Opinie o SolutionsTeam Uitzendbureau B.V. w De Lier

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SolutionsTeam Uitzendbureau B.V.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SolutionsTeam Uitzendbureau B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SolutionsTeam Uitzendbureau B.V. w De Lier

I.M

Negatywna opinia zdecydowanie. PANA TOMASZA BEDNARZA NIECH SOBIE AGENCJA NAPRAWI, PONIEWAŻ JUŻ PIĄTY TYDZIEŃ ZWLEKA MI Z ROZLICZENIEM KILOMETRÓWEK. GŁUPIO TŁUMACZĄC, ŻE ALBO WNIOSEK ODRĘCZNIE ZROBIONY ALBO ŻE TYDZIEŃ PO AKCEPTACJI WYPŁACĄ. WNIOSEK MOŻE BYĆ ODRECZNY, BO TAK MÓWIŁA PANI Z BIURA, WIĘC ALBO KTOŚ TU JEST NIEKOMPETENTNY NA STANOWISKU ALBO (usunięte przez administratora) BO ZA 25 EURO TAKI CYRK....NIGD WIĘCEJ. LUDZIE PO DWIE GODZINY STOJĄ PO PRACY I CZEKAJĄ NA BUSA.....TAKIE CYRKI TYLKO W SOLUTIONS. POWINNI PŁACIĆ ZA TO NADGODZINY ALBO TYCH (usunięte przez administratora) OD TRANSPORTU POSTAWIĆ PO ROBOCIE POD BIUREM, NIECH CZEKAJĄ. AHHAHAHHAHH

Babka
@I.M

Święta racja ludzi mają za nic po robocie czekasz na transport 2_3 godziny (usunięte przez administratora) na godzinach i co do transportu za który trzeba zapłacić może by tak święte krowy z biura po robocie czekały na transport 3godz to może by zrozumiały ludzi tam chyba zapominają że ludzie pracują na ich wypłaty

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w SolutionsTeam Uitzendbureau B.V. odbywa się również w języku angielskim?

I.M

Babka Nowy wpis
@I.M

Jak w SolutionsTeam Uitzendbureau B.V. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Pablo

Hehe musisz być nie czlowiekiem

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w SolutionsTeam Uitzendbureau B.V.?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w SolutionsTeam Uitzendbureau B.V. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Dno! Nowy wpis

Szczerze nie polecam tej agencji. Ukrywanie stawki godzinowej to jedno... Brak kontaktu po wysłaniu dokumentów to drugie. Jechałam pierwszy dzień do pracy i w drodze okazało się że mogę wracać do domu bo nie ma mnie jednak w planingu na najbliższe dni. Jak tak wgl można... Radzę ominąć szerokim łukiem

soluszyn

osoby pracujace na tej zmianie za te pieniadze to ludzie glownie z krajow 3 ciego swiata i holendrzy z problemami psychicznymi (schizofrenia etc) w ciagu 2och miesiecy 3 razy nie przyjechal po nas transport za ktory odciagaja z solarisu i czekalismy 3 godziny na dworze, bylem po tych ekscesach bardzo rozchorowany. 125 euro za mieszkanie gdzie pająki i grzyb wychodzi oknem - lokalizacja Ter Aar nadaje sie do programu uwaga tvn. jezeli myslisz o podjeciu pracy w tej agencji, odradzam nie popelniaj tego bledu szkoda twojego czasu oraz nerwów.

Katarina

Dzień dobry.Pierwszy raz spotykam się z tym ,że są jakieś punkty zbiorcze na które trzeba chodzić nawet 700 m a jeszcze tam czekać nawet kilkanaście minut bo kierowca ma gdzieś żeby być na czas.Punkty są niby wyznaczone ale tylko dla garstki ludzi a po pozostałych samochód podjeżdża pod dom.Dlaczego tak jest, że jedni muszą chodzić a inni czekają koło domu, skoro jednakowo płacimy za transport?.

