Opinie o Shipco Sp. z o.o. W Szczecinie w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Shipco Sp. z o.o. W Szczecinie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Shipco Sp. z o.o. W Szczecinie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shipco Sp. z o.o. W Szczecinie w Szczecin

stary pracwnik Nowy wpis

Firma Shipco nie dziala juz od jakis 8 lat

Mieczysław Nowy wpis

@anonim, czy możesz podzielić się z nami informacjami na temat warunków pracy w tym miejscu? Jaka atmosfera panowała w miejscu pracy gdy miałeś okazje tam pracować? Koniecznie podziel się z nami swoją opinią. Każda merytoryczna opinia na temat pracy może być bardzo istotna dla użytkowników forum.

tomi

Firma dno pani prezes nie da się z nią pracować słyszałem że za granicą płaci po 8 euro skandal ale na dorobku jeszcze jest nie polecam

@tomi

wyjeżdżałem kilkakrotnie z tej firmy i nigdy nie było poniżej 10eur netto

Shipco płaciło podatki w Polsce ale z Norwegii przyszło mi pismo że muszę zapłacić podatek w Norwegii. W 2006 albo 2007 r wyjeżdżałem z Shipco i musiałem zapłacić ten podatek w Norwegii a w Polsce ubiegałem się o zwrot. Teraz Shipco już nie wysyła nigdzie. Teraz jest Shipkon i jedziesz na norweskich warunkach czyli podatek od razu idzie do Norwegii.

mmm

a co z ojcem dyrektorem z shipco?

@mmm

Wojciechem? On w Westconie z tego co wiem teraz robi.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Shipco Sp. z o.o. W Szczecinie odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
nnnnnjjjjjj

A jeśli chodzi o rozmowę to jak to wygląda u nich zazwyczaj, z iloma osobami przyjdzie mi ewentualnie rozmawiać? wiecie, że niezwykle ważnym jest zaprezentowanie się w taki sposób, żeby natychmiast po rozmowie przesłuchujący nabrał pewności, że jesteśmy najlepszym kandydatem do pracy i dlatego proszę o te info....dziekuje

Gefrajter Klinke
@nnnnnjjjjjj

Przyjdzie Ci ewentualnie rozmawiać z Wodzem. Na widzeniu Wodza będziesz mógł przedstawić swoją kandydaturę. Problem w tym, że Wódz ma mało czasu, wciąż wyjeżdża do niderlandów aby osobiscie dowodzić skoszarowanymi tam drużynami szipkonmanów :( Wódz mit uns!!

Igor

Interesuje mnie praca w firmie tym bardziej, że mają opinię bardzo dobrą. Dlaczego nikt nie pisze?

Gefrajter Klinke
@Igor

Zapisz się na widzenie z Wodzem a wszystko stanie się jasne i nastanie błogostan. Spiesz się, Wódz ma ograniczoną pulę terminów spotkań na każdy powrót z niderlandów!

new

Hej, wiecie czy w ogóle niedługo pojawią się u nich jakieś oferty pracy? Chętnie bym się załapał, bo przecież wazne jest to, żeby atmosfera teraz każdemu odpowaidała. Wiadomo, że dbanie o dobre stosunki z pracownikami przyczynia się do sukcesu całej firmy.

gefrajter klinke

shipko/shipkon uber alles! Wódz mit uns!

tomi2

Tomi szlyszales napewno jak twoj klocek w toalecie sie zaycha. trzeba troszke popracowac w firmie zeby wyrazac opinie swoje. BEZMUZGU !!!

wiesiek

Shipko od lat słynie z premii noworocznych. Generalnie 13, 14 a nawet szesnasta pensja w górnictwie to mały miki przy premii noworocznej w shipko. Ciepła rozmowa z Wodzem, dobre słowo a nawet obietnica rychłego wyjazdu na wczasy zarobkowo-wypoczynkowe w norwegii.. Czy można chcieć więcej?

król Julian

Pan Sławek (Baltona) szaleje obecnie w Lansecie.Zwozi ludzi do domu przy zarobkach 3,5 tys. miesięcznie no poprotu aż chce się robić w Norwegii.Dużo wpisów w opiniach Langsetu

gumiak77

Wszystkim szipkomanom i sympatykom ruchu shipco rozsianym na całym świecie, na święta i nowy rok życzę dużo nowych zadań w westkonie, dużo hajcu, siły do pracy i zdrowia do picia. Niech łaska Wodza będzie z wami wszystkimi!

suporex

Bo wszyscy szipkomani to jedna rodzina. Nie ważne co pijesz ważne jest jak żyjesz! Pozdrawiam wszystkich sympatyków ruch shipco zawianych po całej galaktyce!

Witam wszystkich których interesuje praca w Norwegi przez firme shipkon więc firma ok wszystko jest na czas nie ma problemu z mieszkaniami wypłatami oraz z transportem wszystko dobrze jest zorganizowane. ale jest problem z majstrami którzy nie maja pojęcia o pracy byli kiedyś szlifierzami a teraz wielkimi majstrami Prezes nie ma pojęcia co dzieje się na platformie FORRMAN Sławek Biedroń to zwykły cwaniak który nie potrafi czytac rysunku a karierę robi kosztem pracownika. ogólnie jest stosowany moobing na stoczni wescon przez Klamkę

heniu

Witam napiszę mi ktoś ile shipkon płaci w norwegi spawacza

gumofilce

Szipkomani wszystkich krajów - ŁĄCZCIE SIĘ!

Shipco nie wysyła ludzi od 2009r. Ludzie często mylą Shipco z Shipkonem.

gw

Na pomeranii niewiele sie dzieje teraz ale mozesz probowac w Norwegi. Dobry pieniadz i nie trzeba sie nadwyrezac. Jesli chodzi o mieszkanie to nie ma problemu, jak nie chcesz mieszkac na barakach to ci [usunięte przez administratora] znajdzie mieszkanie tylko musisz zaznaczyc przed wyjazdem zeby zdazyla cos sensownego wyszukac.

jaaa

ale tak jest w Norwegii czy w Polsce?

pracownik spawacz

Przecież każdy z nas ma wybór,i w każdej chwili może zmienić pracę (czy pracodawce) jeżeli chodzi o stawkę to kwestia dobrego dogadania się przed pracą.Może nie płaci zaraz po powrocie z kontraktu,ale dostaniesz swoje pieniądze[usunięte przez administratora]

Zostaw merytoryczną opinię o Shipco Sp. z o.o. W Szczecinie - Szczecin

Shipco Sp. z o.o. W Szczecinie
3.4/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Gdańska 36
    Szczecin