Opinie o SolutionsTeam Uitzendbureau B.V. w De Lier

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SolutionsTeam Uitzendbureau B.V.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SolutionsTeam Uitzendbureau B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SolutionsTeam Uitzendbureau B.V. w De Lier

lukas

A czy w obecnej sytuacji z koronawirusem są w dalszym ciągu prowadzone rekrutacje?

Dawid

Najgorsze biuro jakie spotkałem. Nigdy w życiu tam nie pójdę, koordynatorzy maja ludzi gdzieś, zadajesz pytania i bez odpowiedzi. Źle się czujesz to wysyłają cię na inną firmę zamiast iść do domu. Ciągle zastraszanie ludzi tylko żeby godziny bić. Opóźnienia w przelewach zabieranie za dojazdy nawet jak się jeździ swoim samochodem i nie płacenie za chorobowe to jest wszystko na porządku dziennym a najgorszy to koordynator Dawid poprostu brak swój na niego to taki prawdziwy polaczek za granicą co tylko dojeżdża Polaków w Holandii. Nie polecam i odradzam bo po co komu kłopoty

Danka

Opinie o tej firmie są różne ale tak naprawdę nigdy w życiu nie spotkałam rownie tak żałosnej i tak niekompetentnej firmy jak ta!!- pracowałam tam tylko 2 tygodnie i nieważne ze na busy które nas zawożą i przywożą czekalo sie z reguły po kilkadziesiąt minut po pracy (ściągali po 5 euro za dzień) !!!Za ostatni tydzien pracy czekałam ponad 7 tygodni i na e-maile które wysyłałam nie raczyli odpowiedziec to nagle stwierdzili ze nie wypłacą mi zaleglych pieniedzy(ok.120 euro) bo ja jestem im dłużna!!!!????ok.50 euro!- to jest fakt totalne nieporozumienie a pracują tam polacy! Firma która zatrudnia Polaków i dzięki nim zarabiają, robią takie rzeczy ! Nie polecam tej firmy !!!!!!!

@Danka

proszę napisać email z prośbą o wyjaśnienie i korektę. Z chwilą zakończenia pracy u danego pracodawcy, dodatek urlopowy vakantiedagen , do którego prawa nabyłaś w okresie pracy, powinien być Ci wypłacony wraz z ostatnią pensją. Vakantiegeld to 8% od Twoich zarobkow brutto, czesto wyplacane 2 razy do roku, badz tylko raz, w maju lub czerwcu. Kwota ta jest opodatkowana o jeden prog wyzej niz Twoje zarobki. Jesli pracujesz przez biuro pracy to bardzo prawdopodobne, ze pieniadze te zostaly Ci juz wyplacone przy kazdej wyplacie. dla przykladu od 10000€ odloza ci 800 euro pieniazkow wakacyjnych . od tych 800 odciagna okolo 42% zaliczki na podatek i zosatanie ci 464€ na reke A za dni urlopowe tez mogli Ci wyplacic w momencie, kiedy brakowalo Ci godzin. Np. kontrakt 40 godzin a pracowalas 36..

@Danka

Dodatek urlopowy otrzymasz oprócz wypłaty, musi on być osobno wymieniony na pasku wypłaty. Twój pracodawca może tę kwotę zapłacić w częściach lub raz w roku. Jeśli przestaniesz pracować dla swojego pracodawcy, musi on zapłacić dodatek urlopowy do którego masz prawo wraz z ostatnim wynagrodzeniem.

@Danka

Najlepiej w tej sprawie skontaktować się z agencją i z nią wyjaśnić kwestię zablokowanych wypłat. Agencja powinna podać powód i informację, na jakiej podstawie zatrzymali wypłaty wakacyjnego. Prosimy także przeczytać dokładnie umowę o pracę, bo być może jest tam punkt tego dotyczący.

Wanda
@Danka

Mam nadzieję, że uda Ci się wyjaśnić kwestię niewypłaconych pieniędzy z SolutionsTeam. A co możesz powiedzieć o samej pracy? Co tam robiłaś?

marta

NIE POLECAM!!! Mozna znalez lepsze biuro gdzie dbaja o pracownika.

Margaret
@marta

Jakieś propozycje ? Tez się rozglądam za dobrymi ofertami

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w SolutionsTeam Uitzendbureau B.V. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Danaj

Nigdy i nikomu nie polecę tej firmy!-nie jestem zadowolona z kontaktu z nimi- nie odpisują na e-maile ! Na zalegle pieniadze z ostatniego tygodnia pracy czekam juz ponad miesiąc !!

Sałata

DNO !

Franek

@Zuzka Jeśli płacą odpowiednio wysokie pensje to nie muszą dodawać premii!!

Wypłacają dodatkowe nagrody w SolutionsTeam Uitzendbureau B.V.?

