Opinie o Pfizer Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pfizer Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pfizer Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pfizer Polska w Warszawa

Nie wiem jakim trzeba być kretynem by pisać w ogłoszeniu, że plus to karta multisport. Kiedy w Pfizer tej wielkiej korporacji zarabiającej miliardy $ i za to ci ściągają kasę z wypłaty.

dyn!o

Ojej straszne.....prywatna firma i ma czelnosc maksymailzowac zyski......komuch sie odezwał

Czy można liczyć w Pfizer Polska na prywatną opiekę medyczną?

Mimo wszystko pojawiła się jakaś wzmianka o leceniu na wynikach. O co z nimi chodziło? Czy z tego wpadają jakieś fajne premie teraz? po roku zmieniło się coś w warunkach wynagradzania?

Zastanawiam się czy faktycznie jest tak jak ktoś napisał, że jeśli już zyski szczytują to wszystko leci do centrali… od paru dni maja wystawiona ofertę na Competitive Intelligence Associate. Po ostatnich komentarzach widzę, że raczej jak na razie tylko mnie to ogłoszenie wpadło w oko. Jest tu może ktoś kto wie jak się pracuje na tym stanowisku albo pracował? wpisuje się w opis i ciekawi mnie praktyczne ujęcie zakresu obowiązków

To jak te zyski teraz tu wyglądają? Przez jeden wątek przewinęły się wypowiedzi ironicznie sugerujące, że firma do tego chyba dąży skoro jest prywatna? A z jakim do dziś skutkiem? jak to przekłada się na aktualne warunki pracy?

Zyski nie dla Ciebie Nowy wpis

Wiadomo, se Pfizer miał rekordowe zyski, co z tego jak firma zarządzaja idoci ktorzy patrzy by tylko ciąć koszt i maksymalizowac zyski w centrali a nie zyski jakiegoś pracowniczka w Polsce.

Czy w Pfizer Polska zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Czy można liczyć w Pfizer Polska na prywatną opiekę medyczną?

Weronika

Tak. Firma opłaca pakiet w Medicover

Leszek
@Weronika

A poza pensją podstawową firma Pfizer Polska oferuje coś jeszcze, jeżeli chodzi o kwestie związane z finansami? Pytam i mam cichą nadzieję, że właśnie dzięki Tobie kwestię tę uda mi się ustalić. Chcę dowiedzieć się, jak najwięcej o warunkach zatrudnienia w tej firmie i czuję, że dzięki Tobie mi się to uda. Pomożesz?

@Leszek

Tak oferuje brak podwyżek przez bardzo długi czas pracy, albo jakieś smieszne grosze.

Izabela

co to znaczy "śmieszne grosze"? bo to bardzo ogólne określenie, a każdy prowadzi inny poziom życia...

@Izabela

Nie licz na podwyżki w tej firmie.

@Izabela

W praktyce im dłużej tam pracujesz to zarobisz coraz mniej. Dotyczy to wszystkich działów w firmie (szefostwo firmy jest niezwykle skąpe). Przy rozmowach rekrutacyjnych wymagacie od tej śmiesznej firmy kokosów na start...

Zofia

No i do którego ze stanowisk teraz się odnosisz skoro wspominasz o dosłownie każdym dziale? Na start ciężko o podstawy co do kokosów ale czemu z czasem perspektywy na nie brak? To na jakich wynikach ludzie tu lecą, nikt specjalnie się nie stara?

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
asaw

Dziadowska firma. Najpier nie robili problemu aby pracowac zdalnie, teraz sciagaja ludzi na sile do biur. A tych ktorzy nie chca, zwalniaja. Nigdy wiecej tej firmy.

Zofia

Serio ściągają? A to gdzie zadeklarowane jest czy tylko się domyślasz?

@Zofia

Na pasku wypłaty widzisz...

Iwona
@:

Większość korpo tylko dofinansowuje multisport, po prostu płacisz mniej. Są jeszcze jakieś benefity?

