Opinie o Krakbau S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Krakbau S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Krakbau S.A. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krakbau S.A. w Kraków

darex

Jest to zajebista firma wypłacalna dobre zarobki na prawde warto

kakarak

czesc jestem operatorem koparki,ładowarki itp zainteresowanym pracą w krakbau prosiłbym o pare słów czy się opłaca i ma sens praca w tej firmie

czarny

Mam pytanie czy to prawda że powstała nowa córka KrakBau Batir i pracuje w Francji .Jestem cieśla -murarz znam co nieco francuski może mnie zatrudnią ,choć słyszałem że tylko swoich .Dajcie znać jak to jest hejj

holland

Firma na przyuczenie ok, stawki dość marne od (usunięte przez administratora)euro netto na godzine, ale za to cały czas jest praca, nie ma przestoju i firma wypłacalna.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko POMOCNIK MONTERA RUSZTOWAŃ NIEMCY w firmie Krakbau S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
polak

czekamy

marek

odpowiadasz pytaniem na pytanie. maiłbym dobre połaczenie do kraju mam tam rodzinne.

niemiec

Dlaczego właśnie w Holandii?

marek

Chciałbym podjać prace w tej firmie naprawde jest tak jak piszecie w komentarzach czy nie?Chodzi mi o prace na rusztowaniach w holandi.

anonimus

Ta firma była niezła jak prowadził ja [zmienione przez admina]. Teraz zeruje na pracownikach na kontraktach nawet zabrali diety. I niepodli żadnej podstawy prawnej. Pracownika traktują jak śmiecia wielcy panowie z Frankfurtu.Ale cwaniak trafi na cwaniaka i skończą. Kartex któremu siad Niemiecki urząd skarbowy i się skończył . Jeśli masz silne nerwy i jesteś desperatem to możesz pracować.

pracownik 2 - 2012-05-01 19:35:25 czesc to co piszecie [zmienione przez admina]macie apsolutna racje nic dodac nic ujac sa na stanowisku kierowniczym ale nie nadaja sie do tego ,[zmienione przez admina] niema wogule podejścia do ludzi nie muwiąc już o normalnym traktowaniu a [zmienione przez admina] )pytanie do pracownik 2 - to w takim razie do czego Ty się nadajesz ????

wolny słuchacz

Chłopaki z Niemiec a wy czemu nic nie piszecie, też już swoje przeżyliście z firmą. Opowiedzcie nam o swoich kierownikach. Pozdrawiam Basel.

RURKA

Dziekuje wszystkim za poparcie,bo juz myslałem ze sam w tej walce z witrakami biore udzial.nie bójcie sie damy rade .czekam na odzew innych.pozdrawiam:)

zainteresowany

ciekawe co powiedza inni jak przeczytaja te wasze opinie o firmie na innych portalach?czy az tak zle jest w tym Krakbale?nie mozecie sie zjednoczyc i cos z tym zrobic?

kam

to nie prawda że firma przyjmuje samych znajomych,muj mąż wysłał cv i odrazu się odezwali,nie chwalac sie ze ma dobre papiery zwiazane z tym zawodem.

pawe

tak to prawda,wysłałem do nich swoje CV 4 lata temu i do dzisiaj nie ma oddzewu.. jak się dowiaduję przez telefon to mi mówią że na razie nie mają pracy..(usunięte przez administratora)

Nagnieszka202

A czy mógłbyś podać jakieś namiary na ta firmę? Jakiś adres e - mailowy żeby można było wysłać CV?

marian

proszę o szczerą odpowiedz jakie zarobki są w firmie i jaki firma ZUS odprowadza czy diety sa płacone z góry dziękuje za informacje

gosc

Chcę podjąć pracę w tej firmie,jak ktoś coś wie na temat tej firmy to niech napisze

Zostaw merytoryczną opinię o Krakbau S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Krakbau S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Krakbau S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krakbau S.A.?

Krakbau S.A.
2.8/5 Na podstawie 164 ocen.

Krakbau S.A.