Opinie o Pfizer Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pfizer Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pfizer Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pfizer Polska w Warszawa

amber

ciekawe, że w HR Pfizer Polska nikt nie czyta tych komentarzy na go work. Przecież wpis kolegi z 2014 roku jest nadal aktualny. Znów szykują restrukturyzację. Ludzie zamiast koncentrować się na osiąganiu celów, na rozwoju i dawaniu z siebie wszystkiego co najlepsze, aby osiągnąć plan i założenia biznesowe znowu stresują się i zamartwiają tym jaką kopertę otrzymają tym razem. Jak można tak zarządzać ludźmi?

Weronika

@Leśniakco sprawia, że według Ciebie jest to dobre miejsce pracy? Widzę, że nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami. Jakim pracodawcą jest dla Ciebie Pfizer Polska? Czy różnice w opiniach mogą wynikać z pracy w innych działach firmy? Dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

Leśniak

Pfizer to fajna firma ale ludzie postanowili uprzykrzyć sobie życie.

Kiki

zgadzam się z wpisem Rozczarowanej. Niestety to, że firma wdrożyła sobie jakieś antymobbingowe procedury nic nie zmienia w postępowaniu wobec pracowników. Nie poleciłabym pracy tutaj nikomu

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Luiza

Ostatnio jest bardzo mała aktywność na forum. Czyżby sytuacja w firmie tak bardzo uległa zmianie na dobre oczywiście, że nie piszecie bo nie można ponarzekać? Pracowałam w Pfizer-e i miło wspominam czas, tym bardziej było przykro czytać jak narzekano.

Weronika

@Rozczarowana, mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy naprawdę takie sytuacje zdarzają się w firmie?

Weronika

Hej! Czy ktoś z Was już pracował w Pfizer Polska? Jak wrażenia?

tomik

no sporo jest ofert obecnie, ale jak ktoś zna się na swojej pracy to wydaje mi się, ze nie ma problemu, bo jest dobra oferta jako Commercial Strategy Manager - Oncology.

my

witam wszystkich zainteresowanych którzy uważają firmę za tak Etyczna a dlaczego nikt nie mówi o takich rzeczach jak pozbywanie się niewygodnych pracowników którzy maja kompetencje, doświadczenie ale nie odpowiadają przełożonym??znam osobiście klika przypadków kiedy firma płaciła gigantyczne odprawy tylko po to by niepożądany pracownik złożył podpis i odszedł ?? następnie mydli się oczy centrali stanowisko było nierentowne region słaby a za plecami wszystkich zatrudnia się przedstawiciela przez firmę zewnętrzną na ten sam region na to samo stanowisko ...ale ok centrala wie że na tym regionie nic się nie dzieje zlikwidowane stanowisko zapłacona odprawa firma poniosła straty bo fakt poprzez Pfizer nie zatrudniony pracownik ale przez firmę zewnętrzna tak...Ciekawa jestem kiedy takie informacje dotrą do centrali i centrala zabierze się za osoby decyzyjne na poszczególnych szczeblach w tej wspaniałej korporacji... może ktoś kiedyś zauważy ile pieniędzy zostało przeznaczonych na tzn likwidacje stanowisk... Pozdrawiam.

nero

Akurat nie ma w tym nic dziwnego, żeby zgłaszać działania niepożądane firmom farmaceutycznym, leki sa badane, ale nie zawsze wszystko wyjdzie na danej próbie badawczej, może być więc psikus. Co w końcu z ta restrukturyzacją? Poważnie corocznie 70-80 osób jest zwalnianych? Nie brzmi to zbyt zachęcająco..

pp

"szacun" ;) każda firma ma obowiązek gromadzić takie dane (pharmacovigilance)- patrz ustawa prawo farmaceutyczne...

ghandi

Tak socjal na poziomie a co roku 70-80 osób na bruk.Pozostań na poziomie paczki .Powodzenia

pluton

hej , jak już się tak rozpisaliście ostatnimi czasy to macie może informacje czy jest szansa na jakieś bonusy świąteczne lub ewentualnie jakieś paczki na święta? czy w Pfizer w zeszłych latach była taka tradycja czy też po za połamaniem się opłatkiem ze wszystkimi to nie ma tu wielkiego świętowania ?

ghandi
@pluton

w kwietniu restrukturyzacja (kolejna) a ten o paczkach.Zenada

gepard

Narzekania,narzekania,narzekania.Tylko po co .Jeśli komuś się nie podoba niech się po prostu wyniesie.Nie od dziś wiadomo że praca w farmacji od kilku lat jest tak bezpieczna jak wyjęcie różańca w i modlenie się w meczecie w Teheranie.Rzeczy takie jak kompetencje,uczciwość wyborów,działania w korporacji idą często na plan dalszy wobec czysto taktycznych(politycznych)rozgrywek.Jeśli ktoś nie potrafi uzbroić się w swoisty pancerny kokon jest z zasady na straconej pozycji.Koniec jest jednak zawsze taki sam ,po wielu latach pracy człowiek staje się jałowy jak zużyta guma do żucia no i tak samo potrzebny.Tutaj nie ma sentymentów i być ich być może.Zawsze można dokonać innego wyboru.

koko

Firma ostatnio zwolniła 1/4 pracowników. Jedno co pewne to zmiany. To korporacja z całymi jej "urokami".Warunki dobre ale chaos na każdym szczeblu a więc komfort pracy bardzo kiepski. Pracownicy narzekają na problemy z lekami(brak w aptekach). Biurokracja najwyższych lotów,wieczory przy komputerze to codzienność.

Magda

Witam, możecie powiedzieć coś o pracy przedstawiciela farmaceutycznego? Jakie warunki, tereny, atmosfera będę bardzo wdzięczna

tex

zespół OTC też się "zmniejszył" ...

murka

mnie by to tez interesowalo. jak teraz w tej firmie z atmosfera itd. Nie tak dawno mocno przeorganizowali dzial medyczny i 3/4 ludzi zwolnili. Jakos to nie napawa optymizem

niki
@murka

Jak odpowiedznio będziesz wchodził w d... ludziom to Cie awansują. Bez tego nie licz na nic, tam jest silne kolesiostwo, szkoda bo leki sa naprawdę dobre, ale nie najlepiej sie pracuje w takim klimacie

rosita

to była odpowiedź do koli, która uważa ze 4-6lat doświadczenia to nic....w Business Shared Service Centrach to jest aż, a nie nic. W zawodach prawniczych i lekarskich moze i nic. w ogole jej sarkastyczna odpowiedź, zwroty typu 'dziecko' poniżej krytki. Rozumiem ze jest pracowanikiem z 30letnik stażem bez awansu.

rosita

Ludzie po 4 latach pracy stają managerami. Znam 2 osoby które w ciągu 6 lat osiągneły w korporacji przedostatni szczebel w karierze, będąc o krok przed najwyższym. więc jeżeli chcesz je postawić z absolwentami to ok. Nie wiem skąd słowa typu 'dziecko', ale widzę typową polską akcję i początek obrażania na forach., Jeżeli nie jesteś zainteresowany, to nie atakuj, bo rozumiem, ze bronisz się przed czymś dając taką wypowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Pfizer Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Pfizer Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Pfizer Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pfizer Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pfizer Polska?

Kandydaci do pracy w Pfizer Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pfizer Polska
2.2/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Postępu 17B
    02-676 Warszawa