Opinie o International Quick Service Polska Sp. z o.o. w Gliwice

International Quick Service Polska Sp. z o.o. zajmująca się świadczeniem usług kontroli wizualn

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o International Quick Service Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Holz

Pracuje w IQS w Częstochowie prace jest naprawdę ok jak i ludzie, Jedyny minus to jest to że często się zdarza że nie ma nic do pracy i są odwoływania.

Czy pracownicy IQS Polska Sp Z O.O chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

wODPnaPYTgowork

Tak

Agusia2812

Witam, Pracowałam w firmie bardzo długo. Stwierdziłam że wypadałoby wyrazić swoją opinię po tym jak przeczytam opinie niżej . Firma jeśli chodzi o umowę zlecenie fakt nie ma dobrego socjalu, ale każdy wie na co się pisze . Mówią odrazu jaka jest umowa ... Jeśli chodzi o R.N. to myślę że opinia niżej wystawiła była przez osobe typu mało robić ale dużo zarobić . R.N. jest bardzo dobrym kierownikiem tylko na szacunek trzeba sobie zasłużyć . Jeśli ktoś "leci w kulki " a oczekuję nie wiem czego to nie ma co się dziwić a wiem jakby potrafią byc ludzie . Jeśli ktoś jest sumiennym i normalnym pracownikiem R.N. traktuje naprawdę dobrze i jest za swoimi ludźmi . Każdy ma gorsze dni - jak każdy człowiek tym bardziej na tak odpowiedzialnej pozycji . Firmę polecam studentom ze względu na umowę zlecenie, gdyby była możliwość zdobycia umowy o pracę to naprawdę firma godna polecenia dla każdego. A dla R.N. godny podziwiania za jego osobę i wytrzymałość. Pozdrawiam

Ziemniak

W Łodzi to jest taka patologia jak nigdzie nigdy się nie spotkałem. Koordynator(usunięte przez administratora) całego tego grona "inspektorów" to jakiś żart. Brak jakiegokolwiek szacunku względem pracownika, traktowanie człowieka jak maszyny do pracy którą można sobie wyłączyć lub włączyć kiedy się podoba - tutaj nie ma czegoś takiego jak układanie grafiku czy coś podobnego. Musisz czekać już gotowy przed pracą czy możesz wyjść z domu czy jednak zmiana zostanie odwołana. W każdej chwili może wam przyjść do skrzynki pocztowej wypowiedzenie umowy bez żadnego powodu a i tak nie zostaniecie poinformowani o tym w żaden inny sposób. Ludzie traktowani są jak worki ziemniaków którymi można rzucać na lewo i prawo jak się podoba. Raz jesteś na Widzewie, następnego dnia na Górnej (po drugiej stronie miasta). Zarobki bardzo małe (poniżej 1000 zł miesięcznie - i spróbuj w ten sposób wyżyć - owszem dla studenta to spoko opcja, lecz tylko jeżeli rodzice np opłacają czynsz za mieszkanie/pokój). Przerwy 15 minutowe w ciągu całego dnia. W większości przypadków robi się za 3 osoby - przywieź, zrób, sprawdź, spakuj, posprzątaj, wywieź paletę. Z "kontroli jakości" tak naprawdę jest tutaj mały procent zadań. Nie polecam i radzę każdemu studentowi zwabionemu w miarę dobrymi zarobkami na rękę aby omijał szerokim łukiem tą firmę ;) Nie pozdrawiam.

Koordynator Pracowników

Witam. Przebieg rekrutacji 3.5/6 a teraz dlaczego. - Podpisy rodo i tp wiadomo, później cała otoczka jak to wygląda po co jak i dlaczego i kilka słów o sobie. - Następnie znowu pytania z czym miałem styczność firma podobna a więc niczym się nie różni. - Osoba rekrutująca pyta o wypełnianie różnych raportów podczas pracy o czym sama jak przyznała nie ma pojęcia bo nawet takowych nie widziała. - W trakcie rozmowy rzuciła okej za chwilkę pójdziemy do "Kierownika""Prezesa" zwał jak zwał, po czym słuchawka przy uchu i prosze kontynuować. - Rozmowa przebiegała dalej lecz odbiegła już od tematu rozmowy, Chyba nikt niestety nie odebrał bo później Pani przeszła do jakże cudownego zakończenia a więc Proszę Pana otrzyma Pan od nas wiadomość negatywna bądź pozytywna do końca miesiąca " Kwiecień " Niestety takowej nie było, po upomnieniu się o odpowiedź ( wiadomo człowiek nie będzie czekał jak głupek na odp) niestety brak reakcji z strony IQS. Myślę że firma jest bardzo nie poważna i dlatego wielu klientów kiedyś już straciła o czym się słyszy. Dużo wymagań jak i tego że jeżeli nie mają ludzi to i osoba wyżej niestety jak to Pani określiła zakasa rękawy i rusza. Bardzo na minus brak odp, ogłoszenie wisi już bardzo długo na portalu, brak rozwiązań np za pomocą szkoleń, przychodzisz masz umieć takie odniosłem wrażenie. Co do warunków zatrudnienia. - Kasa bo to pewnie najbardziej was Ciekawi otóż nie ma żadnych stawek, to ty proponujesz po niżej jakiej stawki nie podpiszesz umowy, ( Śmieszna sytuacja, wybierzmy tego kto chce najmniej ??) - Co do narzędzi to zależy jak daleko masz do pracy ( Auto mozesz lecz nie musisz dostać, na stanowisku koordynatora ? Kpina) - Brak informacji z jakimi zakładami będzie miało się do czynienia - Kilka zakładów nie jeden konkretny, brak informacji mniej więcej jak pracują. Podsumowując, Dla mnie firma temat zamknięty poprzez podejście. Życzę powodzenia osobą, które chcą podjąć takowa współpracę.

