logo ZWSE RZESZÓW SPÓŁKA Z O.O.

ZWSE RZESZÓW SPÓŁKA Z O.O.

Toruń

Opinie o ZWSE RZESZÓW SPÓŁKA Z O.O.

t6654r 2013-09-30 20:38:03
marna firma
5432 2013-10-08 12:40:01
Oj coraz marniej, wieją ludzie z tej firmy, jak szczury z tonącego statku.
Michał 2013-11-14 08:25:41
Miałem możliwość pracowania w tej "KORPORACJI". Firma próbuje się przekształcić w firmę czysto zarządzającą bez własnych zasobów fizycznych. Czy dobrze?, ciężko powiedzieć. Ludzie na dole narzekają - taka ich rola (brak wykształcenia - ale ambicje na wysokie zarobki królewskie). Jeżeli chcesz pracować umysłowo masz 2 możliwości - budowa lub biurowiec. Praca w biurowcu w zależności od stanowiska zaczyna się od 1800 netto wzwyż. Budowa - inżynier budowy 3000 brutto + dodatek abyś nie jęczał(a). Za co ten dodatek? - i tu uzasadnienie dla słowa KORPORACJA. Dodatek jest za to abyś nie miał prawa powiedzieć że już zakończyłeś prace. Budowa = delegacja (wielkopolska, pomorze, śląskie). Przy zatrudnieniu otrzymacie magiczne słowa - max 1 weekend w delegacji na miesiąc, możliwe że się uda być co weekend w domu - zapomnijcie. Dodatek jest za nadgodziny w pełnym wymiarze tego słowa. Do nadgodzin będą się zaliczały weekendy nawet do 3 po kolei (osobiście to przeżyłem). Masz szanse odebrać sobie dzień wolny - w delegacji (np w poniedziałek siedzisz sobie na jakimś (usunięte przez administratora). i nie masz nic do roboty)
Szczerość w firmie - jest tylko po to aby Ciebie zwolnić więc jak chcesz pracować zachowaj krytyke do kieszeni.
Pieniądze zawsze dostaniesz punktualnie, za delegacje też dostaniesz jak się doliczą (nawet do 1 miesiąca opóźnienia)
Ludzie na dolnych stołkach są bardzo mili, pomocni i serdeczni. Osoby zarządzające w większości znajomi prezesa - obłożeni tylko aby trzymać firmę na dyktandzie prezesa (nie koniecznie dla dobra firmy). Uważajcie na (usunięte przez administratora). - każdy w firmie Wam na jej temat powie tony brudów. Jest to znajoma prezesa - nie do ruszenia i bez jakieś wybitnej wiedzy odpowiadającej stanowisku.
Ocena końcowa: nie macie rodziny i lubicie podróżować to śmiało. Macie rodzine i chcecie ją dalej posiaać to szukajcie innej pracy
andrzej 2014-04-10 14:37:28
każdy kto nic w życiu nie osiągną tak napisze Ty pewnie żyjesz z pensji żony bo sam nic nie potrafisz zrobić
ktos 2014-06-26 20:00:25
dno dno dno kto morze to wieje.po za tym co bys nie pisał zaras znika .oszustwo ! ktos sie prawdy boi!.
nowy 2014-07-05 08:42:24
jak wyglada praca na stanowisku elektromonter?
pracownik 2014-11-28 19:22:48
Marna firma nie polecam
stary 2015-01-12 21:51:21
Elektromonter rotacja ok 70% kadry rocznie.
????@1 2015-01-24 09:59:30
widac to u was wielka kicha zaklad zacofany,ludzie jak w obozie !!prawnika na prezesa .wywiesc go na taczkach!!!!
Skowronek 2015-04-26 15:23:28
Zaklad wyprzedaje juz wciagarki hamowniki i brygadowki.
Nedza.
pigolec 2015-05-09 18:44:22
a jak wygląda praca na stanowisku elektromontera na poczatku czy naprawde az tak jest zle??? jaka jest atmosfera na budowie??? czy mozna sie czegos nauczyc?
Waldek 2015-06-11 00:29:11
Na początku wydaje się że firma wzorowa, ale pozory mylą.
Ostatnimi czasy bardzo duzo osob sie zwolnilo, więc będą przyjęcia.
W firmie rozdają karty kadrowa i operacyjny reszta łącznie z prezesem ma mało do powiedzenia.Jak mówi korytarzowa plotka w ZWSE można sie dorobić tylko choroby jakiejś i na tym zakoncze wypowiedz.
Konrad 2015-07-02 22:19:51
Na stronie internetowej mnóstwo ofert pracy.
Brak kadry,materiałów i sprzętu.
Zenon K 2016-04-25 14:49:48
Firma zarządzana na kształt feudalnego kołchozu. Zadaniem kadry zarządzającej jest wyciśnięcie z pracownika 2 razy więcej niż konkurencja za 2 razy mniejsze wynagrodzenie. Motywują pracowników rykiem i mobbingiem, do realizacji niemożliwych do zrealizowania wyssanych z palca planów. Za błędy na górze odpowiedzialność ponoszą ludzie na dole.
Jeżeli ktoś jest masochistą i lubi być poniżany to odnajdzie się w tym grajdole.
ZWSE nie polecam 2016-05-31 15:10:53
Drodzy

