Opinie o Bebiko i firmie Nutricia Polska Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nutricia Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nutricia Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nutricia Polska Sp. z o.o. w Opole Marka Z Jemielnicy 1

Kierowca

Ludzie...z daleka omijajcie tą firme. Nikomu i nigdy jej nie polecajcie. To co tu sie dzieje,to jakas patologia. Przyjechalem duzym autem na rozl.o 8.30 Odstalem juz 10h i ciagle czekam aż mnie w koncu rozpadają. Nie dość,ze tego po 11 hnie potrafili zrobić,to jeszcze nie potrafia sie określić kiedy to zrobią. Trzymajcie sie od tej firmy z daleka. Taka moja rada.

Pracownik mag
@Kierowca

Niestety to nie jest wina pracowników magazynu ,że cały czas magazyn jest zapełniony tylko osoby które zamawiają towar nie mają zielonego pojęcia o tym co robią.Nie wspominając o tym że nie ruszą du##y zza biurka i nie sprawdzą czy jest w ogóle miejsce na magazynie- dlatego takie czasy oczekiwania na rozładunki. Dla nich nie ważne ile kierowca czeka ponieważ kończą pracę o 15:00 lub 16:00 zamykają drzwi i tyle

Iwanek

a jak się ma kierownik Kali?

Byly
@Iwanek

Cały czas mina niezmienna-człowiek bez uśmiechu....tzw kamienna twarz

Gh

Ta firma to tragedia pracujesz na zmiany i zarabiasz mniej jak w Lidlu nie polecam tylko stracisz czas i zdrowie

@Gh

Jak zrozumiałam - Twoim głównym problemem, jeśli chodzi o pracę w Nutricia Polska, są zbyt niskie zarobki. Jednak poziom wynagrodzenia stanowi już niewątpliwie kwestię indywidualną. Chętnie się jednak dowiem, czy oprócz wynagrodzenia podstawowego można tam liczyć od czasu do czasu na jakieś premie? Może chociaż otrzymują je Ci najbardziej zaangażowani pracownicy?

Ciekawe
@Ewa

Ciekawe ile ci płacą,za zadawanie tak idiotycznych pytań,co po premii jeśli dziś jest,a za miesiąc jej nie dostaniesz,bo jakiś idiota w biurze wyliczył sobie ilość produkcji niemożliwą do realizacji.Później stwierdzenie że premi brak,bo norma nie zrobiona...

TakaPrawda

Zdecydowanie nie polecam tego miejsca pracy, jezeli chcesz miec czas dla rodziny i przyjaciół to zdecydowanie 4 brygadówka nie jest dla ciebie, kwaśny klimat w pracy, uprzejmi donosiciele ( nie na sie co dziwić osoby przyjeżdzający ze wsi myślą że to metropolia i sukces w życiu). Brak szacunku do drugiego człowieka, co mam więcej dodać? praca w pocie czoła, trzeba robić za trzech.. 1600-1700 zl netto za prace na 3 zmiany , 4 brygadówka - wszystkie weekendy pracujące. Straszne okropieństwo - o produktach do produkcjii już nie wspomne z pleśnią, przesuszone z datą spożyć do dnia ... tego samego.. naprawde restrykcyjne przepisy ;) chyba tylko bhp żeby nie dać premii... nie polecam. A te karierowicze po trupach co kłamią że jest inaczej - najczęściej liżą odbyty, kapują i myślą że złapali Boga za nogi i są niezastąpieni.. żałuje że tam pracowałem. Nie polecam! ! !

Przemysław
@TakaPrawda

Czy poza podaną przez Ciebie stawką wynagrodzenia są jeszcze ewentualne bonusy bądź premie? Nie ukrywam, że pensja, którą podałeś za prace na 3 zmiany, nie jest rewelacyjna, dlatego zastanawia mnie, czy uzupełniają ją satysfakcjonujące benefity. Mam nadzieję, że rozjaśnisz tę kwestię i przedstawisz, jak ona wygląda.

takijeden
@Przemysław

pracuje tam juz wystarczajaco długo (grubo ponad 5 lat) wiec mogę Ci powiedzieć, ze premie w wiekszosci przypadkow sa wirtualne lub tylko na papierze i zeby dostac np 100 lub 300 zl brutto to musisz ostro gonic caly miesiac tylko komu sie chce ;) 4brygadowke odradzam jesli chcesz miec czas dla rodziny i przyjaciol i sam juz chce odejsc z firmy bo szkoda mi zycia. zarobki na moim wydziale to 3300 brutto dla nowego pracownika nie jest zle ale lepiej zarabiac mniej na jedna zmiane od pon do pt ;) generalnie na kilka lat spoko a na dłużej odradzam ;P

Przemysław
@takijeden

Pracując w systemie czterobrygadowym ma się jakieś dodatki za pracę w nocy lub za pracę na akord? A świadczenia socjalne lub inne benefity, pracodawca je oferuje i mogą być motywujące dla pracowników? Czekam na Twój komentarz.

