Opinie o ORONA Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ORONA Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ORONA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ORONA Sp. z o.o. w Kraków

A ja licze na jakieś informacje o firmie, a głównie to o (usunięte przez administratora) jako młodszy specjalista wsparcia montażu. Dopiero co była rekrutacja i stąd moje zainteresowanie. Szukam (usunięte przez administratora) z fajnymi dodatkami, a tu właśnie oferują możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej za 1zł. Ale taka tania opieka to jest tylko dla pracownika, czy tez dla jego dzieci??

Aktualni pracownicy mają w większości dobre poczucie humoru? :D zaciekawił mnie ten komentarz z miażdzeniem roweru. Jakie są tak w ogóle relacje w zespole? Występują jakieś integracje czy raczej po pracy nie ma utrzymywanych większych znajomości?

Andrzej daj sobie spokój

@KWIATEK A.

Właśnie nie zdałem egzaminu nic się nie stało,firma zapłaci ponownie za egzamin

Czesław
@KWIATEK A.

Kto bogatemu zabroni? Widocznie stać. Jakie to kursy opłacają i czy są równie hojni przy wypłatach?

kwiatek antoni Nowy wpis

szczęsliwego nowego roku

K. antoni Nowy wpis
@KWIATEK A.

Przepraszam bardzo kolegę K.A za głupiego nicka o podobnym nazwisku .Bardzo przepraszam za naruszenie dobrego imienia i nieskazitelnej opinie w firmie Orona jest mi bardzo głupio że tak wyszło.

Artur

Nie podoba mi się, że serwisanci firmy ORONA naruszają zakaz jazdy po drodze pożarowej i zdarza się, że podjeżdżają bezpośrednio pod budynek, zamiast legalnie zaparkować 20 metrów dalej.

@Artur

jesli to prawda to było to gdziekolwiek zgłaszane? chociażby do firmy, żeby ewentualnie wzięli na to poprawkę?

KWIATEK
@Artur

A w czym ci to przeszkadza

łysy
@Artur

To przestań psuć winde, nie będę nikogo wysyłać

@łysy

JAa tak lubie żebyś miał prace.

Anowi
@Iwona

w 39 też byli tacy co lubili wszystko zgłaszać, popytaj w rodzinie bo widać że masz to zakodowane.

... Caeca invidia est ...
@Artur

Znasz definicję drogi pożarowej i przepisów z nią związanych ? Jak widać, nie. Zanim zaczniesz wypisywać bzdury, dokształć się, dużo czytaj, tylko rób to powoli i ze zrozumieniem, jeśli oczywiście potrafisz.

Firma ORONA Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Kierownik Działu Montażu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Jakie godziny pracy obowiązują w Krakdźwig Sp. z o.o.?

,.,.0.,

Czas pracy jak rozmowy w Plusie -bez limitu ????ważny tylko wynik na koniec miesiąca

@,.,.0.,

Ale to chyba nie na każdym stanowisku? Do którego z tym się odnosisz i jakie wyniki masz na myśli?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Krakdźwig Sp. z o.o.?

Konserwator Krakdzwig

Nie ma już Krakdzwig jest korpo Orona czyli obecnie najgorsza organizacja pracy na rynku czyli atmosfera wyzysku i braku szacunku do pracownika.

Ewelina
@Konserwator Krakdzwig

Atmosfera wyzysku? Chodzi o najniższa krajowa czy firma ucina z wypłat?

Łysy z orony
@Ewelina

Nie ograniczam się do tylko do jednej z wymienionych opcji.

@Łysy z orony

A jest ich więcej?

Dyrektor

Do wszystkich pracowników Korony, Proszę przyjąć do wiadomości że w przypadku jakichkolwiek problemów technicznych swoje bolączki proszę kierować do Pana Rumuna i Szaraka, którzy w mojej skromnej opinii, wyróżniają się ogromnym doświadczeniem oraz wiedzą, a co najważniejsze dbają o jak najwyższy standard świadczonych usług, co wielokrotnie jest podkreślane opiniami zadowolonych użytkowników.

zadowoleni pracownicy

pozdrawiam mmaćkkka dzięki ze jesteś pytą konserwuj w tydzień dźwigi

Zawiedziona

Szefie, robiłam wszystko jak mi kazałeś. Donosiłam, nagrywałam, robiłam po godzinach. A ty mi nie dałeś podwyżki, tylko wypowiedzenie. Dlaczego jesteś taki?

