Opinie o Cellco Communications w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cellco Communications. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cellco Communications o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cellco Communications w Szczecin

Zarząd jest wymagający, ponieważ nie chcemy jako firma stać w miejscu, ale jednocześnie bardzo otwarty na swoich pracowników i ich indywidualne potrzeby

Leo

Miejsce jest bardzo dobre dla osób, które dopiero zaczynają zbierać swoje doświadczenie w tej branży, sam miałem podobne odczucia na początku, ale szybko przekonałem się, że tutaj jeśli przychodzisz bez doświadczenia to po prostu cię nauczą co trzeba.

klodis

Polecam serdecznie, pewne warunki zatrudnienia oraz dobra kasa, kto pracuje ten wie jak jest :)

Krzysiek

Dobra firma do współpracy

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Bartix

Moim zdaniem miejsce do pracy bardzo dobre, dobre pieniądze, nie jest to jakaś bardzo ciężka praca.

Deandree

Firma solidna i porządna, nie ma żadnych niedomówień, pracuje się dobrze. Organizacja też ok, jak ktoś pracuje to sam wie

Najwyższa jakość i pełen profesjonalizm

Jankoo

Firma godna polecenia - 5 gwiazdek

Fisho

Praca w porządku, jasno określone obowiązki, dobra umowa, ludzie z którymi można współpracować i nie ma problemu żeby się dogadać

Mik
@Fisho

Zgadza się .

jurczi

To była taka moja pierwsza poważniejsza praca i zyskałem dzięki niej bardzo dużo doświadczenia zawodowego. To był dobry czas, żeby się rozwinąć.

ok

Przedstawili warunki - konkretnie, prosto, bez zbędnego gadania głupot. Wszystko się zgadza - to mogę powiedzieć z perspektywy czasu i nie żałuję!

karat

Dobrze jest, pieniądze ok, umowa o pracę, raczej nie planuję zmiany pracy w najbliższym czasie.

Diiis

Każdy ma swoje zdanie więc myślę, że najlepiej samemu wypróbować pracy w takiej branży. Produkcja to jest trochę inna bajka.

Reris

Praca w 100% godna polecenia. Dobre pieniądze, dobre warunki

Były

Pracowałem i wg mnie ok. Dobre warunki, płacili na czas. Z ludźmi szło się jakoś dogadać.

Firme tworza bardzo kompetentni ludzie podchodzący z pasja i zaangażowaniem do niełatwych wyzwan.

Firma zatrudnia 60-80 osób. Na goWorku prawie 1000 komentarzy i ponad 500 ocen. Hmmm… to te komentarze w końcu są kupowane czy nie. Ups - zdemaskowalismy propagandę Ala czemu się dziwić. W końcu tam już nikt nie chce pracować.

BYŁY

W końcu dobrze, że ktoś to dostrzegł. Propaganda trwa w najlepsze.

heidi

Mylisz się i to bardzo, chcą pracować i to ludzie na poziomie .Kiedy tylko uzyskam potwierdzenie kilku informacji to opiszę z detalami wielkie "sukcesy "tych , których firma się pozbyła, albo tych , którzy zorientowali się, że ich niewiedza , brak kompetencji, brak własnych pomysłów zostanie pokazana ogółowi i dlatego odchodzili, nawet po wielu latach pracy. Więc człowieczku przestań pieprzyć głupoty, mnie nikt nie płaci za to co myślę. A może ty w końcu kto ci płaci za te kłamstwa, a może ktoś cię do robienia z siebie durnia?

Stock spada sefie
@heidi

Twój pomysł w tej pracy to jak zrobić szefowi lache szybko i skutecznie aby szczena Cie nie bolała smieciu

@heidi

Czekamy z niecierpliwością, zdążysz w tym roku?

Zbychu
@PrezesByznes

Taaa, tylko posegreguje ważne dokumenty z konsumpcja śmieciu

@Zbychu

Czekamy więc, bo niestety znając słowność managementu to się nawet tego nie doczekamy!

heidi

Nawet nie wiesz prostaku jak się mylisz

Tadi
@heidi

A Ty prymitywie zamknij śmierdzący jak szalet ryj...Smieciu

@heidi

Po czynach was poznają (ci co od środka was nie znają).

