Opinie o Cellco Communications w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cellco Communications. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cellco Communications o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cellco Communications w Szczecin

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Cellco Communications?

Jonson

Witam jakie są obecnie godziny pracy na produkcji ? I czy są przyjęcia ?

Whiter

Dobre miejsce do wejścia w branżę i jej poznanie. Ludzie z którymi da się dogadać i nie ma większych problemów żeby się dzielić wiedzą.

Lolek
@Whiter

Tak, z tym jak najbardziej się zgadzam. Bardzo wiele firma może nauczyć z tej dziedziny. Najwiecej przekaże Właściciel podczas codziennego wdrażania. Pan Tomasz robi naprawdę wrażenie podczas swoich opowieści i przekazywania wiedzy. Bardzo polecam!

Garon
@Whiter

Kiedy jest wypłata wynagrodzenia i jak wygladaja doplaty do dojazdów?

@Garon

Brak dopłat do dojazdów. A o to czy jesteś w pracy upewniają się po trzykroć - odbicie karta, wpisanie na listę obecności i jeszcze maila do kadrowej piszą, a i jak coś jeżeli jest jakiś wypadek, zła pogoda czy coś to nie licz że możesz być chociaż minute później.

Bronisław
@Xyz

Czyli każde spóźnienie jest rejestrowane? No ale chyba można odrobić w razie co? Jak są nadgodziny to też tak skrupulatnie sprawdzają ile ktoś został dużej w pracy?

ABC
@Xyz

Coś jesteś jakby niezorientowany . Cześć osób ma dopłaty za dojazd . A godziny się odrabia w ustalonym terminie. Twoje uwagi wyglądają na nierzetelne i celowo wprowadzające w błąd .

Julia
@ABC

A dlaczego tylko część osób? To jakie pracownik musi spełniać wymogi aby dostać dopłatę za dojazdy? No i fajnie by było gdybyś powiedział ile dopłacają?

Muda i Dżesika

To nie jest jakiś (usunięte przez administratora) jak z niektórych wypowiedzi można wnioskować. Dobrze płatna, benefity. Brak rotacji na asemblingu . To jest produkcja więc schematy nie są potrzebne ponieważ większość projektów jest często powtarzalna. Ale uwaga przy montażu i dokumentacji jest wymagana .

Ola
@Muda i Dżesika

A na jakie benefity można liczyć?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
okok

Praca bardzo dobra, warunki zatrudnienia są w porządku. Pracuję już kilka lat i nie mam się do czego przyczepić.

@okok

Kilka lat? To do wyboru mamy:szefostwo, produkcję, Braciszek nr 3, mama, 2 osoby z dołu z pokoju i jedna z gory. Gdyby komentarz był prawdziwy to podpisany byłby chociaż imieniem

CC
@Xyz

Ja tez pracuję tu kilka lat i nie należę do rodziny właścicieli, zapewniam Cię , że takich ludzi jest więcej. (usunięte przez administratora)

Sodowo

Pracuję w od niedawna, wcześniej przez kilka lat przepracowałem w innej firmie i większość ludzi chyba nie ma problemów w życiu skoro narzeka na pracę . Oczywiście dużo zależy o działu i bezpośredniego przełożonego, ale ogólnie jest zdecydowanie na plus.

@Sodowo

To w którym dziale jest tak super? Chętnie się dowiem może powinienem wrócić?

Marco

Jak oceniacie współpracę?

Artur
@Marco

Jest ok, trzymają wysoki poziom od wielu lat

Jasiu
@Marco

Pracowałem w wielu miejscach na terenie województwa, jednak w Cellco zasiedziałem już na dłużej. Normalne pieniądze i warunki, ludzie, atmosfera.

kaami
@Marco

Bardzo polecam. Warto - bo zarobki oferują naprawdę spoko.

papros

jest ok, normalne warunki

Sogoss
@Marco

Jak na razie zero problemów, kasa na czas, warunki dobre

Mati
@Marco

Polecam! Normalna umowa, warto sprawdzić i samemu ocenić. Nie wiem czemu niektórzy tak narzekają, chyba chcieliby wszystko za nic. No cóż, ja tam uważam, że to dobry pracodawca.

@Marco

O Boże ile komentarzy, przecież tam nawet tyle osób nie pracuje. Komentarze kupione lub pisane przez Tomeczka. Przecież ta firma to lepianka z(usunięte przez administratora)I kartonu :) chcesz szybko szukać nowej pracy to aplikuj - każda inna firma przy tej wypadnie jak wymarzona.

@Mati

Pracodawca bardzo stara się i tworzy warunki jednak trzeba liczyć się z nadmiarem zadań. Jeżeli nie pracujesz niestety masz słabsze wyniki i nieprzyjemności. Awans jest możliwy tylko jak spełniasz powyższe wymogi. Większość ludzi bardzo fajnych jednak są wyjątki, które niestety na całość źle wpływają. Np. pracownicy którzy mało robią i z nieznanych przyczyn latami są chwaleni

Jerzy

Jak tam warunki na account managera Podstawa? Premia ? Plany do wyrobienia ?

R.
@Jerzy

Polecam wszystkim zastanawiającym sie nad współpracą z Cellco, wybrałem ich mimo że miałem dwie inne firmy do wyrobu i nie żałuję. Pieniądze spoko, kontakty ze współpracownikami okej, bywa sporo pracy, ale ogółem jest bardzo dobrze

Dawid

Ze współpracy z Cellco jestem zadowolony. Profesjonalne podejście.

Sogoss

Na warunki nie narzekam, bo jest dobrze

Alina

Moim zdaniem bardzo w porządku, choć nie pracowałem bardzo długo. Jasne warunki współpracy, dobra pensja i samo miejsce pracy.

