Opinie o Toyota Katowice Sp. z o.o w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Toyota Katowice Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Toyota Katowice Sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toyota Katowice Sp. z o.o w Katowice

Co wchodzi w socjal Toyota?

Toyota Katowice

W przypadku zainteresowania pracą w Toyota Katowice, zapraszamy do kontaktu z działem HR. Osobom zaproszonym do rozmów rekrutacyjnych udzielamy informacji odnośnie proponowanych warunków zatrudnienia

Johan

Hmm hmm niech pomyśle nic ,a przepraszam jest impreza firmowa raz w roku.

Socjal nie wystepuje .

olo

nie ma socjalu socjal kiedyś był ale został odebrany podczas kryzysu gospodarczego w 2012 roku kryzysł odszedł ale socjal już nie powrócił.

Gosia

@S O eh czyli premia w sumie może być ale nic nie jest pewne skoro nie ma tego na piśmie ustalonego...

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Toyota Katowice Sp. z o.o?

S O

System ustalony na tzw.,,gebe" nic z ustalonych szczegółów nie dostaniesz na piśmie . Na umowie pisze tylko + premia bez żadnych szczegółów , wiec w razie czego można ja dowolnie obciąć przecież nigdzie nie jest zapisane ile jej powinno być .

Toyota Katowice

Dzień dobry, zapraszamy osoby zainteresowane pracą w Toyota Katowice Sp. z o.o. do aplikowania na nasze ogłoszenia rekrutacyjne. Podczas rozmów rekrutacyjnych kandydaci mają możliwość zapoznania się z systemem premiowania obowiązującym w danym dziale. Z pozdrowieniami, Agnieszka Klimek Dyrektor HR

Katarzyna i Iwo Toporkowie

Serdecznie polecamy korzystanie z uslug p(usunięte przez administratora)Bardzo kompetentny i zaangazowany w swoja prace, szalenie skromny i cieply czlowiek. (usunięte przez administratora) dziekujemy za trafne doradztwo w wyborze samochodu, przemila obsluge, jazdy testowe i poswiecony nam czas. Zyczymy sukcesow w pracy!

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Toyota Katowice Sp. z o.o. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych?
kolo

bardzo dobra firma, jeżeli ktoś chce pracować to będzie mieć tam dobrze, obiboków, leniów i nieudaczników się tu nie akceptuje, dzięki temu firma się rozwija coraz lepiej.

@kolo

Jak nie akceptuje znam tam jednego lenia z blacharni wiecznie narzeka ,spóźnia się ,wychodzi wczesniej stoi na fajce i mówi jak mu źle w tej firmie a robi tam dlugie lata .

@Johan

Też mi się wydaje ,że go nam specyficzny czlowiek z gatunku leniwcow narzekajacych ;-)

Henry

Wszystko wokół się zmienia więc firma również i to dobrze , że tak jest!

Franek

Z puntu widzenia firmy - to może i jest poukładane wszystko jak należy , jednak niestety coraz więcej ludzi odchodzi - pracujących i tworzących tą firmę od lat. Wydaje mi się , że nie do końca jest tak jak niektórzy tu wychwalają . W tej firmie nie szanuje się pracowników, pomiata się nimi i traktuje jak (usunięte przez administratora)nie myślących i nie mających życia. Filozofia ta jest przenoszona również na spółki (usunięte przez administratora)czyli Toyota Częstochowa i Lexus Katowice . Jesteś wart tyle ile twój ostatni miesiąc , to taka najlepsza opinia o podejściu do pracujących tam ludzi . Obecnie firma ma swój wewnętrzny kryzys , dotyczący wewnętrznych finansów , więc perspektywa rozwoju raczej zmierza do zera, a przedstawiane na rozmowach obietnice są raczej nie do zrealizowania , chyba że ktoś chce być kierownikiem za 2000 zł. w dziale jednoosobowym :) Owszem , może i niektórzy coś tam zarabiają , ale cena jaką za to płacą jest naprawdę bardzo wysoka. Ja znam tą firmę i jej filozofię od lat , zdecydowanie nie polecam aplikowania , lepiej zachować zdrowie psychiczne i zarabiać mniej niż być w takim potrzasku bez perspektyw , gdzie nawet zwolnić się trudno.

