Opinie o SGB Grzegorz Bobola w Kołobrzeg

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SGB Grzegorz Bobola. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SGB Grzegorz Bobola o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SGB Grzegorz Bobola w Kołobrzeg

Moniken Nowy wpis

Nie placi podwykonawcom w terminie . Czejam juz 2 tyg niema odzewu. Nie odbiera tel. albo mowi ze jest poza kolobrzegiem masakra A ja muszę zaplacić pracowowi i ZUS i US

Solid bud Nowy wpis
@Moniken

Moja firma u Pana Grzegorza pracuje już od 5-ciu lat i nigdy nie było problemu z płatnościami

Piotrek Nowy wpis

Ile kierownik budowy tutaj zarabia?

Kaska Nowy wpis

Czy ktoś zna młodego kierownika budowy z firmy sgb Grzegorz bobola? Nadzoruje budowę przy ul. Chodkiewicza.

Hanna

A jakie macie opinie o samej pracy w sgb grzegorz bobola? Polecacie?

Aplikowałeś do firmy SGB Grzegorz Bobola? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
hgf

moze tak ale w sumie jezeli nie ma ofert pracy to niby dobrze bo to znaczy ze na stabilne zatrudnienie w firmie mozna liczyc a to chyba duzy plus przeciez

Dzisiaj

Panie Grzegorzu!!!kiedy Pan założy gps-y szczególnie do jednego auta które wypala paliwo na prywatę, jeżdżi i nic nie załatwia ale podporą firmy jest podobno !!!! Brawo ,klaskajmy i cieszmy się!!!Więcej takich ludzi!!!!!!!!!!!

mlody

Sam(usunięte przez administratora)jest naprawde dobrym czlowiekiem tylko jest obstawiony nieodpowiednimi ludzmi co daje caly ten niesmak

MALY

teraz jest jeszcze lepszy "kierownik " TEN OD KAUFLANDOW TO DOPIERO PORARZKA POCO TRZYMAC TAKICH LUDZI ?

edek

mi się wydaje, że ta płynność to jednak jest zapewniona w jakimś stopniu a ewentualnie jeśli nie taka praca to inna, bo obowiązki moga być zmienane jeśli nadal dana osoba się na tym zna i wie oczywiście o takiej ewentualności. Dajcie znać jak to wszystko wygląda realnie, bo to nadal są tylko domysły.

taki tam

Panie Bobola zastanowi sie pan kogo pan zatrudnie .Połowa załogi to nieudaczniki a juz ten dyrektor bazy to dopiero gamon po ochapie nawet wysłowic sie nie umie a gdzie on do kierowania ludzmi porazka

stachu

ogólnie nie ma co narzekać jak to bywa w budowlance sa upadki i wzloty weżmy taki pro-bud firma tez miala kryzys i jakos sie pozbierali i dają radę,bądzmy dobrych mysli i tez sie pozbieramy,a co dotyczy wszystkich w-wymienionych to kazdy z nas jest taki sam kazdy do siebie garnie tacy juz jestesmy taka nasza natura,pozdro ziomy

Jąkała

Jąkała z Niekanina - 2012-12-20 18:50:44 Wwwwessołych świąąat kkkoledzy tto ja absolwent OHP-u.Ććieśla szsalunkowy.Aaaaaa.....sorry za bbłęddy:)

Jąkała z Niekanina

Wwwwessołych świąąat kkkoledzy tto ja absolwent OHP-u.Ććieśla szsalunkowy.

wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet

Pantene

(usunięte przez administratora)Jutro napewno też bedzie bo musi (usunięte przez administratora)tygodniówke.Już raz wyleciał za picie jednak nic sie nie nauczył.W imieniu niektorych pracowników proszę o skontrolowanie go alkomatem.Panie (usunięte przez administratora) nie bedziemy (usunięte przez administratora)na ochlapusa który zażygany chowa sie po kontach.

Sołtys Demokratycznie Obalony

Pantene - 2011-01-12 20:11:33 I zapadła cisza!Oj...ta polska rzeczywistość,taka szara i jednostajna,i smutne przepite mordy moich byłych" wafelków".Spowite te gęby, przemykają w zamyśleniu przez moje miasto....Nie jeden sobie myśli na(usunięte przez administratora) ja wbiegałem temu ''knucinie'' pod biurko,wychodząc z rumieńcem na pysku-ocierając pozostałości wiernopoddaństwa.... I ten kolo z wyrazem zaciętej tępoty w kaprawych ślepiach.Wieczny kierowca z osmarkanym, wydatnym nosem.A może to nie smarki z noska spływają po kwadratowej brodzie....?:).Strach podejść i zapytać bo może szczeknie i warknie jak "Szarik z czterech pancernych"?Oj...smutne te pyski,a tak pięknie miało być....ta kołobrzeska rzeczywistość.

Pantene

I zapadła cisza!

ZET

(usunięte przez administratora)16:35:57 Nie mam nic wspulnego z wczesniejszymi wypowiedziami na tym forum jezeli komus niepasuja formy pracy , struktury kierownictwa to powinien sie okresilic w oczy , moja osoba nigdy nie miala i nie bedzie miala do firmy pretensji jezeli komus nie pasuje niech sie okresli z imienia i nawiska a nie sie podaje za mnie z wielkim poszanowaniem dla firmy SGB(usunięte przez administratora):) Cóż nie jest tajemnicą że ciągniesz za sobą smród z wielu firm w jakich miałeś okazję pracować.Zazwyczaj (usunięte przez administratora)leciałeś na pysk za pijaństwo,konfliktowy charakter(donosicielstwo) i jeszcze wiele innych spraw.Oczywiście że wcześniejszych postów na tym forum raczej nie pisałeś.Tylko jeden kretyn mógł w swoich wypocinach nasmarować tyle błędów ,nie wspominając już o składni.Zanim usiądziesz przy kompie polecam wytrzeźwieć i poćwiczyć rodzimą gramatykę.Tak to jest gdy ktoś spędza zbyt wiele czasu z penerstwem pod sklepami.Także próba rehabilitacji wypadła raczej blado, z "poważnej" deklaracji wyszło dukanie alkoholika analfabety:)

Dębiec Zygmunt

Nie mam nic wspulnego z wczesniejszymi wypowiedziami na tym forum jezeli komus niepasuja formy pracy , struktury kierownictwa to powinien sie okresilic w oczy , moja osoba nigdy nie miala i nie bedzie miala do firmy pretensji jezeli komus nie pasuje niech sie okresli z imienia i nawiska a nie sie podaje za mnie z wielkim poszanowaniem dla firmy SGB (usunięte przez administratora)

To fakt firma może być.Grzesiek B. jako pracodawca jest całkiem w porządku.Gorzej gdy już ktoś trafi do tego wiecznie zamotanego(usunięte przez administratora)jest bez skrupułów.Wiecznie zakręcony,zero organizacji wszystkie swoje wypaczenia i błędy zawsze zrzuca na pracowników.Zresztą szkoda słów na tego pajaca.Jak wygląda takim jest" kierownikiem"(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o SGB Grzegorz Bobola - Kołobrzeg

SGB Grzegorz Bobola
2.7/5 Na podstawie 32 ocen.
  • ul. Bałtycka 31
    78-100 Kołobrzeg