Opinie o Van den Berg Roses w Delft

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Van den Berg Roses. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Van den Berg Roses na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van den Berg Roses w Delft

ja2

Czyli rozumiem ze ponad 100 osob pracuje tam tylko i dlatego ze nie znajdzie pracy w innej firmie przez biuro VKVE, slyszalem ze wszyscy co odchodza z "(usunięte przez administratora)" ida do innej pracy, przeciez tej w Holandii jest duzo dla takich wyszkolonych pracownikow...

Lukas

anonim - 2011-05-14 02:29:22 ;ppracowałam tam trzy lata masakraWidać że na tobie ''anonimie'' też te trzy przepracowane latka odbiły się na psychice , nawet pisząc się jąąąkasz ;) Piszcie chociaż szklarniowe ksywki bo wiekszość z was je ma (chodz może o nich nawet niewiedzieć ). Jeśli nie znasz swojej szklarniowej ksywki ,a jesteś ciekaw jaka ona jest, zapytaj po cichuttku swoją/ego funfla ze stolika przy śniadaniu ,może przez przypadek się wygada.

ja2

Czlowieku jezeli Cie truja, nie wytrzymujesz psychicznie, czujesz sie jak w (usunięte przez administratora) to napisz nam wszystkim dlaczego jeszcze tam pracujesz????? Idz do innej pracy, gdzie bedziesz mial super!!! Nikt nikogo nie trzyma w tej pracy na sile, kazda osoba lacznie z Toba przyjechala tuaj z wlasnej woli i jezeli jej lub Tobie sie nie podoba droga wolna... Osoby pracujace u Berga nie zostaly zgarniete w Polsce do busa przywiezione tutaj teraz musza pracowac pod przymusem!!!

gośc

A ja to chciałabym się coś dowiedziec jak dostac się tam do tego [usunięte przez administratora] ? Czy ktoś może mi dac namiary jak dostac się do pracy u Berga?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Van den Berg Roses? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Racja nie podpisujemy sie ,dziwne jakbyśmy się czegoś obawiali,bez sensu,a może dlatego ,że tak jest ciekawiej.Cieszy mnie fakt że jest Nas coraz więcej ,więc coraz bardziej wychodzą na jaw różne ciekawostki,dajmy nowy wątek .....OPRYSKI NAPISZMY PRAWDĘ JAKĄ CHEMIA NAS TAM TRUJA

Ik ...Lucas

A ja myślę ,że bywało tam nieraz ciekawie . Taki mały Horror. Jestem ciekawy dlaczego byli pracownicy ( obecni także ) '' [usunięte przez administratora] '' wypowiadający się na temat pracy i spędzonych tam miesięcy lub czasem nawet dłuuugich lat nie podpisują się pod swoją wypowiedzią. Zachęcam do podpisów ,będzie ciekawiej ;) Ik - Lucas

wxm

Widzę że jest coraz więcej 'fanów' Berga ,wyjaśniając prawdopodobnie są to ludzie,którzy albo sprzedają wszystko i wszystkich swoim TEAM LIDEROM albo nie maja pojęcia czym jest SZACUNEK,GODNOŚĆ,HONOR.!!!!!!!Już wyjaśniam;praca tam rzeczywiście nie jest ciężka (pomijajac temperature) ,ale traktowanie ludzi którzy tam pracują jest NIEMORALNE .Zacznijmy od Polaków ,którzy w dziwny sposób zostali TEAM LIDERAMI własciwie większość z nich nie zna języka ani angielskiego ani holenderskiego ,a niektórzy to nawet poprawnie języka polskiego!!!!!!!!no ale skoro nie przeszkadza to pracodawcy -to nie ma problemu!!!Polscy 'chłopcy' robią wszystko aby utrzymać swoje pozycje a do ich obowiązków należy DONOSZENIE NA INNYCH!!!!!!!więć nalezy pamiętać ,że żaden z nich nie jest i nie będzie KOLEGĄ ,choć świetnie ich udają.Zdają Holendrom relację ze wszystkiego a mianowicie; Z ŻYCIA PRYWATNEGO LUDZI ,Z RELACJI NA DOMKACH,O WSZYSTKICH KŁÓTNIACH,SPORACH,O TYM KTO ILE WYPIŁ ,KTO CO POWIEDZIAŁ A NA KOŃCU O NAJBARDZIEJ ISTOTNEJ RZECZY CZYLI O PRACY nie zapominając o tym ,że ich znajomość języka jest jaka jest ,więc bardzo często wychodzą dziwne ,nie jasne sytuacje.Podsumujmy ;WASZE ŻYCIE JEST PODAWANE HOLENDROM NA TALERZU!!!Praca w szklarni VAN DEN BERG ROSES jest ogromnie stresująca,wymaga wielu wyrzeczeń ,należy zapomnieć o jakichkolwiek planach ,ponieważ nikt tam się nie liczy z tobą;są róże ,więc trzeba je ciać obojętnie do której godziny ,najgorzej mają jednak ludzie z sortowni którzy często pracują od 5 rano do 23 ,a mało tego to holendrzy się z nich ŚMIEJĄ że tyle pracują ,ale to również jest problem tych co nie mają języka na swoim miejscu.Ludzie boją się o prace, dlatego pozwalają na wiele takich sytuacji.Nie będe sie rozpisywać o braku wody?(ta jest w kranach) o braku często jedzenia(po 10 godz dostaniesz) to są szczegóły ,ponieważ na takie rzeczy możemy się sami przygotować.Jacy są ludzie?na ogół zakłamani ,fałszywi ale są i ci normalni(choć jest ich znacznie mniej)Ludzie tam pracujący nie potrafią zawalczyć o lepsze traktowanie(a uwierzcie da radę)Niestety nie potrafią sie komunikować z holendrami(a ci choć fałszywi ,są naprawdę czasem pomocni)NAJGORSI MIMO WSZYSTKO SĄ POLACYco do samego BERGA jest to starszy mężczyzna ,który ma na celu tylko swoje dobro czyli RÓZE I PIENIĄDZE a ludzi ma po prostu gdzieś ale nie można mieć do niego o to pretensji(każdy orze jak może)Co jeszcze niestety nie ma tam poszanowania pracownika akurat tu nie liczy się ile pracujesz ,pamiętaj na twoje miejsce jest wielu chętnych.To cała prawda o pracy, o ludziach ,więc zanim podejmiecie tam prace musicie se odpowiedzieć jaką macie ODPORNOŚĆ PSYCHICZNĄ

