Opinie o AM Kontakt Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AM Kontakt Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AM Kontakt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AM Kontakt Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Rose

Nie polecam. Teraz pani sie wykręca że coś tam, a czekam już na pieniądze już ponad miesiąc

Iza 28

Dobra dodatkowa praca - wypłata na czas, robota na poziomie, na chwilę obecną nie ma się do czego doczepić. Umowa, i forma wypłat jasna i czytelna. Ja polecam - tylko radzę dokładnie słuchać tego co mówią o warunkach zatrudnienia, i formie wynagrodzenia ( bo jak czytam niektóre opinie, to mam wrażenie, że niektórzy nie powinni nawet zaczynać pracować)

Ala

Praca Ok. Godziny, i dni serwisu do ustalenia z pracodawcą. Można dorobić, i płacą na czas.

Elżbieta

Firma AMK - do polecenia. Praca dorywcza, pieniądze na czas - wspólpraca dobra. Ciągły kontakt z koordynatorem, do biura też się można dodzwonić. Jest co robić - ale płacą. Dla mnie to najważniejsze

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie AM Kontakt Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kontroler jakości
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
logo firmy -Brygadzista (Delegacja) w budownictwie przemysłowym – remonty-
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Bohun

Praca dorywcza, pozytywna - pensja OK, czas pracy do obgadania z kirownikiem - forma elastyczna. Mam pracę stałą, i tą jako dodatkową. Można wszystko ze sobą pogodzić.

Kalina

Mam swoją wypłatę - więc dołaczam do innych pozytywnych opini. Praca ok, i kasa na czas

Szary 22

Praca dorywcza - dla młodych, uczących sie. Pracuje juz prawie rok. Póki co nie mam do czego się doczepić - firma stabilna, wypłacalna. Prosta rada - pracuj, rób swoje a kasę dostaniesz na czas.

W skrócie - praca ok, wypłata na koncie jest, i to na czas. Robota jak każda inna - bez wiekszych problemów i stresów - Polecam

Miro

Praca OK, Kasa Ok - Wypłata na czas.

Jula 22

Praca spoko, dla młodych. Wysyłam umowy, i karty na czas. Kasa zawsze jest. Mam często dodatkowe godziny, i wszystko mam wypłacane, Trzeba pilnować papierologi i po problemie . Polecam

AP
@Jula 22

A to bardzo ciekawe. Ja miałam nadgodziny i bardzo nieprzyjemną atmosferę w sklepie z dużą ilością problemów, a minimalną ilością pomocy. A zapłaty za nadgodziny nie dostałam. Zakończyło się na zgłoszeniu problemu. Był telefon informujący o "rozwiązaniu problemu i kontakcie w przeciągu tygodnia". Cóż, tydzień minął prawie rok temu. Nikomu nie polecę tej firmy. Jeszcze miałam nadzieję na zmianę o niej zdania po rozwiązaniu problemu. Ale jak widać, mają gdzieś pracownika.

Iwan

Pracuję 6 mc, umowy i wszystkie dokumenty wysyłam na czas, I pieniadze sa Polecam

Lili

Pracuje od roku, i od początku jest ok. Polecam Ważna rzecz - trzeba pilnować dokumentów, i kart pracy. Wysyłasz je na czas do biura, to i kasa jest na czas - proste.

Wolny 30

Jak dla mnie to dobra firma, praca dorywcza - grafik elastyczny, kasa ok, i na czas.

Asia

Mój drugi miesiąc w firmie AMK. Praca w porządku, Pani Koordynator pomocna, Wypłata na koncie jest. Polecam

Gabi 32

Dobra dodatkowa praca, rzeczowa i konkretna. Dobry kontakt i pomoc z pracownikami firmy. Wszystko zgodne z umową. Praca Dla młodych i starszych. Wypłata w terminie.

Meg

Pracuje na serwisie już 6 miesiące. Praca jest dobra, płaca ok, i u mnie póki co na czas. Polecam

Mati

Super jobs dla młodych. Wchodzisz na market i ....wystawiasz towar, fejsujesz, czasami jakies przebudowy itd., Jednym słowem robisz co masz zrobić, i wychodzisz - ale trzeba chcieć coś robić :) . Elastyczny grafik - na wielki plus. Wypłata na czas, Ludzie pomocni. Dla mnie spoko robota. Koordynator dostępny, i mega pomocny.

Gocha 32

Polecam, można dorobić całkiem niezłe pieniądze. W moim przypadku są wypłacane na czas. Praca jest konkretna. Duży plus za elastyczny tygodniowy wymiar pracy. Dobra współpraca z firmą - Polecam

Zola

Praca Pozytywna POLECAM !!!! Są wypłacalni nawet w czasach Pandemi- kasa na koncie jest, i praca też jest - nie ma co marudzić

Ja 30

Praca Ok, Bez większej filozfii, kasa OK. Wypłata na czas. Dobry kontakt z biurem. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o AM Kontakt Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w AM Kontakt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AM Kontakt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AM Kontakt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 40 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AM Kontakt Sp. z o.o.