Opinie o eveline.pl - Beauty Brands Ecommerce sp. z o.o. w Lesznowola

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eveline Cosmetics S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Eveline Cosmetics S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eveline Cosmetics S.A. w Warszawa

Sylwia

Ja chciałam tylko napisać, że bardzo miło będe wspominała rekrutację tutaj :)

Troppi
@Sylwia

a opowiesz po krótce jak wyglądała?

Troppi
@Sylwia

i ogólnie co zadecydowało, że tak miło będziesz wspominać?

sis
@Sylwia

skonczylo sie tylko na rekrutacji??

rapsoon

Fajna praca, fajni ludzie, produkty tez super. Generalnie na plus. Ja nie miałem dużego doświadczenia a mi się udało dostać. I nie zaluje

gaga
@rapsoon

a czy jest tu opcja elastycznych godzin pracy? pytam, bo studiuje i nie wiem czy jest to do ogarnięcia

basztel
@gaga

raczej nie sądzę.... a na jaki dział jesteś chętna?

@gaga

Jezeli chodzi o mnie to pracuje na full etat, wiec nie mam pojecia

@gaga

ale na jakies pol etatu? czemu nie...

betana

Hej, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć o pracy na stanowisku recepcjonistka-sekretarka? jak atmosfera?

wana
@betana

powyżej napisałam, jak masz okazje to się rekrutuj

sweenie
@wana

a pracujesz na tym właśnie stanowisku?

Magda

Uwielbiam eyeliner Variete i kredkę do brwi BROW ART DUO. Super mi się pracuje z tymi produktami. Są dobrze wykonane i dają fajny efekt.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eveline Cosmetics S.A., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Poppa

Najlepsze odżywki do paznokci ever!!! Klasyczna 8w1 i utwardzające serum do paznokci MED+ - ode mnie mają 10 na 10!

Kolorowa

planuje się z rekrutować na specjalistę ds kontroli Odbiorczej Opakowań, wiecie może ile czeka się na odpowiedź zwrotną i jak wygląda proces rekrutacji? nie ukrywam kwestia testowania kosmetyków jest baaaardzo zachęcająca biorąc pod uwagę wzrost cen.... na to się jakoś zapisuje czy od kopa można poprosić?

luki

są jakieś testy na rozmowach?

Lena
@luki

pewnie zależy od stanowiska

Lena
@luki

na jakieś bardziej wymagające zwykle w firmach są

nojka
@Lena

a ma ktoś jakieś pewne info. co do tego, że ktoś miał taki test?

@nojka

ogólnie to długo na odpowiedź czekaliście?

Ada

Byłam tutaj na rozmowie rekrutacyjnej i muszę przyznać że pełna profeska. Panie były sympatyczne i nie tworzyły takie napiętej atmosfery. Rozmowa była profesjonalna choć bez spinki. Po całej rekrutacji miałam informację zwrotną o wynikach.

IloMilo
@Ada

Skoro Panie to ile osób prowadziło rekrutację? 2?

IloMilo
@Ada

Zawsze się stresuję jak jest więcej osób, ale jak mówisz, że atmosfera była spoko, to najważniejsze

@Ada

jakieś zadanka były albo coś takiego czy tylko rozmowa?

@IloMilo

e tam, myślę że nie ma się co stresować, luz na rozmowie najważniejszy, a czy jedna osoba czy kilka to bez znaczenia, w najgorszym przypadku już się wiecej w życiu nie spotkacie, w najlepszym oczarujesz wszystkich i dostaniesz pracę :)

@IloMilo

plus jest taki, że jak jest kilka osób to nawet jak jednej się nie spodobasz to inni się mogą za tobą wstawić

Alicja
@Aki

Martwiące jest to, że można się komuś nie spodobać... Ale po zatrudnieniu już się nie ma z nikim z nich żadnej styczności?

@Alicja

no ale co w tym jest martwiącego, nie każdemu musi twoja kandydatura przypaść do gustu, to chyba normalna sprawa, ty każdego człowieka na świecie lubisz?

xxx

pracowałem tutaj rok i według mnie jest to dobre miejsce. Praca jeszcze uczciwa i pieniądze są godne.

