sgb grzegorz bobola

Kołobrzeg

Opinie o sgb grzegorz bobola

Zygi 2010-08-31 17:51:19
Jeśli szukacie pracy w firmie budowlanej to raczej polecam gorąco się zastanowić.Ubezpieczenie z najniższej krajowej,płacone z dwóch kopert.Na umowę trzeba czekać czasami ponad miesiąc i do tego cały czas się upominać gdyż może to trwać nawet dłużej.Jeśli nie idziesz tam za rekomendacją i po pewnych układach możesz być tylko 3-miesięcznym wyrobnikiem, na okresie próbnym.Atmosfera w firmie nieciekawa,awansują wazeliniarze,alkoholicy oraz konfidenci.Osoby zazwyczaj mało potrafiące w branży budowlanej.Kadra kierownicza młode ambitne wilki mające za nic pracowników (nowych).Pokłon w stronę p.(usunięte przez administratora) jest mistrzem negatywnej motywacji.Oraz wypadków,trzy na jego budowie w niespełna 4 lata ostatni w grudniu ubiegłego roku.Wszystko w wyniku zaniedbań i braku BHP.Także reasumując kicha nie polecam jeśli szukacie pracy z normalnymi i zdrowymi psychicznie ludźmi.
ziomek 2010-09-07 07:10:48
zupełnie się zgadzam z opinią też miałem kontakt z firmą i panem knutem który ma ludzi za nic a jego pomyłki zawsze najbardziej kosztują nie firmę lecz pracowników a jest ich sporo
anonim 2010-09-10 18:53:11
ziomek - 2010-09-07 07:10:48

zupełnie się zgadzam z opinią też miałem kontakt z firmą i panem (usunięte przez administratora) który ma ludzi za nic a jego pomyłki zawsze najbardziej kosztują nie firmę lecz pracowników a jest ich sporo

