Opinie o Van den Berg Roses w Delft

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Van den Berg Roses. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Van den Berg Roses na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van den Berg Roses w Delft

Nie wrocilabym nawet za 30 € netto za h . Dla mojego szczęścia nie chciałabym nigdy w życiu spotkać tych potworów z tego miejsca oby karma wróciła z potrójna siłą. ***** cała firmę i ludzi. Niestety ale jak się nie puszczesz nie masz czego szukać w tym miejscu

@Jagoda

1rok ludzie są okropni rzadko spotyka się tak złych ludzi . Interesują się każdym aspektem Twojego życia plus ingerują w życie. Trzeba uważać . Jedna wielka banda (usunięte przez administratora)Kierownictwo nie ma jakichkolwiek ludzkich odczuć ważne żeby tylko (usunięte przez administratora) i najlepiej za pół stawki . Szefostwo jest okropne . To że zarabiasz pieniądze nie do końca należą do Ciebie , problem ze wydajesz kasę na swoje zachcianki a nie odkładasz tak że jesz tylko z pasztetem to już nie pasujesz do elity i wtrącają się na co wydajesz kasę . Byłam w różnych miejscach ale to najlepiej jakby znikło razem z tymi pajacami na czele. Brak życia pracujesz od 6czasem nawet od5 do 21 a jak pracujesz więcej niż 12 h powinni dać posiłek nie zawsze on jest pomimo większej ilości godzin a jak już dadzą to najlepiej całować po stopach . Niby ubranie powinno się dostać na sortowni to tylko dostajesz papier do podpisania że otrzymałaś ale ubrania nie ma. Najgorsze miejsce i ludzie na świecie to już chyba w Afganistanie jest lepiej .

Jak jest z pakietem medycznym w Van den Berg Roses? Można dołączyć rodzinę?

QWERTY

To bardzo długo. Ludzie to wytrzymują? Szczególnie że ktoś pisał że niska temperatura. No ale chyba plusem jest to że można dobrze zarobić. nie? Jaka jest teraz stawka?

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie, jeśli nie chcesz mieć własnego życia.Praca na sortowni po 12-13h dzienie to norma. Czasem każą zostawać od 6 do 21 Również odradzam pracę z Panem Mateuszem( team leaderem) Wieczne wydzieranie się, pretensje i przeklinanie to u niego normalne, sadze ze powinni się nim zająć bo ma problemy z opanowaniem emocji i nerwami. Osoba która chce iść tam do pracy powinna się porządnie zastanowic, są miejsca lepiej płatne z mniejszą ilością godzin i bardziej przyjaznym zespołem

@Przerwa

Skoro są tutaj przerwy co trzy godziny, to ile one trwają? Jest jakaś jedna dłuższa czy wszystkie takie same? Proszę o informację.

Cześć. Mnie właśnie interesuje praca w sortowni i chcę nieco dowiedzieć się więcej na temat tego co napisałeś. Często są takie sytuacje, że trzeba pracować praktycznie od rana do wieczora? Jak firma rozlicza te nadgodziny i czy za nie płaci? Te pretensje to o co do pracowników dokładnie są?

Były oracownik
@Marek

Stanowczo odradzam tobie pracę w tym miejscu. Praca często od 5 do 18 a jeśli jest sezon to to norma. Czasem zostaje się do 21. Myślę że lepiej już znaleźć pracę na magazynie nie tam

@Marek

Tam nie ma czegoś takiego jak nadgodziny. Idziesz do pracy i tak naprawdę nigdy nie wiesz o której skończysz. Możesz wyjść o 15 albo o 18, zależy ile kwiatów będzie do spakowania. . Pretensje o to że się nie wyrabiasz, każą obsługiwać kilka stanowisk na raz już po 2,3 dniach pracy gdy ty tak naprawdę ledwo ogarniasz jedno stanowisko bo kwiaty lecą naprawdę szybko. Sposób pakowania kwiatów na każdym stanowisku jest inny musisz się tego szybko nauczyć i w sumie po 2 dniach oczekują że będziesz zapieprzal jakbyś pracował co najmniej pół roku. Pomijając że kazde twoje potknięcie jest wytykane i wyśmiewane. Nie wiem jak na innych taśmach, może jest inaczej ale jeśli będą chcieli cię skierować do Mateusza to odmów bo ciężki człowiek z problemami emocjonalnymi

Pan

Jest jakaś płatna przerwa w pracy żeby chwilę odpocząć i coś zjeść? Dają 15 min albo pół godziny czy bez szans?

