Opinie o Minibus w Karczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Minibus. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Minibus o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Minibus w Karczew

Mania Nowy wpis

Czy na dzień dzisiejszy gdyby mąż wysłał cv jako kierowca to rozpatrzą w ogóle jego aplikację? Pytam głównie o to czy są jakieś zapotrzebowania na nowych ludzi. Jak mógłby na początek dogadać się co do kasy, skoro ma kilka lat doświadczenia? Dajecie dużo więcej niż płaca minimalna?

Kazimierz Żmiejko Nowy wpis

Czy rozkład jest aktualny do Otwocka z Warszawy. Nie można do Państwa się dodzwonić Pozdrawiam

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Minibus?

Misiek

Zawiesili prawie wszystkie kursy nie z powodów ekonomicznych! Ich tabor nie spełniał nawet normy Euro 4.Do Warszawy by już nie wjechali z tak starymi trupami kupowanymi w Niemczech za 20 tysi. Porażka sami do tego doprowadzili a składają na pandemie. Ile lat wcześniej również nic nie kupowali lub ściągali od Niemca najgorsze szroty z przebiegami po kilka milionów km. Teraz liczą na kasę z urzędów gmin. Przez 30 lat się dorobili na kombinacjach. Szkoda to jest nie Miniaka a kierowców którzy pracując u nich doczekali nędznej emerytury bo reszta była pod stołem.

Natalia
@Misiek

No to słabo to wygląda z tego co piszesz ale widzisz ci kierowcy sami się godzili na wypłaty pod stołem, chyba mieli świadomość jak to działa? To co czeka ich inwestycja w lepszy tabor?

Misiek Nowy wpis
@Natalia

Nie będą już inwestować. Raczej ich czeka całkowite zamknięcie na własne życzenie. Z 50 kierowców zostało z 5.to już końcówka tej firmy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Minibus odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Roman

Ile godzin teraz pracują kierowcy? Bo czytam, że dwa lata temu pracowało się po 250 godzin. Trochę sporo, bez kitu.

Czekanie na autobus 50 min.

W czwartek czekałam na autobus 50 minut to totalna porażka , brak szacunku dla pasażerów , nie dosyć że jeżdżą co godzinę to jeszcze się spóźniają . Współczuję pasażerom którzy muszą korzystać codziennie . Ludzie kupcie rowery i niech w końcu padnie ta firma .

K.

Firma ostatnie (usunięte przez administratora) i wodorosty.Zero punktualności, godzina opuźnienia, brak klimatyzacji, busy które powinny być złomowane, kupione od Niemców. Ceny biletów kosmos. Mam nadzieję że padniecie i wejdzie ZTM.

Idk

Czy autobus mógłby się zatrzymywać na przystankach na których powinien? XD Bo właśnie muszę czekać godzinę na kolejny xD

Wiecie, czy Minibus szuka kierowców do pracy? Rozglądam się za pracą i tak pomyślałam o tej właśnie firmie. Jakie mają wymagania na to stanowisko?

@Marta

Lepiej tam nie idz.Dużo godzin ze 250 w miesiącu.Nawet starzy kierowcy uciekają do Mza/Arriva.Lata mamy teraz bardzo upalne a w Miniakach jak w piekarniku i średni wiek autobusów 25 lat.Stare trupy.

Nikt
@Misiek

Daliby ci nowego to byś jeszcze zalowal ze nie jezdzisz starym Mercedesem..

@Nikt

Taa czego tu żałować jeździłem jako kandydat i nikt nie poleca tej firmy. Już Baks ma dużo lepszą flotę niż Miniak. Te Mercedesy co piszesz to wybite klamoty.

Pasazer

Janusze prowadzą firmę. A kierowcy tak przeklinają głośno rozmawiając przez telefon że glowa mała.

Ala

Czy (usunięte przez administratora) prowadzące te firme mogą dopilnować punktualności? Czy mają za dużo roboty? Czekać 55 minut!?!?!? Żaden z rozkładów o tym nie mówi. Wiocha. ZTM i km lepsze. Dużo osób już olało minibus

@Ala

Kierowcy maja grafik tak napiety i jesli gdzies staną w korku to już opóznienieJeździjmy tylko Skm i Mza ta firma ma flotę pojazdów średnią 25lat.W nic nie inwestują a od kiedy firme przejeli ,,synkowie szefów'' to jest tylko gorzej.Dziennie trzeba zrobić 3 kółka Karczew-Pl.Zawiszy-Karczew tj.około 10h dziennie a płacą słabo.Starsi kierowcy jeżdza bo ich trzyma stażowe.Flota autobusów bez Klimy Kierowcy jeżdzą ponad norme godzin w dodatku słaby Zus reszta ,, pod stołem''.Porażka.

