APS Poland S.A.

Opinie o APS Poland S.A.

ugabuga

PayPal NL Praca typowo dla studentów, brak jakiejkolwiek możliwości ubigania się o umowę o prace, brak jakichkolwiek ścieżek rozwoju, brak możliwości wynegecjonowania lepszej stawki - nie podoba się to spadaj. Przedstawiciele firmy, z którymi były spotkania zasłaniaja się słabymi umowami z pajpalem jako brak możliwości umowy o pracę i podwyżek, wymuszanie pracy w świetą i weekendy, która jest płatna tak samo jak zwykły dzień. Na obecny dzień stawka na PayPal NL to minimalna krajowa i możesz za dobre statystyki uzyskać dodatkowe "2zł" co daje zawrotną wypłatę w wysokości 3520 brutto (160h). Jeśli otrzymasz premie za dobrę oceny od klientów to jeszcze pół bidy, ale bez premii wypłata to śmiech na sali Jedynym plusem tego projektu to osoby "odpowiedzialne" za projekt, czyli SME, Quality i TLowie - zawsze pomocni i bezproblemowi. Taki mały fun fact. Aby poprawić "oceny" od klientów bezproblemowo możesz rozdać 100 EUR dziennie i nikt nie będzie miał do Ciebie sapów, że tyle rozdałes, a sam masz troche więcej niż 1/5 dniówki tej kwoty, którą rozdajesz :-) Podsumowując Osoby zarządzaje projektem są spoko i atmosfera jest ok. W zamian dostajesz słabą stawke godzinową i nerwicę bo klienci holendersy oraz belgijscy lubią się wykłucać o byle (usunięte przez administratora) za pośrednictwem czatu, a Ty musisz być potólny jak baranek bo wystawi 0 i masz po premii, a pani manager całego projektu będzie niezadowolona

Jakieś opinie o Zalando?

Poznanianka

G*wno prawda o tym co mówicie. Pociłam tyłek na Paypalu, żeby ktoś mi zaproponował przedłużenie umowy i suma summarum jesteś dla nich tylko pionkiem w tym chorym wyścigu szczurów. Zastanawia mnie dlaczego APS nie daje umów o pracę tylko wyrzuca ludzi jak im się podoba. WPH to jakiś żart i kłamstwo bo na początku słyszysz jedyną rzecz: najważniejsze żebyście kejsy robili dobrze, później będziemy wymagać od was także czasów spędzonych na kejsie. Znam kogoś z poprzedniego roku, kto wyleciał bo były te wielkie cięcia i ta osoba powiedziała, że pracy nauczyła się dopiero po roku. To czego wy oczekujecie od ludzi pracujących miesiąc ??? Naprawdę śmierdzi mi to się tam dzieje na kilometr.

PP
@Poznanianka

Prawda jest taka, że 95% kejsów robionych przez agentów jest robionych NIEPRAWIDŁOWO. Sa to zazwyczaj osoby bardzo młode, kóre chcą wyrobić target czasowy i mają w pompie, czy coś robią dobrze, czy nie. Potem dostajesz takiegi kejsa i jak zaczynasz go poprawiać, to się okazuje, że zeszło ci na to kupę czasu, bo poprawianie niestety zajmuje nieco więcej czasu, niż robienie kejsa od początku, bo musisz wszystko posprawdzać itd., i nierzadko jeszcze zrobić swoją część pracy, więc później masz czasy takie, jakie masz. No i oczywiście problem. Nikt nie patrzy na to, że poprawiasz po innych zwalone kejsy. Najlepiej chyba po prostu robić absolutne minimum, czyli skupiać się na tym, co ty masz w danym kejsie do zrobienia, a resztę olać, bo potem cię wywalą za długie czasy wykonywania kejsów, a de facto poprawiania po innych partaczach.

