Opinie o Ad-Promo w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ad-Promo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ad-Promo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ad-Promo w Częstochowa

Wojtek Nowy wpis

Macie rozmowy kwalifikacyjne przez wideorozmowę ?

waker Nowy wpis

lemgo, ja słyszałem, że oni jakiegoś wielkiego problemu nie mają. Oczywiście w każdej firmie może się zdarzyć, że będzie jakiś przestój czy coś takiego, ale to nie powinien być powód do nagłego zaniechania chęci współpracy.

Karolina Nowy wpis

Pracowałam w firmie Ad-promo kilka lat temu przez spory okres czasu. Kontakt z pracodawcą - co by się nie działo - zawsze był idealny, stawka za godzinę dość wysoka w porównaniu z innymi agencjami, zlecenia częste i ciekawe. Fakt, czasem wypłata się spóźniała, ale nigdy nie było tak, żebym nie dostała wynagrodzenia.

pislo Nowy wpis

No ja skuszony tym co piszecie, chciałbym prace w Ad-Promo przetestować na sobie, tylko własnie nie bardzo wiem jak do nich aplikować? mieliście z tym już jakieś doświadczenie? no i dla mnie jedna z ważniejszych spraw- czy prócz cv to chcą jeszcze przeprowadzać rozmowę rekrutacyjną? bo nie ukrywam że mie to stresuje i wolałbym uniknąć

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Ad-Promo? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Kinga

Moją przygodę z Ad-Promo wspominam bardzo pozytywnie. Miałam z firmą ciągły kontakt zarówno mailowy, jak i telefoniczny. Materiały szkoleniowe zostały mi wysłane w odpowiednim czasie, a cały sprzęt niezbędny do akcji czekał już na mnie w miejscu pracy. Wynagrodzenia otrzymałam NA CZAS i dokładnie tyle na ile się wcześniej umawialiśmy, dlatego nie rozumiem skąd te kłamliwe komentarz, które zniechęcają szczególnie nowych pracowników szukających opinii w internecie.

Łukasz88

Czesc Potrzebuję kontakt do firmy Ad promo. Również mam sprawę do załatwienia. w razie gdyby czytał to ktoś z adpromo - proszę o kontakt (usunięte przez administratora)Łukasz

Piotrek

No hej zapomniałem napisać tutaj jak skończyła się moja sprawa. Wszystko było okej bo odesłaniu dokumentów dostałem przelew na konto jedynie długi czas oczekiwania prawie miesiąc po za tym wszystko oki jestem zadowolony. Myślę że Agencje mogę polecić osobą cierpliwym :)

magda.k

Piotrek i jak się zakończyła Twoja sprawa? minęło już dosyć czasu, dostałeś kasę?

Piotrek

Cześć dla Agencji pracowałem teraz w ostatni weekend września. Na promocji Ariela wysłałem do nich wszystkie dokumenty niezbędne do wynagrodzenia oraz wysłałem je do godziny 22 drugiej jak miałem w umowie. Dzisiaj wysłałem im oryginały dokumentów jak również było w umowie wycwaniłem się o tyle że wysłałem za potwierdzeniem odbioru oraz priorytet nakręcając by mieć dowód że nim wysłałem właściwe dokumenty na poczcie kamerą : P hehe. Teraz czekam na wypłatę wynagrodzenia jeśli ona nie nastąpi do tych 30 dni to zgłoszę się do PIPu (państwowa inspekcja pracy) dam wam znać czy dostałem wynagrodzenie oraz jak to się potoczyło dalej. I się podpisze by nie było jak sobię agencja będzie czytać. Pozdrawiam Piotr Stempniak : )

kasia

Agencja jak najbardziej w porządku, a przed wszystkim wypłacają pieniadze na czas.

Sandra

Pracuję dla tej agencji już jakiś czas i nie mam żadnych problemów z kontaktem, otrzymaniem zapłaty za pracę. Nie kierujcie się tymi komentarzami, których autorami są osoby, które pewnie nie dosłały wszystkich potrzebnych dokumentów, a mają pretensje do pracodawcy. :)

AGENCJA

Witam, tu firma AD-PROMO Jeśli zostałaś oszukana to podaj swoje nazwisko, bo zgodnie z naszymi rozliczeniami wszyscy, którzy dosłali dokumentację są wypłaceni w terminie. Takie posty jak Ty może napisać każdy więc nie bierzemy ich na poważnie!

ew

Fa firma to jakiś koszmar, pracowałam tu (na szczęście) raz, ale kasy nie zobaczyłam. Już cztery razy pisali mi, że "szykują przelew", co to niby ma znaczyć?? termin wypłaty dawno minął, a oni od miesiąca szykują przelew?? Rozpacz.. Gdybym czegoś nie dosłała to by mi o tym napisali.. a wysyłałam wszystko dwa razy.. SZCZERZE NIE POLECAM, UWAŻAJCIE DZIEWCZYNY, NIE DAJCIE SIE OSZUKAĆ!!

magda

Szkoda, ze wczesniej tu nie zajzalam - na pewno nie pracowalabym dla tej agencji - a tak dalam sie naciagnac. Do momentu prezentacji się kontaktowali a pozniej NIC! Tutaj tłumacza sie ze nie doslalam dokumentow, ale przeciez gdyby tak bylo to mogli by odbierac moje telefony i odpisywac na maile! Jawne oszustwo!

Ściema!! Wszystko dosłałam w odpowiednim czasie, gdy minął czas wypłaty wysłałam im wszystko jeszcze raz i poprosiłam o kontakt, a oni nawet nie odpisali na maila. Masakra jakaś..

Dziewczyny ja bylam w takiej sytułacji jak wy, tez się burzyłam i wyzywalam, ale okazało się ze podałam numer konta o 4 cyfry za krótki, dlatego nie mieli gdzie wysłać pieniędzy. zadzwoncie tam, pewnie sie wyjasni, ja dostałam przelew zaraz po przesłaniu pełnego numeru konta:)

Ja taż nie dostałam od Ad-promo wynagrodzenia, a dosłałam wszystkie dokumenty tego samego dnia gdy kończyłam promocje. To co oni tu piszą to ściema, nie wypłacają kasy i tyle. szkoda.

agencja AD-PROMO

Witam, ostatni raz odpisujemy na te posty. Jeśli ktoś nie otrzymał wynagrodzenia to tylko przez swoje niedopilnowanie. Wszystkie osoby, które wywiązały się z pracy i dosłały kompletne dokumenty są wypłacone. Jeżeli nie otrzymałaś należnego wynagrodzenia to znaczy, że czegoś nie dopilnowałaś lub nie dosłałaś. To jest nie w porządku żeby przez swoje niedopatrzenia oczerniać kogokolwiek.

Ta firma to oszuści, człowiek chce zarobić na wakacje, czeka 10tego na wypłate a na koncie okrągłe zero!! Nie polecam!!

Witam, podaj swoje nazwisko, nie ma możliwości żeby któraś z hostess nie dostała wynagrodzenia, chyba że nie dosłała kompletu dokumentów!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ad-Promo - Częstochowa

Ad-Promo