Opinie o Gazex-Drzewicki Sp. j. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gazex-Drzewicki Sp. j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Gazex-Drzewicki Sp. j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gazex-Drzewicki Sp. j. w Warszawa

Gdzie w tej firmie są pracownicy, bo na dole od ulicy ich nie widać

szerlok holms

Nie gada się, bo podsłuchują :D lepiej posłuchać Dostojewskiego. Uważaj. Opinia czasem może zdradzić Twoją tożsamość ;)

xxx

Nikomu nie polecam firmy Gazex jako pracodawcy. Bardzo kiepska atmosfera panuje tu wśród ludzi. Pracuje sie jak za czasów komuny. Szefostwo zatrzymało sie na czasam PRL wyglądają jak wyjęci z epoki. Ludzie pracujący w firmie nie potrafią zachować własnej osobistej chigieny poprostu śmierdzą przedział wiekowy w wiekszość od 40 w góre. Wiec nie ma sie co tu spodziewać super atmosfery. Ludzie żeby nie gadać ze sobą chodzą ze słuchawkami na uszach i słuchają sobie muzyki ( ksiązek ) itp. Masakra....

taa

Kierownika? Nie rozśmieszaj mnie.... pojęcia nie ma o handlu.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gazex-Drzewicki Sp. j.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Księgowa / Księgowy?
Leszno
gościu

Trudno powiedzieć. Dział sprzedaży ma obecnie kierownika, ale może wiesz coś o czym pracownicy nawet nie wiedzą ;)

ktoś

Czy ktoś mógłby mi udzielić odpowiedzi na pytanie, jakie są możliwości kariery i rozwoju, bo podobno jest wolny etat kierownika Działu Sprzedaży?

XXX

Po prostu firma przeistacza się z małej firemki w korporację :P Szef już nie wie, co się dzieje w firmie, donosiciele częściowo spaleni, każdy kto ma trochę oleju w głowie nie mówi wszystkiego ciekawusom. Na [usunięte przez moderatora] wystarczyło drzwi otworzyć i słuchać... A tu? za duży metraż. Pozostają więc już tylko domysły i dorabianie teorii do wypowiedzi wyrywanych z kontekstu. No i środki techniczne typu kamerki, rejestracja rozmów telefonicznych i inne "pieprzoty" Zainteresowani wiedzą o co chodzi ;) A pracownik, ta świnia niewdzięczna jeszcze śmie opluwać swego chlebodawcę na forach internetowych i stękać, że premii nie dostał.

ddd

Napiszę krótko - nawet nie ma premii swiatecznej:(

PRYW

Gazex to firma w której pracują osoby które udają ze są zgranym zespołem tak naprawde każdy sobie... Dodatkowo są osoby które donoszą do szefów wszystko to co sie powie. Zresztą ciągła inwigilacja to norma w tej firmie sam system rejestrowania czasu pracy za pomocą czytnika lini papilarnych. Paranoja... chociaż są karty dostępu dla kazdego z pracowników. Widać ze szefowie nie mają juz na co pieniedzy wydawać

XXX

gościu - 2010-11-29 22:55:40 Niestety od przeniesienia firmy zaczęło się psuć. Szefowie są coraz dalej od swoich pracowników i coraz bardziej stają się No cóż. Wcale nie są dalej. Po prostu teraz słuchają tylko " swoich". Było tak wcześniej, jest i teraz - po przeprowadzce, że są w tej firmie ludzie lepsi od innych pracowników. Wierzy się im bezkrytycznie, choć często obiektywne fakty są zupełnie inne, niż to, co opowiadają. To oni sterują wolą dwóch trzecich "zarządu". Pozostała 1/3 ma swoje zdanie, chociaż niekoniecznie musi się wszystkim podobać

PROD...

Niestety jest masakrycznie w tej firmie szefowie traktują nas jak śmieci... prosze zrobić to i to ani słowa podziękowania... Wprowadzają co chwila nowości np skanowanie lini papilarnych na wejściu itp. Życze firmie żeby jej sie noga podwineła i wtedy szefowie zobaczą ze pracownik jest najważniejszy a nie kasa, kasa i kasa i tylko rozbijanie sie Mercedesami ML.. a my charujemy za marne grosze.

gościu

Niestety od przeniesienia firmy zaczęło się psuć. Szefowie są coraz dalej od swoich pracowników i coraz bardziej stają się "szefami" w złym tego słowa znaczeniu. Te kamery to tylko jeden z objawów tej choroby. Podejście do pracowników stało się mniej elastyczne i nie chodzi o ustępstwa ale czasem elementarne zrozumienie. Kiedyś ludzie może i by coś więcej zrobili dla firmy w razie potrzeby. Teraz każdy o 16 bierze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w troki i ma to w nosie.

nie pracuje tam

Ja tam nie pracuję, ale muszę powiedzieć że firma jest zaj....scie obkamerowana a wszystkie wejścia dla klienta poazmykane, jak w więziemiu. Jak by włąścicielowi klienci przeszkadzali

XXX

EEE tam. Jak komuś kasa przewróciła w głowie, to już mu nic nie pomoże

ktoś

szef - 2010-11-14 20:39:03 Niby co ci obiecał? Jak się umowa o pracę nie podobała, trzeba było jej nie podpisywać... Najprościej jest powiedzieć trzeba było nie podpisywać moze czas zająć sie firmą a nie ciągłym szpiegostwem pracowników?? Powinniście szanować pracownika a nie traktować jak śmieci

szef

@mily

Rozwiń temat, jeśli można... o tych obietnicach....

mily

Bardzo ciekawy pracodawca- obiecuje, obiecuje , obiecuje przy rozmowie o prace a potem nic z tego nie realizuje.

???

Szefostwo lubi jak sie donosi na innych, i te osoby ktore donosza sa premiowane.

ktos

firma zarzadzana przez 3 włascicieli - kazdy ma inna wizje, brak spojności; ; wystepuje brak przepływu informacji, doniemowien; kablowanie na pozadku dziennym

Zostaw merytoryczną opinię o Gazex-Drzewicki Sp. j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Gazex-Drzewicki Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Gazex-Drzewicki Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gazex-Drzewicki Sp. j.?

Gazex-Drzewicki Sp. j.