Opinie o Van den Berg Roses w Delft

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Van den Berg Roses. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Van den Berg Roses na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van den Berg Roses w Delft

Zuzanna

@Była pracownica. Dziękuję Ci za twoją obszerną i popartą konkretami wypowiedź. Z pewnością będzie bardzo cenna dla potencjalnych kandydatów do pracy. @Feliks Po Twojej wypowiedzi też wnioskuje, że Twoja opinia o Stuwadoorsbedrijf van Roij jest raczej pozytywna. Czy moje wnioski są słuszne? Czy mógłbyś się z nami podzielić jakimiś konkretami na temat warunków pracy w Stuwadoorsbedrijf van Roij?

Były pracownik.

Nie Polecam tej firmy!!!! (usunięte przez administratora). Koordynator Pan G.nie odpowiedzialny i msciwy człowiek. Liderzy brak słów. Chcesz być niewolnikiem przyjedź przekonaj się to nic nie kosztuje. Pozdrawiam

Jerzy

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Była pracownica

Pracowałam w Bergu prawie 5 miesięcy i gdyby nie fakt że musiałam zjechać do Polski ze względów osobistych to jeszcze bym tam została dłużej... Przyjechałam tam na początku stycznia i pracowałam na tzw. "nowej" szklarni gdzie były młode rośliny. Było bardzo fajnie, bardzo mili ludzie ze mną pracowali, nikt sie nie wywyższał. Jedyne na co trzeba było uważać to na team lidera Martina. Nie lubił gdy od Polaków było czuć alkohol. Wiadomo jak to na początku... musiałam sie wszystkiego nauczyć a z czasem wymagano tempa i dokładności . Godzin tygodniowo było sporo 38-50 no ale po to tam sie jedzie by pracować a nie leżeć. Bardzo nie tolerowano gdy Polacy rozmawiają ze sobą podczas pracy. PO kilku tygodniach przenieśli mnie na inna szklarnie tzw. czwórkę . Atmosfera jest tam diametralnie inna a starzy pracownicy są negatywnie nastawieni do "świeżaków". Z czasem sie tam zaklimatyzowałam ale lekko tam nie było bo róże bardzo wysokie no i weszły tam"normy", które w cale nie są takie strasznie wygórowane. 500 sztuk na godzine to tak bez wiekszego wysiłku można zrobić. Bardziej pozostali pracownicy wywierają presje na Tobie żeby szybciej ciąć bo chcąszybciej iść dodomu i nie chcą zbytnio pomagać jeśli ktoś "ma tyły" . Plauza na rurach po kilku godzinach jest dość męcząca dla kregosłupa ale idzie sie przyzwyczaić. Liderzy całkiem spoko ale czasem trzeba olewać to co mówią i robić po swojemu. Jeśli widzą że sie starasz i że zależy Ci na pracy to nic Ci nie grozi, nie zwolnią. Praca spoko dla ludzi silnie zmotywowanych i chcących dużej liczby godzin. Wg mnie weekendy i nadgodziny powinny być płacone więcej bo jak tam dalej tak bedzie to ludzie bedą z tamtąd uciekać. Ogólnie jest tendencja że mało kto z nowych pracowników zostaje dłużej niż 2-3 tygodnie w Bergu ze względu na trudność wykonywanej pracy. Ale dla chcącego nic trudnego czego jestem przykładem

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Van den Berg Roses? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Zuzanna

@Juz tam nie pracuje, dziękuję Ci bardzo za tak obszerną opinię odnośnie pracy w Van den Berg Roses. Napisałaś o tym, dlaczego Tobie się tam nie do końca podobało, lecz również nadmieniłaś, iż są w tej pracy osoby, które mają już naprawdę długi staż. Jak myślisz jakie cechy mają te osoby, potrzebne do tego by pracować tam dłużej? Jak wiadomo nie każdy nadaje się do danej pracy, wszyscy mamy swoje priorytety i wymagania. Czy byłabyś w stanie określić cechy osoby, jakie powinna posiadać by spełniać się w tej pracy?

Zuzanna

@juz tam nie pracuje , jakie konkretnie nieprawidłowości dostrzegasz w firmie Van den Berg Roses? Możesz to sprecyzować? Napisałeś również, że za zgłaszanie uwag pracodawca się mści, możesz opisać proszę w jaki sposób to się objawia? Twoje uwagi są cenne i dają pewien pogląd dla tych, którzy jeszcze zastanawiają się czy podjąć się pracy w tej firmie, czy też nie.

