Opinie o ZPC Śnieżka S.A. w Świebodzice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ZPC Śnieżka S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ZPC Śnieżka S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPC Śnieżka S.A. w Świebodzice

Maja

Na stronie piszą, że szukają osób na produkcję? Jakie godziny pracy są na produkcji, jest kilka zmian? Kobiety też mogą śmiało aplikować, ta praca nadaje się również dla nich? Fajnie, że oprócz podstawy płacą premie. A czy może ktoś napisać jak są naliczane i za co konkretnie można dostać tą premię uznaniową?

Ex Nowy wpis
@Maja

Tam się pracuje od poniedziałku do piątku 8 i zmuszają na nadgodziny. Szukają na maszyny żeby obsługiwać one są skomplikowane. Na zbieranie i układanie od tego są Ukraińcy. Stary zakład. Nic nowego tam nie ma. Kiepska atmosfera. Tam już są tylko sami emeryci na maszynach czy w kuchni. Nie warto tam pracować.

@Ex

Skoro szukają pracowników do obsługi maszyn, to zakładam, że oferowane są też jakieś szkolenia. Chyba, że się mylę? Czy ludzie bez doświadczenia też mogą się zgłaszać, czy raczej firma szuka do tej (usunięte przez administratora) kogoś już przeszkolonego?

Administrator Nowy wpis

Obecnie firma ZPC Śnieżka S.A. poszukuje na stanowiska projektant. Czy ktoś składa CV?

Asia Nowy wpis

Można tu liczyć na umowę o prace już na start pracy? Mnie tu interesuje stanowisko specjalistki ds. finansowo-księgowych. Sami napisali, że firma daje stabilne zatrudnienie i sa nastawieni na długofalową współpracę. Ale czy to realnie przekłada się w zatrudnieniu, czyli jest UoP i na czas nieokreślony od razy? Czy po czasie dopiero można dostać taką umowę?

Mtkd

Jaki jest system pracy? To 4 brygadowka czy 5 dni i weekend wolny?

Leszno
Fan motocykli

Co za oferma jeździ po Wrocławiu autem z waszym logo ? Może lubi popijać za kierownicą ? Czarne kombi porażka

Agatka Honoratka

Nie polecam tej pracy. Zwalniają Polaków bo są dla Szefostwa niewygodni i za drodzy. Zatrudniają 80% Ukraińców. Nie idźcie tam strsznie staro ciężko a pojęcie zarządzania jak w średniowieczu. Unikać.

Ola

Jak się tutaj zarabia i pracuje w laboratorium? Polecacie??

Nina

Mam pytanie, jsk wyglada peaca w laboratorium

Arek

Jeśli nie chcemy wykonywać pewnych robót to firma zatrudnia ludzi z Ukrainy. Dobrze, że oni chcą robić takie prace.

Sniezkowicz
@Arek

Panie Arku bo tak pan się nazwał pracowałam tutaj i nie jest tak że nie chcemy to Ukraina będzie robic. Ukraina lepiej jest traktowana jak polacy

Bartosz
@Sniezkowicz

Póki co, każdy pisze ogólnikami na ten temat. Opiszesz dokładnie na czym polega lepsze traktowanie pracowników z Ukrainy?

@wika

W Śnieżce zatrudnia się Ukrainców be umów!!!!!! Tylko Inspekcje Pracy im nasłać!!!!I Dybią po 16 godzin!!!Bo logiczne jest że Polak nie będzie pracował za takie stawki po tyle godzin!!!!!Wyzysk!!!!A Ukraincy wzamian Kradną co się da i wynoszą!!!!Zwłaszcza spirit!!!

@@wika

Jeśli informacja zawarta w Twoim wpisie jest prawdziwa, to należałoby zgłosić to do PIP. Czy działania takie zostały podjęte? Rozwiń proszę jakie stawki i liczbę godzin masz na myśli? Samo "wyzysk" niestety nie obrazuje sytuacji. Czekam na info.