??

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Reni

Z pewnością firma dobra również dla pracowników. Nawet przy umowie zleceniu są urlopy jeśli ktoś tego chce.

Nie polecam. Umowa zlecenie, zarobki bardzo słabe, brak urlopu, brak premii jakiejkolwiek choćby za staż pracy. Radzę unikać

Kuba

Stabilna firma i dobry pracodawca ,ale jak widać w internecie każdy pisze co chce, szkoda bo to podważa dobrą opinię o firmie.

Ktoś kto był w futurz

Baba ma zbierać przy wejściu u góry opinie a sama kurde wpisuje wyniki i ma w 4 literach moje zdanie . I mojej kobietety. To po co ankieta jak starsza Pani ma gdzieś nasze zdanie i zaznacza co jej pasuje

Chyba pomyliły się
@Ktoś kto był w futurz

Panu firmy. To nie jest profil firmy IQS z Warszawy zajmującej się ankietami, tylko firmy sortującej z Gliwic.

....

Brembo Czestochowa. Praca ogólnie spoko, dla studenta który chce sobie dorobić... 14 na rękę dla uczącej się czyli 16brutto. Liderzy spoko, koordynator również. Atmosfera dość oki. Ale.. nieodpłatna 15minutowa przerwa z czym spotykam się pierwszy raz, paranoja. Ciuchy robocze? 50pro firma 50 pracownik. Badania? My płacimy a firma zwraca po przepracowaniu 168h lub 2 miesiącach pracy... i odwołania, masz na 6 do pracy a przed 5 SMS, że dziś wolne.. w ostatnim czasie notorycznie to się zdarza. Także.. masz farta, masz robotę.. nie wiem nawet czy to jest praca dla studenta, bo nawet student ma wydatki a dostając 3 razy w ciągu 5 dni SMS, że wolne to nie zarobimy nawet na waciki...

Izabela
@....

Czy zaniżenie czasu pracy spowodowane jest dużą ilością pracowników? Jako student zapewne jesteś zatrudniony na podstawie umowy zlecienie. Może to również ma wpływ na czas trwania pracy. Pracownicy zatrudnieni na podstawie umowy o pracę muszą wyrobić pełną ilość godzin. Liczymy na wypowiedzi kadry zarządzającej. Jest to kwestia, która nurtuje zapewne nie jednego pracownika.

,,,,
@Izabela

Podejmując pracę dostajemy do podpisania umowę zlecenie na rok. Wiadomo jaka jest umowa zlecenia.. ale.. ostatnio do Brembo zostają przyjmowane nowe osoby a pracy nie przybywa, ostatnio było bardzo mało stąd te ciągłe odwołania. Okej, gdyby sms był wysłany z 4h wcześniej, że dziś wolne, ale nie.. godzinę przed rozpoczęciem pracy. Wiem po sobie.. na drugą zmianę wyjazd z domu o godzinie 13 a sms, że wolne o 12:40.. czy to jest poszanowanie dla pracownika? Poza tym.. na umowie zlecenie jest każdy pracownik no oprócz liderów i koordynatora. Mamy 3 zmiany czyli mamy 3 liderów.. reszta osób na umowie zlecenie. Oczyszczarka, barowanie i jakieś inne asortymenty.. z 5 osób na zmianie a w grafiku ok 8 jest wpisanych. Ile odwołań.. Nie rozumiem po co przyjmować tyle osób a później odwoływać. Poza tym przestój w okresie zimowym.. Hitem jest to, że starsi pracownicy nie dostawali SMSów, tylko Ci nowi. Ja rozumiem.. starszy pracownik ma większe doświadczenie, ale no przez odwołania nowe osoby nie mają się jak wykazać. Owszem na umowie zlecenie nie musimy wyrobić pewnej ilości godzin co na umowie o pracę, ale ile na całą zmianę jest osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę.. 1 i to jeszcze liderzy co nie ukrywając mało co pomagają zwykłemu pracownikowi.. w Brembo jest tylko 1 co pokazuje, że coś robi a 2 innych, szkoda słów, dopisywanie się do raportów, że oni niby coś robili. Norma? Znajomy na ten sam asortyment co ja miał inną, tylko inne zmiany, dziwne. Jest teraz okres wakacyjny, więc proste, że będzie przychodzić młodzież żeby zarobić sobie.. ale nie da się, odwołania i przyjmowanie nowych osób.. po co jak nie ma pracy. Poza sezonem wakacyjnym młodzież również będzie poszukiwała pracy, więc bez sensu teraz naprzyjmować mln osób.. która już się pozwalniała i dobrego słowa o zleceniodawcy nie powie. Przez ciągłe odwołania firma psuje sobie reputacje. Przyjmując się uzyskałem informację, że pracy zawsze jest dużo, że czasami jest dzień, dwa przestoju.. dzień, dwa w miesiącu okej, ale nie w tygodniu :)

