkę sanepid, pomaszerować, podać CV i numer konta . Co miałeś od UP. Jest różnica . Z agencją pracy współprfacujesz przez cały czas z UP- nie. Koniec.

Jakie są warunki zatrudnienia w Sep Peeters Polska Sp. z o.o?

Sep Peeters

Dzień dobry tygodniowa opłata za mieszkanie € 99,00 tygodniowa opłata za ubezpieczenie € 30,12 stawka godzinowa w zależności od oferty pracy tygodniowe wypłaty na konto pokoje 2 osobowe dojazd do pracy z zakwaterowania do pracy to rower, auto firmowe więcej informacji można uzyskać pod adresem sep.polska@seppeeters.com lub nr. tel 0048 774427575

@Sep Peeters

Od czego zależy czy dostaje się rower, czy auto firmowe do dojazdu do pracy?

Slawomir
@Zuzanna

U nas w Oirlo rozwozili autem. Jak autobus tu 4 wysadził tam 1 tu 2 Rowery były bo sklep Aldi był 2 km od Oirlo..a do miasta Horst do bankomatu 6 km

@Zuzanna

Dzień dobry Dojazd do pracy rowerem zależy od miejsca zakwaterowania i odległości od zakładu pracy.

Mlod91

Nie polecam firmy za żadne skarby. Pierwsze przyjechalismy na lokacje docelowa. Tam przywiatal nas chamski Marek nie wiadomo z jakich przyczyn że nie chciałem usiąść krzyczał że możemy wracać spowrotem albo siadamy i umowę podpisujemy "gdybym nie rozmawiał spokojnie pewnie inaczej by się skończyło" wylądowaniem na bruku jak to SEP Peeters robi z ludźmi. Drugie pierwszy dzień pracy trsfiliamy, gdzieś indziej drugi dzień pracy Vida XL (usunięte przez administratora) jednym słowem. Mieszkanie rodzinne przerobione na stodole gdzie 30 ludzi mieszka ściągają ludzi ulicy po czym jak coś im nie spasuje pakowali ludzi do auta i wywozili po sklep ALDI że chłopaki byli ok to się ich ściągało po cichu. Kiedy miałem problem w pracy dzwoniąc do biura wszyscy mnie przekierowali do kogoś innego po czym następnego dnia dowiedziałem się że jestem zwolniony przyczyn nie wiadomych. Nawet nie chcą ciebie wysłuchać. Odrazu pani Ania czy Agnieszka mniejsza groziła mi że mnie wyprowadzi oczywiście się nie dałem jak kolega który został bezczelnie wyprowadzony. Pan Grzesiek nic wam nie pomoże nawciska kitu po czym pozniej nic nie pomoże jak coś będzie trzeba załatwić całe biuro klapa odradzam każdemu normalnemu rozsądnemu czlowiekowi omijać te biuro z dala chętnie powiem więcej piszcie mam dowody na ich oszustwa krętactwo. Każde rozmowy i solarisy do tej pory nie wyplacone. Dodam że dzwoniąc pani bezczelna Ania czy jak tam powiedział że ich nie dostanę. Więc odpuscilem sobie dalsze kłótnie i wysalem cała sprawę do Adwokata który w nabliszym czasie się z nimi skontkatuje. Chcecie dowodów zawsze każdemu użytkownikowi udostępnię aby wiedział że Seep Peeters to naciągacze i oszusty.

Pracuś
@Mlod91

Już kiedyś pisalam i ponownie mogę napisać że pracuję tu na tyle długo że mogę i ja dużo napisać o nowo przyjetych osobach co pouciekali z innych agencji lub ich wywalili na zbity ....... za nie chodzenie do pracy, ćpanie, imprezy itd.... szukacie we wszystkich agencjech schronienia od weekendu do weekendu bo wszędzie źle i nie dobrze. Weźcie się w garść, dajcie do roboty bo za chwilę wam tych agencji pracy zabraknie. Jak masz problem z nawet 1 godz. pracy to piszesz wiadomość do biura i masz odpowiedź lub korektę. A jeszcze nie slyszalam w Sep o Ani, Agnieszce i Grzegorzu, chyba Ci się agencje pomyliły. Marek to bardzo mily i wyrozumiały człowiek a na widok tych pseudo pracowników co szukają schronienia a nie pracy też by mnie nerwy poniosły i nie spotkalam się z praktyką podwożenia ludzi pod ALDI przez koordynatora. Może Ciebie z pod w/w sklepu zgarnięto do pracy ;)

Slawek
@Mlod91

To spróbuj covebo to docenisz seppeters ..koordynator z Orrlo pomagał mi dużo. (usunięte przez administratora)

ES
@Pracuś

Ten gościu tyle już agencji pewnie zaliczył, że mu się myli. Ja też nie kojarzę żadnego Grześka w Peetersie, żadnej Ani, czy Agnieszki

Mk10.
@ES

Witam jest tam pan Grzesiu osobiscie poznalam go .A pracowalam od lutego do kwietnia 2020r.

