Opinie o Macro-Work Sp. z o.o. w Warszawa

" MACRO-WORK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością: spółka komandytowa jest profesjonalnym rekruterem, dbającym o potrzeby pracodawców i pracowników. Jako Agencja Pracy Tymczasowej gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, perfekcyjną komunikację i jasne zasady współpracy. Specjalizujemy się w rekrutacji osób do obsługi każdego przedsiębiorstwa, począwszy od hipermarketów do pracowników produkcyjnych w różnych branżach.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Macro-Work Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Macro-Work Sp. z o.o.?

Nowy Nowy wpis

Witam czy wie ktoś czy firma nadal funkcjonuje? I wypłaca wynagrodzenia na czas, ponieważ chciałbym się zatrudnić

ja Nowy wpis
@Nowy

firma nadal istnieje i zatrudnia, wynagrodzenie za luty wypłacone w marcu terminowo

Pracownik Auchan

WROCŁAW Czy ktoś dostał wynagrodzenie za styczeń i luty? Macie jakiś kontakt z Panem Arturem?

@Pracownik Auchan

Ja nadal nie dostałam ani złotówki za grudzień, a minęły już 44 dni od terminu wypłaty. Z P. Arturem nie kontaktowałam się, bo nie widzę sensu go męczyć - pewnie wie tyle samo co my :/

Auchan WROCŁAW
@.

Czyli nie jestem sama. Ja po kontakcie z P. Arturem dostałam wiadomość że został udzielony kredyt na wypłaty i mają być w piątek aczkolwiek nadal ich nie ma. Powiedział też , że niby firma nie splajtował, że to plotki to dlaczego w takim razie ludzie nie dostają wypłaty od 3 miesięcy....

Auchan Wrocław
@Pracownik Auchan

Przecież on już nie pracuje w tej firmie, zwiał gdzie indziej.

Auchan Nowy wpis
@Auchan Wrocław

Skąd taka informacja?

Kasajerrrr

Wypłaty doszły, za grudzien opóźniona ponad 2 meisiace a za styczeń pół miesiąca, jednak przyszłym pracowniką jednak radziłbym nie ryzykować, tylko poprostu znaleść inną agencje pracy

Kasjer

Jaka rozmowa?! to kpina.. nie bylo żadnej rozmowy kwalifikacyjnej tylko od razu podpisanie umowy zlecenie za śmieszne pieniądze. To w żabce już lepiej płacą! Ludzie uciekajcie od tej firmy jak najdalej!!!!

Żadne!

Becia

Większość osób nadal nie mam wypłat za grudzień i styczeń przynajmniej tak jest z Wrocławia.

Maciek

Czeladź też

Maciek
@Becia

W całej Polsce gdzie mają zasięg ludzie sa bez wyplaty

@Maciek

Niestety w Opolu też. Olali wezwanie do zapłaty, telefonów nie odbierają ani w biurze, ani prezes. Zostaję tylko sąd, myślę że nie ma na co czekać.

@Becia

Hej, a czy ktoś dostał jakieś pieniądze w ostatnich dniach czy już od dłuższego czasu cisza? Napisałam email i dostałam informację że przelewy miały pójść w tym tygodniu, ale jest piątek i nic :/ w poniedziałek próbowałam się dostać do biura w Częstochowie, ale było zamknięte, podobno awaria systemu :/

@Cukiernik

Dzisiaj przyszła wypłata- Częstochowa

Czy to prawda że firma złożyła wniosek o upadłość, nie płaci ludziom i ma konta zajęte przez ZUS?

Zleceniobiorca

Nie wiem jak z kontami i(usunięte przez administratora)

Martyna

Prawda że nie płaci, jak z ZUSem i upadłością nie wiem. Czekam dalej na wypłatę z 25 stycznia.

@Martyna

Ja nadal czekam na wypłatę z grudnia 2018 :) Poprzednia wypłata za listopad przyszła mi 2 stycznia. Wcześniej przez prawie 2 lata wypłata przychodziła zawsze na czas albo i wcześniej (najwcześniej 22).

@.

Moja wypowiedź została usunięta. Brak wypłaty z grudnia do tej pory.

