Opinie o GRINEA SPÓŁKA Z O.O. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy GRINEA SPÓŁKA Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w GRINEA SPÓŁKA Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRINEA SPÓŁKA Z O.O. w Toruń

Krzysio M

Same minusy, nie polecam tej firmy. Wyzysk wyzysk.......... dno.

redr

Praca fizyczna przy budowie farm solarnych na pewno jest wymagająca @Wal, ale pewnie w zamian można liczyć na całkiem dobre zarobki adekwatne do powierzanych obowiązków. A wypłata jest terminowa? Dzięki

złotowłosy

Marna firma, coraz gorzej :) nawet nie potrafia zalatwic szatni w delegacji i przebieramy sie jak zwierzeta na polu. Wyzysk za najnizsza stawke a od pewnego czasu wyplata nie przychodzi na czas. Chyba czas zmienic branze

ZWSE nie polecam

Drodzy Ciesze sie że moge podzielic sie z Wami moimi spostrzeżeniami na temat tego Tworu ktorego kadra zarzadzajaca prubuje nazwac korporacja. Pracowalem w ZWSE kilkanascie miesiecy,Ciesze sie bardzo ze podjalem decyzje o odejsciu co prawda troche pozno gdyz jestem czlowiekiem honoru i realizacja wyznaczonych celow jest dla mnie sprawa priorytetowa. NIE POLECAM !! a wrecz apeluje dla tych ktorzy zastanawiaja sie nad podjeciem pracy dla ZWSE nie ROBCIE TEGO !!. Mobbing i wyzysk charakteryzuja tego pracodawce, atmosfera jest tragiczna, dominuje strach przed kadra zarzadzajaca, ktora nie nalezy do kompetentnych. Szkoda mi bardzo osbo strszych ktorzy sa bardzo pomocni, poswiecili polowe zycia dla ZWSE a ktorych zwalnia sie z dnia na dzien bez przyczyny. Pracowalem dla kilku firm z branzy ZWSE wypada w ich gronie NAJGORZEJ. PRACA TO NIE KOLONIA KARNA !! - ZASTANOW SIE 2 RAZY ZANIM SKOMPLIKUJESZ SOBIE ZYCIE :)

Krzysio M
@ZWSE nie polecam

Kolego, przyczyna do zwolnienia zawsze się znajdzie. wystarczy że bąka puścisz będąc na słupie a już cię zwolnią za zatruwanie środowiska. Marna to firma i źle zarządzana. ale nie dziw się. Tam się licza kolorki, kwadraciki a nie robota. A bardzo mile widziane donosiki. Pozdro

Projektant Budowlany

30 minut

Pytanie czy biorę udział w innych rekrutacjach - żenada. Na wstępie pytanie czy jeżeli zaprojektuje coś nieekonomicznie a było to już wcześniej zaprojektowane inaczej w innym projekcie i bardziej ekonomicznie to czy wyrażę zgodę na zmianę na takie rozwiązanie. Moje pytanie czy to ekonomiczne rozwiązanie jest zgodne z normami? Rekruter po dłuższym zastanowieniu mówi że tak, jest zgodne, no to ja że "jeżeli jest zgodne z normą to wtedy wyrażę zgodę". ;D

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Zenon K

Firma zarządzana na kształt feudalnego kołchozu. Zadaniem kadry zarządzającej jest wyciśnięcie z pracownika 2 razy więcej niż konkurencja za 2 razy mniejsze wynagrodzenie. Motywują pracowników rykiem i mobbingiem, do realizacji niemożliwych do zrealizowania wyssanych z palca planów. Za błędy na górze odpowiedzialność ponoszą ludzie na dole. Jeżeli ktoś jest masochistą i lubi być poniżany to odnajdzie się w tym grajdole.

Konrad

Na stronie internetowej mnóstwo ofert pracy. Brak kadry,materiałów i sprzętu.

