Opinie o Baltona S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Baltona S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Baltona S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltona S.A. w Warszawa

mam to gdzieś

z tego co wiem to sporo osób.

jaga

ja nie

nie mam nogi

A keraniss już zaczął działać w naszych sklepach? Ktoś z naszych do nich trafił?

taki

zaszkodzić można tylko zarządzającym, historia BH travel - czyli warszawy, może tylko uswiadomić innnym sklepom jakie są zagrożenia, jaki jest obieg wiadomości, co sie dzieje za ich placami. fakty: - koniec 2011 złożenia do sądu wniosku o zabezpieczenie interesów BH przeciw PPL -rozmowy ? z PPL - brak wnikliwego czytania umów najmu ,skutek- brak dostarczenia wymaganych umowami gwarancji finasowych, bankowych ? co dało możliwość wypowiedzenia umów natychmiast, zgodnie z umowami KTO MIECZEM WOJUJE OD MIECZA GINIE a wystarczyło dokladnie przeczytać umowy i warunki, i nie dać powodu do wypowiedzenia..

Specjalista ds. Marketingu

1. Etap rozmowa telefoniczna 2.Spotkanie 3. Brak odzewu mimo zapewnień- totalny brak kultury i piszę to nie dlatego, że nie dostałem pracy. Ale wypadałoby poinformować o przebiegu rekrutacji.

O doświadczenie, obecne obowiązki. Standardy raczej nic ponad przeciętnego.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Pracownik działu rozliczeń
Świebodzin
Koimex
ehh

zoorientowana - 2012-04-01 09:26:51 A może wyjawimy teraz publicznie jakies sekrety? Co nam szkodzi? I tak juz nas nie ma wiec chyba mozemy? Co wy na to? Troszke przecież wiemy...pamiętaj, że baltona to nie tylko warszawa, są jeszcze inne sklepy - można mówić, ważne, żeby innym jeszcze pracującym nie zaszkodzić ;)

zoorientowana

taki

prima aprylis - podobno remont przesuniety o około rok.... biuro warszawa - rozrośnięte, czas się żegnać, brudaski - trzymane z daleka od plebsu - bo jeszcze się dowiedzą całej prawdy kto popełnił największy błąd, a tak wiedzą tylko to co im powie prezesik- mydlenie oczu i czekanie na kasę - oby dali jeszcze , bo koszty ogromne a dochodów brak- przecież jeszcze możemy otworzyć !!!! - to wersja oficjalna dla hindusów.

zdzichu

jak w baltonie: http://ujarani.pl/796

nie mam nogi

speedy - 2012-03-29 13:23:12 Ku zaskoczeniu wszystkich ...OSCAR go to .....Kids!!!!!! w kategorii 'najlepszy [usunięte przez moderatora].' najlepiej zostaje doceniona w oczach jurorów - szczególnie szczurzej mordki jej [usunięte przez moderatora]ale o tso chodzi? zostali jakoś extra wyróżnieni? tzn np ktos im powiedział dziękuję na odchodne? bo nie rozumiem?

classikowa

nie mam nogi - 2012-03-29 09:29:16 Teraz tak się mówi, a później ciężko będzie kogoś nawet na ćwiarteczkę namówić... Część pewnie dalej będzie działać w keranissie, ale ja bym jakoś u pejsiastych nie mógł robić...Nie będzie tak źle, ja zawsze znajdę czas żeby się z Wami spotkać :) Pozdrów żonę ode mnie S.

speedy

Ku zaskoczeniu wszystkich ...OSCAR go to .....Kids!!!!!! w kategorii 'najlepszy [usunięte przez moderatora].' najlepiej zostaje doceniona w oczach jurorów - szczególnie szczurzej mordki jej [usunięte przez moderatora].

classikowa

nie mam nogi - 2012-03-28 08:50:38 Zdrowia Jacku :) p.s. jakoś czuję w moczu, że w okolicach soboty znów się będziemy rozpakowywać :D A tak serio to szkoda classica - w ostatnim roku był taki fajny klimat, wreszcie można było przychodzić do pracy bez obrzydzenia i stresu... w końcu normalny kierownik ([usunięte przez moderatora]- powodzenia i smacznych śledzi ;), normalne grafiki, urlopy wg życzeń.. No i załoga, z którą (poza drobnymi wyjątkami potwierdzającymi regułę) można beczkę soli zjeść i wannę wódki wypić. pzdr leń zza biurka p.s. żona już nie boi się policji, można by jakąś wódkę wypić ej Ty \" nie mam nogi\" nie żegnaj się z nami :) to, że pewien etap się skończył nie znaczy, że nie będziemy mogli zjeść beczki soli i wypić wanny wódki....najlepsze przed nami :) Classic rządzi !!!!