@xxx

"Jeszcze uczciwa"? Co to konkretnie znaczy?

@Molly

No, że nie dość, że dobre miejsce, to jeszcze uczciwe

Ja tak zrozumiałem

@Molly

W sensie nie, że "jeszcze uczciwa" w rozumieniu "póki co"

@march

Myślisz że to może się zmienić? Wydaje mi się raczej stabilna praca z tego co słyszałam.

@march

Są zniżki na kosmetyki? Można je np. jakiejś sieciówce kupować taniej? Czy na miejscu jakoś?

Jolka Jolka
@Molly

tak mamy, że możemy testować te produkty.

@Molly

A skąd mam wiedzieć, nie pracuję tam.

haha
@march

co za słowne czepialstwo no naprawdę już nie było się o co dopytywać???

@Jolka Jolka

O to super. Czyli pracownicy dostają za darmo kosmetyki do testów. Każdy się na to załapuje czy tylko wybrane osoby?

Mila
@Paweł

wybrane osoby? a kto niby miałby być tymi wybranymi osobami?.. wszyscy mogą testować

@haha

Ale ja o nic nie pytałam, ani o nic się nie czepiam, co masz na myśli?

Ostry
@march

myślę że to nie miało być do ciebie, zresztą jakie to ma znaczenie? w odniesieniu do firmy to raczej żadne

@Ostry

Okej, rozumiem chyba. już chyba temat wyczerpany.

pracownikk
@Paweł

Każdy dostaje na testy.

kolorowa
@xxx

Ola

Nowa paleta Variete jest cudowna!!! Piękne kolory, cienie są dobrze napigmentowane i do tego jest estetycznie wykonana :)

Weronika

Dobry pracowdawca, można polecić!

Diana
@Weronika

a pracujesz biurowo czy w laboratorium?

Diana
@Weronika

bo szukają do labu kogoś a nie widzę za bardzo opinii o tym dziale tutaj

Karolinaaaa

Praca tutaj jest bardzo spoko. Nie trzeba robić nadgodzin, obowiązków ma się tyle, żeby bez problemu skończyć o okreslonej godzinie. Ludzie też na plus!

@Karolinaaaa

no to fajnie wiedzieć, nadgodziny najgorsze, powiesz jaki dział?

dominika

Serum Shot są najlepsze! :) Mam dwa i super działają na moją skórę. Do tego są wydajne i na promocji można je dorwać za mega okazyjną cenę.

Gigi

W jakich godzinach pracuje się w biurze? 8-16?

lulu
@Gigi

w większości pracujemy 9-17

Gigi
@lulu

To i tak jeszcze spoko godziny jak dla mnie

Iwona
@lulu

A zdarzają się u was w firmie nadgodziny? albo pracujące weekendy?

kul
@lulu

w większości? to znaczy że są elastyczne godziny?

kul
@lulu

na pracę zdalną to jak się zapatrują?

revi

dostawał ktoś dofinansowanie do okularów korekcyjnych? piszą o tym w ofertach, działa to w praktyce?

erni
@revi

ja kiedyś nie miałem z tym problemu, działało

Dawno to było?

@erni

Bo mam dość uciążliwą wadę i astygmatyzm, więc okulary by się fajnie przydały nowe

@erni

A jak jest dofinansowanie to tym bardziej

@erni

Pamiętasz może jaka ta dopłata była?

@revi

a to firma może sobie jakoś ustalić ile dopłaca?

@revi

Czy jest to jakoś regulowane prawnie jakieś minimum

Aneta
@Tryka

Może płacą jakiś procent ceny? Weź najlepiej zapytaj kogoś z hr

@Aneta

No, tak będzie najlepiej, nie wiem na ile ktokolwiek stąd się orientuje jakie są regulacje i tak dalej

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Nie polecam natomiast wykonywania obszernych zadań kwalifikacyjnych. Wykonanie zadań zajmuje kilka dni - kandydat nie jest nawet powiadamiany o decyzji po 3!!! etapie rozmów i masie poświęconego czasu. Nie usłyszałam również słowa "dziękuję" za wzięcie udziału w rekrutacji. Brak odpowiedzi na maile. Jestem bardzo zawiedziona ogólnym brakiem profesjonalizmu w tej kwestii.

