Opinie o Nissan Polody w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Nissan Polody. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nissan Polody na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nissan Polody w Poznań

Mateusz

Jako były pracownik nie mogę powiedzieć nic złego na ten salon. Wypłata całkiem dobra. Ogólnie są bardzo dobre warunki dopóki realizujesz cele sprzedażowe. Myślę, że gdyby nie przeprowadzka do innego miasta zostałbym z chęcią na dłużej.

Miłosz

Żeby być zadowolonym z pracy trzeba lubić to co się robi a sukces jest kwestia czasu!

Rafał

Nie pracowałem tam za długo ale to z własnego wyboru. Nie pamiętam sytuacji gdzie szef czy ktoś inny był niemiły dla pracowników. Wynagrodzenie nie wysokie ale to chyba kwestia piastowanego stanowisko. Ogólnie praca jak praca.

Spalacz tłuszczu

TRAGEDIA omijajcie szerokim łukiem..pracowałem tam jako handlowiec ponad rok i ciesze sie bo teraz potrafie docenic pożądnego pracodawcę a(usunięte przez administratora) Oddział Przeźmierowo ma tragiczną atmosferę pracy ,fatalne wynagrodzenie (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Nissan Polody: Wracajcie na wieś ... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Za późno na naprawę błędów czas ponieść konsekwencje swoich czynów

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Nissan Polody? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Bylypracownik

Właściciel wydzierajacy się na pracownikow ( klnie jak szewc), palący papierosy w salonie. Poniżanie pracownika na porządku dziennym. Odradzam pracę w tym miejscu.

Zmarszczka.

10000 netto na okresie próbnym. Firmowe auto z gamy Nissana lub Mitsubishi. Co trzy miesiące wycieczka zagraniczna. Myślę że warto aplikować.

PRAWDA

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma , ALE jeśli chcesz pracować w Nissan Polody Przeźmierowo dłużej niż..... :) wystarczy, że będziesz przestrzegał/a poniższych przykazań :) 1. Szef ma zawsze rację, ZAWSZE 2. Szef zamawia zawsze właściwy towar, to klient się nie zna 3. Szef może wszystko 4. Szef nigdy nie krzyczy na pracownika, on go tylko przywołuje do porządku 5. Jeśli chcesz żyć i pracować w spokoju, nie wyprzedzaj szefa w rozwoju 6. Szef nie pali w salonie, on tylko sprawdza czujniki 7. Szef nie przeklina, on nic innego w słowniku nie ma... 8. Szef nie wrzeszczy, on dobitnie wyraża swoje poglądy. Powodzenia ;) P.S. Dopuścić młodego Polodego do sterów, szkoda fajnego zespołu...

fałsz
@PRAWDA

MISTRZOSTWO! Kimkolwiek jesteś zapraszamy po odbiòr głòwnej nagrody!

Abc
@PRAWDA

Zgrabnie napisane. Klimat ciągłych awantur i krzyków jest dość męczący i zniechęcający. Co do tego na końcu "P.S" to młody P ma przynajmniej wyrobiony wśròd pracowników, szacunek i posłuch. Styl zarządzania bez zbędnych wrzaskòw i awantur.

PRAWDA
@fałsz

Dziękuję. Jeśli wręczy mi je Pan Piotr bardzo chętnie odbiorę :)

Klient

Trafiłem na to forum zupełnie przypadkowo, szukając kontaktu do Nissana ( serwis ). To co tu przeczytałem, jest zupełnie czym innym niż tym co mnie spotkało w salonie. Ludzie mili, pomocni i uprzejmi. Kupiłem samochód używany, sprowadzony z Niemiec bez instrukcji obsługi. Podjechałem do salonu bu się czegoś dowiedzieć. Bez problemu facet do mnie wyszedł, pokazał co i jak z grubsza. Nic nie wskazuje na to by pracowała tam pod presją albo z musu.

@Klient

Prawda. Serwis jest najmocniejszą stroną w tej firmie.