ppxd
@PP

>"Nikt nie patrzy na to, że poprawiasz po innych zwalone kejsy. Najlepiej chyba po prostu robić absolutne minimum, czyli skupiać się na tym, co ty masz w danym kejsie do zrobienia, a resztę olać, bo potem cię wywalą za długie czasy wykonywania kejsów, a de facto poprawiania po innych partaczach." 2022 rok a ludzie nadal jakims cudem zaskoczeni ze jedyne czym jestes w takim miejscu jak aps to numerek w tabelce który się usuwa jezeli wynik powiązany z tym numerkiem nie osiąga targetu od klienta XD dodatkowo jeszcze będac na umowie zlecenie XDD

dno!!! Niecały miesiąc pracy po zatrudnieniu i mówią, ze bedą zwolnienia! Starsza zwolnieniami, jeżeli nie przyspieszysz tempa pracy. Porównują do innych. Nie biorą pod uwagę jak sie starasz bo liczą sie tylko wyniki. O wolnym zapomnij - jeżeli jestes chory w weekend - nie ma szansy na wolne!!! Dyspozycji nie uwzględniają i pan robiący grafik chyba w ciemno i losowo go układa. Kierowniczka i TL wielcy karierowicze tylko wyzywaja sie na agentów. Dramat. Zero benefitów i jeszcze IM za mało od naszej pracy. Zdecydowanie NIE. Jeżeli zastanawiasz sie nad kariera tutaj- zdecydowanie odradzam. Omijaj to miejsce szerokim łukiem.

Jaki projekt/klient?

Zadzwoniła do mnie pani, zaprosiła na rozmowę, umówiliśmy się na konkretny termin, dostałem na maila zaproszenie do pokoju na teams. O równej godzinie się zdzwoniliśmy na kamerkach, opowiedziałem o sobie, dostałem kilka pytań czy widzę się jako konsultant oraz zapoznałem się z pytaniem, miałem 10/15 minut na przygotowanie się - miałem zaproponować kredyt i przekierować do doradcy. Ocena rozmowy i wynik od razu - na końcu informacja o szkoleniach, trybie pracy itp. Miło, lekki stres, ale nie ma czego się bać.

Czy widzę siebie jako konsultanta? Czy widzę siebie w pracy z klientem? Jakie mam hobby, zainteresowania?

Ciekawa

Czy ktoś coś wie na temat pracy z językiem niemieckim w popularnym serwisie filmowym?

Olga
@Ciekawa

Jaki serwis masz na mysli?

@Olga

Nie mam pojęcia, w ofercie nie jest podana nazwa.

sss
@Ciekawa

To Netflix

wow
@sss

Pracujesz? Możesz coś więcej o tym powiedzieć?

O
@sss

Pracujesz w tym projekcie? Jak praca, szkolenie?

@O

Hej i co, wiesz może po takim czasie już coś więcej na temat tego szkolenia? Bo tu widzę z odp problem chyba jest...

Osoba pracująca

Dawno nie spotkałem sie z tak lekceważąca firma. Wyzysk i nic innego. Dla nich sie jie liczysz ty tylko słupki z wynikami. Porazka nie firma a zarządzający Jeszcze większy smiech.

Olga

czemu chcesz to robić? Warto w ogóle niszczyć komuś reputacje?

K

Pracowałem na projekcie Bolt a potem na projekcie Booking Key takeaway - WSZYSTKO zależy od projektu. Niektóre projekty są super, inne okropne, dwie osoby pracujące w APS będą miały zupełnie inne zdanie o firmie. Powiem tyle, firma to troszke żart, możesz pracować 2 lata a i tak będziesz na zleceniówce, umowa o pracę jest luksusem zarezerwowanym dla kadry kierowniczej Stawka to żart - 25/26zł na godzinę daje ci 4000/4160 miesięcznie gdzie praca standardowa płaca dla Customer Supportu po angielsku to 5600 Wypłaty w większości były na czas ale często zdarzają się kilkudniowe opóźnienia, a w tej firmie są tygodniówki więc 3-4 dni opóźnienia to bardzo dużo Grafik da się w miarę dobrze dostosować pod siebie ale niestety może być z tym problem Zaleta to fakt że biorą każdego kto ma ręce i nogi i trzeba się postarać żeby cię wyrzucili Kierownicy (w każdym razie moi) byli bardzo mili i traktowali mnie dobrze nawet wtedy kiedy zupełnie nie wywiązywałem się ze swoich obowiązków Przyznam szczerze - na początku byłem dobrym pracownikiem, potem zupełnie przestałem. Zostałem zwolniony bo znalazłem lukę w systemie która pozwalała mi udawać że pracuję kiedy nic nie robiłem (zorientowanie się zajęło im dwa tygodnie), należało mi się to ale i tak niczego nie żałuję. Bolt był w miarę okej ale Booking to żart - szkolenie beznadziejne bo za krótkie, nikt nic nie umiał a agent z innej firmy otwarcie powiedział mi że szczerze nas nie znoszą przez to że nic nie umiemy a jak usłyszał ile trwało nasze szkolenie to się zaśmiał Firmę polecam aby nabyć doświadczenie w customer support i uciekać gdzieś indziej po kilku miesiącach bo pracowanie tam przez dłużej niż 6 miesięcy to moim zdaniem żart. Z 6 miesięcznym doświadczeniem z tej firmy udało mi się dostać pracę za 6500 w firmie która bardzo dobrze mnie traktuje i za to jestem szczerze wdzięczny APSowi, firmę polecam aby nabyć doświadczenie i uciekać, i szczera rada - starajcie się znaleźć tutaj opinie dla swojego projektu a nie opinie dla całej firmy bo za dużo się nie dowiecie