@Zleceniobiorca

Jestem w podobnej sytuacji, tyle że kiedy dzwonimy to każą się nam uzbroić w cierpliwość, bo pieniądze na pewno będą... Aktualnie ja i jeszcze mój kolega wysłaliśmy do biura w Częstochowie przedsądowe ponaglenie i czekamy do środy, bo w innym razie sprawę kierujemy do sądu i skończy się zabawa

@Zleceniobiorca

blad nie ma zadnych zajec sa bledne ibformacje ja dostalam kase bytom

nie firma dziala i takich glupot nie pisac bo sami rozsiewacie plotki na forum nie majac wiedzy ja pracuje 2 rok i dostalem wynagrodzenie wprawdzie opoznine ale jest i za to dziekuje

@pracownik

Póki co to Ty tu jedynie głupoty piszesz. Ja pracuję przez macro od kwietnia 2017 i zawsze dostawałam wypłatę na czas, jednak od wypłaty za październik 2018 to się zmieniło - przyszła z 3-dniowym opóźnieniem, kolejna za listopad dotarła dopiero 2 stycznia 2018, a za grudzień dalej nie dostałam ani złotówki. "Opóźnienie" trwa już miesiąc, a konsekwencje tego opóźnienia odczuwa wiele osób i nie dziwię się, że ludzie są zdenerwowani tą sytuacją. Trzeba o tym pisać, żeby inni wiedzieli jak pracownicy traktowani są przez firmę - i to nieważne, czy pracowali wcześniej 2 lata czy miesiąc, każdy został bez pieniędzy na życie przez ostatnie tygodnie.

@pracownik

I za co dziękujesz? Za to, że firma oddała Ci z miesięcznym opóźnieniem pieniądze, na które sobie zapracowałeś? Jeśli jesteś zadowolony z pracy w agencji, która wypłaca kasę z miesięcznym opóźnieniem i nie wiadomo czy wypłaci Ci kolejną wypłatę, to śmiało pracuj u nich dalej. Myślę, że większość osób, które pracowały do tej pory dla macro po tej sytuacji odejdą. Poza tym, w niektórych przypadkach nawet nie mają wyboru, bo sklepy nie dają firmie godzin i powoli rezygnują ze współpracy wiedząc o sytuacji. Szkoda, bo sama miałam w planach pracować do czerwca, ale robić za darmo nie mam zamiaru.

nie

@pracownik

To znaczy że opóźnienie wg Ciebie może być 2-3 miesiące i to jest w porządku pracownik? Dobre tylko ludzie mają rodziny i zobowiązania a nikt za darmo robić nie będzie a tym bardziej za to żeby prezesi sobie szastali kasa która jest przeznaczona na nasze wypłaty. Może Ty chcesz robić za free ale raczej ludzie tego nie zrobia

NIE FIRMA DALEJ DZIAL I JEST OKEJ CZEMU JA OCZERNIACIE NIE PRZYZNAJECIE SIE ZE WYPLATY JUZ MACIE

@Krzysiek

ciagle marudzisz i narzekasz jak ci pasuje idz do innej agencji a pisz glupot ja dostelm i moi koledzy i dalej pracuje jestem zadowolony z tej firmy

@@Becia

jest to umowa cywilno prawna i prawa sa inne ja dostalam wyplate i nie skladam zadnych skarg poczekalam czasami cierpliwosc sie oplaca a wy wyzywacie i przez to tak macie krzykiem i duza buzia nic nie skuracie dziekuje pani Kadrowej

Wyplata
@pracownik

To zazdroszczę tym co dostali juz wypłatę :) ja dalej czekam i boje się że się nie doczekam tym bardziej ze nie odbierają telefonów

Micek
@pracownik

A mi nawet nikt potwierdzenia obecność nie zaakceptował.(usunięte przez administratora)

Trrtt
@pracownik

Skoro oni tacy uczciwi i wypłacili już wszystkim to dlaczego telefonu nikt nie odbiera ?

Gdzie jeszcze i w jakich sklepach są opóźnienia? Ja pisze z Auchan z Wrocławia.

Long

Czeladź echo nawet ani be ani me

Bi1111

Bi1 szczecin

Częstochowa

witam w zadnych

@Long

czeladz ma i jest okej dziekuje

@Long

czeladz ma juz dawno

Dan- kasjer

Witam proponuje zrobić zbiorowy pozew przeciwko tej firmie, ponieważ ludzie z całej polski nie otrzymali wynagrodzenia za grudzien a mamy 14 luty.

@Dan- kasjer

Również jestem za pozwem zbiorowym. Dodam, że wysłałam im już wezwanie do wypłacenia wynagrodzenia, żadnego efektu to nie przyniosło. Pani koordynator odsyła do Pani Prezes--ta nie odbiera telefonów, jedynie pisze smsy z zapewnieniami, że wynagrodzenie poszło, będzie itd itd

Dan-kasjer
@Zleceniobiorca

W takim razie nie ma na co czekać; proszę o jakijs kontakt i znajdziemy więcej osób które zrobią to z nami

@Dan-kasjer

Dąbrowa Górnicza dziś otrzymałam przelew za grudzień.

A to dziwne, bo 10 pozostałych ludzi nie dostało.

