Opinie o Famarol S.A. w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Famarol S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Famarol S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Famarol S.A. w Słupsk

Xxxxxx Nowy wpis

Nie polecam nikomu tej firmy szczególnie na magazynie, rodzinny magazyn , kierownik Jacek R. Zostawia nierobów co są rodzina tam kogoś lub znają dyrektora , a tych co pracują zwalnia , nie nadaje się na kierownika wogle ! Nie mówiąc już o liderach ,,rodzinnych ,, co innych ganiają i każą robić to i tamto , a rodzinka sobie siedzi , gada , plotkuje razem z liderami ! Pracuje tu już parę lat ale czas się zmywać , obiecali złote góry żeby nikt nie odszedł a tu dalej to samo , nie warto szkoda czasu na tą firmę !

Jaki jest okres rozliczeniowy w Famarol S.A.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Jakie godziny pracy obowiązują w Famarol S.A.?

Xxx Nowy wpis

Od 6:00-14:00 i 14:00 do 22:00 można również zostawać po godzinach jeśli ktoś ma potrzebę.

Norbi4

Nigdy nie będzie w tej firmie dobrze, dopóki firma ta nie pozbędzie się Piotra P. Z takim gościem przy sterach to może być ciężko utrzymać się na powierzchni, na razie to firma idzie do upadku, poprostu do dna. (usunięte przez administratora) Taka jest prawda.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Famarol S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Olga

Właśnie, czy są tu tez zatrudniane kobiety?

Beti

Czy Są przyjecia i jeszcze czy przyjmuja tam kobiety

nbvxnvb

ile dostaje na reke nowy pracownik na dzień dzisiejszy?

Aneta

@Juzio rozumiem, że nie satysfakcjonuje Cię obecne wynagrodzenie. A co rozumiesz pisząc reszta tak sobie? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda sama praca w firmie? Czy jest to system zmianowy?

Juzio

Zarobki tragedia.Spawacz zarabia tyle co sprzątaczka. Jakaś paranoja.Reszta tak sobie.

Misio

Wiesz co, no ja Ci powiem @radek ze każda okazja jest dobra, aby się czegoś nowego dowiedzieć, aczkolwiek muszę powiedziec, że jesli chodzi ogólnie o Famol to zadzwoń tam i jakoś będzie, zobaczysz koleżko

fabi

Tak właściwie to chciałbym poznać wasze opinie na temat produktó tkore produkuje fama rol - nie wiem czy tutaj to dobre miejsce do zadawania takich pytań, ale spróbuję. poszukuje informacji na temat maszyn produkowanych przez famarol - jakie macie opinie i czy sami uwazacie. chociaz tutaj wiekszosc ludzi mowi o pracy.

konik zielone kopytko

no własnie, czy zmiana nazwy przełożyła się w jakikolwiek sposób na sytuację pracowników i ogólnie warunki zatrudenienie w Famarol S.A.? proszę was o pilną odpowiedź bo się zastanawiam właśnie nad zatrudnieniem w tej firmie. maszyny rolnicze to mój konik, zalezy mi na takiej pracy. a szukają kogoś teraz

Zygmunt

Może ktoś napisze, co się zmieniło po za ta zmianą nazwy, bo chyba jednak coś musiało się zmienić, nie wierze, że stoją w miejscu.

zerki

Od jakiegos czasu Famarol zmienił nazwę na UNIA, ale nadal zajmują się maszynami rolniczymi. Ciekawe co jeszcze się zmieniło.

sfsdf

Nie rozumiem dlaczego tak wszystkich \\\"obrońców\\\" to denerwuje? Skoro jest to FORUM to każdy może napisać co mu się podoba lub nie - oczywiście nie obrażając nikogo. Wydaje mi się, że każdy ma prawo do własnego zdania i opinii. Może naprawdę czas zacząć poważna dyskusję co nam się podoba lub nie.... Jeśli chodzi o sytuacje Panów(usunięte przez administratora) to raczej taka dyskusja i tak nic nie zmieni...

xxx

Prawda w oczy kole :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

twtwtw

jeśli tak piszesz najprawdopodobniej im zazdrościsz, jesteś głupkiem bo inaczej nie można nazwać osoby która wypisuje tu takie brednie i jeszcze ma nadzieję że prezes to przeczyta, radzę iść do lekarza chociaż na głowę nie ma lekarstwa

lolo

prawda o tym zakładzie jest taka to fakt ze są tu ludzie zatrudnieni po znajomości ale nikt nie ma tak dobrze jak (usunięte przez administratora)są to ludzie co dużo szczekają ale wszystko co dobre szybko się kończy

jolo

O przepraszam, ja zostałem zatrudniony bez żadnych znajomości - a zarabiam około 1300 .Kwotę 3 tyś zł to mam na kwartał...

me

Jesteś pewny, że to są wyłącznie bzdury? Lepiej dwa razy pomyśl zanim coś napiszesz.....

Zostaw merytoryczną opinię o Famarol S.A. - Słupsk

• Jak się pracuje w Famarol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Famarol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Famarol S.A.?

Famarol S.A.
2.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Przemysłowa 100
    76-200 Słupsk