Opinie o Van den Berg Roses w Delft

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Van den Berg Roses. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Van den Berg Roses na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van den Berg Roses w Delft

hgg

?

Kamas

Ogólnie to nie mogę się zgodzić z tym co mówisz @bezimienna, prawdopodobnie wcale tam nie byłaś, bo inaczej wypisałabyś cokolwiek sensownego, a nie tylko taką ogólną opinię o niczym, tak mi się przynajmniej wydaje

Bezimienna

DNO!!! Nikomu nie polecam,zal mi Polaków którzy marnują tam swoją młodość....

róże u van den berga to (usunięte przez administratora) niewolniczej pracy dla Polaków za 4,5€/h. jeśli kochacie pracę w święta, wywalanie na zbity pysk za byle co, wywalenie z roboty bo kierowca nie wyrobił się z dowozem was na odpowiednią godzinę więcej niż 2 razy lub pracę po 280-300h miesięcznie w saunie, to będziecie tam jak w raju. nadmienię tylko, że praca polskich koordynatorów i ich wzajemna współpraca to kpina. każdy mówi i robi co innego. pan Grzegorz zapewnia, że w stawce 9,5€ brutto/os. na 3 miesięcznej umowie holenderskiej wliczony jest pokój. potem 2 lata na polskiej za 6,4€ netto na czysto po odliczeniu pokoju. po przyjeździe okazuje się, że od tej pierwszej odliczają jeszcze 95€/tygodniowo za spanie i ubezpieczenie oraz biorą 200€ kaucji za rower. wypłaty obiecuje tygodniowe... okazało się, że co miesiąc. praca miała być 45-50h tygodniowo, a w rzeczywistości 70-80 z przerwą często po 6h między kolejnymi zmianami. po przyjeździe czekaliśmy 8h (czekalibyśmy pewnie dłużej) nie mając gdzie się podziać, bo pokój w domku, gdzie mieliśmy mieszkać, był zajęty. domek dosłownie 2m od terenu magazynów, gdzie stacjonują i non stop jeżdżą tiry. adres można sprawdzić sobie na google, wpisując Pijnacker, Boezemweg 16a (to ten domek po lewej). Polacy poczęstowali nas kawą i herbatą, mówiąc iż ten bajzel organizacyjny w tej agencji to standard. w końcu ulitowali się nad nami i zawieźli nas do innych Polaków, gdzie mogliśmy się przespać i wykąpać. ludzie fajni, dzięki nim nie poczuliśmy się totalnie zgnojeni. zdegustowani olaliśmy dalszą współpracę z tymi ludźmi i pojechaliśmy do innej pracy. pracy, a nie obozu pracy, gdzie pracuje się w saunie (zgoda na wyjście w celu uzupełnienia płynów jest łaską) po 14-16h dziennie, bez odpowiedniej odzieży ochronnej. gdzie trzeba samemu załatwiać sobie ochraniacze na ramiona, bo inaczej będzie się wyglądało jak po ostrym seksie z drutem kolczastym. wiem już, dlaczego nie każą brać polakom pieniędzy na podróż... po to, by nie mogli się wycofać i pojechać gdzieś indziej. omijajcie szerokim łukiem ten syf. pierwsze święta BN dla nowych pracowników obowiązkowo spędzane są w pracy. pokoje to syf, kiła i mogiła. nam trafił się obok bazy tirów, więc cisza i spokój by odpocząć można włożyć między bajki.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Van den Berg Roses? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

róża

dostałam propozycje pracy w firmie van den berg roses, ale po przeczytaniu opinii wszystkiej,o tej firmie, a w szczególności w/w ,to mnie ciarki niezłe przeszły,obozu pracy mi nie potrzeba!!! nie praca mnie przeraziła ,[pracuje w akordzie na przetwórni w Polsce] ale to co dzieje sie między ludzmi.Wole użerać sie z polakami w Polsce niż za granicą!!!! Pozdrawiam NIGDZIE NIE JADE

polecam

Pracowałem u Berga w 2009roku w firmie heij, po 2m-cach nabrałem wprawy i nawet przy zwalnianiu tempa wyrabialem normy350-400 róż,nie mam żadnych zastrzeżen do szefów,peter i marek byli ok.

chętny do pracy

a gdzieś mogę w internecie albo w jakiejś placówce świeżutkie informacje na bieżąco o aktualnych rekrutacjach i potrzebach kadrowych w firmie Van den Berg Roses? przydałby mi się nowy dobry pracodawca a sporo dobrych rekomendacji udało mi się zebrac do tej pory o tej firmie. pomoże mi ktoś proszę was?