Juz tam nie pracuje
@Zuzanna

Jeśli podpadniesz z czymś tzw team leaderowi, to wszyscy bedą mieć do ciebie problem, inni team leaderzy z innych działów rownież, wiec znikome twoje starania o to aby wykonywać swoją prace starannie... taki przykład smutny. Wymagają bycia idealnym juz na starcie, a to trochę za szybko. Można przyjechac do pracy, spróbować, moze to tylko moje złe doświadczenia. Jest tam wiele osób pracujących bardzo długo, wiec można tam wytrzymać, mi nie wyszło.

Feliks

Jak ktoś jest poza firmą to zupełnie zbytecznie pisze takie złośliwości.

Magnes
@Feliks

Na pewno piszą to specjalnie aby wiara nie przyjechała ... Puknij się .

Zuzanna

@sfinksczy zdecydowałeś się na zmianę pracy? Rozumiem, że w firmie pracowałeś za pośrednictwem agencji pracy. Czy wszelkie zastrzeżenia do niej zgłaszałeś? Zawsze warto informować pracodawcę o wszelkich nieprawidłowościach.

sfinks
@Zuzanna

nie zgłaszałem swoich zastrzeżeń gdyż z uwagi na to iż byłem tam krótko to pewnie nikt nawet nie raczył by tego wysłuchać a po co produkować się na darmo co do beestmy nie mam zastrzeżeń bo to oni mnie tam skierowali ale gdyby mi na miejscu powiedzieli do jakiej firmy jadę zapoznał bym sie z opiniami na temat pracodawcy i warunków a tak dowiedziałem się na miejscu że będę pracował dla berga,trudno dałem sobie radę ale więcej dla berga pracować nie zamierzam,to sami pracownicy robią sobie taką atmosferę nowi sezonowi sa dla nich jak śmieci,najgorsze w tym wszystkim jest to że koordynatorzy mają świadomość tego co się dzieje i nie reagują,na team liderów biorą osoby które nadają się tylko do wypasania bydła a nie do współpracy z ludźmi tam też trzeba byc człowiekiem więcej emapatii a nie tylko bat w rękę w postaci telefonu do koordynatora bo wiedzą że ludzie przyjeżdżają po to aby zarobić niekiedy są w sytuacji bez wyjścia,więc komu taki koordynator uwierzy mi nowemu pracownikowi czy team liderowi? dlatego napisałem tu kto ma głowe na karku sam wyrobi sobie zdanie,ja przestrzegam tylko przed czynnikiem ludzkim bo sama praca choć ciężka z uwagi na normy i upał nie jest zła ale człowiek człowiekowi wilkiem.

juz tam nie pracuje
@Zuzanna

Tam nie można nic zgłaszać, żadnych nieprawidłowości bo będą się mścić na Tobie, to nie jest firma przyjazna człowiekowi.

Chętny do pracy

Co słychać w firmie? Warto aplikować? Może dowiem się coś więcej?

szczery

nie dają wody do picia latem przy tak wielkich upałach jakie są na szklarni

gość

Nie polecam tej firmy

Zuzanna

@Łysy piszesz, że weekendy są wolne tylko na początku. Czy więc później pracuje się również w sobotę i niedzielę i są one dodatkowo płatne? Możesz też powiedzieć jak długo trwa taki jednorazowy wyjazd? Wspominasz też, że w przypadku wyjazdu pary, są one rozdzielane i pracują w różnych miejscach i godzinach. Ktoś wcześniej też opisał podobną sytuację. A czy ktoś z Was spotkał się z tym, że te ustalenia rzeczywiście działały i para mogła pracować razem?

urodzony optymista
@Zuzanna

tak wszystko to prawda. trafia się na różne szklarnie, lub sortownia. Różne godziny pracy to norma np jedna szklarnia kończy o 16, inna o 19, jedna ma na 7 inna na 6. Tylko przez jakieś 3 tygodnie masz wolne weekendy póki nie wdrożysz się do pracy głównie z cięciem. za każdą godzinę masz płatne tak sam, nie ważne czy to jest weekend czy 25 grudnia czy zwykły poniedziałek. Generalnie to nie polecam nikomu, no chyba że na start dopóki nie znajdzie sobie czegoś innego, a chce przyjechać, już natychmiast. co do wypłat są raz na 4 tygodnie, lub raz na miesiąc 10 jeśli jest się na polskiej umowie ale to po przepracowaniu pół roku, choć nie licz że tu tyle wytrzymasz. Ja jeszcze pracuję, choć też planuję zmianę, bo tak dłużej się nie da

