brak logo

DAP AUTO-SERWIS

Pabianice

Opinie o DAP AUTO-SERWIS

Gibson 2016-10-15 18:57:35
Nie korzystajcie z tego serwisu. Faktycznie to co tam się dzieje to jest kryminał. Szok, że są jeszcze takie miejsca. Niby autoryzowany serwis, miła pani proponuje kawę, herbatę spisuje formalności i wszystko jest ok do czasu. Kiedy odebrałem samochód okazało się, że nie nadaje się do jazdy!!!! Teraz po ich serwisie poprawiam. A tam w serwisie nic nie załatwisz. Chyba, że ktoś ma dobrego prawnika i czas na zabawę w sąd. Omijać szerokim łukiem.
justk 2016-10-15 19:07:25
W podłódzkich Pabianicach serwis DAP mieni się jako poważny serwis. Niestety okazuję się, iż jest to czarny punkt dla każdego klienta tego miejsca. Robią sobie jaja z ludzi, a powodem tego może być korzystanie z wysokich funduszy unijnych jakie otrzymali... Nie dość, że ten warsztacik defrauduje unijne pieniądze to jeszcze okrada klientów. Serwis obok, Auto- Dap to był sensowny serwis. Ale ten już nie działa. Oni funkcjonują pod nazwą DAP i podszywają się pod tamto. Złodzieje, złodzieje i jeszcze raz złodzieje.
arin 2016-10-20 17:37:34
Po odebraniu auta nim zapłacicie najpierw sprawdźcie samochód. Naprawdę można się rozczarować... Bardzo nie polecam tego miejsca.
Zostaw swoją opinię o DAP AUTO-SERWIS - Pabianice
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DAP AUTO-SERWIS