Kuba :)

Nie jest tak źle jakby się wydawało tylko trzeba pracować a nie siedzieć i oczekiwać że ktoś nam zapłaci. Pracowaałem 4 lata i nie powiem bo czasami bywało ciężko, że aż się odechciewało ale potem przychodził następny dzień i jakoś to było. Co do ludzzi to poprostu wystarczy być fer wobec innych, wiadomo że są tacy którzy zrobią wszytsko żeby tylko wylizać komuś.... Pracowałem tam z każdym i wszędzie i jakoś dałem rade. Pozdro

bimbam

Same negatywne opinie... Rzeczywiście tak tam jest? Nie wiem czy warto spróbować tam pracować czy nie...

ppppppp

Powiem tak pracuje w tej firmie i mogę się wypowiedziec to co ludzie tutaj piszą to jedna wielka bzdura i te negatywne opinie to tylko tych osob ktore przyjechały do Van Den Berg Roses i myslały ze za nierobstwo dostana kase jak pracowały długo to za ciezko im a jak za krotko to znow narzekały ze co to za (usunięte przez administratora) firma bo zarobic nie mozna. No niestety jak sie ktos decyduje na wyjazd do pracy to trzeba pracowac lenie smierdzace za siedzenie nie płaca poczatki sa zawsze trudne najwazniejsze to zeby złapac wprawe i robic swoje. Mnie sie pracuje tutaj bardzo dobrze najwazniejsze ze płaca ;-) a jak ktos chce zarabiac po 10 tysiecy to trzeba było sie uczyc jak dla kogos 6 tysiecy jest za mało a nie teraz obwiniac wszystkich tylko nie siebie ;-) NARA NIEROBY

Pracownik v.d.berg
@ppppppp

No to sobie pracuj, pewnie jesteś jeszcze team leaderem to sobie chwalisz pracę a innych wyzywasz od śmierdzących nierobów widać twój stosunek do innych ludzi,ja nie przyjechałem tu też żeby siedzieć na tyłku tylko pracować ale tak jak praca wygląda w tej firmie to nie ma nic wspólnego z pracą tylko poniżanie i wykorzystywanie ludzi,mam ci wkleić regulamin który dostają nowi pracownicy? Dodaj do tego to co pisałem wyżej i masz cały obraz,dodam jeszcze że o rower prosiłem przez kilka dni i nie dostałem a ich nie obchodzi jak dostaniesz się do pracy więc przez dwa dni chodziłem pieszo 5 km. Tak wygląda organizacja pracy w tej firmie,ja osobiście nie polecam ale każdy ma swoje zdanie i swój rozum ja jestem na miejscu i już szukam pracy gdzie indziej bo nie przyjechałem tu siedzieć na tyłku.

obecny pracownik
@Pracownik v.d.berg

Panie Krzysztofie, Pan byl pracownikiem zaledwie przez kilka godzin. A juz zdazyl Pan naruszyc regulamin, poklocic sie z team leaderem i jeszcze zarzucic klamstwa wszystkim dookola, lacznie z oskarzeniami o kradziez portfela... Jesli mial Pan jakies watpliwosci, przed wyjazdem nalezalo moze dowiedziec sie jakie sa zasady, gdzie Pan jedzie i czego moze sie Pan spodziewac. Mozna by wiele wyjasniac, ale widzac Pana opinie uwazam, ze to nie ma sensu. Mam nadzieje, ze szybko Pan znajdzie odpowiednia dla Pana prace, chociaz z takim podejsciem nie wroze Panu kariery w zadnej firmie. Zycze powodzenia.

Były pracownik v.b.berg
@obecny pracownik

Witamy Pana koordynatora czy ja zarzucam komuś kłamstwo? Nie w besstmie nie było mowy o tym co otrzymaliśmy w regulaminie ale pomijając to,to nich Pan sobie przypomni ile razy prosiliśmy o rowery? Kłamstwo? Kradzieży portfela nikomu nie zarzucałem i nie zarzucam teraz to Pan kłamie powiedziałem że zaginął w ferworze przeprowadzki z jednego domu do drugiego ale się znalazł więc to teraz Pan kłamie. Po przyjeździe na miejsce długo czekaliśmy aż ktoś się po nas zjawi, nie sądzę też że naruszyłem regulamin w rażący sposób chyba że za takie naruszenie uważa Pan korzystanie z toalety w czasie przerwy i minutę po niej o co poszła kłótnia z team liderem,wiadomo że Pan stanie po stronie team lidera więc brak obiektywizmu z Pana strony, jeżeli Pan chce mogę wkleić smsa którego wysłałem Panu zaraz po zdarzeniu a może Pan go tu wklei będzie bardziej obiektywnie,ja mam go do dziś.Nie będę nikogo przepraszał i obiecywał że to się więcej nie powtórzy za to że minutę się spóźniłem,ja nie kłamię opisałem jak było faktycznie,po za tym nie chcę opisywać tego co mówią na szklarni na temat marcina bo byłem świadkiem tego jak jedna dziewczyna płakała i mówiła że ona nie chce na tej szklarni pracować przez Marcina, nie będę pisał jaką dziewczyna bo nie chcę aby ktoś ją szykanował.Niech się Pan poważnie zastanowić nad zmianą team lidera.Życzę powodzenia ja teraz pracuję przy pomidorach i tu jest zupełnie inna atmosfera i praca i też trzeba pracować.Tak że Panie Grzegorzu dużo ludzi w zaciska zęby i pracuje bo im zależy na tym aby zarobić nie ważne czy będą pomiatani czy nie nikt tego głośno nie powie,mi nie zależało bo wiedziałem że damy sobie radę,nawet z naszym wyjazdem był Pan zdziwiony jak powiedziałem że wyjeżdżamy i że nikt po nas nie musi przyjeżdżać,a regulamin wkleję na stronę żeby potencjalni pracownicy wiedzieli na czym stoją a nie dowiadywali się o tym dopiero na miejscu czasem w sytuacji bez wyjścia.Pozdrawiam