Beata
@1500

Co to za zadania kwalifikacyjne ? Na czym one polegają ?

kori
@1500

no wiesz, teoretycznie to nikt nie ma obowiązku powiadamiać cię o tym, że cię nie przyjęli

kori
@1500

jasne, fajnie jak firma odpowiada, ale też nie rozumiem zarzutu co do zadań rekrutacyjnych. po to one są żeby sprawdzić kandydata, przykro mi to mówić, ale skoro się nie odezwali to znaczy, że ci nie poszło dobrze, albo komuś poszło lepiej i nie ma co być zgorzkniałym i mieć pretensji do świata, tylko trzeba się poduczyć, przygotować lepiej na następny raz i próbować dalej

Tryka

Jaka tu jest struktura wiekowa? Są osoby świeżo po szkole/studiach, czy raczej celują w doświadczonych, starszych pracowników?

Lollli
@Tryka

raczej jest cały przekrój wiekowy, z tego co patrzę to jakoś nie widzę, żeby jakaś grupa wiekowa była w dużej większości

Lollli
@Tryka

no ale też wiadomo, że nie chodzę i nie pytam wszystkich o wiek, piszę tylko jak ja to orientacyjnie tutaj odczuwam

@Lollli

Zdziwiłoby mnie gdybyś prowadziła kajecik z wiekiem pracowników hah

@Lollli

Chciałam tylko właśnie orientacyjnie wiedzieć czy mam jakieś szanse i czy nie będę jako jedyny świeżak

Kx
@Tryka

A to to nie, nie masz się co martwić

@Kx

To dobrze, bo mam nadzieję, że będę się w takim razie czuć tu komfortowo

@Kx

Jeśli uda mi się tu dostać oczywiście

@Kx

Na razie był kontakt z mojej strony, myślicie, że mi odpowiedzą bez względu czy będą potrzebować kogoś takiego do pracy

JOANNA

dobra praca i ja nie mam na co narzekać !!! jest SPOKO!!!

gemna
@JOANNA

pod jakim względem jest spoko? co ci tu leży?

erni
@gemna

po prostu dobra firma

Adziki

Brak odzewu po rekrutacji, nieodbieranie telefonów i niepodpisywanie na maile - pomimo, że pracodawca sam zapewniał, ze się odezwie, nawet jeśli decyzja będzie negatywna. Po co obiecywać i potem udawać zapadnięcie pod ziemię? Nieprofesjonalnie

Aneta
@Adziki

A ta rekrutacja to dużo etapów miała?

denton
@Aneta

to pewnie od stanowiska zależy, nie wiadomo o jakie pytasz

Adziki
@Aneta

W moim przypadku dwa etapy, stanowisko w biurze

Remo

Czy jest tu też miejsce dla osób bez doświadczenia?

@Remo

Np. na jakieś stanowisko produkcyjne?

Albo na magazyn?

@Remo

Mam UDT jeśli to coś pomoże

graola
@Remo

myślę, że coś się znajdzie, nic nie zaszkodzi złożyć CV i samemu zobaczyć

graola
@Remo

mnie przyjęli, a miałam bardzo małe doświadczenie, no ale jednak coś było u mnie

@graola

No spróbuję, a nuż widelec

@graola

Dzięki za rady

I jak, coś się udało?

@Remo

Dasz radę coś napisać jak będziesz po rekrutacji?

@Remo

CHętnie bym się dowiedział jak ona wyglądała

Zostaw merytoryczną opinię o Eveline Cosmetics S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eveline Cosmetics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eveline Cosmetics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 336.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eveline Cosmetics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 238, z czego 185 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eveline Cosmetics S.A.
4.4/5 Na podstawie 1221 ocen.

Eveline Cosmetics S.A.