Opinie o B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J w Warszawa

Dominika

Czyli z konkretów w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej, można liczyć na terminowość wypłat i na elastyczne godziny @czarnazmija1979, a mogłabyś dodać coś o rodzaju umowy i o pakiecie socjalnym, czy na coś takiego potencjalni pracownicy mogą tutaj liczyć?

Czarnazmija1979
@Dominika

Mam umowę zlecenie. Dostaje 10 zł netto za godzinę. I ubezpieczenie chorobowe oraz emerytalne.

Czarnazmija1979

Ja tez pracuje w tej firmie juz prawie rok. Mam kilka podopiecznych na Śródmieściu i Mokotowie. Zdarzyło się czasem ze były problemy z podopiecznymi, które sądziły ze maja sprzataczke i służąca, ale to były pojedyncze przypadki. Owszem praca bywa nieraz trudna, ale są tez fajne chwile, które wszystko wynagradzają. Zdecydowanym plusem jest terminowa wypłata wynagrodzenia oraz elastyczność godzin. Pracuje tyle, ile moge. Pozdrawiam panie koordynatorki.

Dominika

@Wdzięczna Twoja opinia jest cenna dla wszystkich zainteresowanych ofertami pracy w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J. Możesz napisać nam coś więcej o samych warunkach zatrudnienia?

Wdzięczna
@Dominika

Podczas rozmowy rekrutacyjnej pytano mnie o doświadczenie w zakresie sprawowania opieki nad osobami starszymi. Musiałam je udokumentować, poprzeć doświadczeniem. Weryfikowany jest stan zdrowia opiekunek. W zespole są starsze osoby. Czasami sami podopieczni wręcz wymagają starszej Pani do pomocy, ponieważ wychodzą z założenia, że ze starszą osobą lepiej będzie im się porozumiewać. Zdarzają się bardzo trudni podopieczni. Narzucający swoją wolę. Potrafią nie wpuścić opiekunki, bo np. nie mają na to ochoty. Dzwonią do biura i oskarżają opiekunki. Są prowadzone bardzo często wywiady u podopiecznych. Opiekunki mogą zgłosić się do koordynatora i omówić sprawy związane z trudnościami nie wynikającymi z winy opiekunek. Czasami naprawdę można poczuć się bezsilnym. Chciałoby się komuś pomóc, ale czasami wiek i trudny charakter robią swoje. Ja np. mam drugą pracę i już na rozmowie zapytano mnie czy gdzieś jeszcze pracuję. Dostosowano mi grafik do tego, jaki mam w drugiej pracy. Jeśli chodzi o pensję, to każda opiekunka ma taką samą podstawę. Wiem, bo rozmawiałam z innymi opiekunkami. Co jakiś czas są organizowane szkolenia dla opiekunek i można z nich skorzystać za darmo. Czytałam powyższe opinie i myślę, że jakość współpracy zależy i od własnego podejścia i od tego, kto jest koordynatorem. Ja nie mam powodów do dodatkowego stresu.

Wdzięczna

Pracuję w Warszawie w dzielnicy Śródmieście. Jestem opiekunką. Koordynatorka ma empatyczne podejście do ludzi. Nie robi problemu jak chcę wziąć urlop. Mogę decydować o tym, ile godzin chcę pracować. Mogę porozmawiać o trudnościach z podopiecznymi i zawsze mi podpowie, jak sobie radzić w różnych sytuacjach. Kiedy proszę o zmianę podopiecznego, rozmawia ze mną o tym. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona do współpracy i czuję ogrom wsparcia z jej strony. Wyrazy szacunku dla Pani Moniki.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Pola

Myslalam o tym żeby podjąć tam prace jako terapeuta dla osób ze spektrum autyzmu na terenie Trójmiasta. Ale chodzi o pojedyncze godziny. Czy ktoś coś na ten temat wie?

Joanna
@Pola

Z urzędu pracy zostałam skierowana do tej "agencji" na stanowisko terapeuty zajęciowej dla dziecka z autyzmem. Zaznaczam, nie pracowałam nigdy z takim dzieckiem, nie posiadam certyfikatów do zajęć z takim dzieckiem, pracowałam tylko z dorosłymi, też nie tak długo, tyle tylko, że posiadam dyplom psychologa, mam piątkę dzieci. To wystarczyło, aby pani w agencji zatrudniła mnie na pniu od razu. Do dziecka z autyzmem, zakupiłam literaturę, starałam się możliwie przygotować do zajęć z dzieckiem. Mama chłopca była bardzo zdegustowana dotychczasową pracą terapeutów, wciąż opowiadała jacy byli nieodpowiedni. Dużo też oczekiwała. Nie popracowałam długo z chłopcem, raptem 4 sesje, w sumie 10 godzin, oddałam kartę. Chłopiec wpadł w szał jak nie pozwoliłam mu na coś na co się uparł, rzucał przedmiotami, nie mogłam się z nim siłować bo był duży i o mało mnie nie pogryzł. Mama wciąż zamykała drzwi, bo chciała mieć święty spokój. Nie miałam siły już tam wrócić. To były pierwsze dni marca, do dziś nie zapłacili mi z agencji za te 10 godzin. Żadnych wyjaśnień, choć prosiłam, całkowita zlewka. Po pierwsze nie powinni mnie zatrudniać, nie miałam doświadczenia z takimi dziećmi, po drugie nie zaznajomili mnie że środowiskiem w jakim mam pracować, no to że chłopiec wpada w szał i jak to się objawia itd itd. Pani kierownicza lubi krzyczeć, a drugą pani szkoda słów. Kobieto niech Cię ręka Boska broni przed tą "agencją".

