Opinie o GRINEA SPÓŁKA Z O.O. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy GRINEA SPÓŁKA Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w GRINEA SPÓŁKA Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRINEA SPÓŁKA Z O.O. w Toruń

ex-pracownik

Napiszę w oparciu o swoje doświadczenie w tej firmie. Inżynier budowy na start dostanie tu max. 2,8 - 3 tys netto + dieta 30zł/dzien. Firma zapewnia samochody służbowe, karty multisport, wczasy itp. Dostajesz karte służbową, lapka i tel sluzbowy. Jeśli chodzi o atmosfere w pracy to zależy. Niestety - tak jak pisali przedmówcy - firma to prywatny folwark dyrektorów i kierowników działów. Możesz być specjalistą i znać się na robocie (elektryce, energetyce itp), ale jak nie spodobasz się kierownictwu - wylatujesz na zbity łeb bez słowa wyjaśnienia. Kierownicy budów, inżynierowie, pracownicy fizyczni są bardzo w porządku - znają się na rzeczy, można się od nich dużo nauczyć i pomogą w razie czego. Pracownicy pozostałych działów tak samo. Niestety dla dyrektorstwa liczy sie tylko kasa i wspomniane wcześniej kwadraciki (harmonogramy, plany). Kadra kierownicza nie ma pojęcia o pracy w tej branży, dla wielu z nich izolator, słup i kabel to to samo. Chcąc robić uprawnienia budowlane wiążesz się 3-letnią lojalką - są firmy, w których nie ma czegoś takiego. Mam taką radę - chcesz tam pracować ? zgadzaj się na wszystko natychmiast bez zająknięcia. Wychylisz się - lecisz, nie spodobasz się - lecisz, masz zastrzeżenia - lecisz, coś Ci się nie spodoba - wyjazd. Umowę podpisujesz na 40h tygodniowo, w praktyce pracujesz 12h dzień w dzień, czasem w sobote i niedziele a nawet długie weekendy i niektóre święta. Szykuj się na częste zmiany planów, brak organizacji pracy między firmami, użeranie się niekompetentnym kierownictwem, BHP-owcami, właścicielami działek, ciągłe wyjazdy i brak czasu na cokolwiek. Będziesz obwiniany o wszystko, nawet rzeczy na które nie masz wpływu. Na temat polityki kadrowej nie będe się wypowiadał - przeczytajcie sobie komentarze przedmówców, jako (na szczęście) były pracownik potwierdzam praktycznie wszystkie. Myslę że mój komentarz wyczerpuje temat pracy w tej firmie.

Gutek

Ja nie mam powodu do narzekania i zastanawiam się dlaczego ktoś ma? Może nie pracuje tak jak tego oczekuje firma?

Były pracwonik
@Gutek

pewnie jesteś z tych których masz kręgosłupa moralnego :)))

Były pracwonik
@Gutek

pewnie jesteś z tych których nie mają kręgosłupa moralnego :)))

@Były pracwonik

Jeśli nie masz co narzekać to się ciesz, Piszesz że się zastanawiasz dlaczego ktoś ma powody do nartzekania, nie wiem czy za daleko masz do głowy - przecież zazwyczaj jeśli ktoś się wypowiada negatywnie jak ja, to uzasadnia to dlaczego więc przeczytaj i będziesz wiedział. Jeśli ty nie doświadczasz czegoś podobnego w tej pracy to gratuluję i życzę sukcesów, bo być może są faktycznie jednostki w tej firmie które są zadowolone i sobie w spokoju pracują, co nie zmienia faktu, że jest wiele negatywnych opinii o tej firmie wśród byłych jak i zapewne obecnych pracowników.

Monter

Wynagrodzenie na stanowisku Montera Sieci Elektroenergetycznych wynosi około 3500zł netto + delegacje około 30 zł za dzien. Do tego dochodzą różne benefity typu 13 pensja, wczasy pod gruszą. Karty multisport itp. Starzy pracownicy często mają trochę więcej.

Zakoszmarnny
@Monter

Czyli monter zarabia więcej niż inżynier :)))

Słaba kasa.
@Monter

Nie ma się czym podniecać. 3,5 tyś w delegacji za taką pracę to wcale nie dużo. Elektrycy podobną kasę zarabiają na miejscu.Szału niema a wręcz lipa.