@Marek

Marku, nadgodziny są, ale nie płacą za nie extra. Nadgodziny są i to bardzo często, od wiosny do późnej jesieni to będziesz się cieszyć z dnia wolnego.

Przerwa Nowy wpis
@Pan

Przerwy są co 3 godziny ale Wszystkie przerwy są BEZPŁATNE !! Nie wliczane do czasu pracy. Mimo ze masz polska umowę i wg kodeksu pracy art. 134 należy Ci się przerwa 15 min WLICZONA DO CZASU PRACY to agencja pracy NIDEN - nie płaci tego !

@Przerwa

Ja próbuję znaleźć oferty pracy od nich, wiecie coś na ten temat? Widziałam jedną taką w necie, podobno zapewniali wówczas darmowy transport do NL, nadal tak jest? Ponoć nie trzeba znać języka obcego, czy w takim razie są polscy koordynatorzy na miejscu? Albo czy chociaż kontakt z biurem jest bezproblemowy? Co jaki czas finansują zjazdy do Polski? I koniec końców, jakie są obecnie stawki?

Stawka coś ok. 7e za godzinę, na sortowni bardzo często robisz 50h+ na tydzień. Przerwy bezpłatne, ciepłych posiłków brak. W Bergu zatrudnia agencja pracy NIDEN, czy finansują dojazdy to nie wiem. Warunki mieszkalne? Jeśli nie przeszkadza ci 7-10 osób w mieszkaniu z jedną toaletą i jednym prysznicem to ok. Koordynatorzy są, ale zazwyczaj mają cię gdzieś. Nie przypasujesz dla team leadera to cię z miejsca wywalą.

@Anonim

Ile trwają przerwy? Ile ich jest? Odrabia się je później? Jeśli chodzi o zakwaterowanie, to chociaż można liczyć na jednoosobowy pokój? Czy raczej ma się go z kimś?

Siema, a ktoś z was poleca pracę w sortowni? Lub widzi jakieś najmniejsze plusy zatrudnienia? Potrzebuję znaleźć prace dosłownie na wczoraj i będę tu aplikował. Tylko jak czytam te negatywy to ręce mi opadają:( Naprawdę jest tu tak źle? A stawki w tym roku jak? Poszły coś do góry czy nie mam na co liczyć? Narzekacie tu na team leaderów, a atmosfera wśród pracowników jak wyglada? Jest lepsza? W razie czego można wypowiedzieć umowę i nie robią problemów?

Stawka standardowo, ok. 7e za godzinę. Czy warto? Warto! Ale nie w tej firmie. Plusy zatrudnienia? Nie tutaj.

@Anonim

Jak to 7 euro na godzinę?? W Holandii minimalna stawka to 13,27 coś takiego to jakim cudem 7 euro ?

Ni

Tak NIDEN tyle płaci 7,20 NETTO za godzinę ( w tym masz opłacone MIEJSCE w pokoju) i nie płaci ekstra: nadgodzin, świąt NIEDZIEL NIC!! goła stawka. Przykład wypracujesz 220 godzin *7,20 euro= 1584euro i taki dostajesz przelew.

13e brutto, netto wyjdzie ci 7e po odliczeniu mieszkania itp

Odpowiedz Nowy wpis
@Anonim

Tak, tylko zapomniałeś napisać o dodatkach: ~ za nadgodziny 150% -, za niedziele i święta 200% + np. Dzień króla gdzie wpada Ci ekstra kasa + zawsze można starac sie o dofinansowanie do ubezpieczenia Wiec 7 e na pewno nie wyjdzie NIDEN TEGO NIE PŁACI NA PL UMOWACH

Jagoda

Mocne słowa, napiszesz konkretnie czemu? O co chodzi, problemy z wynagrodzeniem czy coś jeszcze jest na rzeczy? Ile pracowałeś w firmie?