Zuzka

Oni nie wiedzą co to jest nagroda.

Zuzka

Świetne biuro, ale tylko dla wazeliniarzy. Ludziom myślącym nie polecam.

Adapter

Brak kompetętnych ludzi w tej firmie ! Zero organizacji!kierowcy pozbierani z ulicy jak (usunięte przez administratora)do kosza!przekraczający prędkość na każdym odcinku trasy ! Tylko czekać na nieszczęście! Jednym słowem JEDNO WIELKIE (usunięte przez administratora)!!! Z poważaniem:-)

Benek

Z pewnością idealnych firm nie ma ale z dobrymi pracownikami jest duży problem.

Witam a moim zdaniem jesli ktos chce pracowac to jest dobre Biuro. Pracuje w Solutions 4 Lata. Mialem problemy z wyplatami ale zawsze dalo sie to wyjsnic w kulturalny sposob a Nie tak jak czasami slysze w biurze ze ktos rzuca mięsem jak psuchopata i obraza wszystkich w biurze. Sam osobiście widziałem ludzi którzy rano jadąc do pracy stwierdzają ze nie chce im się dzisiaj i zaraz zadzwonią ze są chorzy.... a potem płacz bo 300 euronwyplaty. Z chłopakami z biura mam regularny kontakt zawsze pomogą i można się z nimi dogadać. Jestes bardzo duzo ludzi którzy pracuje bądź pracowali prze to biuro i maja dobre opinie. Opinie pokroju ze nie szanują ludzi itd są śmiechu warte bo najczęściej są tworzone przez ludzi którzy nie maja szacunku do innych osób i potrafią tylko narzekać jak im jest źle i jak bardzo oni są pokrzywdzeni. Następna sprawa przeczytałem kilka wzmianek o podatku ze odciągają za duzo itd. Czy ktokolwiek z was sprawdził kiedyś ile podatku powinien faktycznie odprowadzać ?? W Holandii obowiązują progi podatkowe wiec bardzo łatwo jest to sprawdzic. A komentarze ze kogoś rąbią na podatku itd są śmieszne bo osoby które to wstawiają nie wiedza nawet w jakim Przedziale podatkowym znajdują się na dany rok wiec może trochę mniej bzdurnych źródeł informacji a trochę więcej pożytecznych lektur zalecam. Odnośnie transportu to mam jeden komentarz. Jak się komuś nie podoba to jak najbardziej można kupić auto rower motor cokolwiek i dojeżdżać na własna rękę ale nie (usunięte przez administratora) lepiej narzekać a jak już ktoś ma prawojazdy to auta nie chce bo trzeba 10 min wcześniej wstać. Jak dla mnie biuro wypłacalne i godne polecenia.

tom
@Adam

kto ci zapłacił za te kłamstwa , czy sami piszecie z biura firmy , nie pchajcie się do tego pseudo pośrednictwa pracy

Aśka S

Gorszej agencji to już dawno nie widziałam, a w Holandii jestem nie pierwszy raz. Traktują polaków jak śmieci, zero szacunku, mają totalnie w (usunięte przez administratora) że ktoś przyjeżdża do biura 15 km z wynajętym kierowcą i nie może czekać kilka godzin na jakiekolwiek informacje odnośnie zakwaterowania, a od 2 godzin jest zwodzony tekstami "jeszcze 10 minut". Po rzekomym dogadaniu się z panią z biura i telefonie po kilku godzinach dostałam informację, że jest mieszkanie i żeby przyjechać do na następny dzień. Spakowani, z walizkami, razem z moim facetem dojechaliśmy do biura (kolejne -25 euro na taxe) gdzie otrzymujemy informacje, że mieszkania NIE MA i że chyba się ŹLE ZROZUMIELIŚMY. Nie żebym oceniała po wyglądzie, ale dla zobrazowania sytuacji proszę sobie wyobrazić: stawia się do Was wylalusiowany pseudo koksik z typowym tekstem "w czym jest problem", po czym sadzi się tekstami, że oni nie siedzą i nie pierdzą w stołki, a cała ta sytuacja to nasza wina XD Tekst "nie ma dla was mieszkania" wypowiada tonem "wypier**lać", po czym odwraca się i wychodzi. Poziom? No da się jeszcze niżej, ale ciężko. Po całej tej sytuacji jestem zadowolona, że jednak z tym cyrkiem współpracy nie podejmujemy. Staliśmy pod biurem z walizkami ponad godzinę szukając taxówki, która odwiezie nas do Hagi (kolejne -25e). Doskonale sobie zdaję sprawę, że złe opinie piszą przeważnie "typowi polacy w Holandii" jadący jarać i w melanż zamiast do roboty, ale radzę się poważnie zastanowić przed wyborem tej agencji. Może i wypłaty albo praca jest okej, nie wypowiem się, bo nie wiem, ale sam poziom i traktowanie potencjalnych pracowników nie zasługuje nawet na tą jedną gwiazdkę.

