Opinie o Treko Laser Sp w Skawina

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Treko Laser Sp. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Treko Laser Sp o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Treko Laser Sp w Skawina

Skoro o nadgodzinach już było powiedziane i nie muszę o to pytać, to mam tylko prośbę, żeby ktoś napisał, w jakie dni jest praca i jakie godziny. Czy soboty są pracujące? I święta, jak to jest?

@Aurelian

Wszędzie jest akord? Ja chciałem dostać się na pracownika produkcji i ciekawy jestem czy też można pracować w takim system szczególnie że są trzy zmiany. Na produkcji ile maks się wyciągnie. Mniej niż przy spawaniu?

Marek Nowy wpis
@Anna

Sobót od dawna niema. Tak samo jak premii kwartalnych. Premii rocznych, nocek. Z dodatków zostały premie od mistrzów ???? Bagatela 150-250zł ????????????

Weronika Nowy wpis
@Marek

To ile teraz może zarobić spawacz z doświadczeniem tutaj? Skoro nie ma premii i dodatków to pochwalcie się ile wynosi podstawa?

Aurelian Nowy wpis
@Weronika

Większość spawaczy ma stawki podstawowe około 5200 brutto. Jest paru co pomimo tak niskiej stawki podstawowej zarabiają 8000 zł na rękę, wyciągają to z akordów ale wcale się nie umęcza ta praca akordowa. Żeby dostać akord musisz być mocnym (usunięte przez administratora), albo chodzić z kierownikiem po pracy na siłownię jak barszczyk, który wiecznie jest pod wpływem.

@Aurelian

nie warto

Jeśli jesteś swojakiem to będziesz mógł się obijać i spijać miodek nie tylko swój ale i ten przeznaczony dla innych. Ale jeśli nie należysz do znajomych królika, rodziny firmowej to masz (usunięte przez administratora)jesteś wołem roboczym, chłopcem do bicia, będziesz płacił za błędy innych i harował w pocie czoła na swoją marną pensyjke.

Antoni
@nie warto

Marna pensyjka? To ile dają na rękę? Długo już tam pracujesz? Kiedy zacząłeś zauważać te rzeczy o których piszesz?

Gimli
@Antoni

Jeśli bierzesz to pod uwagę to pozdro...

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Treko Laser Sp? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Bard

NIe ma nadgodzin.

Aneta
@Bard

To nie ma aż tyle pracy czy może za to w weekend zdarza się pracować?

odradzam

odradzam prace w tym toksycznym miejscu, firma wyglada ladnie tylko z zewnatrz, stres, balagan i ciagle szukanie problemow i winnych, pracownik jest traktowany jak narzedzie bez szacunku dla czlowieka, warto bylo zmienic prace i znalezc normalnosc

Wanda
@odradzam

A nic nie piszesz o zarobkach, powiesz jak one wyglądają? Też jest tak źle jak cała reszta?

Loko
@odradzam

Prawdziwa

Wanda
@Loko

Co prawdziwa? Ludzie, nauczcie się pisać rozwinięte zdania...

Firma Treko Laser Sp w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Operator CNC. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Leszno
firma bez zasad

jedyna zasada to pogodzini i brud smrod porazka totalna ciekawe czy ci ludzie to synowie tej ziemi katolickie i sumienia ich sa pewnie nie skalane a wpisami tymi czuja sie pokzywdzeni bo naprawde czuje ze tak jest i ciekawe czemu tak w polsce jest skoro tylu taki pracodawcow niszczacych zdrowie pracownika

Xxx
@firma bez zasad

Tak a więź że na hali zarabia się po 30zl na h plus premie na papierku

Jak wyglada praca w weekendy ? Pracuje się na nocki? Ile godzin?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Treko Laser Sp?

Jjj

jaką stawkę dają na początek na produkcję czy tam jak na to mówią hale ?

Karo

Hmm widzę ze jest problem, zbyt duże kontrolowanie pracowników ? Tak zrozumiałam po komentarzach poniżej.

RobiłemTam

Nie polecam żadnemu pracownikowi. Poziom zarządzania pracą ludzi przez tzw.mistrzow to kpina. Zarobki? Jeśli siedzisz w pracy po 12h albo masz nocki plus 4 soboty w miesiącu będziesz zadowolony, jeśli masz jednak inne życie poza pracą z podstawy nie wyżyjesz. Atmosfera jest cieżka, wszechobecne kamery, każdy każdego pilnuje, ogólnie każdy nerwowy a to wpływa na jakość pracy. Ze strony zarządu rzuca się w oczy brak szacunku dla ludzi, którzy na nich pracują, szczególnie dla tych na hali.