Łysy

Jeszcze słowo o tym projekcie na temat pracy dla par i firmowymi rowerami którymi dojeżdża się do pracy ,a więc praca dla par hmmm (śmiech na sali ) oni nie znają pojęcia tych trzech słów szczerze to tylko tyle ma wspólnego z pracą dla par ,iż firma zgadza się żeby pary tam pracowały,to znaczy pracujesz na innych szklarniach do pracy jedziesz na inną godzinę wracasz z pracy o innej godzinie, przez cały dzień nie widzicie się dopiero na domku ok. godz. 20-tej na 7 tygodni jest jeden dzień wspólnego wolnego, reszta wygląda tak że żona ma wolne ty idziesz do pracy i na odwrót, a jeśli twoja " połówka " pracuje na sortowni a ty na szklarni to już generalnie jest totalna separacja , co do sortowni to szczerze wcale nie jest lepiej niż na szklarni musisz uważać co i do kogo mówisz bo same " dobre ciocie" które patrzą by kłodę dać Ci pod nogi, totalna masakra, piszę to tylko po to by przestrzec innych normalnych ludzi którzy nie chcą być traktowani jak ścierwa ,co do firmowych rowerów to wygląda to tak, dostajesz firmowy transport (rower) którym musisz dojechać do pracy kilka kilometrów , często i gęsto te rowery nie nadają się do tego by z nich korzystać totalne ruiny za które wystawi ci biuro fakturę na kwotę od 100 do 200 euro. W momencie kiedy rezygnujesz z pracy owe rowery musisz we własnym zakresie dostarczyć do biura które jest oddalone o kilkanaście kilometrów i nie interesuje ich jak to zrobisz o czym nie raczą cię poinformować w momencie podpisywania z nimi umowy ( filmik roweru który jest firmowy ,na którym nie da się jechać będzie na you tube) szczerze to nie polecam, inaczej szczerze odradzam ten projekt, nie istnieje coś takiego jak nadgodziny czy 130% za soboty lub niedziele. Pozdrawiam normalnych . Szczerze poważnie się zastanówcie nad wyjazdem do Van den Berg Roses - Delf .Pierwszy raz się spotkałem z taką znieczulicą,ignorancją ,chamstwem , a kilka projektów za granicą mam już za sobą .(Weekendy są tylko wolne na początku )

kasia

popieram to wszystko powyzej jest prawdą,ludzie przekarzcie wszystkim link do tej stony niech się anonimowo wypowiedzą,zacznijcie od sortowni whatsapp wrzuccie link do tej strony na ogólny pls.

Łysy

Witam jeśli czytasz to to prawdopodobnie masz wątpliwości co do tego projektu ... i słusznie, szczerze i obiektywnie opisze krótko projekt Berg Roses-Delft ,a więc są cztery szklarnie 4,8,12 i tzw. sfinks na ostatniej pracowałem i szczerze tam względem tych pozostałych jest normalnie lider bo jednego poznałem (Marcin) jest całkiem normalny,ludzkie podejście do tematów ,ludzie są życzliwie nastawieni do siebie godziny nie normowane w zależności od ilości pracy w danym dniu tam względem pozostałych szklarni jest normalnie natomiast w 4,8,12 jest zgroza liderzy wożą sie za boga a dla mnie są ścierami którzy tylko gnoją ludzi robiąc z nich (usunięte przez administratora) totalny brak szacunku zwłaszcza dla nowo przyjętych,obóz pracy ma na dobranoc przy tej pracy syf totalny syf nie liczy się człowiek tylko normy powiesz co Ci się nie podoba liderowi a on nakłamie Grześkowi ( jest nad liderami) kłamca tylko potrafi sypać piękne słowa bez pokrycia jesteś tam jak konieczne zło które na wstępie trzeba dojechać liderzy to istne lesery którzy uważają się za bogów a są tym co koń nosi pod brzuchem , wszystko co robisz to jest źle wykonane finanse te (usunięte przez administratora) nie urywa pracujesz miesiąc a za trzy tygodnie wypłacają ,bądź za 200h zapłacą 4tyś zł. Firma Beestma tam udają że nic nie wiedzą a jak im mówisz jak tu jest to usłyszysz że kłamiesz totalne gów.....no szczerze nie słuchajcie że negatywy piszą Ci co nie chce im się pracować te negatywy które tu są to jest niestety prawda zwyczajne świnie które gnoją ludzi szczerze zastanówcie się czy chcecie być traktowani jak konieczne zło które trzeba zgnoić , przykre że RODAK RODAKA traktuje jak najgorszego wroga a Holendrzy się śmieją tą pracę szczerze odradzam . Pozdrowienie dla normalnych a dla ścier i konfidentów (bo tych tam jest od groma) hwd. Pracowałem trzy tygodnie i powiedziałem dosyć .