Ktoś

Ostatnio pracowałem przez Solutions. Przy kurczakach zwolnili mnie bo niby z pomalu pracowałem. Jedna Pani kordynator znalazła mi prace gdzieś przy kwiatach. Mam gdzieś takie prace. Nie wyplacajom pieniędzy na czas.

Jacek

Brak wiedzy często jest powodem takich podejrzeń,że firma oszukuje. Warto sprawdzić w niezależnej firmie zanim się kogoś oskarży!!

Banda ZŁODZIEI z solutions!!!

Nie polecam i odradzam bo to (usunięte przez administratora) Rzekomo nie pobierają opłat za mieszkanie NOTABENE to są SPELUNY w Schiedam kwaterunek w PIWNICY bez jakiegokolwiek światła słonecznego bo BRAK OKIEN następna lokacja południe Rotterdamu tym razem stałem pod klatką godzinę bo YntelYgent z planowania w tejże agencji Mariusz Salata nie miał ze sobą kluczy żeby otworzyć klatkę (prosił się sąsiadów przez domofon) a następnie do mieszkania.Mieszkanie bez INTERNETU I BEZ PRALKI. Sprawa zgłoszona do gemeente. Za mieszkanie tam 7dni z salarisa potrącone 60e i jeszcze sobie kazali zapłacić 70e za zakwaterowanie bo nie wypłacą mi za tydzień pracy. -50e za używanie auta bo rzekomo nie sprzątnąłem ŁOPATY ŻWIRKU (taaa przez tydzień tyle naniosłem lol to trzeba być debilem żeby z takim tekstem wyparować) i to owa CIĘŻKO myśląca osoba czyli Joanna Ciezko z głową jak halloweenowa dynia wymyśliła sobie tą karę a auto zdawałem i mam foto dokumentu że wszystko jest CACY. ODRADZAM PORAŻKA I (usunięte przez administratora) W DOSŁOWNYM TEGO SŁOWA ZNACZENIU.

abracadabra
@Banda ZŁODZIEI z solutions!!!

(usunięte przez administratora) prawda :) może i koordynatorzy nie są do końca ogarnieci, ale jeśli chcesz pracować i przepracujesz tam chociaż pół roku bez marudzenia i wiecznego chorobowego to masz idealne życie. Za dłuższe zgłoszone chorobowe wyplacaja pieniądze, A mieszkania na których mieszkaliśmy były naprawdę ładne, np villa w Maasdijku czy apartamenty w Vlaardingen. Na ogół negatywne opinie pochodzą od ludzi, którzy po 2 tygodniach nie mają ochoty pracować i się dziwią, ze maja później problemy. Godziny zawsze są korygowane, a niedogodności pochodzą zwykle z firm które coś źle obliczyly np Hillfresh który ciągle coś źle podaje. jeżdżę samochodem od roku i co tydzień otrzymuje 40e do wypłaty jako kierowca więc nie wiem jakim cudem Ty tego nie dostałeś. warto czasem pomyśleć po co się tutaj przyjechało, bo jeśli nie do pracy to żadne biuro nie będzie tolerowalo leniwych gamoni:)

Gallanonim
@abracadabra

Miałam "przyjemność" pracować tam około pół roku, i cieszę się że w końcu wzięłam się na odwagę i zrezygnowałam z tego cyrku ;) jeżeli ktoś ma szczęście to od samego początku wszystko się zgadza i na salarisach i na koncie bankowym ;) ale niektórzy od początku trafiali tak, że gdy był dzień wypłaty i salarisow to było 100% wiadomo że dziś trzeba będzie jechać do biura i się kłócić. U mnie także brak zapłaty za to iż byłam kierowcą, do tego wiecznie zaniżona stawka o której wstyd mówić ! 5,45 brutto za godzinę ? Szkoda gadać. A na umowie prawie dwukrotność tej kwoty. Czy to jest fair ? Plus kilka innych drobiazgów. Dla mnie osobiście sami koordynatorzy w porządku. Z chłopakami można było się dogadać, i jak się im nie robiło kłopotów to oni Tobie też nie robili żadnych problemów. Zawsze mogłam liczyć na pomoc od strony koordynatorow przy problemach z salarisami czy wypłatami. Ogólnie nie polecam z tego względu, że można źle trafić i będą Cię ciąć po kosztach od samego początku do końca ;)

Domcia
@Banda ZŁODZIEI z solutions!!!