@Iwona

W lepszych firmach zawsze jest za darmo. Po 2 nigdy nie pisali w ogłoszeniach o pracę, że mają na myśli tylko współdzielenie kosztów (wiec jest to jak by oszukiwanie przyszłych pracowników). Po 3 upominalisię o każdy dodatkowy dosłownie grosz za kartę multisport.

Dorota
@były pracownik

Upominali się pieniędzy za kartę MultiSport? I co, kazali im oddać ? Jestem w szoku, bo przecież to byłoby totalnie bezsensu dla pracowników...Zero korzyści, jak musieliby to tak naprawdę zwracać, czyli jakby samemu opłacać...

@Dorota

Nikt się nie upomniał, bo aby dostać ten "benefit" najpierw samemu musisz się zgodzić na pobieranie kasy z wypłaty... i faktycznie nie darują ani grosza wiecej za kartę multisport...

dyn!o

Sara

A prócz wzmianki o samych benefitach możecie także odnieść się to aktualnych warunków zatrudnienia? widzę ze w ostatnim wątku właśnie na nich się skupiali, mnie bardziej jednak interesują zarobki oraz komfort pracy. do Polski teraz ofert nie widziałam, chyba ze źle sprawdzam? skąd braliście te swoje tak dla pewności? I po jakim czasie od złożenia CV udało się podpisać umowę?

Jak w Pfizer Polska wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

co tu sie dzieje

Probowalem dzisiaj aplikowac, ale najpierw kazali mi przeslac CV, a pozniej recznie wpisac wszystkie informacje z tego cv do systemu. System nie przewidzial mojego kierunku studiow i zaczal mnie blokowac, poczulem sie zniechecony i dziekuje bardzo. To podobno powazna firma, ktora przynosi miliardowe zyski? Litosci. CV -> telefon - > rozmowa. Jedyna sluszna droga.

Jak z pracą zdalną w Pfizer? Chodzi mi konkretnie o stanowisko TMF document specialist. Czy na zarobki około 7/8k na start można liczyć (z doświadczeniem)?

Jaka umowa obowiązuje w Pfizer Polska podczas okresu próbnego?

Zofia

czyli oczywistością u nas jest umowa o pracę? bo tu jak nie patrzeć mogło chodzić chyba także o zlecenie itp., czy źle myślę? próbny to standardowo tu trwa jak wszędzie czy to od stanowiska zależy?

Czy w Pfizer Polska są szkolenia zewnętrzne?

Tak jak sobie sam za nie zapłacisz. Nawet jak w ogłoszeniu było coś o tym wspomniane to będą cie zwodzić by tylko nie dać kasy a powód się zawsze znajdzie.

Czy są tu nadgodziny?

***** ******
@ja

nadgodzin jest mnóstwo, ... wszystkie bezpłatne....

Dominika
@***** ******

Wspomniałeś, że nadgodziny w Pfizerze są bezpłatne.. Czy w takim razie kumulują się i są do odbioru w inne dni pracujące? Dlaczego jest ich mnóstwo, co jest tego powodem? Czy są obowiązkowe? :P

S
@***** ******

W moim dziale są płatne i to bardzo dobrze. Czasami mam wrażenie, że komentujące osoby nie przepracowały sekundy w tej firmie :)

Nemo
@S

może w biurze PŁACĄ ?, w polu to nigdy za nic nie zapłacili, nadgodziny = dyspozycyjność, i ciesz się , że pracujesz w tak zacnej firmie...., (usunięte przez administratora) śmiechu, był kiedyś taki jeden DM, co mówił : " że praca w Pfizer jest nieobowiązkowa" i to było prawdą, bo jak już pracujesz to rób co ci każą, A MĄDRALI TAM ZAWSZE BYŁO BEZ LIKU...stąd niepotrzebnej roboty nigdy, trzepania piany itp. nigdy nie brakowało.