Wojtek

Czy firma poszukuje może kogoś na stanowisko pracy w magazynie?

Konsek

Bo tak

@Wojtek

Tak, tylko musisz być z OBI, a najlepiej z działu ogrodniczego.

psik
@Nowy

teraz będzie nazwa obi orona

....
@Wojtek

Niestety nie Panie Wojciechu, już jest zatrudniony do pracy na magazyn nowy Pracownik pozyskany z Obi.

Jak jest z pakietem medycznym w Krakdźwig? Można dołączyć rodzinę?

Odpowiedź

Oczywiście ze można dołączyć rodzinę. Oprócz tego jeśli ktoś posiada zwierzaka to pakiet można rozszerzyć o bezpłatną opiekę weterynaryjną dla pupila. A tak poza tym to standardowo to co oferują konkurencyjne firmy czyli multisport, bony, paczki, wczasy pod gruszą, wyprawka dla dziecka, 5 osobowe auto do użytku prywatnego, premie itd.

ale za to dla wybranych są mieszkania pracownicze :)

Konsek

To się tu zatrudnij i ją se napraw. Co nas to obchodzi.

Piotruś

Jeden z największych szkodników pomijając rodzinę i klikę kolesi to kierownik konserwacji "K" wybiela siebie przed górą kosztem konserwatorów jak to było "nie wpisujcie w aplikacje bo Hiszpan patrzy" Nigdy nie był po stronie pracownika... atmosfera pracy na bardzo niskim poziomie. :(

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Krakdźwig Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Młody

Tak , najlepiej jak jesteś po turystyce i rekreacji.

Zapytaj "Bynia" on wie jak się to robi:)

Adela

A ten "pan z teczką" to na wszystkich papiery ma?:)))))

Dzwig
@Adela

Chodzą słuchy że teczki ma również na tych co już nie pracują w firmie

Czy w Krakdźwig są szkolenia zewnętrzne?

Tomasz

Witam, czy firma poszukuje kogoś na stanowisko dyrektora sprzedaży dźwigów?

MW
@Tomasz

U nas DYREKTOR jest tylko jeden!

Zbyś
@MW

Wkrótce rekrutacja do nowo tworzonego działu poszukiwany motorniczy najlepiej z doświadczeniem w transporcie "papieży "

...

Ta firma ma same gwiazdy, największe siedzą w pokoju działu konserwacji.

Kasjerka z biletami

Dobra wiadomość jest taka, że kupił u mnie bilet w jedną stronę :)

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Krakdźwig? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Zaskoczony

Ta firma jeszcze istnieje? Podobno wszyscy odchodzą.

Jerzy
@Zaskoczony

"Podobno wszyscy odchodzą", a skąd posiadasz takie informacje? Wiesz może co sprawia, że pracownicy rezygnują z pracy? Będę wdzięczny za przedstawienie aktualnej sytuacji w Krakdźwig.

xxx
@Jerzy

Głównym powodem odejścia z firmy jest wiek pracowników. Jakoś tak, nie wiedzieć dlaczego nie chcą już pracować w wieku emerytalnym

wewnętrzny
@Jerzy

odchodzą ponieważ nie mogą znieść woni dezodorantu FA na korytarzu

Zdezorientowany
@wewnętrzny

To w tej firmie z globalnym zasięgiem nie ma nawet klimatyzacji?? Ale kamery mam nadzieje są? Lubię czuć się w pracy bezpiecznie, że ktoś nade mną czuwa.