Pracowałem tam w dziale handlowym w Przeźmierowie. Praca tam to strata czasu, przypomina siedzenie po szyję w odchodach. Każda osoba która tam pracowała, i zmieniła pracodawcę, znalazła lepszą pracę i osiągnęła sukces finansowy jak i w życiu prywatnym. Praca tam to jedna wielka porażka.

S.

Zdecydowanie zbyt zimno na stanowisku pracy... Są upały więc musi być upalnie, duszno, parno. Nie da się wytrzymać. Wszyscy śmierdzą. W każdym cywilizowanym miejscu pracy jest sprawna klimatyzacja gwarantującą przyzwoite warunki pracy. Tak jest np w żabce gdzie pani po podstawówce ma kulturę i wykłada butelki z piwem w chłodzie. Pani w obuwniczym po zawodówce też ma chłodno i przyjemnie. No ale, czy wartosciowi pracownicy zasługują na takie wygody, nie mówiąc już o klientach zainteresowanych zakupem nowego auta? Nie. W tej firmie tego nie doświadczycie. Omijać szerokim łukiem.

@S.

A jak z atmosferą w pracy? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Jacek

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

Miejsce pełne absurdów, sprzeczności, niedorzeczności. Pod dnem jeszcze spokojnie metr mułu.

@:(

Zgadzam się w 100 a nawet 200 %!!!!

ŻENADA to najbardziej trafne określenie tej firmy Zdecydowanie nie polecam!

Paulina

@:(, czy mógłbyś trochę rozwinąć swoją wypowiedź o jakieś przykłady? W tym momencie jest ona bardzo ogólnikowa i niewiele mówi zarówno mi, jak i osobom zainteresowanym pracą w Nissan Polody. Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Nissan Polody i mógłby podzielić się swoją opinią na temat tego pracodawcy na forum?

Paulina

@Ja, a czy mógłbyś napisać coś więcej? Takie ogólniki niewiele mówią osobom zainteresowanym podjęciem pracy w Nissan Polody. Jak oceniacie tego pracodawcę oraz warunki, jakie oferuje, na tle podobnych firm z branży? Czy uważacie, że coś powinno się zmienić w tej firmie czy nie?

Tylko dla twardzieli. Polecam.

Maja

Taka jest prawda, pracować trzeba wszędzie. !!

C3P0

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... tyle w temacie.

Paulina

@Pracownik - dziękuję za Twoją odpowiedź. A czy możesz napisać więcej o warunkach zatrudnienia oferowanych na Twoim stanowisku. Wspominasz o satysfakcjonującym wynagrodzeniu - a czy oprócz tego firma zapewnia dodatkowe benefity, na przykład w postaci prywatnego ubezpieczenia medycznego? I co dokładnie masz na myśli pisząc, że jest to praca wymagająca? Możesz to rozwinąć? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Te negatywne opinie są mocno przerysowane. Myślę, że są one napisane trochę złośliwie przez osoby które długo tam nie zagrzały miejsca i w odwecie chciały zaistnieć. Co do samej pracy w tej firmie jest ok, oczywiście zawsze może być lepiej lub gorzej bo ale to nie koncert życzeń. Jak wszędzie. Praca w Polody wymaga naprawdę dużo, zarówno ze strony klientów jak i właścicieli. Nie widzę szans na utrzymanie się tutaj jednostek słabych. Tutaj trzeba naprawdę coś przedstawiać swoją osobą, posiadać wiedzę i umiejętności. Oczywiście nie jest tak że pracuje się tam za darmo. Bzdura. Jest to praca dość trudna i w sumie większość czasu w stresie, ale tak jak wspomniałem nie pracuje się tam charytatywnie i wynagrodzenie pokrywa wszelkie niedogodności i pozostałe czynniki. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Nissan Polody - Poznań

• Jak się pracuje w Nissan Polody?

Zobacz opinie na temat firmy Nissan Polody tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nissan Polody?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nissan Polody

Nissan Polody