DAP AUTO-SERWIS

Pabianice

Opinie o DAP AUTO-SERWIS

Gibson 2016-10-15 18:57:35
Nie korzystajcie z tego serwisu. Faktycznie to co tam się dzieje to jest kryminał. Szok, że są jeszcze takie miejsca. Niby autoryzowany serwis, miła pani proponuje kawę, herbatę spisuje formalności i wszystko jest ok do czasu. Kiedy odebrałem samochód okazało się, że nie nadaje się do jazdy!!!! Teraz po ich serwisie poprawiam. A tam w serwisie nic nie załatwisz. Chyba, że ktoś ma dobrego prawnika i czas na zabawę w sąd. Omijać szerokim łukiem.
justk 2016-10-15 19:07:25
W podłódzkich Pabianicach serwis DAP mieni się jako poważny serwis. Niestety okazuję się, iż jest to czarny punkt dla każdego klienta tego miejsca. Robią sobie jaja z ludzi, a powodem tego może być korzystanie z wysokich funduszy unijnych jakie otrzymali... Nie dość, że ten warsztacik defrauduje unijne pieniądze to jeszcze okrada klientów. Serwis obok, Auto- Dap to był sensowny serwis. Ale ten już nie działa. Oni funkcjonują pod nazwą DAP i podszywają się pod tamto. Złodzieje, złodzieje i jeszcze raz złodzieje.
arin 2016-10-20 17:37:34
Po odebraniu auta nim zapłacicie najpierw sprawdźcie samochód. Naprawdę można się rozczarować... Bardzo nie polecam tego miejsca.
Darek 2016-11-30 19:30:55
STANOWCZO PRZESTRZEGAM PRZED USŁUGAMI TEGO WARSZTATU, to co w ulotce to tylko chwyt marketingowy, zdaniem właściciela w przypadku auta które posiada ślady korozji konserwacja niewiele da i dlatego nie dają gwarancji na takie usługi, ale co dziwne taką informacje dostaje się dopiero po wykonanej "rzekomo" profesjonalnej usłudze konserwacji podwozia .... pewnie jakby powiedzieli przed to byłoby mało klientów a wiadomo zarabiać trzeba.
Zostaw swoją opinię o DAP AUTO-SERWIS - Pabianice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DAP AUTO-SERWIS