Cirt

Czy jest szansa żeby wyprowadzać zuli z busów?? Bo sobie na ostatnich siedzeniach melinę robią. W sumie im się nie dziwię... Nikt nie sprząta puszek w tych busach.

Pawel

(usunięte przez administratora) Punktualność żadna, starożytne busy... Nic do zaoferowania. Dobrze że niedługo konkurencja podobno ma się tworzyć.

Alex

Kierowcy w stosunku do pasażera zachowanie poniżej pasa hamsto goni hamstwem łaskę robi ze wyda ci reszty l się z pasażeram za nic maja pasażera r dobrze że przychodzi kres na tą firmę wreszcie może będzie można spokojnie pojechać do Warszawy bez obaw że jakiś kierowca będzie robił ci łaskę że wyda ci należne reszty jakość autobusów pozostawia wiele do życzenia

Stały klient

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Polecam zmianę niektórych kierowców. Są opryskliwi.

@Stały klient

Ja polecam zmiane taboru.Stare wozy Brak Klimy,Brak Niskopodłogowych Autobusów a w Zime niektóre słabo grzeja albo wcale.Porażka.

Rob

Słuchajcie jakąś poprawa nastąpiła w punktualności. Brawo!!!!

Rob

Szef nie ma żadnych kompetencji w zarządzaniu. Chyba z jakiejś małej miejscowości się wyrwał w okolice Warszawy xD i się poczuł. Zero profesjonalizmu i ja bym w życiu w moich busach miedzymiastowych nie zatrudnial ani na takie stawki ani chamow. My odpisujemy na maile i szanujemy klienta i rozmawiamy z pracownikami. Jeśli szef minibus to czyta to radzę usiąść do nauki bo jeszcze dluuuuga droga do bycia poważnym.

Chris

Malomiasteczkowe januszowe biznesy tak mają. Chamski Janusz za kierownicą, Janusz szef co biznes że wsi sobie zrobił. Mają gdzieś jazdę o czasie. Mają gdzieś klienta bo przecie Janusz robi xD Janusz jedzie xD a że nie o czasie... Komedia. A właściwie dramat. Wracać pole orac. Przełożony też xD

Klient

Celestynów-Otwock godz.17.46. Ciemnowłosy kierowca przez całą drogę do Otwocka rozmawiał przez telefon przeklinając przy tym na cały autobus jaki to on z rana opier...ol dostał, jak ma wyje....ne na tą robotę i co oni mu mogą zrobić. Podeszła do niego starsza kobieta i zapytała chyba o coś przerywając mu rozmowę telefoniczną co go bardzo zirytowało. Wydarł się na nią że nigdy nie wychodzimy przodem, że to nie jest jego wymysł i nie chciał jej otworzyć drzwi. Nie ma usprawiedliwienia na tak chamskie zachowanie. Nikt nie zasługuje na takie traktowanie.

Klient
@Klient

Przepraszam. To była 16.46

@Klient

Dobrze, że postanowiłeś opisać tu całą sytuację. Takie zachowanie ze strony Kierowcy oczywiście nie powinno mieć miejsca. Czy zgłaszałeś ten fakt bezpośrednio jakiemuś Przedstawicielowi firmy Minibus?

Nikoś

Szkoda, że nikt z pracowników nie korzysta z forum. Może wiecie czy firma potrzebuje nowych pracowników?

xx1
@Nikoś

Oczywiście tak. Obecnie firma poszukuje pracowników na stanowiska Kierowca Autobusu, Mechanik, Sprzątacz/ka

@xx1

Dzięki za informację. Jestem ciekawa na jakie warunki zatrudnienia można liczyć na tych stanowiskach. Wiesz jakie wynagrodzenie może otrzymać nowy pracownik w firmie Minibus? Czy konieczne jest posiadanie doświadczenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Minibus - Karczew

• Jak się pracuje w Minibus?

Zobacz opinie na temat firmy Minibus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Minibus
  • Bema 2B