M1
@Dan- kasjer

Jesli będzie pozew zbiorowy, również się dołączę.

@Dan- kasjer

Częstochowa- nadal czekam za wynagrodzenie za grudzień, ciągle słyszę od Pań ten sam tekst "Nie mamy 100% informacji od zarządu", chociaż padło już kilka konkretnych dat. Koleżanka, która pracowała ze mną dostała 25 stycznia kilkaset złotych zaliczki, ja ani grosza.

Katex
@Dan- kasjer

Ja również nie dostałam pieniędzy za grudzień. Rozmawiałam z kierownikiem, który poszedł do dyrekcji. Aucham zapalcilo macro. Dzisiaj dzwoniłam i również dalej ta sama śpiewka "będę rozmawiać z dyrekcja"

Olia.tvin

Zgadzam się na pozew.

@Dan- kasjer

witam, pieniadze sa Firma wyplacila jak sie poczeka to sie dostanie z awantura i krzykim nic nie zrobicie ja czekalem i dostalem dziekuje

@Zleceniobiorca

witam Pani Prezes odbiera ja zadzwonilem i dostalem nie krzykiem jak wy to robicie

@Dan- kasjer

wyplaty sa nie pisac glupot sprawdz konto

A gdzie przeprosiny jak wyzywales to umiales teraz przepros bo wyplate masz

Byly pracownik

Paranoja !! Szczyt bezczelnisci i wyzysk ludzi a pieniedzy jak nie ma tak nie ma cisza... Totalna porazka problemy w zus itd. Z pewnoscia odradzam.

Macro-Work
@Byly pracownik

Witam. Proszę o szczegóły swojej opinii. Co miał Pan/i na myśli pisząc o problemach z ZUS-em. Jeśli chodzi o termin wypłaty wynagrodzenia to według umowy jest to 25-ty kolejnego miesiąca i zawsze te terminy są dotrzymywane.

@Macro-Work

Macro Work. Proszę o sprawdzenie dokładne , gdyż Wasi pracownicy pracujący w Auchan Opole(usunięte przez administratora) to pracujący u Was m.in. studenci Prawa będą mieli zajęcia praktyczne z pisaniem pozwów. Nieuczciwa Firma, nie polecam.

Zleceniobiorca Dąbrowa Górnicz
@Nielubiewas

Auchan Dąbrowa Górnicza również brak wynagrodzenia z grudnia do tej pory.

Kasjer
@Macro-Work

Nie są bo za grudzień nie dostaliśmy całej wypłaty i nie ma żadnej informacji kiedy będą

Wro

We Wrocławiu też nie dostaliśmy

@Macro-Work

Ciekawe wypłaty za listopad 2018 byly w styczniu a wypłaty za grudzień nie ma do tej pory to jak są terminy dotrzymywane bo tego jakoś nie widac

Żenada
@Macro-Work

ZUS zajął wam konta, współpracujecie z firma która jest nie wypłacalna. Ale nas to powinno (usunięte przez administratora) obchodzić bo WSZYSTKIE markety przelały pieniądze na nasze wypłaty wiec gdzie one są? Ukradzione? Nie mieliście prawa tknąć ani zlotowki z części która jest przesłana od auchana na wynagrodzenie dla pracowników

@Nielubiewas

Dlaczego adminie usuwasz informację, że pracownicy nie otrzymali wynagrodzeń za grudzień ? I pewnie zaraz nie otrzymają wynagrodzeń za styczeń. Przecież to prawda. Trzymasz z Macro-Work ??? Trzeba ludzi ostrzec przed nieuczciwą firmą.

@Nielubiewas

Wynagrodzenie dotarło za grudzień. Czy to coś zmienia ? Jeśli chodzi o spłatę moich zaległości to tak, ale kac nieuczciwej firmy pozostał . Mam nadzieję, że za styczeń wyślą w terminie. Tym chociaż mogą się troszkę wybielić. Będę w kontakcie.

@Nielubiewas

Ja nadal nie dostałam ani grosza za grudzień :/ Ciekawe jak to jest, że jednym wysyłane są całe wypłaty, innym jakieś zaliczki po 200 zł a jeszcze innym nic. Wg jakich kategorii wybierane jest, kto ma dostać swoją wypłatę a kto jeszcze musi poczekać? :)

@Byly pracownik

witam pieniadze sa

@.

jest okej my dostalismy dziekujemy

wyplaty sa

@pracownik

Chyba u zarządu, bo ja z Wrocławia nadal nie dostałem. Kolega z Dąbrowy też nie. Znajdź sobie innego nicka, a nie pod moim piszesz.

AUCHAN DOSTAL NIE PISZ GLUPOT

Paranoja

To jakis żart z tymi wypłatami... Zrobił ktoś z was coś w kierunki dostania wypłaty? Jakis pozew? Skarga w pip? Poskutkowało?