@Jagoda

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Van den Berg Roses? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Jak jest z pakietem medycznym w Van den Berg Roses? Można dołączyć rodzinę?

tak myśle

Pracowałam na sortowni w firmie Berg Roses ponad rok. kilkukrotnie potrzebowałam pomocy lekarza, udałam się do niego tylko wtedy kiedy zapłaciłam ze swoich pieniązków (co tydzień masz pobierane pieniądze na ubezpieczenie). Ogółem nie polecam pracy tam, kierownicy niemili nie wspomnę już o " Panu Damianie" który tylko szuka, żeby mógł jakoś Cię "oczernić", do tego kłamliwy obiecuje jedno robi drugie. Jeśli ktoś jest mocny psychicznie to spokojnie sobie poradzi, praca czasem nawet po 80h tygodniowo, więc tylko nieliczni sobie radzą. Zero zrozumienia ze strony kierownictwa, że człowiek przemęczony czy też chory. Bo na sortowii niska temperatura i ciągła praca z zimnymi kwiatami. Pytanie dlaczego tam tak długo byłam? Otóż, świetna polska grupka osób którzy zawsze pomogą i wspierają, dlatego chciało sie wstawać do pracy i spędzić tam często po 15h dziennie. Więc trzeba wyciągnąć plusy z minusów :) Ogółem nie polecam, ale jeśli ktoś chce poznać świetnych ludzi to jak najbardziej praca dla Ciebie! (Wiadomo nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka, bo są tacy którzy tylko czekają jak Ci się noga potknie i szukają powodu żeby tylko iść poskarżyć szefostwu).

Nie Kłam
@tak myśle

80h tygodniowo i 15 h dziennie jest tak samo wiarygodne jak reszta Twojego wpisu, zalecam odstawić używki i wszystko wróci do normy????

Tak myślę
@Nie Kłam

No to chyba tak nie pracowałeś skoro nie wiesz jakie tam są warunki. Praca często od 5 do 20 - 6 dni w tygodniu. Jednak Tobie polecam iść do jakiegoś lekarza albo chociażby psychola który nauczy Cię troszkę szacunku :) firma ogółem na bardzo duży minus, (usunięte przez administratora) obłuda i niedocenienie pracownika jest na porządku dziennym.

Kuba
@Nie Kłam

Naprawdę tyle godzin jest w sezonie tylko mała kasa

Przemysław
@Kuba

Powiesz ile jest tej kasy, bo może dla ciebie mała a mnie by pasowało. Jak to oczywiście nie tajemnica ;)

Policz chloptasiu
@Nie Kłam

Policz chloptasiu bo kolega dobrze mówi może nie po 15 godz dziennie ale 12-13 spokojnie 6 dni w tyg praca więc się zgadza :))

QWERTY

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Van den Berg Roses? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Czy w firmie Van den Berg Roses są regularne szkolenia pracownicze?

Laluna

Nie polecam byliśmy chcieli aby w ciagu 5 minut ogarnąć wszystko na raz od razu robic bukiety i je wysyłać po 5 h pracy klient z nas zrezygnował bo za wolno robiliśmy

Byly pracownik

Jedna wielka tragedia , nie polecam nie warte nerwow falszywi i same konfidenty Kasa ponad wszystko , nie liczy sie dobro ani jakiekolwiek synonimy tego slowa

Katarzyna
@Byly pracownik

Pracowałeś w szklarni czy na sortowni? Bo widziałam różne opinie na temat tych dwóch miejsc. Trochę niepokojąco to brzmi jak mówisz o fałszywych ludziach, tu masz na myśli kierowników czy nie dogadałeś się po prostu z ludźmi z pracy? A no i jeśli możesz to powiedz prosze czy trzeba znać dobrze język żeby się załapać, bo może mimo wszystko bym spróbowała :)

Chvieli zniszczyc psychicznie

Najgorsze miejsce w holandii to miejsce powinno zmienic nazwe na dom publiczny , jesli sie nie wypinasz to jestes tam nikim . Okropni ludzie jak i team leaderzy zero jakiejkolwiek ludzkiej empatii. Uwaga na jedna elite aleksandra s. jaroslaw k. (usunięte przez administratora) w. w tym oczywiscie kierowniki . Robili wszystko zeby tylko czlowiek zle sie czul dlugo sie zbieralam po roku pracy w tym miejscu . I nawet po zakonczeniu pracy te ”ludzie” sa w stanie obsesyjnie wam nie dac spokoju. W holandii mozna znalezc lepiej platne prace i zdecydowanie z inna ekipa. Nie zyczy sie ludzia zle ale tutaj robie wyjatek i mam nadzieje ze to zlo co spotkalo mnie przez nich to sie na nich odbije .