rr
@RobiłemTam

(usunięte przez administratora)bardzo ciekawe rzeczy wypisujesz , pracuję już trochę lat w Treko nie doświadczyłem tego co Ty , widocznie byłeś kaleką umysłową i nierobem . Czemu nie wspomnisz o premiach kwartalnych , rocznych , wczasach pod gruszą o benefitach ( multisport ) czy też możliwościach dostania kredytu bez oprocentowania z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych ? Nikt Ci tego nie musiał dawać to tylko dobra wola własnie zarządu który według Ciebie jest beeee . (usunięte przez administratora)

@rr

Zgadzam się z tobą kolego benefity są tam dobre ale zgadzam się z poprzednikiem zarobisz jeżeli siedzisz po 12 h dziennie i musisz się bardzo lubieć z mistrzami hahah pozdro

Mariusz

Każda sobota w miesiącu jest pracująca? Myślałem, że weekendy są wolne, dlatego chciałbym zweryfikować informację w tym zakresie.

RobiemTam
@rr

Masz 100 % słuszność pisząc, że byłem kaleką umysłową. Bo tylko kaleki umysłowe mogę tam pracować. Ale jak nazwać kogoś kto jest zadowolony z takiej pracy, kogoś kto instynktownie broni swojego Pana, ktoś kto rzuca się na rzucane mu ochłapy, ktoś kto nadużywa wulgaryzmów bo ma zbyt ubogie słownictwo, ktoś kto lubi być obserwowany przez 10 kamer. Więc nie unos się chlopcze, pracuj sobie , garb sam nie urośnie, być może sam kiedyś odkryjesz w sobie pokłady większej ambicji, czego Ci życzę. Pozdrawiam;)

Józek

Wiecie może czy firma ma jakieś oferty pracy? Trudno znaleźć w internecie.

Tymon

Dobra firma, tak jest oceniana w internecie ale poza tym ma opinię dobrego pracodawcy.

gal

Ciekawe opinie. Ja jestem klientem Treko od ponad 10 lat i cały czas widuję te same twarze zarówno w dziale handlowym, na recepcji jak i na hali. Wszyscy są masochistami?

Remek

Interesuje mnie praca w firmie i miałem nadzieję na informacje od pracowników. Od dawna nikt nie pisze!

mateusz85

Witam, Mam kilka pytań dotyczących pracy w dziale kontroli jakości : jakie są zarobki, czy praca jest na III zmiany no i jeszcze jedno, czy kierownik działu jest ok i czy pracownicy tego działu to w porządku ludzie ? Złożyłem tam swoje CV i czekam na odpowiedź ale chciałbym usłyszeć wasze ewentualne porady i informacje na temat pracy w tym Zakładzie. Pozdrawiam

powiedz
@mateusz85

nikt nie napisał jakie są zarobki ale każdy szczeka

Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest Treko Laser, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Najbardziej wartościowe będą wyważone merytoryczne opinie, które pokażą mocne i słabe strony pracy w tej firmie.

Witam, jeżeli chodzi o opinie Treko Laser.... Chciałem powiedzieć, że firma poprostu kocha lizodupów, którzy za cenę premii wchodzą do (usunięte przez administratora) kierownikom bez mydła. Nie wiem co to za polityka, ale stary chwali sie , że dba o pracownika, a jak to jest , że człowiek, który robi tam 10 lat po zajebistej podwyższce z na umowie ma tyle co chłopaczek , który pracuje tu 4 miesiące. Kierownicy sa tak zastraszeni przez prezesa i synalka , że jak wchodzą do biura to są tak posrani , że masakra a najbardziej ten (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) blond krasnal, który boi sie własnego cienia!!! W ogóle mistrzowie maja w (usunięte przez administratora) problemy na produkcji, najczęściej slyszana odpowiedź na jakiś problem? " Dasz radę WYMYŚL COŚ" , zganiaja odpowiedzialność na szeregowego pracownika, a normalnego pracownika traktują jak murzyna do (usunięte przez administratora)

suwak

Popatrz w lokalnych ogłoszeniach, bo na stronie nie mają zakładki z karierą

pl

Brak szacunku dla człowieka, nerwowa atmosfera, donosy, przesłuchania, manipulacje. Nawet tutaj próbują ingerować, czego przykładem jest poprzedni wpis "seweryna" - który pracownik wpisałby taką opinię o firmie?

nie polecam

zgadzam się z przedmówcami w/w szok co to za fifma

nie polecam

Kilka lat bez podwyżek, właściciele robią wszystko, żeby obiecaną premię zmniejszyć albo odebrać. Ciągłe tłumaczenie kryzysem i koniecznością cięcia kosztów. Nie polecam tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Treko Laser Sp - Skawina

• Jak się pracuje w Treko Laser Sp?

Zobacz opinie na temat firmy Treko Laser Sp tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Treko Laser Sp