Opinie o Minibus w Karczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Minibus. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Minibus o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Minibus w Karczew

Pasazer

Niektórzy kierowcy są bezczelni, brak jakiegokolwiek poszanowania pasażerów. Kompletny brak kultury

czemu brak klimy ? 2 okienka na krzyż otwarte

Pasażer
@anonymous

Bo to są stare trupy z lat 90tych. Niemiec płakał jak sprzedawał????????????

Klient

Okropna obsługa kolejny raz jechałem rano 9.51 z Michalina przy PKP w stronę Otwocka. Niemiły kierowca zwracający uwagę bez powodu.... Polecam zmianę niektórych kierowców!

merzspec

W dniu 15 11 2017 nie było kursu o godz. 06 16 z przystanku Androllego.O tej godzinie jedziemy do pracy a nie na zakupy.Czy poniosą panstwo konsekwencje mojego spóźnienia?

olson
@merzspec

chyba się źle czujesz! gdyby takie wpadki były nagminne to owszem. To, ze sporadycznie zdarzy sie tego typu sytuacja to chyba normalne. autobus może się zepsuć, kierowca może się źle poczuc itp. Jak masz taka wymagająca prace to zatrudnij prywatnego kierowcę, albo kup sobie własne auto i zobaczysz jak jest. Znając, życie jak auto się zepsuje to pozwiesz producenta. A najlepiej użyj szarych komórek! jak nie możesz się spóźnić! to nie jedź na styk, a wybierz kurs wczesniej. Jak Ty sobie siedzisz w cieplym biurze to taki kierowca wstaje o 3 rano, wsiada do zimnego autobusu, latem grzeje przez szybę jak w Keni. Musi miec oczy w du...bo mala wtopa i ma prokuratora na karku. Ponadto trafi sie zawsze jakis deb...ktory sie przypie...o glupote. I tak kierowca pracuje do popołudnia. Możesz ponieść ale konsekwencje swojego niedorozwoju.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Minibus odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Gandzia

Należałoby przeszkolić kierowców na którym przystanku należy się przesiąść .w dniu 08.12 jechałam ze Świdra na Ługi. Kursem 16:36. na przystanku Orla wspaniały pan kierowca burknął karczew przesiadka, wiec wysiadłam.dodam że w swidrze nie ma rozkładu jazdy a na orlej po 10 minutach oczekiwania na przesiadkę zobaczyłam ze powinnam wysiąść na olszowej nie orlej.nie korzystam codziennie z usług minibusa i nie znam miejsc przesiadkowych. Może warto by było ustalić jedno miejsce do zmiany autobusu , albo przeszkolić kierowców zeby nie wprowadzali ludzi w błąd

@Gandzia

Tak, jak wspominałam już wcześniej, forum jest przeznaczone dla pracowników danej firmy. W pełni rozumiem Twoje niezadowolenie, jednak tego rodzaju uwagi powinnaś przekazać bezpośrednio do kierownictwa Minibusa. Może znasz kogoś, kto jest zatrudniony u tego pracodawcy? Jeśli tak, zachęć proszę te osoby do aktywności w wątku.

eM

Czekam na alternatywę od ZTM. Kurs ~19:15 z Karczewa. Trafiłem na kierowce buca, nie dość że nie chciał wyjaśnić przystanku gdzie jest przesiadka(jadąc do Warszawy trzeba się przesiąść do innego składu), to jeszcze gdy nie udało mi się zdążyć na ten przesiadkowy minibus, zamknął mi drzwi przed nosem. Na szczęście było to w Otwocku gdzie był autobus 702, ale mimo wszystko byłem spóźniony przez zaistniałą sytuacje. Moje sugestie dla Minibus: Więcej uprzejmości i zrozumienia dla pasażerów, którzy na co dzień nie korzystają z Waszych usług. A najlepiej jak sytuacja wróci do stanu sprzed kilku lat, kiedy nie było przesiadek.

@eM

@eM, Twój komentarz jest bardzo ważny, jednak wątek został stworzony dla pracowników firmy. Powinny się tu wypowiadać osoby, które są lub były zatrudnione w Minibus. Może warto skontaktować się bezpośrednio z firmą i wyjaśnić zaistniałą sytuację? Zapewne to jednorazowy przypadek, wynikający ze zmęczenia kierowcy.

Firma Minibus świadczy usługi przewozowe. Na stronie pracodawcy można przeczytać, że cechuje ją dbałość o punktualność. Najbardziej potrzebujących wspiera bezpłatnymi biletami. Czy jako pracownicy macie dobre zdanie na temat firmy? Zgadzacie się z tym, że pracujące osoby powinny być dokładne i nie spóźniać się? Czy kierowcy mogą liczyć na bezpłatne przewozy dla najbliższych? Podzielcie się opinią!

Gorąco w tych autobusach. Dlaczego nie ma klimatyzacji?

Jarek

Czy dobrze się pracuje w firmie? Potrzebujecie ludzi?

I

Gdy wesszłam 2dżwiami chciałam kupić bilet gdy podeszłam do kierowcy to kanar powiedział że nie mogę kupić biletu i dostałam mandat nie powino tak być

@merzspec portal ten umożliwia prawnikom i potencjalnym pracownikom wymianę opinii na temat minibus jako pracodawcy. Nie ma jednak gwarancji, że wątek czytają również osoby zarządzające firmą. Jeśli zależy Ci na odpowiedzi, skontaktuj się bezpośrednio z minibus. Na stronie http://minibus.com.pl/kontakt znajdziesz nawet formularz do złożenia reklamacji.