Hanna

ktoś tu przytoczył numery szklarni gdzie podobno warunki są ok i gdzie niekoniecznie. ktoś jeszcze może się z tym zgodzić? od 9 do 12 jest najfajniej? a ma się bezpośredni wpływ na to gdzie przydzielą czy trzeba jakoś kombinować? jak? czy do dziś coś względem warunków uległo zmianie? atmosfera lub zarobki?

Kamechame

Je*ać tfu, tragedia to jest lekko powiedziane

Kamechame
@Kamechame

Polecam każdemu szklarnie 9-12, miła atmosfera, liderzy są odpowiedzialni i szanują pracownika ( szczegolnie Dawid to jest gosc ), co niestety nie można powiedzieć o szklarni 1-4, te dwie paniusie z kijami w dupskach już dawno powinni wyj*bać na zbity tłusty pysk

Grzesiek

Lider Artur dalej tam pracuje ? chyba tak miał na imię jak dobrze pamiętam

Były pracownik tego kołochozu

Czytając opinie ludzi którzy tam pracowali w 100 procentach zgadzam się z negatywnymi opiniami,o tej firmie nie da się powiedzieć dobrego słowa,dziwię się że to jeszcze istnieje że nikt nie pisze do scnu do fnv to są instytucje które się zajmują sprawami pracowniczymi.W tej " firmie" zaczynałem wraz z dziewczyną swoją karierę w Holandii, bardzo się cieszę że szybko z tamtąd odszedłem, miałem wystarczająco odwagi aby narzucać ten leaderowi, nie pamiętam jak miał na imię nawet bo nie zamierzałem się z nim zaprzyjaźnić, jednak dziś wiem że van den Berg roses to najgorszy (usunięte przez administratora) do jakiego trafiłem. Moja opinia jest skierowana też do"pana" Grzegorza który nam nie wróżył kariery w Holandii,otóż "panie" grzegorzu dzięki szkole jaką u was w dość krótkim czasie dostaliśmy zdaliśmy sobie sprawę że nie warto tracić zdrowia i mieć szacunek do siebie. Z wróżenia to by się pan nie utrzymał bo odkąd z tamtąd odeszliśmy nie mieszkamy na agencyjnym,mamy własne mieszkanie, uprawnienia na wózki widłowe różnych typów od ept po reachtruck,pracę na vast contrakcie za stawki ponad dwukrotnie większą niż u was,nikt nawet nie śmie głosu podnosić pracę mamy po 38 godzin tygodniowo i mamy czas by żyć. Pisze to po to aby uzmysłowić ludziom (których mamicie zarobkami że u was można zarobić 500 euro tygodniowo tylko za ile godzin? i w jakich warunkach? )że w Holandii można żyć jak człowiek nie dać się poniżać wystarczy dobra agencja a tych nie brakuje żeby w ciągu roku być na vast contrakcie i żyć jak człowiek. Pracę w waszej firmie nie polecam najgorszemu wrogowi bo mi go zwyczajnie szkoda. Moja dziewczyna długo nie mogła się pozbierać po pracy u was,przeszła załamanie nerwowe ale co nas nie zabije to nas wzmocni. Przyszli kandydaci do pracy w tej firmie naprawdę nie warto tracić zdrowia i czasu, jest tyle innych ofert pracy gdzie traktują Cię z szacunkiem o którym w van den berg roses nawet nie słyszeli

Była pracownica
@Były pracownik tego kołochozu

Dokładnie masz rację w 100 procetnach :)

Grzesiek
@Były pracownik tego kołochozu

Cześć mówisz o Bergu w okolicach Den Haag pakowanie kwiatków itp ? z góry dzięki za odp

Jak szefostwo w Van den Berg Roses traktuje ludzi?

Jak bydło. Mają Cię głęboko w poważaniu. Liczy się hajs.

Przesmiewca

A dla ciebie co się liczy? Czy nie dla kasy dla nich pracujesz?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Van den Berg Roses?

kolega

Czy Gwiazda Irmina jeszcze tam pracuje? :)

Nie
@kolega

Niestety, sortownia przestała bić jej blaskiem

Jesteś dla nich mięsem armatnim.