SwOjAk
@Zdezorientowany

Trzeba uważać co się pisze tutaj bo szef czuwa. GPSy w autach i kontrola połączeń to za mało

TAK I NIE

Krecik KZM 4 opinie 2 tygodnie temu Krytyczne: Czas reakcji, Jakość, Punktualność, Wartość Pan bardzo niegrzeczny i nie miły.Winda wymieniana "Na nową" około 6 miesięcy temu, popsuła się już z 12 razy Kuba Kuba 2 opinie 2 miesiące temu Pan z pogotowania strasznie niemiły i nie słucha bądź nie rozumie co się do niego mówi tylko odpowiada jednym i tym samym tekstem, który nie pasuje do zadanego pytania. Najgorsza obsługa z jaką kiedykolwiek miała styczność.. Grumpyy Cat Grumpyy Cat Lokalny przewodnik · 37 opinii 11 miesięcy temu NIE POLECAM. Fuszerka i szczyt bezczelności. Nowo zamontowana (jesienią 2018) winda w bloku na Azorach od początku psuje się średnio kilkanaście razy w tygodniu, zacina się albo w ogóle nie rusza komunikując o awarii, nie zliczę ile razy ja …Więcej Mariusz Bugaj Mariusz Bugaj 2 opinie · 4 zdjęcia rok temu Szczerze. Kiedyś winda nam na Osiedle Piastów nie działała bo tak przez 2 tygodnie Regeneracja części .Teraz dzwonie i pan serwisant na informacje ze go …Więcej Maciej Czachor Maciej Czachor Lokalny przewodnik · 111 opinii · 20 zdjęć rok temu Pełen profesjonalizm. Mieli wszystko czego potrzebowałem. W dodatku ceny na mają kieszeń . Klaudia Rupikowska Klaudia Rupikowska 1 opinia rok temu Krakdzwig!!!! Firma zero profesjonalizmu. Po wczorajszym telefonie dlaczego winda nie działa Pan z dyspozytorni powiedział bym dzwoniła dziś po 14:00 z informacją dlaczego winda nie działa. Po telefonie dziś do Pana, odpowiedź dla mnie nie …Więcej Elżbieta Wieliczka Elżbieta Wieliczka 2 opinie · 1 zdjęcie rok temu Niestety obsługa i dyżury to porażka . Oznajmiają ,że dyżur jest całodobowy , a to jest gra pozorów i bez względu na ważność sprawy i raczej błahy problem podniesienia do góry bezpiecznika oznajmiają ,że konserwatorzy i to w osobie dwóch …Więcej Dariusz T Dariusz T 17 opinii · 7 zdjęć rok temu Winda ,przynajmniej ta która jest w moim bloku to BUBEL!! Joanna Zaleska Joanna Zaleska 21 opinii 7 lat temu Rzetelnie podchodzą do sprawy. Wyceny mają rozsądne. Bardzo polecam. Fachowcy i na prawdę się znają na rzeczy Anna Lewandowska Anna Lewandowska 11 opinii · 3 zdjęcia 6 lat temu Tak profesjonalnego podejścia do tematu i klienta może pozazdrościć każda inna firma! Marcin Blicharski Marcin Blicharski Lokalny przewodnik · 11 opinii · 66 zdjęć rok temu zuru1820 zuru1820 4 opinie · 70 zdjęć 2 tygodnie temu jackie jackie jackie jackie 4 opinie tydzień temu Krytyczne: Czas reakcji, Jakość, Punktualność, Wartość krzysztof konik krzysztof konik Lokalny przewodnik · 3 opinie · 134 zdjęcia 7 miesięcy temu paulina pham paulina pham 1 opinia 11 miesięcy temu Jurek Klich Jurek Klich 5 opinii miesiąc temu

Łysy na szczycie
@TAK I NIE

Absurdalne. Ludzie wypisują jakieś straszne bzdury. Porządna hiszpańska firma.

Zostaw merytoryczną opinię o ORONA Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ORONA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ORONA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ORONA Sp. z o.o.?

ORONA Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 132 ocen.
  • Turystyczna 6 lok. 45
    31-213 Kraków