Waldek

Na początku wydaje się że firma wzorowa, ale pozory mylą. Ostatnimi czasy bardzo duzo osob sie zwolnilo, więc będą przyjęcia. W firmie rozdają karty kadrowa i operacyjny reszta łącznie z prezesem ma mało do powiedzenia.Jak mówi korytarzowa plotka w ZWSE można sie dorobić tylko choroby jakiejś i na tym zakoncze wypowiedz.

pigolec

a jak wygląda praca na stanowisku elektromontera na poczatku czy naprawde az tak jest zle??? jaka jest atmosfera na budowie??? czy mozna sie czegos nauczyc?

Skowronek

Zaklad wyprzedaje juz wciagarki hamowniki i brygadowki. Nedza.

????@1

widac to u was wielka kicha zaklad zacofany,ludzie jak w obozie !!prawnika na prezesa .wywiesc go na taczkach!!!!

stary

Elektromonter rotacja ok 70% kadry rocznie.

Marna firma nie polecam

nowy

jak wyglada praca na stanowisku elektromonter?

ktos

dno dno dno kto morze to wieje.po za tym co bys nie pisał zaras znika .oszustwo ! ktos sie prawdy boi!.

Miałem możliwość pracowania w tej "KORPORACJI". Firma próbuje się przekształcić w firmę czysto zarządzającą bez własnych zasobów fizycznych. Czy dobrze?, ciężko powiedzieć. Ludzie na dole narzekają - taka ich rola (brak wykształcenia - ale ambicje na wysokie zarobki królewskie). Jeżeli chcesz pracować umysłowo masz 2 możliwości - budowa lub biurowiec. Praca w biurowcu w zależności od stanowiska zaczyna się od 1800 netto wzwyż. Budowa - inżynier budowy 3000 brutto + dodatek abyś nie jęczał(a). Za co ten dodatek? - i tu uzasadnienie dla słowa KORPORACJA. Dodatek jest za to abyś nie miał prawa powiedzieć że już zakończyłeś prace. Budowa = delegacja (wielkopolska, pomorze, śląskie). Przy zatrudnieniu otrzymacie magiczne słowa - max 1 weekend w delegacji na miesiąc, możliwe że się uda być co weekend w domu - zapomnijcie. Dodatek jest za nadgodziny w pełnym wymiarze tego słowa. Do nadgodzin będą się zaliczały weekendy nawet do 3 po kolei (osobiście to przeżyłem). Masz szanse odebrać sobie dzień wolny - w delegacji (np w poniedziałek siedzisz sobie na jakimś (usunięte przez administratora). i nie masz nic do roboty) Szczerość w firmie - jest tylko po to aby Ciebie zwolnić więc jak chcesz pracować zachowaj krytyke do kieszeni. Pieniądze zawsze dostaniesz punktualnie, za delegacje też dostaniesz jak się doliczą (nawet do 1 miesiąca opóźnienia) Ludzie na dolnych stołkach są bardzo mili, pomocni i serdeczni. Osoby zarządzające w większości znajomi prezesa - obłożeni tylko aby trzymać firmę na dyktandzie prezesa (nie koniecznie dla dobra firmy). Uważajcie na (usunięte przez administratora). - każdy w firmie Wam na jej temat powie tony brudów. Jest to znajoma prezesa - nie do ruszenia i bez jakieś wybitnej wiedzy odpowiadającej stanowisku. Ocena końcowa: nie macie rodziny i lubicie podróżować to śmiało. Macie rodzine i chcecie ją dalej posiaać to szukajcie innej pracy

Cho cho
@Michał

Zapytajcie w Krakowie o właścicieli . Okarze sie ze to klika stamtąd. Znane w Filip morris zwolnili ludzi ze cho cho

Oj coraz marniej, wieją ludzie z tej firmy, jak szczury z tonącego statku.

t6654r

marna firma

andrzej
@t6654r

każdy kto nic w życiu nie osiągną tak napisze Ty pewnie żyjesz z pensji żony bo sam nic nie potrafisz zrobić

Zostaw merytoryczną opinię o GRINEA SPÓŁKA Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w GRINEA SPÓŁKA Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy GRINEA SPÓŁKA Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRINEA SPÓŁKA Z O.O.?

Kandydaci do pracy w GRINEA SPÓŁKA Z O.O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRINEA SPÓŁKA Z O.O.