wiecie co, potraficie tylko narzekać. A odważcie się i sami załóżcie firmę budowlaną oraz zatrudnijcie wykwalifikowanych ludzi (często tępaków po studiach) i się bujajcie jak się wam nie podoba. I wtedy byłoby wiadome jak dajecie radęz opłatami, wypłatami na czas itd. wielkie mi halo z umowami(usunięte przez administratora) chodzi o to, żebyś baranie był ubezpieczony - a wtedy idziesz do takiej instytucji jak ZUS na ul. Łopuskiego i sprawdzasz na miejscu czy jesteś ubezpieczony lub nie. A ja osobiście chciałbym dostawać pieniądze w kopercie- a co ty chłopie z tego Zus dostaniesz ? a wiesz czy w ogóle emerytury dożyjesz ? jak sie nie podoba to się zwalniasz i tyle. a w jakiej pracy nie ma wazeliniarzy i konfidentów i pijaków ? tacy są ludzie. wypadki w pracy się zdarzają, no chyba że masz prace w której leżysz do góry brzuchem w łóżku i narzekasz :) do roboty się brać !!!
sławek borewicz 2010-09-11 13:38:22
coś mi się zdaje że zygi to pijaczyna(usunięte przez administratora) który wyleciał za nawalenie się do nieprzytomności w pracy, polecam grupę (usunięte przez administratora)
lojalny 2010-09-17 16:10:49
Jak widzę narzekanie nie kończy się tylko na budowie.Jak na razie większości z was Grzegorz B. uratował życie.Dotyczy to szczególnie wszelkiej maści obiboków z Rościecina oraz okolicznych wiosek.Odpady z innych firm nigdzie nie tolerowane a teraz robicie jeszcze ferment wokół firmy.Więcej lojalności a jak już pisze się głupoty to nie należy chwalić się w miejscu pracy.Nawet zaufanym osobom:)
anonim 2010-09-22 10:12:52
ty lojalny zapomniałeś o miejscowych i osobie
Neutralny 2010-09-22 19:34:14
Czytając to wszystko i znając firmę można wysnuć jeden wniosek banda tumanów i nierobów. !!
makarena 2010-09-23 21:08:42
jeżeli już oczerniacie jakąkolwiek firmę,to miejcie też na tyle odwagi aby się przedstawić.Nie chowajcie się pod wymyślonymi loginami.
2010-10-03 14:36:57
Siemanko Pracowałem u Grzegoża Boboli i osobiście że jako szef jest OK.Ale jego kierowniczek po studiach (usunięte przez administratora) to jest dopiero poraszka cham,świnia aż szkoda mojeg pisania na temat tej kobiety (usunięte przez administratora).Pajacyk i tyle wam powiem o jego osobie.Mimo to polecam prace w S>G>B ale nie u kierowniczki(usunięte przez administratora)
2010-10-03 14:37:04
Siemanko Pracowałem u Grzegoża Boboli i osobiście że jako szef jest OK.Ale jego kierowniczek po studiach (usunięte przez administratora) to jest dopiero poraszka cham,świnia aż szkoda mojeg pisania na temat tej kobiety(usunięte przez administratora).Pajacyk i tyle wam powiem o jego osobie.Mimo to polecam prace w S>G>B ale nie u kierowniczki (usunięte przez administratora)
anonim 2010-10-07 18:14:02
To fakt firma może być.Grzesiek B. jako pracodawca jest całkiem w porządku.Gorzej gdy już ktoś trafi do tego wiecznie zamotanego(usunięte przez administratora)jest bez skrupułów.Wiecznie zakręcony,zero organizacji wszystkie swoje wypaczenia i błędy zawsze zrzuca na pracowników.Zresztą szkoda słów na tego pajaca.Jak wygląda takim jest" kierownikiem"(usunięte przez administratora)
Dębiec Zygmunt 2010-10-10 16:35:57
Nie mam nic wspulnego z wczesniejszymi wypowiedziami na tym forum
jezeli komus niepasuja formy pracy , struktury kierownictwa to powinien sie okresilic w oczy , moja osoba nigdy nie miala i nie bedzie miala do firmy pretensji jezeli komus nie pasuje niech sie okresli z imienia i nawiska a nie sie podaje za mnie z wielkim poszanowaniem dla firmy SGB (usunięte przez administratora)
ZET 2010-10-17 19:13:14
(usunięte przez administratora)16:35:57

Nie mam nic wspulnego z wczesniejszymi wypowiedziami na tym forum
jezeli komus niepasuja formy pracy , struktury kierownictwa to powinien sie okresilic w oczy , moja osoba nigdy nie miala i nie bedzie miala do firmy pretensji jezeli komus nie pasuje niech sie okresli z imienia i nawiska a nie sie podaje za mnie z wielkim poszanowaniem dla firmy SGB(usunięte przez administratora):)

Cóż nie jest tajemnicą że ciągniesz za sobą smród z wielu firm w jakich miałeś okazję pracować.Zazwyczaj (usunięte przez administratora)leciałeś na pysk za pijaństwo,konfliktowy charakter(donosicielstwo) i jeszcze wiele innych spraw.Oczywiście że wcześniejszych postów na tym forum raczej nie pisałeś.Tylko jeden kretyn mógł w swoich wypocinach nasmarować tyle błędów ,nie wspominając już o składni.Zanim usiądziesz przy kompie polecam wytrzeźwieć i poćwiczyć rodzimą gramatykę.Tak to jest gdy ktoś spędza zbyt wiele czasu z penerstwem pod sklepami.Także próba rehabilitacji wypadła raczej blado, z "poważnej" deklaracji wyszło dukanie alkoholika analfabety:)
Pantene 2011-01-12 20:11:33
I zapadła cisza!
Sołtys Demokratycznie Obalony 2012-02-15 22:50:12
Pantene - 2011-01-12 20:11:33