Cyklop

Chcę zachęcić wszystkich, którzy planują rozwój osobisty i zawodowy, aby aplikowali do Toyoty Katowice. Mądre, bardzo przemyślane zarządzanie tą firmą pozwoliło mi na przestrzeni kilkunastu lat osiągnąć to, czego nie udało mi się w poprzednich firmach. Codziennie uczymy się od najlepszych, awansujemy, coraz lepiej zarabiamy. Możemy planować naszą przyszłość bez obawy zwolnienia z byle powodu. Czujemy się stabilnie. Pracodawca nie blokuje naszej kreatywności, wręcz ją nagradza. Zatrudniając się w tej firmie, każdego dnia doświadczam szacunku przełożonych i współpracowników. Tutaj Prezes lub Dyrektor często używa słowa "bardzo Ci dziękuję" Ja też DZIĘKUJĘ, że mogę pracować w tak nowoczesnej firmie.

B-L
@Cyklop

A to ciekawe rzeczy piszesz o rosnącym wynagrodzeniu ,bo na dziale B-L stawka za rbh taka sama od 10lat , no ale podstawa co roku wzrasta bo rząd podnosi najniższą krajową ,chyba że o tych podwyżkach piszesz .Odnoszę wrażenie że tą opinię pisze ktoś z góry i wychwala jak to dobrze jest w tej firmie .

Tomasz Bielawski
@B-L

Szanowna Pani/Szanowny Panie, dziękuję za podzielenie się swoją opinią. Od początku zarządzania działem blacharsko-lakierniczym jedną z ważnych dla mnie rzeczy było wprowadzenie jasnego i czytelnego systemu wynagradzania motywującego do pracy i premiującego efektywnych pracowników za ich wkład pracy. Taki system funkcjonuje od 2006 roku dając pracownikom praktycznie nieograniczone możliwości kreowania wysokości swojego wynagrodzenia w zależności od wkładu pracy własnej. Na swoje wynagrodzenie pracownicy pracują więc indywidualnie i efektywnie i jest ono wprost zależne od wyników ich pracy. Wysokość stawki za rbh (roboczogodzinę), o której Pani/Pan wspomina jest bezpośrednio powiązana ze stawkami jakie oferują nam za rbh poszczególne towarzystwa ubezpieczeniowe, z którymi współpracujemy. Dodam, że zespół pracowników blacharni i lakierni jest stały od wielu lat i jakość wykonywanej pracy bardzo wysoka. Tomasz Bielawski Dyrektor Działu Blacharsko-Lakierniczego Wiceprezes Zarządu Toyota Katowice Sp. z o.o.

Pablo
@Cyklop

"A do prezesa mówię tato"

On

Jak ktoś robi po osiem godzin na blacharni ile zarobi na miesiac

@On

Jeden zarobi 3tyś ,drugi 5tyś a sa i tacy co więcej wszystko zalezy od checi ,zaangażowania i umiejętności w wykonywaną pracę

Weronika
@Johan

Czytając Twój wpis, można wywnioskować, że w firmie Toyota pracuje się na akord lub uzyskuje wynagrodzenie wyliczane na podstawie wykonanej pracy. Jak konkretnie przedstawia się ta kwestia? Istnieje stała podstawa i doliczane są do niej różnego rodzaju dodatki za ilość i jakość wykonanej pracy, czy wygląda to jakoś inaczej? Proszę o sprecyzowanie tej kwestii.

@Weronika

Podstawa +% od rbh ,sprzedaży zależy od stanowiska

On

Kolega Sebek napisał że zarobi 10000 zl i nie ma mocnych na niego A pracuje ktoś na blacharni z Żor ?

@On

Pracuje tam kilka osoby z Żor.

Xavi
@On

to jakie tak serio są tu zarobki? i jaki tryb pracy - akord?