bh travel retail

ZAWALONY JACEK - 2012-03-28 17:08:41 bh travel retail - 2012-03-28 14:01:17 THE END. w rolach głównych wystapili: PPL... ZARZĄD BH... MENAGER... LIZUS NR 1 .. LIZUS NR 2... (nominacja do złotej maliny ) w pozotrały rolach ; CALSSIC.. PERFUMERIA... ESPRIT.. AKCESORIA.. BESTSELLER.. AIRRVAL... CREWSHOP.. ( nominowani do OSCARA ) PRODUKCJA I REŻYSERIA : BOLLYWOOD scenariusz; LUDZKA GŁUPOTA. KONIEC. WAŻNE UZUPEŁNIENIE OBSADY TEJ PRODUKCJI: KASKADERZY - MAGAZYN WOC - NIE BYŁO SZTUKI KTÓREJ BYŚMY NIE ZROBILI. POZDRAWIAM FACETÓW I CAŁUSKI DLA KOLEŻANEK. PAMIĘTAJCIE - CHWAŁA NASZYM ... INNYM /.../ PRECZ!!!! /słowo sam zmieniłem/ piszcie dalej - FORUM BYŁYCHERRATA (sorry za pominięcie..) MAGAZYN WOC.. .w nominacjach do OSCARA. KONIEC

ZAWALONY JACEK

bh travel retail

rybka

nie mam nogi - 2012-03-28 08:50:38 Zdrowia Jacku :) p.s. jakoś czuję w moczu, że w okolicach soboty znów się będziemy rozpakowywać :D A tak serio to szkoda classica - w ostatnim roku był taki fajny klimat, wreszcie można było przychodzić do pracy bez obrzydzenia i stresu... w końcu normalny kierownik [usunięte przez moderatora]- powodzenia i smacznych śledzi ;), normalne grafiki, urlopy wg życzeń.. No i załoga, z którą (poza drobnymi wyjątkami potwierdzającymi regułę) można beczkę soli zjeść i wannę wódki wypić. pzdr leń zza biurka p.s. żona już nie boi się policji, można by jakąś wódkę wypić JESZCZE RAZ ŻEGNAM WAS. NIE ŻAŁUJĘ SPĘDZONYCH LAT I MAM NADZIEJĘ, KAŻDY Z NAS BEDZIE KIEDYŚ WSPOMINAŁ Z USMIECHEM I MOŻE Z TĘSKNOTĄ KOLEGÓW I KOLEŻANKI Z LOTNISKA. PRZECIEŻ TAK NAPRAWDĘ TO WŁASNIE MY TWORZYLIŚMY TO CO NAJCENNIEJSZE W PRACY : KLIMAT. CIESZĘ SIĘ, ŻE MOGŁAM WAS POZNAĆ I Z WAMI PRACOWAĆ. EDZIA. - ja też nie boję się policji, a i z wiosną pragnienie...wzrasta.Jestem w tej chwili robotna bezrobotna.

jWp

Prima aprilis zbliża się. Zwalniają ? Znaczy się; będą przyjmować!!! Niech się każdy trzyma swojego pędzla, sorry aszibka tzn. swojego wypowiedzenia. One way ticket, one way ticket - to the moooo...oon!!!!

nie mam nogi

Zdrowia Jacku :) p.s. jakoś czuję w moczu, że w okolicach soboty znów się będziemy rozpakowywać :D A tak serio to szkoda classica - w ostatnim roku był taki fajny klimat, wreszcie można było przychodzić do pracy bez obrzydzenia i stresu... w końcu normalny kierownik ([usunięte przez moderatora] - powodzenia i smacznych śledzi ;), normalne grafiki, urlopy wg życzeń.. No i załoga, z którą (poza drobnymi wyjątkami potwierdzającymi regułę) można beczkę soli zjeść i wannę wódki wypić. pzdr leń zza biurka p.s. żona już nie boi się policji, można by jakąś wódkę wypić

classic

Classic pozdrawia i żegna Pana Jacka T. Zdrowia życzymy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Baltona S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Baltona S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Baltona S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baltona S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Baltona S.A.?

Kandydaci do pracy w Baltona S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Baltona S.A.