@wika
@Tomasz

Iformacje są jak najbardzuej prawdziwe,też tam pracowałam.A Ukrainki robią po 16 godzin za 10 zł.na godzibę!!

Maniek
@@wika

Pracowałaś w kadrach, że wiesz na jakich zasadach przyjmowani są ludzie? Poza tym płace są utajnione. Skąd wiesz ile kto zarabia?

Val

Wyrzuciłem paczkę cukierków.Go.....

@Val

Jaki związek ma Twoja wypowiedź z pracą w firmie Śnieżka-Invest? Dodałeś wpis, którego kompletnie nie rozumiem i myślę, że nie tylko ja mam takie odczucie. Mam nadzieję, że zechcesz go odpowiednio uzupełnić.

Jasiek

Idealnie nie jest nigdzie a narzekać zawsze lubimy , zresztą na wyrost!!

@Jasiek

Zgodzę się niestety, taka natura ludzka- jeśli coś jest w porządku, to często milczymy, a jeśli coś nam nie pasuje to raczej od razu o tym mówimy. Z drugiej strony gdy opinii negatywnych jest bardzo dużo, to też jakaś wskazówka dla pracodawcy, że może faktycznie warto pomyśleć nad jakąś zmianą. A Ty jesteś w jakiś sposób związany z Śnieżka-Invest? Mógłbyś powiedzieć jak Twoim zdaniem się tu pracuje, jesteś zadowolony?

Sniezkowicz

Najniższa krajowa brygadzistki nie ogarniają nic. Szczególnie jedną wredna i bezczelna pani Naronowicz. Kierowniczka produkcji wogole nic nie wie praca ciężko same zakazy szykanowanie atmosfera ciągle napięta i (usunięte przez administratora) jednego przez drugiego

Mikado

Cześć, szukają teraz na stanowisko w marketingu. Pracował ktoś? Warto? Proszę o info

kici

Hej Sniezka weszla w zamkniete kolo z ktorego juz nie wyjdzie,tam gdzie lepiej sie traktuje Ukraincow niz starych pracownikow gdzie placji sie lepiej ukraincom niz polakom (bo oni musza placic za stancje a ja mieszkam w szalasie zalosne och jakie zalosne) a ich trzeba dwoch czy dwie na jednego polaka to dno kanal z 2 metrami mulu.Nic nie mam osobiscie do ukraincow ale firma zrozumie to juz niedlugo ze nie tedy droga.Uciekac okret tonie

Yovfsju

Nic sie nie zmienilo...

Konrad

Bardzo dziwna sytuacja, szkoda a liczyłem na jakieś info od pracowników!

Igor

Sporo dobrego słyszałem o firmie. Podpowiedzcie czy prowadzą rekrutację?

Maryśka

Nic się nie poprawiło. Jest jak było. Kierownictwo o pracowników nie dba. A dla zwykłego szarego pracownika nic. Praca za najniższe wynagrodzenie, bez choćby nawet premii absencyjnej będącej w większości zakładów. Mniej zarabiać się już nie da. Nic tylko cały czas wymogi i wymogi. Syf i brud.

nika
@Maryśka

A możesz coś napisać o pracy w biurze? Tam chyba jest ok?

Dominika

@Maryśka skoro nie ma premii to czy nie ma możliwości o awans lub jakąś podwyżkę? Na jakim stanowisku pracujesz? Czy rozmawiałaś z pracodawcą o tym problemie? Warto porozmawiać, może coś się wtedy zmieni.

Zostaw merytoryczną opinię o ZPC Śnieżka S.A. - Świebodzice

• Jak się pracuje w ZPC Śnieżka S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPC Śnieżka S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPC Śnieżka S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPC Śnieżka S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPC Śnieżka S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPC Śnieżka S.A.
2.1/5 Na podstawie 19 ocen.

ZPC Śnieżka S.A.