Kontroler Jakości

Praca dla studenta ok można się wyznaczyć z tygodnia na tydzień na zmiany. Praca jak praca trzeba w 8 godzin zrobić normę czasem idzie to lepiej czasem gorzej norma uzależniona od tego co się robi. 25% do stawki podstawowej za godziny nocne i weekendy. Stawka dla studenta 12.70 netto za nocki 15 zł. Liderzy z Iqs w porządku tak samo jak koordynator z którym zwyczajnie po ludzku można się dogadać Brembo Częstochowa bo tam pracuje taka ogólna ocena 6/10 bo czasem zdarzają się odwołania i niezrozumienie

xyz

Punktualność(usunięte przez administratora)Daje wiele do życzenia.

Suzii

IQS w Bieruniu powoli sie kończy Brawa za super decyzje dla kierownictwa zeby wywalac ludzi ktorzy jeszcze ciagna ta(usunięte przez administratora)

XXX
@Suzii

Kierownictwo samo sobie pracuje (usunięte przez administratora)

Zadowolony z Cieszyna

Jestem studentem i zacząłem pracę w Cieszynie! Stawka mega - 14zl do rączki. ZADEN pracownik zatrudniony w Daedongu nawet nie może pomarzyć o takich pieniądzach! Polecam

ems
@Zadowolony z Cieszyna

Ktoś potrafi być zadowolony z tak wyzyskowej stawki? Ludzie się nie szanują...

Zadowolony z Cieszyna
@ems

"Wyzyskowa" stawka to 10 zł do ręki

Tez Bieruń?

Z Tychów

W Bieruniu tak jest ale każdy zakład i każde miasto inaczej pracuje. Pracuje w Tychach koło Bierunia i jestem ok.

Zuzanna

Chciałabym dopytać o kwestię umów, podpisywanych przez IQS Polska z pracownikami. Napisz proszę, co jaki czas są one przedłużane. Użytkownicy forum, którzy zastanawiają się czy wysłać tam cv, będą zainteresowani jak to wygląda w praktyce.

@Zuzanna

Rok

Zuzanna

@galanonim. a co rozumiesz poprzez haczyki? Dobrze rozumiem, że te "pare dni", o których wspominasz, to są dni przepracowane? Czy nie ma możliwości wglądu do umowy i zapoznania się z jej zapisami wcześniej? @Andrzej czy możesz rozwinąć swoją opinię? Co konkretnie w IQS Polska sprawiło, że masz takie zdanie? Co byś zmienił, aby praca tam była dla Ciebie satysfakcjonująca?

galanonim.
@Zuzanna

Zuzanna może odpowiesz na pytania , które zadajesz. Przecież jako pracownik IQS znasz na nie odpowiedzi.

Wawel

Stawka wymiana - trzy kółeczka mam

Klaudia
@Wawel

hehehe dobre, ale 3 kółeczka w jakiej konfiguracji ?;)

Totalna kpina. (usunięte przez administratora)

Zuzanna

@anonymous a na jaki czas jest podpisywana umowa pomiędzy IQS Polska, a pracownikami? Jaki rodzaj umowy oferuje firma? Czy możesz napisać coś więcej o dodatkach do wynagrodzenia? Wszelkie konkretne informacje będą bardzo cenne dla osób poszukujących pracy.

Przyjemna praca, stawka i dodatki rewelacyjne jak na Kraków ale ta umowa nie na dłuższy czas.

Zuzanna

@Mirosław a czy możesz napisać coś o warunkach zatrudnienia w IQS Polska? Czy jest oferowana umowa o pracę? Firma wypłaca premie, poza wynagrodzeniem zasadniczym? A może są jakieś dodatkowe bonusy, jak na przykład pakiet prywatnego ubezpieczenia medycznego lub karta sportowa? Takie informacje bywają decydujące przy podejmowaniu decyzji o wyborze pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o International Quick Service Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w International Quick Service Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy International Quick Service Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w International Quick Service Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 15 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy International Quick Service Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w International Quick Service Polska Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

International Quick Service Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 178 ocen.
  • Jasna 8
    44-100 Gliwice

International Quick Service Polska Sp. z o.o.