Nie licząc braku dodatków za nadgodziny których w tej firmie nie brakuje, braku dodatku za święta i niedziele, kierownictwa czyli Damiana oraz Mehmeda przez którego wszystko się zaczęło sypać, braku szacunku z ich strony oraz żartobliwego podejścia do ważnych dla pracownika praca jest serio od, ludzie w większości sympatyczni i pomocni choć mimo wszystko pamiętajcie, ze chociaz byście padali z wyczerpania to i tak wszystko jest zrobione za wolno i zle na szczęście Paweł jakoś trzyma team bo jest to jedyna osoba która potrafi okazać szacunek i zrozumienie pracownikom tyle jeśli chodzi o sortownie co do szklarni to pozdrawiam Andrzejka kumaci wiedza o co chodzi ???? jeśli chodzi o chłodnie to są tam osoby toksyczne ale są tez osoby ok na pewno polecam unikać większego kontaktu z Karelem ponieważ nie jesteś Holendrem a ten człowiek innych ludzi nie toleruje w sumie Holendrów tez nie wszystkich Zbyszek typowy przychlast Karela ps. Wracając do stawki to 6.90€ na polskiej umówię na start to jest nieporozumienie patrząc jaka prace wykonujemy. Tyle ode mnie, pozdrawiam

Jola

Hej, pracowałam z Tobą dosyć długo, nie powiem że za długo, i nie wytykając Ci zerowego zaangażowania w pracę i niebywałego lenistwa, gdyż każdego dnia robiłam swoje plus Twoje, bo byłeś mistrzem ściemy i nieróbstwa,życzę Ci powodzenia w firmie "Szlachta Nie Pracuje". Pozdrawiam lojalna Jola.

@Jola

Ile ze mną pracowałaś ?;)

Jola

Dość długo by przekonać się że jesteś osobą która przyczynia się do wzrostu patologi umysłowej. Ludzie tacy jak Ty bez ambicji bez jakiejkolwiek inicjatywy se swojej strony zawsze będą na samym dnie. Naprawdę dziwię się że samo oddychanie nie sprawia Ci za dużo trudności ponieważ Twój iloraz inteligencji jeżeli w ogóle w stosunku do Ciebie można użyć takiej definicji jest poniżej wszystkiego.

Nie licząc

Nie licząc wiecznego Twojego narzekania na godziny pracy braku dodatków niskiej stawki ciężkiej pracy braku szacunku toksycznych osób - jaka Ty jesteś osobą w stosunku do tych osob? Sam komentarz już dużo świadczy o Tobie i o twoich wyimaginowanych wymaganiach , ale problem w tym że wymagania Twoje przerastają Twoja osobę. Jesteś osobą z rodzaju ludzi " przyjdę i rządam abyście mi dali "

Tsaki

Nie polecam pracy w tej firmie, jeżeli chodzi o pracę jest nawet spoko ale jeżeli chodzi o kierownictwo i szefów szklarni oraz place za taką pracę w takich warunkach to jedna wielka masakra, pozdrawiam kierownika Pana T, człowiek od nic nie robienia utrudniający pracę innym ludzia, nikomu nie polecam, szkoda słów

nie wazne

powiem tak, jak ktoś chce tam pracować mając działalność gospodarczą nie warto. Firma Berg Roses daje 15e za godzinę, gdzie w innych firmach dają po 18. Niska stawka, trzeba sporo płacić dla agencji za wynajem pokoju, gdyby zmniejszyć opłatę za wynajem, wtedy można było by powiedzieć, że warto.

A123
@nie wazne

Prosze o pilny kontakt pod nr telefonu (usunięte przez administratora). Mam pare pytań odnośnie wpisu na ten temat

Tina
@nie wazne

Gdzie tyle płacą ???

Nowy10

Witam, mniej więcej na jakie zarobki można liczyć na rękę?

@Nowy10

Na poczatek stawki sa podstawowe, okreslone w CAO. Ale jesli ktos ma doswiadczenie i spelni oczekiwania moze liczyc na cos wiecej.

Zostaw merytoryczną opinię o Van den Berg Roses - Delft

• Jak się pracuje w Van den Berg Roses?

Zobacz opinie na temat firmy Van den Berg Roses tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

Van den Berg Roses