@Paranoja

Czeladź też bez wypłaty a miały być do 25, później 28 i do 1.03 a teraz będę w to nie wierzę w poniedziałek a najpóźniej do środy tylko której to niewiadomo

Tarnow
@Krzysiek

Ja dziś skadam skargę to jest przegięcie za grudzień do dziś nie mam pieniędzy..

CZEMU PISZESZ GLUPOTY JA DOSTALEM WYPLATY SA

Julka

Do tej pory cisza z wyplatami

Kasjjer

Nie dostałem wypłaty ani za grudzien, ani za styczeń, to porostu paranoja i szczyt bezczelności... naszczescie mój market dołączył się do pozwu sądowego

Nienienie

Powinna dziś być wypłata za styczeń, a dalej nie ma za grudzień. Żadnego kontaktu i wyjaśnienia z strony pracodawcy.

@Nienienie

W czeladzi też nie dostaliśmy i raczej się nie zanosi ze dostaniemy do jutra

Łukasz Stanisławowski

Również jak wiele z Was nie otrzymałem całego wynagrodzenia, jedynie 200 złotych. Nikt nie odbiera, nikt nic nie wie. Auchan Jelenia Góra

KtosTaki

Firma działa jak najbardziej legalnie oferując umowy zlecenie (kiedyś były umowy o dzieło). Stawka brutto zależy od oferty dyrekcji marketu i nie z upodobania firmy. Każdy może napisać opinię jaką chce najpierw trzeba się jednak przekonać jakie są warunki. Ogólnie ok.

Kolejorz
@KtosTaki

Weź idź.... Zapĺac ludxiom!

@KtosTaki

racja

Klaudia

Szkoda słów na tych ludzi! Niekompetentne oosby na danym miejscu. Pani szanowna Dyrektor blokuje numery i nie da się dodzwonić ma pracowników gdzieś! Koordynatorka.. Jeszcze gorsza nic nie wie i na dostatek oskarża was o kłamstwa!! Do tej pory nie widzę wynagrodzenia a Zakończyłam z nimi pracę w grudniu 2018. Mam sms w których jasno jest napisane że wypłata będzie do końca tygodnia, szkoda że to było 2 tygodnie temu! Nie polecam pracować przez tą firmę za grosz szacunku do człowieka! Bezczelni ludzie, więc ja się nie dziwię że to im wszystko upada. Dramat dramat i jeszcze raz dramat!

@Klaudia

nikt nie blikuje a wyzywamiem i starszeniem nic nie zdzilacie wystarczy zadzwonic i zapytac sie grzecznue a pienaidze sa i ja dostaelm dziekuje Pani Prezes

A
@pracownik

No z tym dzwonieniem to pojechałeś ☺️☺️☺️ Wczoraj wykonałem koło godziny 13:30-14:00 ok 40 połączeń do biura na różne numery i nikt nie odbierał

Mieciu

Konkretnie napisane hahaha lepiej w swojim zespole :P

@Mieciu

Ja otrzymałam i 2 osoby pracujące ze mną też. Auchan Pogoria Dąbrowa Górnicza.

witam ja tez nie krzyczlam poczekalam i dostalam dziekuje bardzo Pani Prezes mam nadzieje ze bedzie juz dobzre pozdrawiam Kasjerka Z dg I czeladz

Wątpię, żeby w ogóle nam zapłacili. Firmy pewnie już im zapłaciły i za listopad i za grudzień, tylko dla nas już nie starczyło. Idę gdzie indziej i daję to do jakiegoś prawnika.

Long

Na bogato wypłat za grudzień 2018 jak nie było tak nie ma do tej pory a tu za pasem kolejną wypłata za styczeń 2019. Ciekawe czy będzie normalnie do 25 lutego czy może za miesiąc a może 3 miesiąca bo to sa zlodzieje!!!!

Kamil

Koordynator artur z Wrocławia nic nie ogarnia. Przychodzę do pracy i się okazuje, że w ogóle nie ma mnie w grafiku. Gubi papiery - miesiąc proszę się o zaświadczenie na uczelnię. Szukam czegoś innego i idę stamtąd.

@Kamil

Koordynator Artur z Wrocławia pozostawia sobie wiele do życzenia. W obecnej sytuacji jakiej się znajdujemy po prostu umywa ręce od wszystkiego i ma to kompletnie gdzieś. Jeśli jest koordynatorem to powinien jakoś nas informować o wszystkim i brąc odpowiedzialność a tu niestety...

Zostaw merytoryczną opinię o Macro-Work Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Macro-Work Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Macro-Work Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Macro-Work Sp. z o.o.