Opinie o Macro-Work Sp. z o.o. w Warszawa

" MACRO-WORK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością: spółka komandytowa jest profesjonalnym rekruterem, dbającym o potrzeby pracodawców i pracowników. Jako Agencja Pracy Tymczasowej gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, perfekcyjną komunikację i jasne zasady współpracy. Specjalizujemy się w rekrutacji osób do obsługi każdego przedsiębiorstwa, począwszy od hipermarketów do pracowników produkcyjnych w różnych branżach.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Macro-Work Sp. z o.o. w Warszawa

Kamil

Czy pracujesz w pierwszym, czy ostatnim tygodniu miesiąca, kasę i tak masz na 25 następnego miesiąca. Czasami ponad miesiąc czekasz na wypłatę, jeśli nie zgubią Twoich papierów - wtedy czekasz następne 25 dni. Beznadziejne rozwiązanie dla kogoś, to chce szybko zarobić albo dorobić

Macro12

Pracuje od 4 lat jako kasjer przez firmę zewnętrzną Macro-Work. Jako student zaczynałem od 6.90 na rękę teraz zarabiam 13.70 na rękę więc nie jest źle. Wypłat dostałem ponad 30 i zawsze był to 25'ty następnego miesiąca (raz się spóźnili a potem przepraszali) Są plusy i minusy takiego zatrudnienia lecz wynagrodzenie zawsze się zgadza z czasem pracy. Nie jest to praca ambitna ale złego słowa o macro nie powiem. Koordynator w miarę OK Woj. Dolnośląskie

NIE
@Macro12

Weź nie pitol, widać że ten komentarz jest fakowy.

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć mi jaki kierunek pracy wybierać? To byłby pierwszy raz taki wyjazd za granice i szukam informacji .

Zuzanna

@Inna niz inne to ważne, móc polecić firmę w której się pracuje. Na jakim stanowisku obecnie pracujesz? Jak oceniasz Macro-work jako agencję pracy? Chętnie poznamy bliżej Twoje doświadczenia.

Kasjer

Jaka rozmowa?! to kpina.. nie bylo żadnej rozmowy kwalifikacyjnej tylko od razu podpisanie umowy zlecenie za śmieszne pieniądze. To w żabce już lepiej płacą! Ludzie uciekajcie od tej firmy jak najdalej!!!!

Żadne!

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Inna niz inne

Bardzo dobrze sie tam pracuje kasa w terminie 13zl za godzie polecam.

An

Wiesz co, no trudno dostosowywac stawkę do realiów, przecież to nie bank i nie śledz trendów, moim zdaniem wszystko jest na swoim miejscu na tyle na ile to jest możliwe, więc na spokojnie, polecam spokój

Adi

Witam, powiem tam pracowałem w tej firmie najgorzej nie jest , bo wypłaty czasami są wczsniej czasami 25 ale stawka nie jest dostosowana obecnie do realiów

Młody

Firma do bani , wypłaty się spóźniają,

michał

Cześć mili, wiem że Macro-work to agencja pracy tymczasowej z Warszawy. Szukam u was porady, bo w życiu miałem już do czynienia z wieloma agencjami pracy i niestety nie wszystkie były żetelne. Czy więc ta jest warta uwagi i traktują ludzi kórzy do nich przychodza poważnie? nie chciałbym się po prostu znów naciąć przy szukaniu pracy a nie daj boże przy samym zatrudnieniu

Jak dla uczniów fajna oferta dorobienia , u mnie było tak że chodziłem kiedy chciałem ;) i 900 stówek wyszło w miesiącu , szkoda ze tylko pół roku było

szalony

Nie wiem czemu takie opinie sa może zarobki nie są najwyższe ale lepsze to niż nic . według mnie fakt nie było zadnej rozmowy kwalifikacyjnej a odrazu pidpisanie umowy zlecenie . mimo wszystko wedlug mnie warto za stawke 8 brutto odnosnie wyplat sa ale sa zawsze 15-20 kokejnego miesiaca :) wedlug mnie praca adenkwantna do zarobkow . :)

Qwertrtyejei

Tez wypracowałem cały grudzień , ani śladu wypłaty ! Ktoś otrzymał wynagrodzenie???

Jebiesukinabosaka

Banda! To słowo jakim najtrafniej można ocenić tę zas... agencję. Pracowałem tam 5 dni i miesiąc po ani śladu wypłaty! Ja się pytam gdzie są moje "pieniądze"?! Ile można przelew robić?

Qwertrtyejei
@Jebiesukinabosaka

Trzeba cis robić jeżeli nie otrzymamy pieniądze ,podaj mi swojego maila

karo

Ja pracuje od 1 grudnia. Bylam w szoku ze nie ma wyplaty 10 tylko 25, ale okej skoro jest tak w umowie to się nie odzywałam. Ale dzis kiedy powinien przyjsc przelew, po nim ani śladu! Jakaś kpina. Moich zobowiązań uśmiechem nie zapłacę, a zyc tez z czegos trzeba. Na umowie pełno "kar pieniężnych" a ciekawa jestem czy chociaż przepraszam uslysze. Nie polecam!!!

Gienia

Ja jestem zadowolona z firmy Macro-Work... prace przy inwentaryzacjach (dodatkowa praca) 7 /h na reke wynosi 70 zł.. nie mam żadnych zastrzeżeń . Wypłata od razu! :)

torano

Ciekawa sprawa bo firma Macro-work poszukuje nowych pracowników. Zerknijcie na najświeższą ofertę pracy, moim zdaniem ciekawa sprawa. Agencja MACRO-WORK Sp. z o.o.(Nr ref.:4982) pilnie poszukuje kandydatek/kandydatów do pracy na stanowisko Pracown... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5723499?keywords=&region=

Oburzona

Warunki pracy tragiczne wynagrodzenie to jakas kpina a po żal się boże koordynatorzy totalnie nie kompetentni. Ogolnie smiech i nic poza tym :D

wkurzona

Macro-Work to kpina!! Niestety jestem na razie zmuszona tam pracować a przy najmniej do końca miesiąca! Nadzór kasowy robi wielka łaskę kiedy się do nich dzwoni o wycofanie! Godziny również są beznadziejne nawet gdybym chciała pracować po 8 godzin dziennie to nie mogę bo najpierw są stawiane matki które maja dzieci chyba od rana w szkole, później są studenci żeby plan im się zgadzał! Jak pomyślę ze muszę tam iść do krew mnie zalewa! Nie raz klienci są milsi niż pracowni chociaż znajda się oczywiście wyjątki! Przez cały miesiąc zarabiam nie cale 500 zł!! to chyba jakieś żarty.. Zobaczymy jak będzie z wypłatą!

ja-pracownik

noo płaca 4,20 na godz na rękę wypłaty nie ma na czas! kpina i żarty z ludzi !!!!

02.08.2014

Witam,ja chce powiedzieć,że nie byłam zadowolona z zarobków,za pół miesiąca dostałam 600zł a za cały 800zł.Umowa zlecenie była odrazu.Już tam nie pracuje poszłam bo nie miałam żadnej pracy...

Zostaw merytoryczną opinię o Macro-Work Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Macro-Work Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Macro-Work Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Macro-Work Sp. z o.o.