Opinie o DHL w Sochaczew

<p align="justify">Do pracy w wyjątkowej firmie potrzebujemy wyjątkowych ludzi, tzn. takich, którzy po prostu lubią swoją pracę i rozumieją, że każda paczka, którą wozimy, zawsze stanowi bardzo wielką wartość dla naszego klienta. </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Sochaczew

dobra pracownica

nie jest dokładnie tak jak powiedziałam,"widzimisię" menadżera.

dobra pracownica

premie zależą od "widzimisię" menadżera.

sagapao

Kierownik Działu Rozliczeń Celnych - to będzie powyżej 3000 tyś netto?

sagapao

Ludzie napiszcie chociaż czy ta grupa zaszeregowania L to poniżej 3 tyś czy powyżej netto oczywiście

człowiek kupa
@sagapao

Sagapao to zależy od premii

logo firmy Koordynator ds. Marketingu i Komunikacji
Sochaczew
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Sochaczew
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym - Sochaczew
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Technik Telekomunikacji - Sochaczew
Hrappka.pl
tata kazika

menedzerowie nie stosuja sie do swojego hasla z cscs dobrze za pierwszym razem bo skoro ciagle cos zmieniaja to znaczy ze nie bylo dobrze za pierwszym razem

hihi

No i co panowie managerowie ? Ludzie zaczynają się zawijać i to doświadczeni pracownicy. Nie szanujecie ich, ciągle wymyślacie nowe normy żeby ludzie premii nie dostali. Ciągle źle i ciągle wam mało ale to jest do czasu. Teraz studenci przyjdą pracować na wakacje to będziecie mieli gdzieś ale we wrześniu i październiku się to zmieni. Może jak wam w ciągu miesiąca odejdzie z 10 albo 20 osób to się ockniecie ale będzie już za późno. Zaszczuliście wózkowych tymi swoimi pomysłami to teraz będziecie zbierać tego plon.

Kum

Haha ja go pamientam ty on z koszami kiedys jezdził niewiem kto go na wysoki skład wsadził chiba jakis zabujca

Jkb

Ty kum najlepszym wózkowym jest ten z sc co jezdzi na zmianie b go jak ludzie widza to uciekaja jak go zobaczysz to niepodchoc bez polisy na zycie jezdzi jak na kombajnie on wyglada jak by dopiero wstał

Loki
@Jkb

Jak ten chłopak to pojecia nie ma wygloda jak te dzieci co do szkoły nie połno sprytnej chodzą dziekuje pozdrawiam

Hjd

O jakej krystynie pewno tej kejsy z płyt zrywa

Kum

kto jest najlepszym wuzkowym na dhl

Pinki dinki finki

Własnie usuneli o pani krystynie

Haa
@Pinki dinki finki

Krystyna ta pani przy tuszy hahaa

Dupka

Usuwaja komentarze

uff

Miesciuchy nie na ryby tylko do kościoła pomodlić sie o deszcz. Jak ja was nie nawidzę miesciuchy.

joozek

za co tą Kaśkę zwolnili ? może powiedziała prawdę o kimś z kierownictwa i się nie spodobało ...

szok

Czy ktoś raczy zrobić porządek z liderem PTL Kamilem K. ? Dlaczego mimo rozmowy z kierownikiem nadal śle krótkie i długie w stosunku do szeregowych pracowników ? A może go trzeba nagrać i wysłać to do jakiejś TV ? Ten człowiek nie nadaje się do zarządzania ludźmi i śle wiązanki nawet wtedy gdy ktoś idzie do WC lub napić się wody. Nakręcanie odpowiedniej wydajności to nie jego zasługa tylko ludzi tam pracujących a on zamiast motywować - wyzywa. To tylko kwestia czasu jak zostanie nagrany przez tych co mają dość jego przekleństw i wydzierania się a takich ludzi jest naprawdę spora grupa zarówno z agencji jak i z DHL.

Jack

Podwyżka 2,4 % poprostu szał. na co to wydać??? na Melisę

robot

Dlaczego nigdzie w internecie nie mogę znaleźć informacji na temat pracy w magazynie DHL? Wpisuję SPL, Mezzannina (tak to się pisze?), PTL/PTS i nic...