@S

Płatne tak, że co chwila ludzie odchodza z firmy.

byly pracownik
@S

Najpierw sobie poczytaj przepisy prawa pracy a później się wypowiadaj czy są dobrze płatne...

Bartosz
@byly pracownik

No to ile w takim razie za nie płacą? Może mówicie o tych samych kwotach tylko macie inne oczekiwania? :D

@Bartosz

Napisałem jasno zajrzyj sobie do kodeksu pracy jak powinny być płatne nadgodziny jeżeli są płatne od razu a nie zamieniane na jakieś dni urlopowe (dziwie się, że są ludzie w Polsce co się na to godzą). Wszystko zależy od tego jaką masz postawę i tutaj mam dobrą radę dla ludzi szukajacoch pracy w tej firmie. Nawet zaraz po studiach z zerowym doświadczeniem stawiajcie swoje oczekiwania finasowe wobec tej firmy na najwyższym poziomie.

Paulina
@były pracownik

a wiesz moze czy osoby po studiach, własnie bez doświadczenia mają szanse w firmie? tzn podczas rekrutacji

Anonimowy Przedstawiciel

Witajcie, żyjemy w okresie zastraszania wirusem. Jak zapewne każdy z właścicieli, prezesów firma farmaceutycznych wie , że jest to okres przejściowy i prędzej czy później wrócimy do pracy – extra zmotywowani : ) . Reprezentujemy Dział Sprzedaży – to dzięki niemu każda firma farmaceutyczna funkcjonuje. Ja się akcja wirus zakończy to jedni przedstawiciele wrócą do pracy dodatkowo zmotywowani : ponieważ ich firma zachowa się Fair-Play (Wypłaci premię, nie zmniejszy wynagrodzeń, nie dokona redukcji etatów) …. Niestety będą też firmy , których przedstawiciele wrócą do pracy z nastawieniem: podczas wirusa firma zaoszczędziła pokazując co myśli o ich pracy przed wirusem – o tym jak zbudowali rynek – z takich firm ludzie będą odchodzić). Pragnę zaznaczyć poziom oszczędności na paliwie. Pamiętajmy też, że konkurencja też nie pracuje – więc nie zabiera udziałów w rynku. Mam nadzieję, że moja wiadomości trafi do wszystkich Prezesów i Dyrektorów firm farmaceutycznych. Pozdrawiam Anonimowy Przedstawiciel.

maya
@Anonimowy Przedstawiciel

ty mąciwodo, kopiuj-klej tym tekstem poleciałeś po całym goworku?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Pfizer Polska odbywa się w siedzibie firmy?

New Hire

No, in my case all rounds of interview were conducted online (December 2021).

@New Hire

Rozumiem że dostałeś pracę... a na jakim jesteś stanowisku? Bo ja szukam pracy biurowej :)

@Izabela

To lepiej się reedukuj do jakiejś pożytecznej pracy, albo zostań w domu z dziećmi. Chcesz kawę parzyć zdesperowanym szefom pizera?

Bartosz
@Witek

A co jest złego w tej pracy? Argumentów zero, ale pretensji mnóstwo

Jaki dress code obowiązuje w Pfizer Polska?

Tęczowa guma balonowa

Przedstawiciel od zawsze

Wydawało mi się zawsze, że PFIZER do najwyższą półka jeśli chodzi o firmy farmaceutyczne... Jakieś było moje rozczarowanie po podjęciu tam pracy! Po pierwsze zatrudnienie przez firmę zewnętrzna, nie przez Pfizer, co niesie za sobą bardzo wiele istotnych różnic w porównaniu z przedstawicielami zatrudnionymi przez Pfizer, po drugie zarobki niższe niż w niejednej firmie genetycznej, po trzecie wysokość premii na niskim poziomie, po czwarte mniemanie ludzi tam pracujących, że praca w Pfizer to jak złapanie Boga za noge, że na Pfizerze to świat się kończy i dalej nie ma już nic i wszyscy powinni być wdzięczni, że mogą tam pracować, no i po piąte tam się ludzi traktuje jak potencjalnych (usunięte przez administratora)Mobbing na porządku dziennym, a management wyższego szczebla udaje, że nic nie widzi. Mogło by być i po szóste, po siódme, po dwudzieste itd, ale szkoda słów... Polecam trzymać się jak najdalej...