Ustawiacz

Pytania o pierdoły,BHP itp. Jak sie nie spodobasz 0 pracy

Czy dziwi Pana filmik o BHP na wejsciu do firmy? Oczywiscie,robie z siebie profesjonalną firme a non stop prowadzone rekrutacje albo bezposrednio albo przez agencje Pracy i tak w kołko od kilku lat!Coś chyba jest nie tak

Kataarzyynaaa11

Osobiście nie polecam a wręcz odradzam komuś tam pracy. Szczególnie na dziale pakowania. Okropna atmosfera. Czysta zawiłość ludzka. Wykorzystywanie nowych pracowników a samemu gawedzenie z koleżanka. Znajomości z liderami. Czyste (usunięte przez administratora) Odradzam nawet rozmyślanie o pracy tam.

Beata
@Kataarzyynaaa11

Świetnie, że podzieliłaś się z nami swoją opinią odnośnie pracy w Nutricia Polska. Pamiętaj jednak, że każdy osobiście powinien się przekonać, bowiem może się okazać, iż danej osobie akurat odpowiada praca w tym miejscu. Nutricia Polska oprócz stałej pracy oferuje także i staże. Szukają osób, które nie chodzą utartymi ścieżkami, potrafią łamać standardy i z optymizmem wprowadzać zmiany. To brzmi dosyć zachęcająco. Może wiesz, czy stażystom oferują jakieś wynagrodzenie? Nie znalazłam nigdzie takiej informacji, stąd moje pytanie.

Ciekawa
@Beata

Ile ci płacą za wybielanie tej firmy....

Dominika
@Ciekawa

Chyba w zły sposób odczytałaś moje intencje. Absolutnie nie chce - jak to określiłaś - wybielić firmy Nutricia Polska. Chcę jedynie pomóc osobom zainteresowanym pracą tam w zebraniu jak największej ilości rzetelnych informacji o firmie. Skoro mamy już wyjaśnioną tę kwestię, to może zechcesz dodać coś od siebie na temat tamtejszych warunków zatrudnienia? Zacznij może od wynagrodzenia, jakie można osiągnąć, pracując w w/w firmie.

krzyś

NIE Polecam nikomu

Mariusz
@krzyś

Nawet jeśli nie jesteś zadowolony z zatrudnienia, mógłbyś napisać kilka argumentów popierających Twoje zdanie. Czy pracując w Nutricia widziałeś także pozytywne aspekty zatrudnienia? Nikt nie dodał informacji o wynagrodzeniu. Na jakim jest poziomie i czy obowiązują premie?

Melon
@Mariusz

Zadnych pozytywnych chyba to że wypłata na czas ale niska

Kryst

Jeden z najgorszych zakładów produkcyjnych w Polsce. Rządzą tam kobiety, na wszystkich szczeblach, głównie ze wsi. To jest wirus! Żadna salmonella. Nic się nie zmieni dopóki ten wirus się rozwija!

Adrian
@Kryst

Negatywnie oceniasz pracę w firmie Nutricia Polska. Mnie natomiast zastanawia dlaczego? Czy dlatego, że w firmie władze sprawują kobiety? Nie napisałeś nic o atmosferze, która tam panuje oraz o warunkach zatrudnienia, więc zachęcam, abyś uzupełnił swoją opinię.

@Kryst

ciekawi mnie, czy nadal panuje wirus Marlenella? hhhh...