Mała_MI
@Joanna

Czyżby fila Agencji przy ul. Zawiszy?

Joanna
@Mała_MI

Nie, Gdynia Chylonia, ul. Gniewska,

AGA 37

MÓJ SYM KORZYSTA Z USŁUG A.SS. NA ZLECENIE MOPS I SKUTEK TAKI ZE POD OPIEKA PROFESJONALNEGO NIBY PODEJSCIA DZIECKO COFNEŁO SIE PANIE KOORDYNATORKI PRZYSYŁAJA TERAPEŁTKI ALE AGENCJA NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOSCI ZA W/W USŁUGI SWOJEGO PERSONELU OSTATNI TERAPEŁTA ROBIŁ MI ŁASKE ZE PRZYCHODZIŁ DO DZIECKA A AGENCJA NIC PRAWDA TAKA ZE KAZDY KTO PODEJMUJE SIE PRACY ZA MARNE PIENIADZE NIE POWINIEN ODBIJAC SOBIE TEGO NA PODOPIECZNYM

Aniela

Pracowałam w tej firmie, powiem tak, właścicielka bez kultury chamstwo i prostactwo, potrafi tylko wydzierać się , co do opiekunek to wymogów raczej nie ma, minimum podstawowe wykształcenie, ale za 6zl brutto to kto im tam pójdzie i właśnie biorą jak leci. Organizatorki usług opiekuńczych muszą wszystko robić praca w biurze plus obsługiwać środowiska i to różne....... Dziennie organizatorki przez parę godzin zamieniały się w opiekunki a potem były jako panie pracujące w biurze. Sama najpierw szłam jako opiekunka do podopiecznej mieszkanie posprzątać, okna pomyć a za parę godzin do tej samej podopiecznej wywiad przeprowadzić, tak było codziennie, praca w środowisku, czyli opiekunka a potem praca biurowa a byłam zatrudniona jako organizatorka usług opiekuńczych Non stop w tej firmie jakieś pretensje. Umowy beznadziejne zlecenie albo kontrakty menadżerskie (urlop, L4 też bezpłatny) chyba gorsze od zleceń, bo w umowie zlecenie przynajmniej za nadgodziny wypłacą a w tym kontrakcie już nie , a po godzinach non stop trzeba było zostać. ta firma to jedna wielka porażka , nie polecam.

polka

To lekka przesada co nie ktorzy wypisuja o opiekunkach macie rodziny to niech wam pomoga a nie maja was gdzies i laske robia te opiekunki za 5 zl za godz wyzysku od takich wariatek ktore wyzywaja sie na opiekunkach hanba i upodlenie jakie co dzien dostaja od takiej pani ktora uwaza ze ma sluzaca anie osobe rowna sobie przystopujcie z obrazaniem opiekunek bo przyjdzie taki moment ze same sobie bedziecie tylki podcierac bo wlasna rodzina ma was w powazaniu

kierowca

Pracowałem tam jako kierowca, rzekomo do rozwożenia obiadów dla podopiecznych. Rzekomo. Brak zrozumienia ze strony biura, nawał pracy, brak profesjonalizmu. Samochody w stanie zagrażającym życiu, uszkodzone non stop - oczywiście trzeba setek próśb żeby dostać pieniądze na naprawę. Oprócz rozwożenia obiadów zostałem gońcem. Wożenie pracownic biura, załatwianie spraw - od kupna artykułów biurowych po wożenie PANI DYREKTOR po Warszawie. Oprócz tego lekceważące podejście do obowiązków i zwalanie wszystkiego niżej. Płaca śmieszna - 1500zł netto. Firma utknęła w latach 90 pod względem prac jak i mentalności - jak największy wyzysk jak najmniejsze płace.

niezadowolona

Nie jestem zadowolona ze współpracy z agencją Kościelak. Do pewnego momentu pracowało się bez zarzutu, lecz od dwóch m-cy otrzymuję okrojoną pensję. Mimo próśb podania mi nr tel do księgowości i prośbie wyjaśnienia mi zaistniałej sytuacji panie koordynatorki "niby" są zainteresowane problemem, lecz zero efektów.