berg

NE PRZELEWAJCIE NIKOMU ZADNYCH PIENIEDZY! Firma Berg nie ma zadnego takiego konta w Polsce. raz jeszcze powtarzam, jesli ktos sie chce dostac tam do pracy moze przeslac swoja aplikacje na adres mailowy, ktory mozna znalezc na ich stronie internetowej. Firma nie zatrudnia pracownikow za posrednictwem work4u. w kazdym biurze najchetniej placa minimalna stawke i to chyba zrozumiale? po co maja placic wiecej, jak moga miec pracownikow za stawke podstawowa? zgadzam sie z "Nie polceam!!!" - jesli jedziecie po latwe pieniadze, to na pewno nie tam. poza tym Ty chyba dawno pracowales / pracowalas, bo teraz wiekszosc osob jest zatrudnionych na polskich umowach o prace... jesli chodzi o radzenie sobie w Holandii, coz... w Polsce tez chyba nkt nikogo za raczke nie prowadzi. mam nadzieje, ze kazdy znajdzie wymarzona prace i nie bedziecie musieli tyrac w takiej firmie :P

Nie polecam!!!

Mario Bischini jesli chodzi o zarobki to krucho;/ np. za 43h przepracowane dostajesz okolon 200-240e. Szału nie ma. na wiekowce w kazdej innej firmie dostajesz wiecej.zego dodatkow cli np. wiecej platna niedziela wszystko 100% atmosfera w pracy to tragedia. kazdy chce ci tylko podlozyc noge.ludzie wylatuja po 2-3 dniach. nie daja ci zadnej szansy. nie spodobasz sie koordynatorowi to lecisz. a potem nuie znajda ci pracy bo powiedza ze za krotko masz z nimi umowe. ZOSTAN W DOMU!!!! wszystkie negatywne opinie sa prawdziwe. odradzam... no ale twoj wybor

Mario Bischini

(usunięte przez administratora) NIE PRZELEWAC ZADYCH PIENIEDZY I NIE WCHODZIC W KONSzAKTY Z WORK4you !!!!!!!!!!!

Mowisz o work4u

BERGSCHWITZ!!!!

Nie polecam!!!

Kategorycznie odradzam wyjazdu do pracy na szklarni z tej firmy w bergu!!!! Ludziska to biuro i ludzie tutaj rzadacy to jedno wielkie nieporozumienie. Przyjezdzasz do holadnii i musisz sobie radzic sam. masz dojechac do pracy bez wzgledu na to czy wogole wiesz gdzie i czy masz czym. Mozesz sobie wypozyczyc rower ,ale to cie kosztuje 180 euro kaucji. liderzy jezdza po tobie jak po ostatnich smieciach,zadnych praw.nie ma nawet u kogo walczyc o swoje prawa!!! ZOSTANCIE W DOMACH CHYBA ZE INTERESUJE WAS PRACA W BERGSTWITZ..

Mario Bischini

Witam Ja juz przelalem kaucje 55zl na to konto i powiem tak ze 17 ma byc niby* ten wyjazd,mieli dzwonic koło 8marca i podac godzine .itp. nie otrzymalem zadnego telefonu wiec napisalem im na meila i dali mi odpowiedz ze beda dzwonic najpóżniej do czwartku.jak cos bede wiedzial.Prosze tez o info od was z Gory Dzieki.

berg

hej Magda, to nieprawda, ze za rekrutacje pobiera sie piniadze. swoja aplikacje mozesz przeslac na oficjalna strone firmy i wtedy ktos do Ciebie sie odezwie.

aniołek

berg masakra (usunięte przez administratora) i nic więcej do dodania

ty

Błazenada jak się tego czyta, typowe forum po ok 20 wpisach już nie wiadomo jak to się zaczęło i o co chodzi. Najlepiej otwórzcie swoje firmy i możecie zostać najlepszymi pracodawcami na świecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Van den Berg Roses - Delft

• Jak się pracuje w Van den Berg Roses?

Zobacz opinie na temat firmy Van den Berg Roses tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

Van den Berg Roses