Normalny

Napiszę tylko tyle, że absolutnie nie polecam obecnie nikomu, pracy w tej firmie w Opolu. Ludzi brak, Ci co są, to latają jak latawce po całej firmie. Najlepiej, to obecnie żeby każdy tam mieszkał w tym zakładzie. Zmiany, brygady, obojętnie co i jak, bo po 4 dniach pracy pada hasło - jutro przyjdziesz? A po jutrze? Najlepiej tam się obecnie zameldować. :-) Straszne braki kadrowe spowodowane polityką firmy, a raczej jej brakiem. Kilku dziwolągów dostało się do koryta i mają swoje wizje, ale to nic dobrego tej firmie obecnie nie przynosi. Rekrutacja non stop, jakieś bzdurne układanki na rozmowie o pracę już w firmie. Umowy agencyjne i o pracę bezpośrednio w firmie. Pracy dużo za tak naprawdę śmieszne pieniądze. Zacznijcie szanować nowych pracowników i płacić jak należy! Nie polecam! Mam papiery na to co piszę na tym portalu! Jak nie swoje, to od innych koleżanek, kolegów i przyjaciół.

Szcześliwy były pracownik
@Normalny

Sama prawda w tym co napisane wyżej!!!Ja też szczerze odradzam.Kierownictwa coraz więcej i każdy ze swoją wizją...byle tylko jakiś głupi pomysł wprowadzić i pokazać że jest się potrzebnym,ze zwykłym pracownikiem fizycznym nikt się nie liczy.Odezwiesz się i wylatujesz.Robol ma chodzić w kamizelce,a zacna pani dyrektor może bez-tam gdzie jej się podoba...

Oooole
@Normalny

Cała prawda. Nie szanują ludzi. Liderzy i szczególnie kierownik magazynu bobovita sypkie straszny to typ Cyba ciocia załatwiła mu posadę , bo naprawdę brak kompetencji.

Krystyna
@Oooole

Komentarze pisane w takim tonie raczej nie powinny znajdować się na forum - nie mówią one nic konkretnego o pracy w Nutricia Polska, a na takie opinie tutaj liczymy. Piszesz o szacunku, ale może napiszesz nam też coś na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę?

@Normalny

Praca, jak każda inna. Praca na 3 zmiany, w różnych systemach w zależności od wydziału. Rzeczywiście praca w systemie 4-ro brygadowym jest uciążliwa, ale wydaje się lepszym rozwiązaniem niż np 17-18 zmian z okienkiem. Ktoś pisał, że "rzucają" pracownika na różne stanowiska. Fakt ale trzeba pamiętać, że nikt nikomu nie obiecywał pracy przy jednej maszynie do emerytury. Jesteśmy pracownikami pozostającymi przez 8 godzin do dyspozycji pracodawcy. Nowy pracownik otrzymuje um. na czas określony zwykle 3 mieś. Następna umowa jest na czas nieokreślony. Wynagrodzenie zawsze na czas. Wszystkie składniki wynagrodzenia "ozusowane". Przełożonym zwykle jest lider produkcji. W zależności od cech charakteru lidera zależna jest atmosfera w brygadzie. Z tego co mi wiadomo tzw. "spoko" liderzy są na Odżywkach Sypkich. Problem jest dla palaczy papierosów bo jest tylko jedno miejsce dla palących. Ponieważ jest to "korpo" więc jest mnóstwo zasad, nakazów, zakazów. Poziom BHP jest na wysokim standardzie ( czasem, aż przesada). Co roku pracownicy otrzymują podwyżki wynagrodzenia w wys. ~5%. Firma, co nie jest już dziś jakimś "wow" daje różne benefity: karty multisport, luxmed, tzw "wczasy pod gruszą" i "karpiowe". Wynagrodzenie zasadnicze ( bez premii, dodatków itp) wynosi na początku chyba 2800 - 3000 zł brutto. Wynagrodzenia ustawiaczy sadzę, że od 3700 do nawet 5000zł - wszystko zależy od tzw ścieżki kariery oraz stażu w zakładzie. Jak już ktoś wcześniej pisał, większość negatywnych opinii umieścili pracownicy dla których umowa próbna 3 mieś była już problemem. Dla chcących jest fajna praca. Leserowi, "palaczowi", "cafe managerowi" zawsze będzie wszystko przeszkadzać. Swego czasu zwolniłem się z Nutrii, ponieważ konkurencja branży spożywczej z Opola zaoferowała mi lepsze warunki. Pomimo pracy u konkurencji nie narzekam na pracę w Nutrii. Robię prawie to samo, za podobne wynagrodzenie, ale jedną zmianę.

Przewoźnik
@Normalny

Napisałem tu obszerny komentarz dla przewoźników o tym jak to w tej firmie wygląda szanowanie czasu pracy innych pracowników . Bez łamania i fałszowania tacha ...... się nie da. Niestety nie przeszło. Szkoda czasu na ponowny opis(usunięte przez administratora)Było jeszcze coś o stosunku ITD z Opola do tej sytuacji ale nie będę się powtarzał. Generalnie odradzam..... to info dla myślących.