Michale, nie dajesz się wykorzystywać. OK, ale wykorzystujesz okazje u osób, które na to stać, a osoby z małymi dochodami są skazane na łaskę i niełaskę agencji i opiekunek, niestety, również wykorzystywanych przez agencje

Michal.

Mialem dzis rozmowe w tej firmie. Chcialem zatrudnic sie jako opiekun. Ale stawka jest po prostu zalosna. 5.29 Netto. Pracuje w ten sposob na wlasna reke i nie schodze ponizej 20 zl na reke za godzine. Ludzie nie dajcie sie tak wykorzystywac. Takie firmy qyrywaja nam pieniadze z rak razem z dlonmi.

ania.p

Moja Mama korzystala z uslug tej agencji na zlecenie z mops-u. Rzeczywiscie pani przychodzila tylko podac leki, otrzymywala stawke za godzine choc przebywala tylko 15 minut bo mowila, ze ma innych podopiecznych do "oblecenia". Wiec teraz zamierzam skorzystac z uslug opiekunki bez zadnego posrednictwa. Mysle, ze znajde mila, serdeczna osobe z Zoliborza dla mojej 86-letniej Mamy. Pozdrawiam. Ania.p

sarna

Witam. Opiekunka miała do mnie przyjść 12.10. Do dziś nikt się nie pojawił, mimo, iż umawiano mnie 2 razy. W piątek interweniowała Pani z OPS Wilanów. Obiecali Jej zadzwonić za chwilę. Chwila trwa 3 dobę. Zależy mi tylko na robieniu zakupów, ale strach się bać, jak ktoś potrzebuje większej opieki. Pomijam, że takie zachowanie to ch..., ale również brak profesjonalizmu!!!! Panie Opiekunki zarabiają grosze i nie wiem kto może mieć "władzę" nad agencją, aby zmienić ich arogancję i bezduszność. OPS nie ma wpływu na urzędasów z agencji.

k.

Pracuję jako opiekunka w Agencji na Żoliborzu.(higiena ,prace gospodarcze).Pracuję z tak zwanego doskoku kiedy u mnie w firmie jest przestój.Do tego zawodu potrzebna jest empatia ,uśmiech i dużo cierpliwości.Płaca za taką pracę jest śmieszna-5.50.Panie dają mi dyżury na które inne opiekunki nie chcą chodzić,bo...Podopieczna za dużo wymaga, czepia się bzdetów,jest agresywna,albo różne inne śmieszne rzeczy wymyślają.A ja nie mam problemu z tymi podopiecznymi.Zawsze tłumaczę ,że nie będę z nimi długo ,bo pracuję gdzie indziej,a tu nie zarobię 2800 na rękę.Kocham pracę z moimi podopiecznymi.Ale Polska nie umie zapewnić właściwej pensji nam opiekunom a przede wszystkim naszym podopiecznym właściwej opieki.

Zofia

Witam ,od listopada maja przyjść do mnie opiekunki z tej fundacji .Wymagania mam duże ponieważ będzie to opieka ,pielęgnacja ,mycie i ubieranie syna w stanie wegetatywnym uzależnionym od aparatury medycznej .Do tej pory to ja sprawowałam wyłaczną opiekę lecz jestem zmuszona poddać się operacji kręgosłupa .Praca przy moim synu jest ciężka z powodu dźwigania..... .Chciałbym wiedzieć czy mogę liczyć na profesjonalizm?

zainteresowany

Jestem zainteresowany nawiązaniem kontaktu z pracownikami Agencji. aniolek32bb@o2.pl

w
@zainteresowany

Z aktualnymi czy byłymi?

aniolek32bb
@w

z aktualnymi

gdynianka

Podlegam pod oddział kaszubski w Rumi od kiedy biuro jest obsługiwane przez młody zespol wszystko można dużo szybciej i łatwiej załatwić. Zarabiam 10zl za godzinę na rękę pracując na terenie Gdyni wyplata zawsze na czas brak problemu przy kontakcie z paniami koordynatorkami,podopieczni wdzięczni za pomoc i ugodowi. Nie mam zastrzeżeń polecam Ass Kaszuby !

była opiekunka

Panie z Rumi idealnie potrafią skłócić ze sobą opiekunki,są w tym bardzo dobre.

joadka

Nie narzekam na pracę w tej firmie.Tylko trochę za mało płacą ale za to regularnie.Zawsze 10 jest pensja na moim koncie i zawsze tyle co powinno być.W biurze Panie też bardzo mile na podopiecznych też nie mogę narzekać.Jednym slowem nie żałuje że pracuję w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J - Warszawa

• Jak się pracuje w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J?

Zobacz opinie na temat firmy B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J?

Kandydaci do pracy w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J