Lambo

Moim zdaniem ok, robota pewna, normalna umowa. Trzymają się ustaleń.

U lung

A czy są jakieś benefity? Czy można liczyć na rozwój I gratyfikację zarobkową? Ile ludzi firma zatrudnia? Czy poszukuja managerów jakości?

Rob
@U lung

Na nic nie można liczyć. Ludzie uciekają stamtąd. Daj sobie spokój z tym garażem

Maria
@Rob

czemu garazem ? to firma nie ma jakiegos fajego biura ?

MM
@Rob

Rob- widocznie za wysokie progi dla uciekających w tym garażu.

Aneta
@MM

ale co się tam takiego dzieje? można jaśniej prosić?

xyz
@Aneta

w ciagu ostatnich dwoch miesiecy wypowiedzenie zlozyly minimum 3 osoby z dluzszym stazem - to juz chyba o czyms swiadczy.

heidi
@xyz

Wiesz o czym to świadczy? Po prostu nie potrafili dostosować się do zmian jakie zachodzą nie tylko w naszej firmie. A na marginesie pomyliły ci się fakty i liczby. Wyluzuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@heidi

Jakiego rodzaju zmiany masz na myśli skoro tak jak twierdzisz zachodzą one nie tylko u was?

Heidi Klum
@Aneta

przeczytaj wcześniejsze opinie i będziesz wiedzieć co się tam dzieje. W przeciągu 2 lat z firmy odeszło jakieś 20 osób. Nie da się tam pracować,poziom absurdu, chamstwa, poniżania pracowników jest niewyobrażalny.

Hahaszki
@xyz

Te osoby zwyczajnie odeszły . Na ich miejsce zatrudniły się osoby się osoby z wyższymi kwalifikacjami i dłuższym stażem inpowaznym doświadczeniem . Co w tym dziwnego ?

Kumos
@U lung

Zawsze to była firma postrzegana jako najlepiej płacąca . Ale problem okazywał się podczas pracy i dobór kompetentnych pracowników . Nie za wysoka motywacja przy realizacji codziennych zadań. Znalazłam ogłoszenie i szukam informacji. Jak wyglądała rekrutacja, czy dają odpowiedź zwrotną.

Arturo
@Kumos

Opisałeś dokładnie jak to wyglada . Współpraca bez kłopotów .

Nursk

Aaarghhhh to ilu ludzi tam pracuje? Tyle opinii a firma malutka? Czyżby codzienna rotacja była i każdy po Day one zadowolony?

Embis

Robota idzie szybko, zgrana ekipa, ja jestem zadowolony.

Artur

Jak najbardziej mogę polecić. Jakość świetna, a obsługa też bez zarzutu.

Lobek

Jak zrobiono specjalistów.To oznacza wzrost przeszeregowania na 6g aż do 8b. U mnie na linii g5 .

beros

Dobre miejsce do pracy. Można zdobyć doświadczenie, podnieść swoje kwalifikacje. No i zarobić dobre pieniądze.

Mirosław
@beros

Podasz widełki płac :p?

Czarek
@Mirosław

Widły zakrzywione z trzema zębami wygięty trzonek.

Jacek

Solidny i pewny kontrahent w interesach, od kilku dobrych lat.

TrzejBracia

Bardzo dobra firma, fachowo zarządzana przez trzech braci - od samego początku nie znaleźli pracowników godnych pozostania w firmie na dłużej. Posyłają potem te zgniłe jaja konkurencji gdzie potem szkodzą wiele lat mydląc oczy już nie tak inteligentnym szefom ...

skoro tak piszecie to ile średni staż pracy teraz tu wynosi? szukali specjalisty ds. wsparcia sprzedaży 5 miesięcy temu, kiedy jest szansa na kolejne nabory? chyba, że więcej osób tu pracuje na tym stanowisku, ile?

Rob
@TrzejBracia

Wow ale laurka, gazele, perły, tygrysy biznesu razem wzięte. Zrób dla prezesów jeszcze osobną konkuręcje, tacy "wspaniali" przeciez są. BTW to w białe sali po wypocinach prezesa prze 8h nieraz dawało zgiłymi jajami.

mik

Nie rozumiem skąd tyle jadowitych wypowiedzi. Zupełnie brak logiki. w tym co piszesz Jeśli odeszli długoletni pracownicy , to znaczy, że długo pracowali. Znaleźli nowe miejsce zatrudnienia i są zadowoleni. Jak można się dowiedzieć zatrudnione są nowe osoby jak to normalnie się dzieje. Z takich wypowiedzi jak twoja przebija jakiś żal , czy też strata. O Jakim ojcu piszesz?

@Ewa

Sredni staż to pewnie rok max dwa lata... A pracuje wiecej osób na takich stanowiskach plus rotacja jest duża. Jak jesteś masohistka to składaj cv, jak szanujesz siebie to uciekaj gdzie (usunięte przez administratora) rośnie.

@mik

A co powiesz o osobach które ledwo przyszły i już odchodzą? Że nie wytrzymują presji? Nie znam firmy gdzie by była taka rotacja... A żal każdy może mieć za zmarnowany czas i szargane zdrowie.

CCi

Jacy odeszli, a teraz szukają kolejnej pracy, teraz właśnie jest z kim rozmawiać

Zostaw merytoryczną opinię o Cellco Communications - Szczecin

• Jak się pracuje w Cellco Communications?

Zobacz opinie na temat firmy Cellco Communications tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 370.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cellco Communications?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 326, z czego 219 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cellco Communications?

Kandydaci do pracy w Cellco Communications napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cellco Communications
4.4/5 Na podstawie 657 ocen.
  • Szczecińska 30 E
    73-108 Szczecin