Adrian
@Przewoźnik

Widzę, że pracowałeś w firmie Nutricia Polska, dlatego pozwolę sobie zadać Ci pytanie. Patrząc z Twojego doświadczenia zawodowego, myślisz, że będzie to dobre miejsce pracy dla osób, które nie mają doświadczenia zawodowego? Jeżeli pracownik poszukuje swojej pierwszej pracy zawodowej, to bez problemu odnajdzie się właśnie u tego pracodawcy? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Mamushka

Witam, wiem, że to nie jest miejsce na tego typu opinie. Niemniej jednak największą wiedzę i wartość mają Państwo, którzy tam pracują. ..Mam maluszka 2 miesiące, którego niestety muszę karmić mlekiem modyfikowanym. Bardzo proszę pracowników o opinie na temat, czy Państwo, którzy pracujecie w nutricia, obecnie to danone. ....dawalibyscie bezpiecznie to mleko swoim pociechom?

Mamushka

Oczywiście mam na myśli Bebilon. Proszę pomóżcie

Darek
@Mamushka

Oczywiscie ze tak. Mleko nie jest produkowane w Pl tylko w Nl. Pracuje w fabryce w Cuijk i Haps. Sam dawalem to mleko moim corka. W polsce jest tylko produkowana baza do mleka. Poza tym kazda partia jest badana w laboratorium. Moze Pani spokojnie to mleko dawac swojemu dziecku. Pozdrawiam

Lopez
@Mamushka

Jeśli chodzi o produkcję mleka w puszkach w Nutricji w Opolu to mam mieszane uczucia. Kiedyś jak ktoś pytał to mówiłem bierz w ciemno. Teraz to nie wiem. I naprawdę nie chodzi o produkcję. Jest ona niezwykle dokładna i restrykcyjna. Jeżeli wystąpi jakaś niezgodność, nie są pobrane próby, to produkcja jest utylizowana. To kilkanaście palet w ciągu jednej zmiany - to osiem godzin produkcji. Jeżeli chodzi o produkcję mleka początkowego (1) czy modyfikowanego to pobierane są dodatkowo próby z otoczenia produkcji, odkurzaczy, wymazy z rąk, butów pracowników czy nawet klatki schodowej strefy, gdzie dochodzi do kontaktu z produktem . Problem leży gdzie indziej to po pierwsze: sprzątanie linii wewnątrz Kiedyś wykonywało to ośmiu pracowników przez osiem godzin. Teraz czterech, pięciu i jest ciągły nacisk żeby skracać. To naprawdę ciężka harówka. Ludzie są przemęczeni i nie zawsze wykonują to z pełnym zaangażowaniem. Po drugie: ogromna rotacja. Nie da się przy okrojonym składzie przez osiem godzin patrzeć nowym na ręce. Po trzecie: sprzątanie otoczenia. To jest naprawdę super czyste miejsce pracy, ale kiedyś po tygodniu pracy następowały generalne porządki. Naprawdę i to nie żart można było jeść z podłogi. Teraz szybciej i rzadziej nawet po dwóch tygodniach produkcji. Wydział lśni tylko podczas audytów. Dlatego mam takie mieszane uczucia. Bo z jednej strony super dokładna produkcja kontrole, próby, badania pracowników itd. to naprawdę jest niezwykle dokładne a z drugiej strony coraz częściej są niektóre rzeczy robione są na pokaz. A nie da się zachować jakości ciągle skracając procesy i pracując okrojonym składem.

Lopez
@Darek

Fabryka w Opolu ma również w swoim wolumenie mleko modyfikowane, jak i również inne rodzaje mleka dla dzieci. Co do fabryki w Polsce produkuje się więcej i szybciej. Wydajność pracy jest o 100% wyższa, jest o wiele czyściej.