Zarobki ZWSE prawda
@Zakoszmarnny

Inżynier zarabia 5tyś netto + premie. Nikt by nie pracował w tak ciężkich warunkach jako Monter czy Inżynier w dodatku w delegacji za mniejsze pieniądze. Do wszystkich zainteresowanych, nie słuchajcie bzdur na temat zarobków w tej firmie wypisywanych na tym forum. Jak pewnie większość z Was zauważyła wiele osób komentuje ale nie napisze dokładnie albo nawet mniej więcej ile zarabia.

Zarobki ZWSE prawda
@Zakoszmarnny

To napisz ile zarabia Monter albo Inżynier. I nie wprowadzaj ludzi w błąd. Piszesz tylko,żeby Ci nikt konkurencji nie robił. Mi to wisi,więc pisze prawdę.

A.Z
@Zarobki ZWSE prawda

to czemu wszyscy inżynierowie się pozwalniali skoro tak dobrze płacą co chwile przychodzi jakiś nowy na brygadę i zaraz znika

stary pracownik
@Zarobki ZWSE prawda

haha chyba kpisz... odchodziłem z tej firmy nie tak dawno temu i inzynier zarabiał niecałe 3000 netto wiec chyba mówisz o kierownikach budowy

Zakoszmarnny
@Zarobki ZWSE prawda

Premie której większości inżynierów nie zobaczy :))))

Jaka płaca?

To ile w końcu nowo przyjęty Monter może dostać na start?

Projektant Budowlany

30 minut

Pytanie czy biorę udział w innych rekrutacjach - żenada. Na wstępie pytanie czy jeżeli zaprojektuje coś nieekonomicznie a było to już wcześniej zaprojektowane inaczej w innym projekcie i bardziej ekonomicznie to czy wyrażę zgodę na zmianę na takie rozwiązanie. Moje pytanie czy to ekonomiczne rozwiązanie jest zgodne z normami? Rekruter po dłuższym zastanowieniu mówi że tak, jest zgodne, no to ja że "jeżeli jest zgodne z normą to wtedy wyrażę zgodę". ;D

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
ZAROBKI W ZWSE

Jak wyglądają zarobki na staniwsku Monter Sieci Elektroenergetycznych w delegacji???

Koszerny Adam
@ZAROBKI W ZWSE

Na piwo i fajki Ci wystarczy a premie dostaniesz co miesiąc

Monter
@Koszerny Adam

A tak mniej wiecej ile? Zarobi tam z 3,5tyś netto?

kpr
@Koszerny Adam

Nie pij i nie pal to Ci na więcej wystarczy i jeszcze zostanie

xx
@kpr

Czyli tak mniej więcej ile płacą na start nowo przyjętym?

Elektromonter

Halo czy Ktoś może napisać jak wyglądają mniej więcej zarobki na stanowisku Elektromontera ?? Bo jakoś nikt nie chce się podzielić takimi informacjami ile dostaje nowy pracownik na tym stanowisku na start???

Xx
@Elektromonter

Jakoś nikt nie jest chętny aby podzielić się tymi informacjami. Widocznie chyba nie jest tak źle i boją się o swoje stanowisko.

Były Pracownik

W tej firmie atmosfera jest paskudna :) wszystko dzięki Pani dyrektor Grażce Bzdurym czy ludziom takim jak Pan Kierownik Argasiński. To są ludzie podli i nikczemni, ogólnie wszystkich mają daleko w poważaniu liczy się dla nich kasa. Prezes M. Pasternak tez ma wszystkich gdzieś bo Pani dyrektor wszystkich trzyma w garści i strachu, cieszę się że już tam nie pracuję i mam nowe dużo lepsze miejsce pracy :) Ogólnie zachęcam do pracy w tej firmie wszystkich którzy z natury idą po trupach do celu, nie boją się kablować na innych, mają zapędy despotyczne i muszą się odrazu wkupić w łaski pani dyrektor wtedy naprawdę zarobicie masę kasy i będziecie tam długo pracować :) Jeśli jednak masz kręgosłup moralny to szkoda Cię na pracę z tymi ludźmi. Pozdrawiam :)

Były Pracownik
@Były Pracownik

Zgadzam się z tobą, tam jest ogólna zasada ( złota) : Choćby wszystko zrobić tak jak chcą i tak wychodzisz na Chu...a, i liczy się tylko góra od kierownika produkcji Zakorszmany i w góry .