Manager bymi
@ByznesPrezesa

Od środka to Cie penetruje sef codziennie mośku z krepcewa Śmieciu upośledzony

@Manager bymi

O jest mój ulubiony arbiter elegantiarum.

Bymi
@ByznesPrezesa

Nie używaj słów których nie rozumiesz Smieciu

@Bymi

Oj, opuszczasz się, zasób słów ci się skończył?

@Tadi

Rzadko można spotkać takiego prymitywa. Hej gowork nie wstyd wam żeby pokazywać dla pieniędzy taki poziom!

NIETRZEBA sp.z.o.o
@PrezesByznes

Po co trudzić się w wymyślaniu jak Ciebie ztyrac? Słowo śmieć obrazuje taka osobę jak Ty: nic nie znaczysz,wszędzie Cie pełno, i tylko szkodzisz jesteś zupełnie niepotrzebny a jednak istniejesz.PO prostu śmieć

@heidi

A ja czekam i się nie doczekam ...

makaron

o co chodzi z tym kołobrzeskim ? pomyliłeś miejsce ?

Ģłaz
@makaron

Bo my bylimy tam z rodzinką na wczosach

@Tadi

Fu śmierdzi prymitywem, Zastanawiam się skąd tyle tych prostaków na tym portalu, ale chyba już znam odpowiedź

@Stock spada sefie

No i co się dziwić, że takie menele tu nie pasują. Gratulacje dla gowork za poziom!!!!!!!!!!!!!!!!1

Kamień
@Ģłaz

Prywatna kwatera czy pensjonat ? Pytam bo tez tam się wybieram .

@Tadi

i tacy chcieli tu pracować , taki właśnie z szaletu

Tajny Agent Tomek
@NIETRZEBA sp.z.o.o

To jak wszystko w naturze: istnieje mimo braku sensu. Heidi już się ogarnął i zacznie w końcu publikować Cellco Papers?

PrezesBiznesów

Na szczęście w przyszłym tygodniu zaczyna się rok szkolny więc będziesz mógł przypomnieć sobie ortografię i gramatykę. Buziaczki!

Były Pracownik.

Widać te kupione komentarze pojawiające się jednego dnia, ktoś to fajnie podsumował. ;) same pozytywy mimo, ze ludzie zazwyczaj wykorzystują gowork aby napisać co im leży na sercu- dobre sobie. No cóż ja tez kiedyś pracowałem w Cellco i nie polecam. Jakby ktoś to nagrał od środka w ukryciu mogłoby być ciekawie no chyba, ze na przestrzeni lat TW się zmienił ;)

Prawdziwy

560 komentarzy. Ilość propsów tej firmy rośnie w zatrważającym tempie. Ciekawe czy ktoś się daje jeszcze na to nabierać.

munir

praca dobra, z pieniędzmi nie ma problemów, formalności załatwiane bardzo szybko

Honorata
@munir

To grunt że jesteś zadowolony. A jaka to praca w ogóle? Ciężka?

Prawdziwy
@Honorata

Pisanie na internecie za pieniądze to naprawdę ciężki kawałek chleba. Radzę osobiście trzymać się od mistrzów propagandy jak najdalej. Kiedyś być może podziękuje mi za te słowa.

Zebos

Pełne zaangażowanie od samego początku. Wszystko przebiegło zgodnie z zapowiedzią.

Pablo

Planuję się zatrudnić. Możecie powiedzieć coś więcej?

Abel
@Pablo

Dobre warunki jeśli chodzi o pieniądze. Nauczyć też się można sporo, co procentuje w dalszej karierze.

Zostaw merytoryczną opinię o Cellco Communications - Szczecin

• Jak się pracuje w Cellco Communications?

Zobacz opinie na temat firmy Cellco Communications tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 370.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cellco Communications?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 326, z czego 219 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cellco Communications?

Kandydaci do pracy w Cellco Communications napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cellco Communications
4.4/5 Na podstawie 657 ocen.
  • Szczecińska 30 E
    73-108 Szczecin