mercus

Legnica

Opinie o mercus

you too 2010-08-20 18:37:25
kurde co by tu napisać.. robie tam, muj kierownik (usunięte przez moderatora) to jest dopiero porażka, puł dnia mó trza tłómaczyć co on w ogule tam robi i on dalej nie kuma, rano mu się coś przyśni a później jakieś wizje ma.. (usunięte przez moderatora)
you too 2010-08-20 18:40:49
a zapomniałem o prezesie napisać, jak ktoś słusznie zauważył, to tylko rolnik, więc nie miejmy do niego za dużo pretensji ;P pozdrawiam
Winny 2010-10-13 19:38:16
Pierwsza opinia trąci lekko myszką, ale na swój sposób trafna, pan (usunięte przez moderatora) jest mistrzem w samoreklamie przy zerowym poziomie wiedzy. Właśnie tacy kierownicy są w mercusie. Podlizujacy się prezesowi, bo gdzie indziej by nie zaistnieli.
Zresztą (usunięte przez moderatora) miał szanse w pebece, ale od razu go wywalili do magazynu, bo facet się do niczego nie nadaje.
siur 2011-04-14 20:05:18
(usunięte przez moderatora) sodoma i gomora, pracownicy chca sie wykazac, firma chce karac i nie placic
bonzo 2015-09-11 15:14:01
ogólnie nie polecam.AUTA ZLE ZROBIONE I SIE PSUJĄ .BARDZO CZĘSTO SIE PSUJĄ.PAN PAWEŁ WŁAŚĆICIEL UMYWA RĘCE.PORAŻKA.NIE KUPUJCIE AUT OD NIEGO.
małpa 2016-04-21 20:41:26
o proszę, w końcu szukają kierownika magazynu budowlanego :) coś dla mnie, ale oferta niestety tylko na ich stronie bezpośredniej. Wymagają tylko średniego wykształcenia, a zapewniają umowę o pracę i socjal.
Zostaw swoją opinię o mercus - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mercus