pieniadze i szacunek
@K

a gdzie teraz pracujesz? pytam, bo stawka interesujaca, a ja juz w aps nie moge wytrzymać

Karczoch

Elastyczny grafik to największe kłamstwo na świecie. Wymagania żeby dać dyspo do 10 po czym 25 następuje zwolnienie blokady w maszynie losującej i albo masz szczęście i grafik jest trochę podobny albo nic ci się nie zgadza. Zmiany nawet w te dni gdzie zaznaczasz, że masz lekarza, opłacony wyjazd na wakacje czy cokolwiek… po czym słyszysz złóż wniosek albo się z kimś zamień. Wniosek oczywiście odrzucony i martw się czy ktoś łaskawie się zamieni

@Karczoch

Jaki projekt? Jaka umowa?

Barbara Bereżańska

Nie zapłacono mi pieniędzy za kilka godzin w grudniu. Upomniałam się o nie w styczniu, bo zakładałam, że nie przedłużą mi umowy i że po zakończeniu umowy odzyskanie pieniędzy będzie trudne. Potem ponownie się upominałam i ponownie... Po zakończeniu umowy ponownie. Pieniędzy nie mam do tej pory. Widzę, że pracownicy śledzą opinie, więc może ktoś zainteresuje. Miałam potwierdzenie, że zagubione godziny się znalazły, ale niestety nie mam screenu tej informacji, gdyż ostatniego dnia zablokował mi się komputer służbowy, na którym wszystko się znajdowało. W styczniu też brakowało mi raz pieniędzy. Team Manager ma wszystkie informacje.

paypal
@Barbara Bereżańska

u mnie taka sama sytuacja, brak premii za ostatni miesiac przed koncem umowy + za mala wyplata z ostatnich dni pracy, watpie ze odzyskam hajs bo zero odpowiedzi na maile z działu kard ;/

@paypal

No ale chyba są odpowiednie instytucje, które w takich sytuacjach pomagają?

Była
@paypal

Ja zawsze pisałam na ten email: pl.payroll.aps(at)majorel.com i wszystko załatwiałam bez problemu.

Ciekawy66

Orientuje się ktos ile w obecnej chwili pobiera APS na umowe zlecenie placac 22 brutto? Ile to wychodzi u nich netto?

k
@Ciekawy66

To wszystko zależy nie od firmy tylko od ciebie - jak jesteś studentem poniżej 26 lat to masz 22 na rękę. Znajdź sobie jakiś kalkulator wypłat online i uzupełnij informacje o sobie to się dowiesz ile będziesz dostawać na rękę