Synek
@Przedstawiciel od zawsze

A jakie są różnice w zaTRUdnieu przez HSK? Inne benefity? Narzędzia? Flota? Czym się różni poza łatwiejszym zrezygnowaniem z pracownika?

As
@Synek

Nikt nie wie????

A.K
@As

Opieka medyczna jest Luxmedzie a nie w Medicoverze jeśli jesteś zatrudniony przez HSK. Z tego co się orientuje nie ma „wczasów pod gruszą”, dochodzi tez szereg jakiś benefitów typu darmowa- pomoc psychologa, mozliwosc udziału w szkoleniach zewnętrznych. To wszystko jest tylko dla pracowników Pfizera.

Paulina
@A.K

Darmowa pomoc psychologiczna? To brzmi ciekawie. Możesz coś więcej o tym napisać? Na jakiej zasadzie to działa?

@Przedstawiciel od zawsze

Dokładnie tak samo jest w Amazon.

Kandydatka

Dzień dobry, Czy w Pfizer Polska wszyscy się zaszczepili szczepionką Covid19 vaccine i czy jest to obowiązkowe? Pozdrawiam

Dominika
@Kandydatka

Podejrzewam, że pewnie tak :) Ale mogę się mylić więc może jednak wypowie się ktoś kto ma pewność w 100%.. A czy to jakiś problem jeśli jest to obowiązkowe?

Znawczyni
@Kandydatka

Nie są wymagane szczepienia. Nie ma podstawy prawnej do tego nigdzie nawet w Pfizer. Ci co chcieli szczepili się czym chcieli na takich samych warunkach jak każdy obywatel w Polsce. Pfizer nie oferował nie oferuje szczepień dla pracowników przeciwko (usunięte przez administratora)

@Znawczyni

Śmieszne to, pracować w takiej firmie produkującej szczepionki i nie być zaszczepionym :D Taki trochę strzał w kolano, hipokryzja :D

Agumis
@Kandydatka

Wszyscy mieli taka mozliwosc, nie jest to obowiazkowe

xyz

Gdy tam pracowałem w biurze od innych pracowników słyszałem ze firma ma beznadziejne podejście do pracowników, potrafi ludzi zwalniać z dnia na dzień bez podania konkretnej przyczyny albo przenosić cale działy za granice w ciągu paru tyg. Trochę wydawało mi się to przesadzone, póki sam nie zostałem zwolniony w drugim miesiącu pracy bez żadnego konkretnego powodu, tylko nieoficjalne ogólniki typu "problemy z komunikacja", gdzie nie było żadnych takich problemów, też nie było rozmów w celu wyjaśnienia tego tematu. Zero poszanowania pracownika. Osobiście odradzam, ale jeśli planujesz się u nich zatrudnić, to weź to mocno pod uwagę.

Ina
@xyz

Chyba pracowalismy razem.. Lubialam cie.. Xxxcc. Kika77777@interia.pl

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Pfizer Polska?

doświadczony aż nadto

rzekomo zachodni, w realu feudalny, chyba , że trafisz na fajnego DM/ przełożonego - choc to teraz już niezwykła rzadkość w tej firmie.

doświadczony aŻ nadto

zamordyzm, fałszywa otwartość, feudalizm, LT bezkompromisowe i jaśnieoświecone....

Zostaw merytoryczną opinię o Pfizer Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Pfizer Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Pfizer Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pfizer Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pfizer Polska?

Kandydaci do pracy w Pfizer Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pfizer Polska
2.2/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Postępu 17B
    02-676 Warszawa