Pracowales czyli byles tak kiepski w robocie ze nie przeszedles okresu probnego, pewnie myslales ze to zabawa nie praca, troszke popracuje wypije zapale trawke i jeszcze zarobie a w Polsce opowiem jak to bylem w Holandii widze ze nie czytasz uwaznie bo tu pisza ludzie ktorzy pracowali przez kilka lat,a to chyba nie okres probny?

ja2

u Berga pracuje ponad 100 Polaków a tu widzę opinie jednej pokrzywdzonej przez prace u Berga, ;-) trochę samokrytyki może najpierw trzeba spojrzeć na siebie a nie obwiniać Berga za swój los. nikt nie mówił że będzie łatwo. i co slepy/a jestes???????czy nie widzisz że jest tu o wiele więcej ludzi??????czy może jestes jedną z tych co PODPIERDALA na każdym kroku ,albo lepiej ,moze lubisz jak po tobie jadą widocznie tak ,bo nie znam ludzi ,normalnych ludzi ,którym się tam podoba.I jeszcze jedno,czy ktoś tu jedzie na BERGA?????????nie widzę on ma to w dupie ,ma od tego lludzi takich żeby gnoili POLAKOW

komornik

u Berga ludzi nie szanują wiem bo pracowałem tam wiem jak jest wielki obóz inaczej tego nie idzie nazwać

Ja pracowalem u Berga praca ogułem fajna ale ci ludzie to maja na walone w glowce a polak polakowi nuz do gardla podkladaja tim liderzy to wielkie gnoje aby sie podlizac Gonsiorowi a Sanderowi nic wiencej

xxx

jak u Berga to bez HONORU

XXX

widzę że się jakaś ..........Berga znalazła

elf

jak na kasie to w pampersie

Kat

ty tępa pało nucz się polskiego bo błędów jak u imbecyla a skoro tak ci banie ryli po jaką cholerę tam siedziałaś tyle czasu było gonić do Biedronki za 800zł

do ostatniej osoby ,ktora sie wypowiedziala;napisze tak ;nie bylas nie widzialas ,to nie osadzaj!!!!!!ktos kto wytrzymal tam trzy lata dla mnie jest MISTRZEM ,dalas rade DZIEWCZYNO - SZACUNEK!!!!!!!!!!!!!ja tam tez pracowalam ,dlugo .Wszystko co napisalas to prawda tylko troche jej za malo

nick

Troche sie dziwie czytajac takie opinie... Po co byc 3,5 roku w firmie, ktora \"zryje ci mozg\"??? Znosic dreczenia, kary, podkladanie swin? Nie lepiej poszukac innej pracy? Zwlaszcza, ze jak sama mowisz - nauczyli cie tej pracy, a chyba jesli bylas w tym dobra, to nie tak trudno zatrudnic sie gdzie indziej...? No i sama sobie zaprzeczasz - raz piszesz, ze straszny rygor, cofanie, poprawianie prac, a pozniej, ze nie ucza, tylko daja ludziom sekator i to wszystko... Wiec ktory sposob nauki jest lepszy? Takie opinie chyba zamieszcaja ludzie, ktorzy nie pracowali w jeszcze gorszych warunkach, np. u Niemca po 12 godzin w nocy, na polu, deszcz, czy snieg.... Ech, mentalnosc Polakow - wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma.... Podziwiam jednak samozaparcie i zycze wytrwalosci i wszystkiego dobrego :)

Tak to prawda,co tam sie wyrabia,jak poniza ludzi to naprawde jest bardzo ciezko opisac.W skrucie traktowanie Polakow jak ZERO jest strzalem w dziesiatke!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Van den Berg Roses - Delft

• Jak się pracuje w Van den Berg Roses?

Zobacz opinie na temat firmy Van den Berg Roses tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

Van den Berg Roses