Gabi

Witam chciałabym się z państwem podzielić moja opinia.Pracowalam w tej agencji wraz z córka i powiem że jestem trochę w szoku czytając te opinie,my pracę miałyśmy zawsze głównie na chlodniach z lokacja jak to z lokacja zależy na kogo się trafi Jeżeli np chcialysmy zmienić zakład pracy nie było z tym problemów wystarczyło zadzwonić do biura ewentualnie podjechać Bardzo miło wspominam panią Ewelina i Pana Dawida Jedyny mankament to czekanie na busy po pracy Z czystym sumieniem polecam I nie jestem człowiekiem z biura wyprzedzając pytanie Pozdrawiam

HahaHahahGabi
@Gabi

Dlaczego nie zostałaś Gabi tam Dyrektorka? WIELMOZNY DIRECTOR S. D. Uwielbia takich lizusow a może dostałaś extra premie za coś innego jak to w holandii pracesa różne hahahah

Tak
@Gabi

Podzielić się może chcesz jeszcze ile zarobiłaś bo napisałaś że pracowalas to i taka gadka nie wystarczyła Dzwo do biura Awans czeka u Milionera S.

Człowiek charakterny
@Gabi

Omijajcie ta agencje z daleka personel jest bardzo nie miły gdy już zaczniesz pracować mieszkania służbowe to zwykle meliny gdzie biegają karaluchy pluskfy i inne robactwa No i przestrzegam wszystkich przed Michałem welner ten gościu już jest pozbawiony jakiegokolwiek człowieczeństwa

Pracowałam w tej firmie 2 lata temu. Na wypłaty nie mogę narzekać bo były regularnie co tydzień. I to byłby jedyny plus. Czekanie na busa po pracy czasami po 30minut. Raz zdążyło się czekać godzinę, to trochę nie w porządku kiedy odciągają ci od wynagrodzenia za transport, kiedy za transport nie powinni pobierać żadnych oplat. Na początku mieszkałam w hotelu/hostelu który został zamknięty przez inspekcje przeciwpożarową. Przenosili nas na szybko jak tylko zdołali znaleźć jakieś wolne miejsce. Znajomi wylądowali w mieszkaniu na strychu gdzie w ich pokoju były tylko materace. Przez ok. Tydzień spali na podłodze, a i tak musieli płacić całą kwotę za zakwaterowanie. Mi trafił się pokój w piwnicy bez okien, no ale za to było łóżko i nic po za nim żadnego stolika czy szafki o krzesne nie wspomnę. Dopiero pod koniec mojej pracy przenieśli mnie do naprawdę ładnego i zadbanego mieszkania. Minusem była też ciągła zmiana zakładów w których się pracowało.

Blanka

Czy ktoś w ostatnim czasie pracował przez to biuro? Jakie opinie?

Miki

Dobrze wspominam, jak się chodzi do pracy to jest praca,

Koleżanka

Dla mnie ta firma beznadziejna (usunięte przez administratora) na wpłatach ja pracowałam kurtko miałam wypadek w pracy i zostalam bez niczego nawet na przeżycie nie dali mi pieniędzy nie stać było mnie na adwokata i zostalam w czarnej du A najgorszy w tym jest Dawid Polska świnia

Iwo

Zastanawiam się dlaczego jedynie krytykujecie bez konkretów? Tak wrzucić to każdy może żeby firmie zaszkodzić.

Kiki
@Iwo

Dokładnie tak

Artur
@Iwo

Co ty (usunięte przez administratora) Mało tu konkretów!!?? A ty ilu na ilu ludzi tam donosisz zdrajców!!??

Artur

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Mi wogole-gdzie wakacyjnego nie wypłacili,(usunięte przez administratora)również z dodatkami.. a podejście do ludzi karygodne!!!!!!

Ogłoszenie ????