Do solutions jako solutions jest spoko firma ja wróciłam tam z uśmiechem na twarzy gdy dowiedziałam się że Paniuski nie ma P.Joanny. ona kręciła przy wyplatach i wymyslala przerozne historie aby pogrążyć pracownika. Ale chłopaki miód cud i orzeszki. Jak ktoś pracuje i jest szczery nie owija w bawełnę to pracy masz w brud. Bynajmniej ja nie mogę narzekać. Pozdrawiam Solutions i Brata Slonce

Name

Najlepsza praca w De Jong verpakking, spoko ludzie, w biurze często zamieszania, dużo brali za podatek, często się salarisy nie zgadzały u znajomych ale robili korekty. Praca mega , kasa taka o.

lili

biuro oceniam jako bardzo dobre pracuje juz tam rok i nigdy nie mialam problemow z wyplata. mam prywatny transport i mieszkanie wiec nie musze zebrac tak jak inni haha slyszalam rozne rzeczy na temat planistow ale osobiscie nie mam z nimi kontaktu zaczepilam sie na jednej firmie i tam jest moj pracodawca takze zamiast pisac rozne rzeczy moze lepiej wziasc sie w garsc i zadbac o to by zycie bylo lepsze a nie tylko narzekac kazdy jest kowalem wlasnego losu

Lukas :)
@lili

Jak masz swoje prywatne mieszkanie i transport to się nie wypowiadaj kowalu własnego losu bo solutions to pedały (usunięte przez administratora) Polacy którzy okradają swoich (usunięte przez administratora) ich (usunięte przez administratora) Tomka i Witka tą starą (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Kicia11

Solustion Praca jak praca tylko te ludzie z biura to jakieś zwierzęta jeszcze dwie godziny czekania na jakiś transport A kierowcy siedzą biurach niż jechać bo ludzi ta agencje nie polecam nikomu

Run Forest, Run!!!

Tragedia!!! Kompetencje osób pracujących w biurze i jakość ich pracy, na poziomie... trudno nawet o określenie. Naprawdę, ci ludzie powinni pracować w cyrku, przy podawaniu paszy dla zwierząt i czyszczeniu klatek. Nie wierzę, że "niderlandzki szef" nie wie kogo zatrudnił. Panie i Panowie z biura, sami pewnie niedawno trafili na obecne stanowiska, wprost ze zbiorów runa leśnego, czy czegoś tam. Styl i jakość ich pracy oznacza dla Ciebie problemy ze wszystkim: pracą, transportem, wypłatami. Mi, to udało się ogarnąć jakoś, dzięki determinacji, oraz znajomości języka. Pracowałem do momentu wprowadzenia "udogodnień" w hotelu, w którym mieszkałem (Spijkenisse). Właściciel, kozojeb*a w perfidny sposób, chciał zmienić warunki najmu, łamiąc wcześniejsze ustalenia i samą umowę. Cóż, myślę że po prostu doszedł on do wniosku, że skoro agencja maksymalizuje zyski kosztem pracowników, to i on pójdzie tym śladem. Sam hotel, to siedlisko międzynarodowej patologii wszelkiego typu. Przyjemność dzielenia skromnego pokoiku (tekturowe ściany) z drugą osobą, to jedynie 90 EU na osobę;-). Daruj sobie tę firmę zwłaszcza, jeśli nie znasz języka, bo wtedy jest się bezbronnym wobec tej agencji, a oni potrafią naprawdę uprzykrzyć życie. Ostatniej tygodniówki po zakończeniu współpracy nie wypłacają! To prawda! Dostajesz salaris, że pieniądze wypłacone (im księgowość się zgadza), ale sam przelew jest wstrzymany. Na szczęście długo tam nie pracowałem, więc straty stosunkowo niewielkie ( wakacyjnego i urlopowego zapewne też nie wypłacą). Trochę już w NL pracowałem, ale z takimi ludźmi, jak w SolutionsTeam jeszcze nie miałem do czynienia. Ach, przecież to już SolutionsEmployment teraz! Sama zmiana nazwy firmy dużo mówi. Chyba zmiana ta, nie była wynikiem niedawnego reportażu w programie TVN "Uwaga"? Gdzie wraz z biurem Axidus określono was delikatnie mówiąc, jako mało wiarygodnych pośredników.

Arczi
@Run Forest, Run!!!

Z tego co się orientuje to o Solutions żadnej wzmianki w TVN nie było. A biur istnieje dalej pod ta sama nazwa. Ja osobiście pracowałem przez to biuro i mogę śmiało polecić. I tak na przyszłość proszę uważniej oglądać reportaże i sprawdzic źródła swoich informacji bo właśnie w taki sposób tworzy się plotki.

Zostaw merytoryczną opinię o SolutionsTeam Uitzendbureau B.V. - De Lier

• Jak się pracuje w SolutionsTeam Uitzendbureau B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy SolutionsTeam Uitzendbureau B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SolutionsTeam Uitzendbureau B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SolutionsTeam Uitzendbureau B.V.

SolutionsTeam Uitzendbureau B.V.