Energetyk

Ta firma się powoli stacza na dno !

Elektromonter
@Energetyk

W ogłoszeniach na Montera pisze że oferują 2100 brutto za robotę w delegacji na liniach WN ,domyślam się że pewnie coś dopłacaja ,kwestia tylko ile ? Może ktoś rozjaśnić jak to mniej wiecej wyglada? Z tego co zaobserwowalem to szału tam pewnie nie ma ,bo ogłoszenie pojawia się regularnie i pisze że jest 10 wolnych miejsc pracy. Czy rzeczywiście zarobki wyglądają tak jak pisze czyli 2100 brutto ?

Izka

Jak aktualnie wyglada praca na stanowisku porojektanta konstrukcji/inżyniera budowy w tej firmie? Czy wartobpodjąć pracę w tej firmie? jak wyglada zdobywanie uprawnień oraz szkolenia?

Przemowa

Co te wszystkie firmy energetyczne tak słabo przędą ,kiedyś świetne warunki a dziś w niektórych ciężko wypłatę dostać . Nie wspominając o jej wysokości . Gdzie leży problem ? Przecież zapotrzebowanie na tego typu prace jest cały czas.

Były pracownik ZWSE Rzeszów

Ciężka praca, nędzna płaca !

konrad dubek

Ja z Zakoszmarny robimy wszystko żeby dostać premie i tylko to liczy

zakoszmarny

Nie polecam Moje sugestie dla ZWSE RZESZÓW SPÓŁKA Z O.O.: Nic Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nie chce żeby poprawili

Zwse

Ile realnie można zarobić w tej firmie bo w ogłoszeniach pisze 3000 zł brutto jako elektromonter.Mozna zarobić coś więcej czy faktycznie tyle co piszą ? Jakie warunki mieszkalne i czy są jakieś benefity ?

xx
@Zwse

Podbijam temat ,ile da się tam zarobić?

Ciekawy

Jak teraz w firmie wygląda sytuacja?

Kondziu
@Ciekawy

Bez zmian.

Iza

ZWSE RZESZÓW SPÓŁKA Z O.O. jest firmą nagradzaną, posiadającą wiele certyfikatów. Niestety w chwili obecnej nie posiadają żadnego zapotrzebowania na nowych pracowników.

Grazynka
@Iza

Hahaha

Kameleon

Firma taka jak ZWSE wymaga fachowców ale jak pokazuje życie jest o nich teraz coraz trudniej. Sądzę, że firmy będą zmuszone podnosić wynagrodzenie żeby zatrzymać ludzi w kraju. Pracuję tu i mam nadzieję na podwyżkę!

Waldes
@Kameleon

Przeliczysz sie

Iza

@Zwse- jeśli chodzi o benefity, są one opisane w zakładce "kariera" na stronie pracodawcy (link: http://zwse.rzeszow.pl/pl/joboffer/brygadzista-elektromonter-linii-stacji-elektroenergetycznych/ ), wymieniana jest tu między innymi prywatna opieka medyczna, szkolenia oraz pokrycie kosztów wyjazdów. Wybierasz się na rozmowę kwalifikacyjną do ZWSE Rzeszów? Jeśli tak, to gorąco zachęcam Cię do podzielenia się z nami wszelkimi odczuciami na temat rekrutacji, to bardzo pomoże przyszłym pracownikom.

Grażyn Bzdurym ^^ :)

Dopóki dyr. zasobów ludzkich się nie zmieni to chamstwa z firmy się nie pozbędą. Prezes też zbytnio despotyczny, wszak nie tylko groźbami i straszeniem można zmotywować ludzi do pracy. Ale tam to układy, układziki. Ja osobiście nie polecam to jest podkreślam "moje zdanie". Pozdrawiam

Oceniacz

To że ktoś jest inżynierem lub kierownikiem nie znaczy, że jest dobrym pracownikiem!!!

@Oceniacz

dla oceniacza, pewnie ci płacą za to ale tam dotyczył traktowanie wszystkich ani czy ktos jest dobry czy nie !!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o GRINEA SPÓŁKA Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w GRINEA SPÓŁKA Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy GRINEA SPÓŁKA Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRINEA SPÓŁKA Z O.O.?

Kandydaci do pracy w GRINEA SPÓŁKA Z O.O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRINEA SPÓŁKA Z O.O.