Pomijając fakt, że premier Mark Rutte jedt rasistą i nie znosi że swoim rządem Polaków w szczególności co od lat widoczne jest i w rozliczeniach anslaag w tymże Land. Co następuje powiedzmy statystyczny Bułgar u Pana S. D. PSEUDO DIRECTOR zarabia relatywnie trzy razy więcej niż Polak dostaje dodatek za to że musi gdzieś mieszkać i na żarcie królewskie. Polak za to jako że nas jest najwięcej nie dostanie nic z łaska 100e brutto na odczepne za sześć dni tyry po 12h i jak to Rutte w pl (usunięte przez administratora) mają to niech (usunięte przez administratora) na mielonkę i tani chlebek z supermarketu. Instytucja fnv robiąc w wielmozny solutions kontrolę nie wykazała nieprawidłowości bo placi to fakt..... Ale kur****jak z 70h tyry wystawia papier na ledwo 36h to nie zauważyli podatki jakbyscie byli przedsiębiorcami zauważcie na śmieciowej umowie. Tracąc prace problem z uitkering jak nie ma trę od razu innej znowu od nowa w pin spójrzcie może takie Turaska ile można przerobić tych miliardów to nie jest bezdomniak on bez Polaków w szczególności byłby nikim jak oni wszyscy co też oni wam wmawiają robią chorych psychicznie ludzi że macie być wdzięczni za co??? Potem dostaniecie Boete jak na koniec roku będzie minus do oddania do Belastingdienst. To nie jest praca rodacy otwórzcie oczy w Niemczech Polak ma płacone na papierze nadgodziny urlop a nie zusammen w wór Belastingdienst i tych milionerów. Naprawdę szanujcie się bo was wyzyskują. Mogą więcej zapłacić ale lepiej sobie odłożyć żałosny Land na kółkach Rutte. Pożal się Boże u raistow i nazistów pracujecie. W TV holenderskiej pokazują co mają auta luksusowe wille na wyspach konta a wam za 350e na tydzień podoba się zapierd***od rana do wieczora. Nawet prezydenta Polski nie zapytał k ur wa śmieć prosty robi co chce Polacy nie są jego może zauważcie za oni mają gdzieś co wy myślicie klepią was po plecach i mówią prima medewerker a kasa gdzie za te zimno jak na Syberii. W mojej opinii zrobili z was idiotiow a wam podoba się tak żyć i nic nie zglaszacie do Ministra Sprawiedliwości w swoim kraju. Sami zacznijcie myśleć logicznie czy macie naprawdę tak dobrze za te wypociny. Pa

Nie polecam tej złodziejskiej agencji . (usunięte przez administratora) i kradną pieniądze z wakacyjnego 1200 euro wypłacili tylko 300 z centami(usunięte przez administratora)

Ojjjj

Skad ja Znam te (usunięte przez administratora) kolejne, z tego co pamiętam można pobrać tylko 8%i też że względu na to że sam te pieniążki uzbierałeś, uważaj bo u nich bez gęby adwokata jest ciężko...

Czy w SolutionsTeam Uitzendbureau B.V. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Tak

Jak nie dostaniesz fast contract z firmy ciągle będziesz na umowie śmieciowej czyli jak to u nich z tego co pamiętam Nikim, napisz do directora on doradzi Ci jak uzyskać pracę w jego Team! Wtedy będziesz na tych lepszych zasadach. Jako sezon show cyrk na kółkach roboty w pin nie licz na cokolwiek wtedy tylko jałmużna holenderska. Pa powodzenia

Biedne uitzendbureau

Jak zawsze dług bo człowiek pracował ciężko, a jak co tydzień wypłaty to z brutto pół i po połowie jeszcze raz na pół i te Jałmużnę zostawi Pan director S. Może sam niech (usunięte przez administratora) na swoje auto i te szklane drzwi obrotowe może jednak Bułgarow bo mówił, że Polaków nie lubi jak u rasisty pracujecie nic dziwnego że szacunku nie było nie ma nie będzie i niech Leci na wyspy leży w gatach złotych za wasze. Pa

Dobry pracownik

Praca na winogronach na firmie AGRO totalna porażka (usunięte przez administratora) a ludzi się tam przewija całe mnustwo, pracowałem tam jakiś czas to wiem jak to tam wygląda, nie którzy ludzie to się pomylili z powołaniem tragedia, NIE POLECAM !!!!!

lukas

A czy w obecnej sytuacji z koronawirusem są w dalszym ciągu prowadzone rekrutacje?

Zostaw merytoryczną opinię o SolutionsTeam Uitzendbureau B.V. - De Lier

• Jak się pracuje w SolutionsTeam Uitzendbureau B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy SolutionsTeam Uitzendbureau B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SolutionsTeam Uitzendbureau B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SolutionsTeam Uitzendbureau B.V.

SolutionsTeam Uitzendbureau B.V.