Anonymous

Na początku wszystko zapowiadało się naprawdę dobrze, natomiast po dwóch miesiącach pracy, kiedy nie miałam spełnionego wyniku NPS, zostałam zobligowana do przyjścia do biura, managerka powoływała się właśnie na moje kiepskie wyniki. W biurze nikt mi nie pomagał, nikt na mnie nie patrzył i zdaniem managerki moje wyniki powinny były poprawić się od samej obecności w biurze (i ewentualnie - słuchania rozmów osób, które podobnie jak ja, wyniku nie spełniają) jakie to rozwijające !! FUCK LOGIC XD To było strasznie słabe, bo nie kumam, jak można twierdzić, że lepsze rezultaty pracy osiągnę w zimnym biurze (po 14 bez koca nie szło wytrzymać, temperatura w biurze jest chyba tylko odpowiednia dla facetów, bądź dla kobiet mocno przy tuszy :D ), niż we własnym mieszkaniu, w którym pracuję już trzy lata. Próbowałam rozmawiać z managerką, opisałam jej dolegliwości, jakich doświadczam, przez jej decyzję (nie mogę przebywać w klimatyzowanych pomieszczeniach przez długi czas, bo się źle czuję, jest mi bardzo zimno :| ), natomiast nie wysłuchała mnie i kazała do biura przychodzić dalej, do czasu poprawienia wyników. Dodam, że powyższe rozwiązanie nie było stosowane do osób z najgorszym wynikiem, jak twierdziła managerka, tylko wybranych przez nią, ponieważ w tym samym czasie ja musiałam chodzić do biura, a znajomy z wynikiem gorszym ode mnie, pracował z domu ;) . Oczywiście wyników nie udało mi się poprawić. Brak szacunku, którego doświadczyłam (bo managerka nie szanowała mojej pracy, a lekko wcale nie pracowałam, ogarniając sprawy po dzieciakach, które udają, że pracują, a tak naprawdę to jedynie dokładają pracy innym) spowodował u mnie pogorszenie stanu zdrowia. Kiedy ja rozmawiałam dziennie po 3.5h, a ktoś inny sobie beztrosko czatował całymi dniami. Czułam się dociążana z callami z każdej po prostu strony. A o chat i mail musiałam prosić. Zbudowało to we mnie poczucie, żeby nie pokazywać, jak świetnie rozmawiam - bo mi dowalą. No i dowalil :|. Mimo dostarczenia zwolnienia lekarskiego, została mi wypowiedziana umowa w trybie natychmiastowym "z ważnych powodów", mimo, że zwolnienie dosłałam, tylko - niestety, nieodpowiedniej osobie (pomyliłam się, robiłam to mając 40 stopni gorączki) - mojej TL, która go najwidoczniej niestety nie przekazała do kadr, czyli klasycznie, APS jak zwykle nie ogarnia, a cierpi na tym pracownik. Co zauważyłam - kadra zarządzająca na projekcie PP bardzo chętnie wyciera sobie tyłeczek innymi osobami, kiedy jej samej robi się gorąco ;) . Daleko na takiej praktyce nie zajedziecie dziewczyny. =D Pewnego poniedziałku został mi usunięty grafik i dopiero po kilku godzinach, na feedbacku, dowiedziałam się, że zostałam wyrzucona z pracy. Ze względu na nieobecności. Które usprawiedliwiłam. Patologia pracownicza jakich mało. Dodam, że miałam premie w każdym miesiącu, ba, nawet uzyskałam premię extra. Słyszałam same superlatywy na swój temat od TL. A po trzech tygodniach dowiaduję się, że zlecenie nie było świadczone z należytą starannością, gdzie wcześniej nie było JAKICHKOLWIEK przesłanek czy ostrzeżeń. Szczerze to nigdy nie czułam się tak beznadziejnie zarządzana, jak na tym projekcie. Managerka powiedziała mi podczas rozstania, że doskonale wie o tym, że się starałam, jednakże nie może w żaden sposób na tę decyzję wpłynąć. Tsa.. Manager, który nic nie może... =DD Menadżerce brakuje elementarnej wiedzy z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i szacunku do pracy swoich podwładnych. Motywować potrafi jedynie poprzez strach. Potrafi tylko dać jakąś śmieszną kartę wskazówek i straszyć, że jak nie spełnisz w wymaganym terminie, to wylecisz. Mobbing w czystej postaci. Nie polecam nikomu, jeżeli macie na względzie swoje zdrowie psychiczne. Osoby zarządzające na projekcie PayPal PL mają je za nic, co dobitnie pokazują swoim zachowaniem.

Doskonale wiecie kto

Jako pracownik, z wynikami, dzięki którym menago dostawał pełną premie, MOJA PREMIA została zabrana, bo wysłałem wypowiedzenie :) Jak to się mówi premia uznaniowa, także po prostu mi jej nie uznali hahahah... (usunięte przez administratora) lepiej pakuj mandżur bo wasz projekcik już się kończy ;) Bez pozdrowień, nie polecam polskiego paypala, w ogóle nie polecam paypala, bo to jest straszny (usunięte przez administratora) tym bardziej od kiedy nowa menagerka tam objęła stery... Mam nadzieje, że wpadnie tam jakaś kontrola i dostaniecie taką karę za te wszystkie machlojki, że będziecie zmuszeni do zamknięcia tego kloca którego nazywacie firmą xD

Jakie wartości są cenione w APS Poland S.A.?

Kłamstwo, obłuda, dyskryminacja

@Anonim

A jakieś pozytywne?

nie ma

Nie ma pozytywnych chyba żadnych. Przyjmują w sumie każdego kto wyduka jak sie nazywa po angielsku i to tyle z wymagań, dlatego nie oczekuj, że współpracownicy to będą ogarnieci ludzie (przynajmniej na projkecie PL PayPala).