Ktoś
@Mlod91

Znam tego niby koordynatorka Marka, burak, (usunięte przez administratora) najgorszy z tej całej bandy,

@ES

Grzesiu jest gosc 100% Perfect poza tym jest ok bardzo ok a kto narzeka???? Niech zmienia agencja nie trzyma na siłę ????????????

@Ania

Ok, ale więcej w Twoim wpisie znaków zapytania niż słów konkretnych, opisujących pracę dla SepPeeters :) Poradź, na co warto teraz jechać, latem? Chodzi mi o to, co lepiej wyjdzie finansowo, pory i kalafior, czy raczej komisjoner na magazynie.

wh58866
@Mlod91

wtam ana wybieram sie do tej prcy za tydzien czy zobacze jakies pieniadze?

Pracuś
@wh58866

Najlepiej wychodzi się pracując w pracach zmianowych bo wszędzie mają dodatki zmianowe,

@Mlod91

Młody...Napiszę Ci co myślę pracowałem przez Sep w Oirlo blisko Horst i tez potem przec covebo w Aalten. Poważnie to moje zdanie a są różne. Zależy od koordynatorów. W seeptesie Robert był wporządku angazował sie dowoził do pracy, dawał rowry bo do Aldi było 2 km a Horst 6. Grafik porządków ..dbał interesował sie i widać za co brał kase. W covebo 6 razy nas przenosili, bałagan prac od luicha a jak jakąs wszedłeś doświadczenie zdobywałeś to nowa..i tak nowa..to agencje pracy to z pracą różnie jest raz taka raz tak seppeters tyug 89- euro Covebo misiecznie 439 . Ja myślę, że to koordynatorzy. W covebo..Dramat. 1 dzień dałem dowód panu Pedro Ga..a - Szkolenie ok do pracy i zapisanie danych. po 2 dniach koordynator dzwoni da whats up, że potrzebny dowód..Szukam szukam nie ma. Okazało sie potem w pracy jak była przerwa, poszedłem i zapytałem o Id card po angielsku OKAZAŁOI SIE jest zostawiłem . Koordynator nie powiedział a wiedział . Koordynatora widział o sier tylko przy przeprowadzkach i jak jeździłem jak tłumacz bo 1 rozbił sobie łenb po wódzie inarkotykach. Wyobrażasz sobie? Moge Ci przesłać zdjęcia co wysłałem koordynatorowi w jakich warunkach COVEBO kwateruje swoich pracownoików..MOWIE CI DRAMAT..Wanna zatkana pod peysznicem...DRAMAAAAT!!!!

@Mlod91

napiszę ci Sczerze...W seppeterrs jak byłem w Oirlo bylo OK ...w covebo ..gówniiano..Moim zdaniem to nie zalezy od agencji TYLKO..agencja ma z Twojej pracy KASE..Zalezy od koordynatora

Chciałbym się z wami skontaktować jaki jest adres e-mail do biura,dziękuję.

Izabela
@Andrzej

Rozumiem, ze szukasz pracy? :) Tutaj jest email: sep.polska@seppeeters.com

Ślązak

Omijajcie tą agencję jeśli nie chcecie zostać (usunięte przez administratora) Uwierzcie mi że robią wały i się tym nie kryją!

@Ślązak

Co dokładnie robią?

Witam. Jak teraz z pracą przy ,, Pakowaniu warzyw i owoców w Eindhoven?? jest dużo pracy? bo zastanawiam się czy warto przyjechać?

Sławek

Wiesz niekonircznie. Analizowałem ..byłem przez covebo w Aalten i Sepppeters w Oirlo. w 1 przypadku przez covebo..dramat./ Pomyslałem jak agencja może doprowadzic do..nieszkanie w takich warunkach, zdjęcia co przesłałem do koordynatora...odpowiedz po 3 tygodniach..prosze opuścic lokal do..i tak dalej W seppeters..uwag nie miałem..Mnie sie wydaje a zaczynam być pewien ze w większości dużej to od Koordynatorów zależy

Zostaw merytoryczną opinię o Sep Peeters Polska Sp. z o.o - Opole

• Jak się pracuje w Sep Peeters Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Sep Peeters Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sep Peeters Polska Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 4 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sep Peeters Polska Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Sep Peeters Polska Sp. z o.o napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sep Peeters Polska Sp. z o.o