@Xavi

Podstawa +określony procent z każdej wypracowanej rbh

Małgorzata

Po przeczytaniu zamieszczonych tu opinii bałam się iść na pierwsze spotkanie. W sumie w Toyocie Katowice byłam dwa razy. Za każdym razem byłam przyjęta punktualnie. Pani przeprowadzająca rozmowę była przygotowana, znała moje CV. Wśród pytań znalazły się te, które są oczywiste i przewidywalne: dlaczego chcę zmienić pracę, czym się zajmowałam wcześniej, czy znam misję firmy. Nic podchwytliwego ani dziwnego... Ponadto zostałam poinformowana o ewentualnych obowiązkach, o atmosferze panującej w firmie, został mi wyjaśniony powód poszukiwania nowego pracownika. Poznałam też widełki wynagrodzenia. Na drugiej rozmowie trójka rekrutujących zadawała pytania merytoryczne, związane z moim doświadczeniem i pod kątem stanowiska, na które aplikowałam. Nie zadawano mi pytań osobistych. Nie było "kreatywnych" zadań do wykonania, o których czytałam na stronach poświęconych rekrutacji. Na rozmowie w Toyocie było rzeczowo i życzliwie. Udzielono mi fachowych wskazówek do rozwoju mojej kariery zawodowej. Wstępną informację o wyniku dostałam od razu i zostałam poinformowana, że na koniec procesu rekrutacyjnego otrzymam decyzję ostateczną. Chciałabym, żeby moje kolejne rozmowy o pracę odbyły się w takiej spokojniej i profesjonalnej atmosferze.

Pracuję w tej firmie kilka lat i jak czytam niektóre opinie, to nie wierzę że to ta sama firma. Nie znam bardziej poukładanej firmy, a ludzie, którzy tu pracują są świetni, szczególnie w moim dziale. Uśmiechy, które co dzień rano widzę są szczere, te same od wielu lat. Powiem tak, jak ktoś chce pracować i być zadowolonym, a nie się obijać i smucić i knuć za plecami, to jest to firma dla niego.

On

Podobno na blacharni można zarobic do 10000?

SEBEK
@On

Ja tyle mam a reszta ledwo połowę tego , no może z małymi wyjatkami .Zapraszam tu mi nikt nie podskoczy.

Pracodawca, który przez godzinę rekrutuje na dane stanowisko (usunięte przez administratora) a następnie nie potrafi udzielić krótkiej informacji zwrotnej. Szkoda czasu na takie szopki. Pozdrawiam.

Oceniacz

Jeśli ktoś pisze w swojej opinii prawdę to myślę, że nie ma się czego bać. Gorzej jeśli ktoś nie pisze prawdy.

Weronika

W sieci pojawiła się oferta pracy dla kandydatów dla Specjalisty ds. sprzedaży - czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą na tym stanowisku? Jakie warunki zatrudnienia oferuje Toyota? Czy są zapewnianie dodatkowe benefity?

Aj

No ja nie wiem czy są tacy zabawni w kwestii zarobków, może po prostu zarabiają więcej niż Ty i dlatego jesteś taki nieufny, prawda jest taka, że wiele osób negocjuje swoje stawki, a nei zgadza się w ciemno

Niebo

Hmm.. zabawni jesteście wzgledem zarobków.. To przeciez nie jest praca jako dyrektor, ze zarobi iles tam tysiecy. Tu sie mowi o 2 lub 3 tysiacach pewnie. Uwazacie ze to sa niewiadomo jakie pieniądze, zeby nie mozna o nich mowic? Poza tym opinie tez nie najlepsze, wiec nawet nie ma po co tam iść - nie jestem typem lizusa.

tamka

w sumie tak trzeba gdzies doswiadczenia nazbierac ale jak nie zatrudniaja lub zatrudniaja z doswiadczeniem tylko to jak go nazbierac a co prawda wykształcenie jest bardzo wazne tylko czy wszyscy pracodawcy zwracaja na nie uwage aktualnie z tego co mi wiadomo to po srednim jeszcze lepiej maja i pieniadze dobre wiec nie wiem juz jak to jest ...

wik

Jeśli bez doświadczenia to proponuje myjnie na początek , a i zarobki przyzwoite

Zostaw merytoryczną opinię o Toyota Katowice Sp. z o.o - Katowice

• Jak się pracuje w Toyota Katowice Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Toyota Katowice Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toyota Katowice Sp. z o.o?

Toyota Katowice Sp. z o.o
2.7/5 Na podstawie 106 ocen.
  • Kolejowa 54
    40-606 Katowice