XD

Wady: - Błędy w rachunkach - Dział kadr i płac mega nieogarnięty - zero informacji że będą opóźnienia w wypłatach - Warunki premiowe chore - premia głównie za ocenę systemu a nie Twojej pracy - Częste błędy. Team managerowie oficjalnie mówili że wyniki są niepoprawnie naliczane ale i tak zależała od nich Twoja premia. - Wymiana sprzętu po lub przed praca - oczywiście nie było to płatne - 3 min przerwy na każdą godzinę. Na projekcie z chatami i mailami do przeżycia ale na rozmowach nie do zaakceptowania. - Pracodawca nie proponuje umowy o prace nawet jeśli ktoś pracuje w firmie dłuższy czas. - Brak szacunku do pracowników z dłuższym stażem. - Premia uzależniona od nastawienia klienta. - Ciągle błędy systemu - Słabe szkolenia już w trakcie pracy - Osoby zajmujące się awariami nie posiadały jakiejkolwiek wiedzy technicznej - Osoby wykonujące oddzwonki (PayPal) chamskie (nie wszystkie) Zalety - Elastyczny grafik - Tygodniowe wypłaty - Fajni współpracownicy - Szkolenie wdrażające na dobrym poziomie

Konsultancik

Tygodniówki, w miarę na czas (tak można powiedzieć) czasem tylko nikt nie poinformuje, że kasa się spóźni :D (i tak można czekać i czekać, kadry nie podają nawet info, że kasa nie została wysłana na czas). Ponadto, mega kolesiostwo na szczeblach TL -> Manager. Zmiana warunków umowy co chwile wymyślanie jak tu zabrać premie pracownikom i nie dać im zarobić pieniędzy, które OTRZYMALI SAMI OD SWOJEGO ZLECENIODAWCY :D Tak jak tu ludzie piszą, w zależności od projektu można trafić nawet dobrze, zanim kilka miesięcy temu na projekcie polskiego PayPala został zmieniony menago, to było wprost wyśmienicie. Kilka miesięcy z nowym menago i już wynik jest nie spełniany. Trzymanie pracowników, którzy robią w pracy mega lipe, wkurzają klientów to jest też raczej norma. Każdy normalny, porządny pracownik, musi sprzątać syf po dzieciaczkach studencikach, których jeszcze nikt nie nauczył życia. Na pierwszą pracę może być nawet ok, Panie z kadr w większości są mega nieogarami, ale Pani Dorotka to złota kobieta, która zawsze pomoże jak może i robi to szczerze. Większość projektów po jakimś czasie jest zamykana, zatem zaczynając prace na danym projekcie, nie oczekujcie, że zabawicie na nim kilka lat, bo prawdopodobnie w ciągu roku może dwóch lat od utworzenia nowego projektu, ten po prostu upada po czasie przez złe i nieumyślne zarządzanie projektem. Powinni nauczyć się dbać o ludzi, którzy faktycznie dla nich się starają, a pseudo pracowników, którzy robią innym pod góre powinni po prostu usuwać czym prędzej ze stanowisk, bo inni konsultanci później cierpią. Umowa to jest taki śmieć, że masakra xD dają ci komputer warty z 500-600 zł, monitor warty 200 PLN, na papierze wartość to ok 3k, zatem w razie jakichkolwiek komplikacji są w stanie zabrać ci sporą część zarobionych pieniędzy. Na lidlu pracowałem 1 dzień, bo jak zobaczyłem te szambo to stwierdziłem że trzeba uciekać, bo można naprawde dostać depresji od tego co tam sie dzieje. APS ogólnie nie jest złą firmą, ale tylko na niektórych projektach. W większości projekty są obsługą klienta, niewymagającą zbytniej inteligencji, może poza Angielskim. Szukasz porządnej, fajnej i dobrze płatnej pracy? Poszukaj gdzie indziej! :)

Nygus

Czy to prawda, żeby wyjsc do toalety trzeba się prosić przełożonego? Oczywiście dumnie nazwane to "bio break" w postaci dwóch minut?

trippier
@Nygus

tak, a na klasyczna przerwę na niektórych projektach trzeba czekać godzinę, żeby ci ja przyznali

Janusz
@Nygus

Nie ma szans na dłuższą przerwę, aby coś zjeść? Przez całą zmianę pracownicy nie mają czasu nic zjeść?