Me

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Tak zorganizowana firma ze nawet nie pozwolą sobie zlej opinii wystawic prawo to nie wszystko mimo ze sam nawalilem. Pozdrawiam.

zwalniają za to że dziecko zbyt często choruje Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Być bardziej wyrozumiały

Była pracownica

Firma w której zwolnionym można zostać z dnia na dzień,albo przychodzisz do pracy i dostajesz wypowiedzenie...Czyli stabilność zatrudnienia bardzo ograniczona-zwłaszcza gdy ktoś ma rodzinę i dzieci,bo na to przy zwalnianiu nikt nie patrzy...Płace też do wysokich nie należą,pracy i wymagań duuuużo i na tym się kończy-masz pracować i się nie odzywać.NIE POLECAM

Onaaa
@Była pracownica

Bez przesady tam ciagle potrzebuja ludzi i zwalniają tylko takich co albo nic nie robia albo się nie nadają

Onaaa
@Była pracownica

Wręcz denerwujące jest trzymanie ludzi którzy notorycznie biorą L4 na bol (usunięte przez administratora) wracają i nie ponoszą żadnych konsekwencji

ja!
@Onaaa

Onaaa... większych bzdur dawno nie czytałem... oczywiście jacyś ludzie znajdą się, którzy siedzą na L4. Jakaś część ludzi chodzi na L4 bo ma dziecko chore i tu się potwierdza, że ten zakład nie jest dla pracowników, którzy mają rodziny i dzieci - bo nie wolno iść na L4 jak dziecko jest chore bo cię zwolnią ((usunięte przez administratora)!!!)... ale większość zwolnionych to nie ludzie, którzy nic nie robią i tylko siedzą na L4... A dlaczego zakład ciągle i ciągle potrzebuje ludzi? BO TAM JUŻ NIKT NIE CHCE PRACOWAĆ!!!!! w tych warunkach za takie pieniądze!!!!

Była
@Onaaa

Np.nie podłożenie klina pod koła to też nic nie robienie?nawał pracy taki że o błąd nietrudno a wymyślone zasady dotyczące pracowników fizycznych są nieubłagalne....Tak jak ktoś napisał wyżej,masz dzieci to nie firma dla ciebie,L4(opieka na dzieci)=czarna lista i wylot z pracy.

AnymousSs

Zdecydowanie nie polecam tego miejsca pracy, jezeli chcesz miec czas dla rodziny i przyjaciół to zdecydowanie 4 brygadówka nie jest dla ciebie, kwaśny klimat w pracy, uprzejmi donosiciele ( nie na sie co dziwić osoby przyjeżdzający ze wsi myślą że to metropolia i sukces w życiu). Brak szacunku do drugiego człowieka, co mam więcej dodać? praca w pocie czoła, trzeba robić za trzech.. 1600-1700 zl netto za prace na 3 zmiany , 4 brygadówka - wszystkie weekendy pracujące. Straszne okropieństwo - o produktach do produkcjii już nie wspomne z pleśnią, przesuszone z datą spożyć do dnia ... tego samego.. naprawde restrykcyjne przepisy ;) chyba tylko bhp żeby nie dać premii... nie polecam. A te karierowicze po trupach co kłamią że jest inaczej - najczęściej liżą odbyty, kapują i myślą że złapali Boga za nogi i są niezastąpieni.. żałuje że tam pracowałem. Nie polecam Lidka skończ spamować, bo zasłaniasz komentarze

xyz666
@AnymousSs

gruba przesada, bez premii na 4 brygadach nigdy nie miałem m niej niż 2100... Rozumiem krytykować bo jest sporo złych rzeczy w tej firmie ale pisać takie duperele to już naprawdę żal.

mapet dudek
@xyz666

hahaha a ile miales 2150 zallllll

Lidia

@AnomoUuUs @iks dzielmy się swoimi przemyśleniami, pamiętając o wzajemnym szacunku i poszanowaniu. Obrażając inną osobę musicie być świadomi, że Wasz wpis administrator może usunąć.

lw
@Lidia

lohoho zawialas groza skarbie

lw

lidzia tobie to chyba kniagi w pipie brakuje ze tak sie zachowujesz niemasz meza zeby cie puknol od czasu do czasu moze by ci sie w bance bardziej poukladalo

On

Skoro większość osób piszących o tej firmie wystawia opinie negatywne co coś w tym jest. Ty pewnie jesteś osobą siedzącą w biurze która otrzymała polecenie wybielenia firmy więc czekamy na same pozytywy o tej firmie tak jak się to robi podczas rozmowy kwalifikacyjnej i podczas szkoleń przeprowadzanych w Nutricii

vg

O!!! Lidia w nowej odsłonie.... :) dodam jeszcze do wypowiedzi "On" liczba gwiazdek mówi sama za siebie...

bhp no.1

a ja jutro ide po prace do super nutricji i wiem ze ja dostane bo mi obojetnie na jakim dziale a im potrzeba ludzi hehe tak madrze sie zadza ze juz wszedzie maja lipe ale to nieistotne bo wazne jest to ze spowoduje taki wypadek ze super licznik poleci od zera hihihihihih