@robot

Nie siedź tyle przed komputerem tylko weź się za robotę. Nie mogę patrzeć na tych pedziow komputerowych. Idź najlepiej do pośredniaka tam znajdziesz jakaś pracę fizyczną.

informatyk

gnębili w zawodówce co?

@informatyk

Przynajmniej mam jakiś zawód z którego jestem dumny. Ty masz natomiast rączki jak panienka i prócz innego jak do klawiaturki się nie nadajesz. Taka z ciebie ciotka.

reko
@robot

o to najlepiej zapytać osoby pracujace na takim dziale.

@bag

Magazynier to żaden zawód xDD Niestety oszukali cię w urzędzie pracy, robolu.

@bag

Pracuje jako magazynier ale wyuczony zawód mam całkiem inny. Magazynier em moze być każdy nawet ment z ulicy. Ja swego zawodu uczyłem się przez trzy lata.

@bag

No i jak widać dużo ci ten zawód dał xDD robolu

bielas
@robot

Praca fizyczna uszlachetnia. Siedzenie przed komputerem mnie nie jara,to takie nudne. Wole być w ruchu.

@bielas

"Praca fizyczna uszlachetnia" xDD dalej to sobie wmawiaj, robolu

Misia

Nie polecam zmiany Żanety na splu bo swoim to potrafi najlepszy towar podać a innym daje jak najgorszy by nie wyrobili normy. Ludzi traktuje jak śmeći i z niczyim zdaniem się nie liczy. Na jej miejsce mogłaby wejść nie jedna lepsza dziewcza

Witam pracowników DHL Sochaczew. Kochani nie pracuje w waszej firmie ale mam do was gorącą prośbę, czy moglibyście opisać swoje warunki pracy tzn. atmosferę pracy, warunki socjalne, wynagrodzenie, poziom usystematyzowania pracy tzn. (czy w pracując macie dużo mierzalnych odcinków pracy które odnotowywane są w systemie),jaki jest poziom obciążenia pracą, jak traktowany jest pracownik przez przełożonego, jaką liczbę stanowią pracownicy zatrudnieni na etat w stosunku do pracowników agencyjnych, czy dostajecie bony na święta itp. itd. . Mam prośbę nie odnoście się do tego posta w sposób emocjonalny (że jest badziewna a kierownik jest głupi itp.) chodzi mi tylko o suche fakty. Z góry dziękuje wszystkim którzy odniosą się do tego posta w merytoryczny sposób. Dziękuje i pozdrawiam ;)

@Nowy

Kolego oto odpowiedzi: Warunki pracy są kiepskie. Na magazynie panuje bałagan. Liczy się tylko produktywność. Najbardziej szkoda kobiet, które muszą dzwigać ciężkie toaty czy kartony z książkami. Poziom usystematyzowania pracy również leży, szczególnie po ostatnich zmianach. Pracownicy muszą patrzyć na zegarek żeby czasem nie wykonać ruchu systemowego w nowo zaczętej godzinie jeśli np. potem bedą robić coś nieproduktywnego bo zepsuje im to cały wynik. Traktowanie pracownika przez przełożonego zależy oczywiście od przełożonego. Oczywiście manager traktuje wszystkich jak niewolników i jak dowiedział się, że ludzie wyrywają sobie ostatnio dobry towar z rąk to powiedział podobno "o to mi chodziło" więcej chyba nie trzeba tłumaczyć. Bony na święta są w formie przelewu na karte przedpłaconą. 400 zł czyli szału nie ma. Wynagrodzenie jest niskie 1800 zł pracownik magazynowy, 2000 zł operator wózka.

norbert

A co sądzicie o tych zdrajcach z platformy ,nowoczesnej i z kodu, którzy obrażają naszego przydatna, rząd i skarżą na nasz rząd do Unii. Obce krajach niech się nie wtrącają w nasze sprawy,a tych zdrajców z opozycji pod sąd.

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Sochaczew

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 235.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 44 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL?

Kandydaci do pracy w DHL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL
2.7/5 Na podstawie 1198 ocen.

DHL