Pracuś
@Nygus

Proszę nie siać dezinformacji. Bio Break to krótka przerwa płatna „na toaletę”, ktora się bierze tylko jak wykorzystało się całą regulaminową przerwę, więc to nie jest tak, że nie można wstać od komputera

lidl
@Pracuś

no ta, tylko, ze na zwykła przerwę czeka się milion lat (mój rekord to 2.5 h) a jak korzystasz za dużo z bio brake to się spinaja

lidl

czekam aż ktoś chociaż raz wypowie się pozytywnie o tym eksperymencie społecznym zwanym APS projekt LIDL. czekam na chociażby jedna pozytywna opinie, bo wg mnie to nie da się tam pracować

Była

Jeśli zastanawiasz się nad pracą dla tej firmy... Zastanów się jeszcze raz... A jak nadal uważasz, że to dobra opcja, rozpędź się i walnij barana w ścianę, może Ci się polepszy... W okresie szkolenia ciągłe nadgodziny, mnóstwo teoretycznego materiału, który nie ma żadnego przełożenia na praktykę, po szkoleniu albo od razu wrzucają Cię w tryby machiny i po tygodniu masz dość życia, albo tygodniami czekasz na sensowne wytyczne i narzędzia, a potem nagle oczekują, że rozciągniesz dobę, bo trzeba nadrobić te tygodnie, kiedy nie było jak pracować. Wypłata nigdy się nie zgadza, dwa-trzy miesiące i setki maili żeby ją ogarnąć to standard. Zerowe poszanowanie dla pracownika, projekt sklecony naprędce z (usunięte przez administratora) i patyków, ale to Ty masz się ciągle wykazywać. Nigdy więcej.

Były
@Była

Jest trafna w 100%

Byłypracownik

Pracowałam w firmie APS na projekcie PayPal. Zdecydowanie nie polecam. Pracownik ma bardzo mały wpływ na wynik swojej premii, często występują błędy w kwocie otrzymanej wypłaty, które następnie ciężko jest uregulować. Chociaż team leaderzy się starają, atmosfera w firmie jest średnia. Mam poczucie, że nie dbają o pracownika. Odejście z tej pracy było moją najlepszą decyzją.

Barbara Bereżańska
@Byłypracownik

też miałam problemy z otrzymaniem zapłaty

papyal
@Byłypracownik

boze wiekszych bzdur chyba nie ma na tej stronie w paypalu masz bardzo maly wplyw na wynik swojej premii? ciekawe, bo jakos pracuje na paypalowych projektach od półtora roku i co miesiąc mam premie, quality jest banalne do wyrobienia a po miesiącu pracy tak samo banalne jest WPH. Ciężko uregulować wypłate? piszesz do TM który dopisuje ci godziny do następnego rachunku i sprawa załatwiona

lola
@papyal

Ciekawe jakim cudem tam pracowałeś 1,5 roku ? Ludzie lecą po miesiącu bo juz ciebie nie potrzebują jak kolejkę zbijesz

pp
@lola

Dokładnie, zatrudniają ludzi na miesiąc, góra dwa, potem zwalniają, a jak znowu kolejka urośnie, to robią nowy nabór. Żenada, a nie praca. PayPal traktuje tutejszych wyrobników jak panienki na telefon, a APS na takie warunki przystaje i w żaden sposób nie zabezpiecza swoich pracowników, w dodatku często zwalnia ich przed upływem terminu umowy bez żadnych konsekwencji prawnych i finansowych. Naprawdę biedni ci użytkownicy paypala, którzy non stop mają do czynienia z niewyszkolonymi "miesięcznymi" agentami.

byly
@lola

istnieje cos takiego jak projekt stały np proserva na którym nie wywalaja cie po miesiącu XDD to ze bylas tylko na CIP to nei znaczy ze z kazdego projektu wyrzucaja po miesiacu

Kazimierz
@byly

A ty byłeś na tym drugim projekcie? Trudno się na niego dostać żeby mieć stałe zatrudnienie? Zarobki tez są tam lepsze?

@byly

Na (usunięte przez administratora) też jest stały projekt, ja przeszłam na niego z tymczasowego. Ja np pracuje już dwa lata, zawsze jest premia więc wystarczy się tylko trochę postarać, żeby nie pracować tylko miesiąc

Zostaw merytoryczną opinię o APS Poland S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w APS Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy APS Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APS Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 12 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APS Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w APS Poland S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APS Poland S.A.