Ciesze sie że moge podzielic sie z Wami moimi spostrzeżeniami na temat tego Tworu ktorego kadra zarzadzajaca prubuje nazwac korporacja. Pracowalem w ZWSE kilkanascie miesiecy,Ciesze sie bardzo ze podjalem decyzje o odejsciu co prawda troche pozno gdyz jestem czlowiekiem honoru i realizacja wyznaczonych celow jest dla mnie sprawa priorytetowa.
NIE POLECAM !! a wrecz apeluje dla tych ktorzy zastanawiaja sie nad podjeciem pracy dla ZWSE nie ROBCIE TEGO !!. Mobbing i wyzysk charakteryzuja tego pracodawce, atmosfera jest tragiczna, dominuje strach przed kadra zarzadzajaca, ktora nie nalezy do kompetentnych.
Szkoda mi bardzo osbo strszych ktorzy sa bardzo pomocni, poswiecili polowe zycia dla ZWSE a ktorych zwalnia sie z dnia na dzien bez przyczyny.
Pracowalem dla kilku firm z branzy ZWSE wypada w ich gronie NAJGORZEJ.
PRACA TO NIE KOLONIA KARNA !! - ZASTANOW SIE 2 RAZY ZANIM SKOMPLIKUJESZ SOBIE ZYCIE :)
złotowłosy 2016-08-11 07:31:01
Marna firma, coraz gorzej :) nawet nie potrafia zalatwic szatni w delegacji i przebieramy sie jak zwierzeta na polu. Wyzysk za najnizsza stawke a od pewnego czasu wyplata nie przychodzi na czas. Chyba czas zmienic branze
redr 2016-08-11 08:24:39
Praca fizyczna przy budowie farm solarnych na pewno jest wymagająca @Wal, ale pewnie w zamian można liczyć na całkiem dobre zarobki adekwatne do powierzanych obowiązków. A wypłata jest terminowa? Dzięki
Krzysio M 2016-11-03 15:47:34
Same minusy, nie polecam tej firmy. Wyzysk wyzysk.......... dno.
Cho cho 2016-11-09 19:20:06
Zapytajcie w Krakowie o właścicieli . Okarze sie ze to klika stamtąd. Znane w Filip morris zwolnili ludzi ze cho cho
Krzysio M 2016-11-14 12:04:39
Kolego, przyczyna do zwolnienia zawsze się znajdzie. wystarczy że bąka puścisz będąc na słupie a już cię zwolnią za zatruwanie środowiska. Marna to firma i źle zarządzana. ale nie dziw się. Tam się licza kolorki, kwadraciki a nie robota. A bardzo mile widziane donosiki. Pozdro
Zostaw swoją opinię o ZWSE RZESZÓW SPÓŁKA Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZWSE RZESZÓW SPÓŁKA Z O.O.