@Kierowca rzeczywiście, obecnie pracownicy mają większy niż wcześniej wybór jeśli chodzi o miejsca pracy, co sprawia, że pracodawcy zmieniają warunki zatrudnienia tak, by dalej być atrakcyjnym miejscem pracy. Jednak jeśli chodzi o wysokość podanego przez Ciebie wynagrodzenia, to trochę mnie ona zdziwiła. W ogłoszeniach firma podaje, że kierowcy zatrudnieni są na umowie o pracę. Wysokość minimalnego wynagrodzenia znaczenie różni się od podanej przez Ciebie kwoty. Ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć w tej kwestii?

@Marieta@sss jeśli występują jakieś nieprawidłowości w zachowaniu kierowców, czy też jeśli macie inne uwagi na temat działania firmy, to zawsze możecie przesłać takie informacje bezpośrednio do Minibus. Na stronie internetowej w zakładce kontakt znajdziecie formularz, za pomocą którego możecie przesłać reklamacje. Ostatnie komentarze przedstawiają firmę z perspektywy klienta. A jakim MInibus jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników. Na jakie warunki zatrudnienia można teraz liczyć? Czy na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy zaszły istotne dla pracowników zmiany?

Kierowca
@Marta

W Miniaku nic się nie zmieniło dalej 7zł na godzinę , jednym słowem mówiąc kołchoz ! Najwyższy czas na PODWYŻKI !!! Brak ich może skutkować zwolnieniami ze strony kierowców, co w przyszłości przełoży się rzadką częstotliwość kursów .

Marieta

Zalosne to co robia kierowcy dzis zostalam przytrzasnieta drzwiami kierowca zamiast lub choc przeprosic powiedzial tylko ze co sie stalo i tak by nie ruszyl bo sa czujniki a sila jest taka ze od dwoch godzin boli mnie kregoslup zadzwonilam do girmy potraktowal mnie pan ze szkoda slow trzeba szybciej wychodzic itp jak poprosilam o kontakt z wlascicielem firmy powiedzial ze nie jest upowazniony rozlaczylam sie bo szkoda moich nerwow a do pracy do warszawy musze czyms dojechac .kiedys byly arki pks i jeszcze inne firmy dzis niestety zostal minibus i robia co chca wstyd dla tej firmy ze tak z ludzmi postepuje

Sss

ŻENADA....!!!dzisiejsza sytuacja ....idę szybkim krokiem na przystanek w Józefowie ,ponieważ spieszę się z racji przesiadki do pociągu.Ucieka mi z pod nosa minibus który planowo powinien być o 7.14 to nic ze był o 7.17,ale nie stresuje się ponieważ o 7.24 będzie następny którym zawsze jadę. ...no właśnie i tu kolejne spóźnienie, minibus przyjeżdża o 7 .33 uciekły mi dwa pociągi jest 8.07 a ja dopiero w skm w wawrze (ogólnie w czarnej (usunięte przez administratora) ale za bilet miesięczny 120 zł się płaci. ROBIĄ CO CHCĄ !

dwsw

zapewne tak jednak na chwile obecna oni nie maja ofert

młody

wypłata jest taka jak w Biedronce na kasie za 168h jak zrobisz 300h to i wypłata jest większa.

Mazi

Piszecie że kierowcy pracują i po 300 godz. Moje pytanie jest takie: Gdzie jest ITD w tym kraju? Gdzie są kontrole z PIP? Przecież kierowcy zawodowi mają limitowany czas pracy, tachografy. Jeśli to prawda to takie PGR-y powinni zamykać od ręki, a włascicielowi dowalić taką karę żeby się uszami nakrył....To i kierowcą nie ma się co dziwić że nie mają humoru skoro przepracowani. Co do stanu autobusów to fakt że totalne rupcie, wystarczy spojrzec na kierowce jak zaciska zęby gdy musi mocno wyhamować, a niema czym, a w środku jak w piekarniku, żadnej klimy, żadnych okien otwieranych.....piekło. ja zdecydowanie wole skm lub miejskie.

Iza

Miałam nieprzyjemną i zarazem stresującą sytuację, jakieś 3 tyg temu jechałam z 10ms dzieckiem w dużym wós=zku który ledwo przecisnął się między siedzeniami i doszliśmy do przegubu autobusu i tam utknęliśmy(nie jeżdżę tymi liniami i nie wiedziałam którym,i drzwiami mam wsiąść aby uplasować się na miejscu dla wózków), Pojechałam na zajezdnię myśląc że na spokojnie wyjmę dziecko a kierowca przeniesi mi wózek nad siedzeniami, albo go złoży i wyjmie, lecz tak się nie stało...na 2 moje prośby odpowiedział, że nie może...i stałam z małym dzieckiem na ręku w autobusie a P. kierowca siedział na swoim miejscu, zareagował Pan ochroniarz i przeniusł mi wózek(nie dałabym go 2 raz przeszarpać...) A nawet gdybym wsiadła drzwiami z miejscem dla wózków(kierowca mógł mi tylko te drzi otworzyć to bym się domyśliła, zważywszy że tylko ja byłam na przystanku) to sama i tak bym nie wyjechała ponieważ pomimo miejsca na wózki są w autobusie wysokie 2 schodki!

gerry123

Znasz jakieś szczegóły? Takcmiędzy bogiem a prawdą, jedyną kurencją jest SKM.

Zostaw merytoryczną opinię o Minibus - Karczew

• Jak się pracuje w Minibus?

Zobacz opinie na temat firmy Minibus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Minibus
  • Bema 2B