Opinie o Cellco Communications w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cellco Communications. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cellco Communications o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cellco Communications w Szczecin

Laszek

Dobre miejsce do pracy. Można zdobyć doświadczenie, podnieść swoje kwalifikacje i zarobić dobre pieniądze.

Damian

Jakość najwyższa. Obsługa profesjonalna i sprawna.

ok

Dobra firma, także na początek. Jak ktoś nie ma zbyt dużego doświadczenia, to na pewno może je tam zdobyć.

Brodi

Dobra robota, nie wyzyskuja czlowieka i mozna solidna kase zarobic.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Dawid

porządna firma

Runner

Godziny całkiem ok. Najpierw ten system średnio do nas przemawiał, ale z czasem zmieniło się na plus.

kostek

Pracowałem tam 9 miesięcy i nie było źle. Idziesz rano, robisz swoje i wracasz do domu. Nie trzeba siedzieć po nocach i męczyć się z jakimiś dodatkowymi zadaniami. To mi się bardzo w tym wszystkim podoba.

Ann

Zdyscyplinowani fachowcy, zawsze słowni, pomocni i prace wykonane terminowo.

ok

Dobre warunki zgodnie z tym co podają w ofertach.

ok

Dbają o pracownika od pierwszego dnia. Nie można im nic w tym temacie zarzucić.

Topik

Od początku do końca wykazali się ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Robik

Faktycznie w tej branży nie ma jakichś specjalnych wymagań, ale tak jest raczej w całej branży. To dla niej typowe. Małe wymagania - dużo pracy - przyzwoite pieniądze w tej firmie.

Damian

Współpraca z firma Cellco układa się bardzo dobrze. Polecam!

nick

Zarobki jak najbardziej na plus. Atmosfera w pracy bardzo przyjemna, polecam spróbować podjąć się tej pracy.

Mik
@nick

Firma dynamicznie sie rozwija . Oferuje nowe rozwiązania i technologie . Klienci są bardzo zadowoleni .

Milo
@nick

Dobra ale wymagająca firma . Można się wiele nauczyć .

poom

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Nie mogę narzekać ani na wynagrodzenie, ani na warunki zatrudnienia.

jest ok

Dobra praca z pewną umową i normalnymi godzinami pracy

nowak

Tutaj każdy jest traktowany na równi. Nie ważne czy młody czy stary, czy doświadczony czy to jego pierwsza praca - nie ma wyzysku ani nic takiego.

Damian

Polecacie pracę w Cellco?

legon
@Damian

Tak. Warunki nie zmieniły się w czasie tego wirusowego zamieszania. Płacą tak jak wcześniej.

nowak
@Damian

tak, jest dobrze

legon

Jak dla mnie firma jak najbardziej warta polecenia. Dobre warunki współpracy.

Konrad

Jestem zadowolony ze współpracy, jasne, klarowne warunki i solidna umowa. Mam nadzieję na długą współpracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Cellco Communications - Szczecin

• Jak się pracuje w Cellco Communications?

Zobacz opinie na temat firmy Cellco Communications tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 370.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cellco Communications?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 326, z czego 219 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cellco Communications?

Kandydaci do pracy w Cellco Communications napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cellco Communications
4.4/5 Na podstawie 657 ocen.
  • Szczecińska 30 E
    73-108 Szczecin