Szczęśliwy

Jeśli ktoś chce mieć prace w firmie a może korporacji gdzie nie wie czy do końca swojej zmiany będzie pracował to Nutricia jest takim miejscem.Zwolnić wedle swoich zasad mogą Cie w każdej chwili...np.idziesz na śniadanie(jeśli w nawale pracy znajdziesz chwilę czasu)i podczas śniadania dostajesz od lidera wypowiedzenie...możesz od razu iść do domu.Firma porażka,dobrze ma się tylko kadra zarządzająca(dyrektorzy,kierownicy,liderzy)a pozostali ludzie się nie liczą.Szczerze odradzam pracę w tej firmie bo ani zarobki,ani atmosfera nie przyciągają do pracy,nie wspomnę o braku pewności czy za chwilę mnie nie zwolnią.System 4 brygadowy(świątki,piątki i niedziele)za marną kasę oczywiście nocki też.

xyz666
@Szczęśliwy

Trochę przesada, chyba że pracowaliśmy na innych działach, na C2 nigdy czegoś takie nie uświadczyłem. Dużo ludzi po prostu rezygnowało z pracy pod wpływem impulsu i beznadziejnych decyzji góry, czy po prostu im się nie chciało. Zawsze staram sie być obiektywny jeśli chodzi o takie rzeczy i dużo osób po prostu nie przychodziło bez znaku życia, to już jednak świadczy o takich pracownikach że są niepoważni. Nie zamierzam też bronić tej firmy ponieważ mają wiele za uszami, krętactwo, przenoszenie ludzi gdzie popadnie, ogólnie traktowanie ludzi jak śmiecia. Mam osobiście nadzieję że gdy znowu będą mieli potrzebę wrócić na 4 brygady na c2 z produkcją kaszek to zostaną z ręką w nocniku za takie podejście, ponieważ zasypowych dużo nie zostało, z nowszych osób tylko ja prawie rok wytrwałem.

Jak wcześniej
@xyz666

Ja bardziej na myśli miałem logistykę wewnętrzną

lola

Pracowałam w tej firmie ponad Xlat temu i widze jak czytam ze nic sie nie zmieniło Dalej ta firma to niewolnictwo Ale polska to wolny kraj Nie musicie byc niewolnikami na własne zyczenie. Chyba ze wasze kfalifikacje sa tak slabe ze w innym miejscu was nie zatrudniom.

Asd123

Hej, ja byłem na sypkich, bobovita, magazynynier (dostarczanie towaru do produkcjii) Kierownik tego działu (młody w okularach, zapomniałem nazwiska) nawet nie potrafi załatwić nowej świetlówki w biurze magazynu, ciągle chodzi i gada ze swoją dziewczyną, ciągle wisi na telefonie. W niczym nie pomaga swoim pracownikom, krąży po firmie i zajmuje sie pierdołami zamiast skupić się na pracy zespołu i pomóc im troche, odciążyć bo trzeba pracować jak za trzech. Bardzo wyraźnie nie radzi sobie ze swoimi obowiązkami, lepiej by było gdyby wrócił jako lider i był na dole przy procesach naważania i wywożenia z mroźni towaru. Wtedy to byłby naprawde chyba najlepszy dział w firmie. Ale ten Kierownik za grosz nie ma doświadczenia, gdzie kolwiek go nie widać zawsze ma telefon, uzależniony od internetu , uważa się za kogoś lepszego, patrzy na innych z góry. Czekałem bardzo długo aż przywrócą mu poprzednie stanowisko, bo się koleś nie nadaje, nie wiem czy potrafi trzymać miotłe w ręce.. Zdobył te stanowisko ze względów na ciotkę lub wujka w firmie inaczej już dawno by go wyrzucili na zbity pysk. 0 kompetencjii, 0 aspiracjii, 0 człowieczeństwa... karierowicz , bo dostał na tacy bez wysilania się... najgorszy kierownik całej firmy, nic nie potrafi załatwić poważnie. A co do pracy, to fizyczna, szybkie tempo, nocki.. 4 brygadówka.. wszystkie weekendy pracujesz... kokosów nie ma. Jak nie wierzysz idź, sprawdź i podziel sie swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o Nutricia Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Nutricia Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nutricia Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nutricia Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nutricia Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nutricia Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nutricia Polska Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 403 ocen.

Nutricia Polska Sp. z o.o.