Uni-Klima

Gdynia

Opinie o Uni-Klima

obiektywny 2011-10-06 20:47
Pracuję w Uni-Klimie ponad 3 lata i nie nażekam. Jest raz lepiej raz gorzej a kasę dostaję. 50-ciu pracowników to nigdy tam nie widziałem. Ludzie się zmieniają bo szukają nie wiadomo czego a pracować się nie chce. Nie jest z tą firmą tak źle skoro połowa pracowników pracuję prawie od początku.
Sławek 2011-10-07 10:25
Dużo współpracuje z Tą firma i z tego, co wiem pracownicy mają się tam całkiem dobrze
animrumru 2014-07-30 15:46
w całej historii istnienia firmy nie przewinęło się tyle osób a kasa teraz jest wypłacana na bieżąco inaczej nikt by tu nie pracował.
radzio 2015-01-31 20:48
nadal nikt nie chce sie podzielić swoim doświadczeniem w firmie? no bo na pewno już nie uwierzę w to że nikt takiego doświadczenia nie ma, bo to akurat jest po ptostu nie możliwe. No ja was proszę z całego serca, bo i mi i osobom innym które zastanawiaja się nad pracą w Uni-Klimie jakieś sprawdzone informacje, typu ile można zarobić, czy jest jakiś socjal, na pewno się przydzadzą
Marta 2017-08-10 13:37
@radzio masz rację. Mało kto się tu udziela. Także może ktoś ma ochotę wypowiedzieć na temat firmy Uni-Klima? Jakie są zarobki? Czy trudno się dostać? Czy pracownicy mogą liczyć na profity? Jak widać są chętni do pracy i ciekawią ich opinie innych.
Zostaw swoją opinię o Uni-Klima - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uni-Klima