I zapadła cisza!
Oj...ta polska rzeczywistość,taka szara i jednostajna,i smutne przepite mordy moich byłych" wafelków".Spowite te gęby, przemykają w zamyśleniu przez moje miasto....Nie jeden sobie myśli na(usunięte przez administratora) ja wbiegałem temu ''knucinie'' pod biurko,wychodząc z rumieńcem na pysku-ocierając pozostałości wiernopoddaństwa.... I ten kolo z wyrazem zaciętej tępoty w kaprawych ślepiach.Wieczny kierowca z osmarkanym, wydatnym nosem.A może to nie smarki z noska spływają po kwadratowej brodzie....?:).Strach podejść i zapytać bo może szczeknie i warknie jak "Szarik z czterech pancernych"?Oj...smutne te pyski,a tak pięknie miało być....ta kołobrzeska rzeczywistość.
Pantene 2012-03-06 18:00:53
(usunięte przez administratora)Jutro napewno też bedzie bo musi (usunięte przez administratora)tygodniówke.Już raz wyleciał za picie jednak nic sie nie nauczył.W imieniu niektorych pracowników proszę o skontrolowanie go alkomatem.Panie (usunięte przez administratora) nie bedziemy (usunięte przez administratora)na ochlapusa który zażygany chowa sie po kontach.
anonim 2012-03-08 20:10:57
wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet
Jąkała z Niekanina 2012-12-20 18:50:44
Wwwwessołych świąąat kkkoledzy tto ja absolwent OHP-u.Ććieśla szsalunkowy.
Jąkała 2012-12-21 13:15:20
Jąkała z Niekanina - 2012-12-20 18:50:44

Wwwwessołych świąąat kkkoledzy tto ja absolwent OHP-u.Ććieśla szsalunkowy.
Aaaaaa.....sorry za bbłęddy:)
stachu 2013-01-28 21:12:05
ogólnie nie ma co narzekać jak to bywa w budowlance sa upadki i wzloty weżmy taki pro-bud firma tez miala kryzys i jakos sie pozbierali i dają radę,bądzmy dobrych mysli i tez sie pozbieramy,a co dotyczy wszystkich w-wymienionych to kazdy z nas jest taki sam kazdy do siebie garnie tacy juz jestesmy taka nasza natura,pozdro ziomy
taki tam 2013-04-13 20:52:48
Panie Bobola zastanowi sie pan kogo pan zatrudnie .Połowa załogi to nieudaczniki a juz ten dyrektor bazy to dopiero gamon po ochapie nawet wysłowic sie nie umie a gdzie on do kierowania ludzmi porazka
edek 2015-01-19 18:01:39
mi się wydaje, że ta płynność to jednak jest zapewniona w jakimś stopniu a ewentualnie jeśli nie taka praca to inna, bo obowiązki moga być zmienane jeśli nadal dana osoba się na tym zna i wie oczywiście o takiej ewentualności. Dajcie znać jak to wszystko wygląda realnie, bo to nadal są tylko domysły.
MALY 2015-01-25 18:55:07
teraz jest jeszcze lepszy "kierownik " TEN OD KAUFLANDOW TO DOPIERO PORARZKA POCO TRZYMAC TAKICH LUDZI ?
mlody 2015-01-25 19:02:00
Sam(usunięte przez administratora)jest naprawde dobrym czlowiekiem tylko jest obstawiony nieodpowiednimi ludzmi co daje caly ten niesmak
Dzisiaj 2015-02-14 13:37:21
Panie Grzegorzu!!!kiedy Pan założy gps-y szczególnie do jednego auta które wypala paliwo na prywatę, jeżdżi i nic nie załatwia ale podporą firmy jest podobno !!!! Brawo ,klaskajmy i cieszmy się!!!Więcej takich ludzi!!!!!!!!!!!
hgf 2016-05-14 19:11:32
moze tak ale w sumie jezeli nie ma ofert pracy to niby dobrze bo to znaczy ze na stabilne zatrudnienie w firmie mozna liczyc a to chyba duzy plus przeciez
Zostaw swoją opinię o sgb grzegorz bobola - Kołobrzeg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sgb grzegorz bobola