skrzyp

Pracowałam w Berg Roses przez miesiąc. Jestem zdecydowanie na nie. W agencji przed wyjazdem do Holandii poinformowano mnie i mojego chłopaka, że praca wygląda zupełnie inaczej niż na miejscu. Mieliśmy pracować razem, tymczasem wylądowaliśmy na innych szklarniach i tym samym kończyliśmy w innych godzinach, a mieliśmy mieć te same. Nadgodziny miały być dodatkowe, a tymczasem praca w tych szklarniach wygląda tak, że nigdy nie wiadomo, o której godzinie się skończy, pracownicy trzymani są według chyba czyjegoś widzimisię, a dowiadują się kiedy koniec, dopiero wtedy kiedy mogą iść do domu. Na szklarni mimo wysokich temperatur, nie można napić się wody. Właściwie wody jako takiej do picia nie można uświadczyć tam nawet na przerwie, chyba, że kranówa. W sumie nie wiadomo czy swoją pracę wykonuje się dobrze czy źle, bo ciągle jest się sprawdzanym, a i tak zawsze coś jest nie tak. Praca ma być wykonywana szybko i dokładnie, a w tym przypadku trochę to nie idzie w parze. Śmieszne jest to odbijanie się na każdą przerwę i z przerwy. Atmosfera jest dziwna, mało kto do kogo się odzywa. Dobrze, że szybko stamtąd odeszliśmy. To nasza pierwsza wizyta w Holandii i dopiero teraz w innej pracy, widzimy, że takie podejście jak w Bergu, nie jest standardem, na szczęście.

sfinks

Totalny syf i odradzam każdemu kto chce tam pracować,zero szacunku dla ludzi zwłaszcza nowych pracuję tu jeszcze ale chcę tylko zarobić tyle żeby nie było wstydu wracać do Polski z podkulonym ogonem,głupio przed rodziną i znajomymi wyjechałem tam poprzez bestmę ale gdyby mi w kraju powiedzieli jak wygląda praca na miejscu to w życiu bym się nie zdecydował.Ale albo oni sami nie znają realiów albo każą im kit ludziom wciskać,jedyne co mają fajne to zakwaterowanie i cieszę się że trafiłem z ludźmi którzy tak jak ja dopiero co przyjechali przynajmniej nie mają tak zrytych głów jak ci co tu dłużej pracują,jestem tu miesiąc i jeszcze tylko do końca wakacji i zmiatam stąd jak sie da jak najszybciej,te pochwalne komentarze to piszą sami pracownicy administracji a nie pracownicy szklarni co do moobingu to też jest prawda bo widziałem to na własne oczy ale nikt głośno nie mówi bo to grozi wywaleniem z pracy koordynatorzy dobrze wiedzą o tym ale nic nie robią team liderzy polacy tylko patrzą jak kogoś podkablować wstyd za takich rodaków.Jeśli ktoś ma rozum to będzie wiedział o czym piszę,miałem być na 1,6 m-cy a wracam po trzech,wolę jednak dalej kostkę układać niż patrzeć na ten cyrk.

Zuzanna

@stefanco rozumiesz mówiąc, że w firmie panuje mobbing? Kodeks pracy definiuje go jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie takie sytuacje miały miejsce? Firma ma obowiązek im przeciwdziałać. Czy próbowałeś to zgłaszać?

Pracownik v.d.berg

Nawiązując jeszcze do swojej poprzedniej wypowiedzi powiem tak: w besstmie nikt nic nie mówił na temat świąt że nie możemy pojechać do pl. Nikt też nie wspominał o pracy w niedzielę a tak jest,pracuje się tu 7 dni w tygodniu a nie 6 jak było mówione w besstmie, jestem jeszcze na miejscu więc moja wypowiedź jest jak najbardziej aktualna,a żeby komuś uświadomić warunki jakie panują to opiszę to tak w czasie przerwy o godzinie 15 poszedłem jeszcze do toalety no nie udało mi się z niej wyjść równo z końcem przerwy więc na szklarnie spóźniłem się o 1 minutę zaczepił mnie team leader marcin i pyta czy wiem ile trwa przerwa więc zapytałem go w czym ma problem to tylko minuta i nie mogłem wcześniej wyjść a on na to że powinienem go przeprosić i powiedzieć że to się więcej nie powtórzy,Hahaha więc dostał ripostę od białego człowieka aż poszło w pięty i na tym moja praca się zakończyła, poszedłem domu teraz szukam już nowej Jeżeli ktoś lubi być traktowany jak śmieć to ta firma jest dla niego,ja jestem pracownikiem a nie niewolnikiem,i komentarze negatywne potwierdzam

Zuzanna

Pracujesz w Van den Berg Roses? Chętnie dowiemy się na jakie warunki mogą liczyć obecnie pracownicy firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Van den Berg Roses - Delft

• Jak się pracuje w Van den Berg Roses?

Zobacz opinie na temat firmy Van den Berg Roses tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

Van den Berg Roses