Opinie o Van den Berg Roses w Delft

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Van den Berg Roses. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Van den Berg Roses na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van den Berg Roses w Delft

Lucas

nie wiem po co koś ma używać kilku nikow skoro już napisał imie

wxm

Tak dalej ale jest naprawde dobrze ,najważniejsze to zdobyć sie na odwagę i odejść ,

Pracownik v.d.berg
@wxm

Ja się zdobyłem po dwóch dniach pocisnąłem z team leaderem na szklarnie nie jestem niewolnikiem tylko pracownikiem po dwóch dniach zobaczyłem jacy potrafią być polacy za miedzą, team leader marcin z małej litery bo na dużą nie zasługuje to jak kapo w (usunięte przez administratora) Nie polecam tam jechać w biurze gadka ładna i gładka a rzeczywistość to co innego

Czyli dalej Holandia??

gosc

Czy ktoś wie o co tutaj chodzi?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Van den Berg Roses? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
wxm

nie nie pracuję tylko bardzo przesiąkłem tą szklarnia tymi ludzmi i może dlatego tak emocjonalnie do tego podchodze zbyt dużo lat

ja2

Nie pracujesz?? tylko ze Twoje wypowiedzi wskazuja ze dalej tam pracujesz... to jak to jest?? napisz prosze... Myslisz ze mozmy sie polubic??

wxm

ja już tam nie pracuję!!!!!!! i uwierz nie żałuję!!!!! ale możemy się polubić JA2 mam identyczne zdanie na temat tych norm io tym ,że wszyscy w rejkach płaczą a jedna osoba się wychyli powie za reszte co jest tylko kończy się na tym ,że ta osoba zostaje SAMA bo nagle wszyscy są zadowoleni i nikomu nic nie przeszkadza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja2

To ludzie zabijaja sie o normy, wystarczy spojrzec na sortownie sami sobie zrobiliscie to co jest 2tys na godzine czemu nie wiecej dlaczego nie 2,5tys oczywiscie wtedy mnie nie zwolnia z pracy. Dlaczego nie chcesz sie odezwac smialo mysle ze to moze miec pozytywny wyraz dla fimry a zwlaszca dla pracownikow...kazdy w pojedynke tyle mowi i chce zrobic tylko jakos ludzie nie potrafia sie zabrac w calosc to troche tak jak w szkole zawsze ktos zostnie mimo hasla Uciekamy na wagary....

ktos

Jesteście śmieszni Każy obraża każdego i zarzuca mu że obraża innych :)

wxm

a jeszcze jedno żeby zastąpić Team Liderów należy być ...........a ja nie jestem

wxm

Można racja ,ponieważ dla chcącego nic trudnego ,tylko JA nie chcę!!!!!!!Dopóki ludzie nie zmienią swojegu toku myślenia ,przestaną między sobą rywalizować nic się tam nie zmieni!!!!!!!!!PRZYKRA SPRAWA ALE ZA TO ODPOWIEDZIALNI JESTEŚMY MY SAMI -POLACY

ja2

A wxm?? wlasnie na siebie dlaczego osoby wypowiadajace sie nie potrafia tego zrobic?? przeciez jesli ktos potrafi sie tak dobrze komunikowac dlaczego tego nie ujawni moze zastapi ktoregos lub wszystkich tych polskich team liderow tzw polskich chlopcow mysle ze wtedy bedzie o wiele lepiej w tym (usunięte przez administratora) moze nawet bedzie to zaklad przyjazny dla pracownika. Dlaczego potrafisz wypowiedizec sie tylko tutaj nie w firmie walcz tak jak ktos napisal naprawde mozna!!!

ole

jakimś .........kimś szkoda słów

gosc

kim jest ja2????

wxm

Nie rozumiem osoby ,która podpisuje się jako JA2 ,jeżeli Twoim celem jest tu jedynie obrażanie innych to może spójrz najpierw na siebie!!!!!!!! Łatwo jest jechać na innych(usunięte przez administratora)Twoim zdaniem nie potrafią sie komunikować w obcym języku,myślę że jesteś w błędzie ,ponieważ masa ludzi zna język i to napewno lepiej od NIEDOUCZONYCH TEAM LIDEROW pozdrawiam.

a co nie jest OCZYWISTE?

Van den Berg ma udzialu w Van Koppen Van Ejik dlatego to on decyduje czy osoba ,ktora od niego odchodzi moze podjac prace gdzie indziej.Logiczne jest ,ze nowy pracownik jest mu obojetny ,bo tak naprawde jeszcze nie umie pracowac i taka osoba ma szanse dostac inna prace.Gorzej jest jednak z pracownikami ,ktorzy pracuja dlugo i potrafia wiele rzeczy zrobic ,albo po prostu wiedza zbyt duzo (przynajmniej na temat (usunięte przez administratora)),wtedy w wiekszosci przypadkach taka osoba jest BLOKOWANA ,chociaz ostatnimi czasy przestali to robic,ale co z tego jak i tak NIE MA DLA CIEBIE PRACY

ja2

No i skad zmina nicka???

ja2

Nie rozumiem ponownego wklejania napisanego postu, to tak jak pisanie tekstow kabaretu gdy ogladasz je na you tubie.... przeciez wszyscy potrafia czytac nie trzeba pisac tego dwa razy.... Wszyscy wszystko wiedza...to dlaczego nic niejest takie oczywiste :-)

jaaaaaaaaaa

ja2 - 2012-02-10 21:15:29 Czyli rozumiem ze ponad 100 osob pracuje tam tylko i dlatego ze nie znajdzie pracy w innej firmie przez biuro VKVE, slyszalem ze wszyscy co odchodza z "(usunięte przez administratora)" ida do innej pracy, przeciez tej w Holandii jest duzo dla takich wyszkolonych pracownikow...no to juz wiadomo kim jest ja2 a ja słyszałam ze wszyscy co odchodza z (usunięte przez administratora) ida do nieba

Zostaw merytoryczną opinię o Van den Berg Roses - Delft

• Jak się pracuje w Van den Berg Roses?

Zobacz opinie na temat firmy Van den Berg Roses tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

Van den Berg Roses