Opinie o BUDKOP SA w Mysłowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BUDKOP SA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BUDKOP SA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDKOP SA w Mysłowice

Filip

Normalna firma dla chcących pracować!!

Obecny pracownik

Dla chętnych do pracy w firmie zawsze będzie dobrze!!

adi
@Obecny pracownik

za 1700 na dole to ja mosz recht ;))

Jorg
@adi

Musisz być leń albo etatowy chorowity. Inni mają od 2500 do 4000.

Grażyna

Zastanawiam się dlaczego nikt nie pisze? Czy firma normalnie działa?

greg2

greg subskrybuj temat 12 lut (3 dni temu) budkop - Mysłowice /obeznany/wel/lon/wel/282838383/welprofesor/itd. nie rób chopom wody z mózgow Prowda jest tako , że za chwila gruby bydom brać wszystkich kierzy majom papiur itrocha doswiadzczynia Tera w Biedronce mlody wincyj zarobi niz w tyj waszyj firmie .,a na emerytach to Wy dugo ni pociagniecie z glymbokim powazanim greg Internet ni mo granic pamintej

kolejkosz
@greg2

Jo robią na produkcji na strefie i niewiem co to zmęczenie a do tego 3k zl z dwoma sobotami i dwie premie w roku jak nie mosz l4 po 1,4 k zl tez meczylem budkop zasranego behapowca potem gzug ale tam płacili choćbym do roboty nie chodził zmienilem branze i mam spokój od komuchow i nędznych zarobków a i busa mam apod ryja za friko . Panie bhp jak to czytasz wiec ze polowanie sie zaczelo bucu pierd...lony .

Jorg90
@greg2

Ale w Biedronce trzeba mieć choć zawodówkę skończoną a po gimnazjum to zostaje tylko firma dołowa za marne grosze. Na grubę też trzeba mieć szkoły i młody wiek. Tak, że "obeznany" - nie rób "wykształconym chopom" wody z mózgów.

jorguś
@Jorg90

za marne grosze to ty ni robisz jorg90 zmien profesja abo som se zjedz na dól za te marne grosze -kierys musi na kieregos zarobic mlodzi ni bydom se zdrowia tracic za te Marne grosze czasy sie zminiajom pamintej i nie obrażej WYKSZTAŁCONYCH CHOPÓW abo cofnijsie 10 lot w czasie z poważaniem

@greg2

Dzeki emerytom te firmy powstaja i podatku za dziadow (usunięte przez administratora) , z najmniejszej krajowej wyplacani reszta do koperty i taki dziadek zarobi bo mo rabunkarza a mlody bez gornika zrobi 2 razy wiecej roboty za najniższo krajowo tako prowda

Brałeś udział w rekrutacji do BUDKOP SA. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Gorol

Odradzam jak macie honor i nie chcecie być niewolnikami szczegóły naczelnego ps. AM 50

mic

Witam są przyjęcia 2 lat doświadczenia dołowego?

woj
@mic

Jak mosz doswiadzczynie dołowe to BUDKOP jak najbardziej .jak masz kwalifikacje to tylko apikacja do PGG (Bolek Smiały bierere wszyskich ( do rocznika 1980 )

woj

Jedyny atrybut tej firmy wyplaty na czas Migracja to kwestia czasu ZOSTANIE TYLKO ZAJEBISTY PION BHPI i betoniarki

ted

Kaj to dzieło są na tych przemysłowych bo jo bym też tam poszel

Witam wiecie czy moze sa przyjecia teraz ?jest szansa na przyjecie bez szkoly gorniczej? Jestem po technikum elektrycznym

obeznany
@Nowy

tak są zapraszam

@obeznany

Pytalem kilka razy przez maila to nie bylo odzewu nawet w kwesti szkolen , skad masz to info?

górnik
@Nowy

ponoć prg gliwice szuka ludzi po szkole elektryczej kumpel tam poszedł

ryl

Kaźda firma to eldorado dla emerytów .

bolek

RAJ do emerytow z dozoru

keram:D

Panowie to kpina na szkoleniach BHP uczycie jak zwracać się do was ......... wasze wysokosci czy wy jestescie z innej gliny ............nadsztygar pseudo PTAK to cham i świnia ................. Sa i normalni i inteligentni ludzie ........ Pozdrawiam keram długoletni pracownik .................

budkop forever

Pracuję w tej firmie od 2013 . plusy: - wypłata na czas (czasami poslizg w wypłatach tzw /rolek/ ) minusy: -wysokosc poborów sterowana odgórnie -L4 nawet pare dni -wypłata 1300 -urlop na żądanie :) (niemiła rozmowa z GŁÓWNYM INŻYNIEREM BHP lub ZASTEPCA GŁ. INŻ.BHP ,słowo INSPEKTOR BHP to koniec rozmowy) -wybujałe Ego pionu bhp -rekrutacja do pracy przez wyżej wymienionych Panów odsada załogi na tzw /styk/ urlop to rarytas (wyjatek 10 dni ustawowe Sumarując na tle innych firm z branży nie jest najgorzej . (negatyw BHP) Firma godna polecenia GÓRBUD MIKOŁOW (uczciwe zarobkii i ok.kierownictwo) i zapomnij zas tego skasowac

alojz

Czy to prowda ze na bolku smialym od nowego roku ni bydzie knefli

ujek

to se ru za dwa kola na dole madralo

obeznany

Przyjacielu,sam sobie dałes odpowiedz pyrsk ludkowie:))

mega zdolowany

Zastanawia mnie jedno słowo /jJEDNAK/ Mojsa sugestia ściagnij czorne bryle izacznij ta kariera tak jak godosz POWODZENIA| Mosz dzieci abo BMW Podyjrzywom zes jest z tego rocznika co łopaty ni czymoł w rece

zdołowany

1700 złociszy za robota na dole. jak tu żyć

kopidoł

Jak jest kasa to jest i tzw. atmosfera .Powiedz ze ni

ktoś

Dopisywać moze zdrowie ,atmosferę w firmie można określić jako cisze przed burzą.Z perspektywy biurka wszysko wyglada inaczej.Zapraszom na dół-rzeczywistość czeka

Zostaw merytoryczną opinię o BUDKOP SA - Mysłowice

• Jak się pracuje w BUDKOP SA?

Zobacz opinie na temat firmy BUDKOP SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDKOP SA?

BUDKOP SA
1.8/5 Na podstawie 48 ocen.

BUDKOP SA